Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

andelka
16. bře 2009

Deny: Miminku na postýlku nebo k ní 😉
No, já se obávám, že s mimčem bych neudělala vůbec nic. Chci si naplno užívat jeho a věnovat se jemu a ne se učit didaktiku a podobné kraviny. Ono to uteče rychle. Připadá mi to jako včera, co jsem přišla do diskuze snažení od ledna 2009 a kde jsme dneska, že? A to ta diskuze začínala někdy koncem roku 2007.
No, mě se grafy FF moc nelíbí, nějak se v tom nevyznám, ale zkusím ten tvůj pohledat. ale souhlasím s tím, abys počkala do MS.

andelka
16. bře 2009

No, já fakt nevím, ta cysta tam udělala neplechu, takže se v tom moc neorientuju. ale jestli to byla ovulka, tak bych prostě počkala na MS a pak se uvidí jak to bude dál. 😕

deenakee
16. bře 2009

Dík, dávám ji ještě 3 dny. Pak už musím k doktorce. Už jsem se třikrát přeobjednávala.... Snad už se v dalším cyklu tělo uklidní.... 🙂
Já si školu s mimčem dokážu představit v poho... ale i kdybych otěhotněla další měsíc, tak už mi v podstatě zbývají jen státnice...a ty můžu dělat až v září... 🙂

estrellita
16. bře 2009

jeeeeeeeeeeeeee, ted jsem konecne koukal trochu vys............cirrus gratulace nejvetsi 😵 😵 😵 😵 jak jste to oznamili rodicum? 🙂

estrellita
16. bře 2009

andelko: teeda, fika, ja myslela, ze dneska uz se nidko neoji zkouset tehule, ze uz je to tak bezne. na druhou stranu aspon budes mit vic klidu na oboji - dite i skolu 🙂
my oba dva mame deti hrozne radi a uz tak dva roky se bavimo o tom, ze by klido mohly prijit 🙂 ale ono se lehce mluvi, kdyz se vi, ze k tomu stejne pravdepodobne nedojde, ze jo ? 🙂 ale jak se to blizi, tak ja obcas zapochybuju, to se musim priznat 🙂 na druhou stranu az vysadim HA, tak myslim, ze prijdou i ty fyzicky touhy a nejen ty psychicky 🙂

madlisek
16. bře 2009

Ahoj holky!

Mam latku, jupi! Chtela jsem pres to rovnou koupit i krajku, takovou peknou meli, s drobnymi kvitky, no sla jsem malem do mdlob, kdyz jsem videla cenu - 3000Kc za metr! 😝 Toz se asi podivam jeste nekde jinde 😀

Jojo, Estrel, dizert je zatim nekde v nedohlednu, prijde mi uplne nepredstavitelny, ze ho budu muset nekdy zacit psat! Zato ty jsi hvezda, uz mas skoro hotovo! Ja jsem taky nejak touhle dobou dopisovala, pred dvema lety 🙂 Jaky mas vlastne tema?

Deny, latka je super! Udelala bych hacku, ubrus a klidne i ty zavesy, na zavinovacku mi prijde lepsi klasicka mekka bavlna.

estrellita
16. bře 2009

madli: no hvezda bych urcite nerekla, patlam se s tim uz fakt dlouho a psani mi jde pomalu 😝 a hlavne uz toho mam plne zuby a to me popohani 😀

na co jsi kupovala latku? na tu hacku, nebo jeste neco jineho?

jsem ukazovala hacku P a taky se mu libila, tak je jasne, co budeme mit doma 😵 😵 😵

mirulka
16. bře 2009

Madli gratuluji k látce! estrel pokud se nepletu tak látečku kupovala na svatební šatičky!! 😀

madlisek
16. bře 2009

Tak tak, na svatebni satky to je 🙂

estrellita
16. bře 2009

Madli,no jasne,uz pamatuju 🙂 tak to se tesim,az uvidime vysledek.dobrou holky,vsem krasny sny.

elitera
autor
17. bře 2009

Ranko 🙂 Za hodinku vyrážíme na utz, tak držte palce, třeba pan primář ten ultrazvuk bude umět ovládat 😝 🙂

mirulka
17. bře 2009

Krásné ranko!!

Jéé elit a budeš mít fotečku???? Tak doufám, že se pochlubíš!! Určitě držíme palečky!!

Madli a už máš tak představu jak budete šít??

lucitee
17. bře 2009

Ahoj holky, tak se mi opet zdalo o tehu...jak drzim v ruce test a nabiha druha carka 🙂

Rano jsem potkala spoluzacku...je o rok starsi a ma krasny brisko a sympataka muze 🙂 Zname se od skolky...to je hruza, uz jsme stary baby 🙂

madlisek
17. bře 2009

Dobré ranko!

Cirru nádherné čárky na testech!

Eli držím palce, ať máte kompetentního lékaře!

Mirul, představu zhruba mám, vespod bude satén a přes to krajka nebo tyl sem tam s drobnou výšivkou, velká sukně, spadlá ramínka. Tak uvidíme 🙂

mirulka
17. bře 2009

Jo jo Madli ty máš takové v albíčku, ale s rukávkama né jenom s ramínkama!! Hmm tak to jsem zvědavá snad se pak pochlubíš!!

Ahojky Lucko, hmm tak u tebe to už je koukám zoufalé, když se ti to zdá tak často, mě se dneska nezdálo nic!!

Jo jo mě bude 28 a když máme školní sraz tak jsem taky jedna z mála kdo nemá dětičky a to některé už mají dokonce dvě!! 😀

madlisek
17. bře 2009

Tak kdyz jsme u tech snu, ja mela dneska prvni predsvatebni sen - byl den D, vse nachystano, cekam na kadernici a najednou si uvedomim, ze jsme nepodepsali papir na matrice! V tom zazvoni kadernice, tak jdu ootevrit a rikam ji, ze svatba asi nebude, ale jestli me stejne neucese a ona ze ne, ze toho ma moc a odchazi a ja za ni bezim a volam "vratte seeeeeeee, uceste meeeeee" 😀 Jsem zvedava, co se mi bude zdat v cervenci...

eirin
17. bře 2009

Eli 🙂) Jde Lišák pro jistotu s tebou, aby případně poradil?
Mno, moje spolužačka ze základky už má dvanáctiletou dceru 🙂
Madli, vysnila sis takové šaty odkajživa nebo až teď, když jsi nad tím začala přemýšlet?

mirulka
17. bře 2009

Eirin moje spolužačka už má taky v prosinci desetiletou!! A dokonce už má druhou a té budou v dubnu tři rokyy!! ¨

Madli tak takové sny jsem měla taky, že jsem neměla závoj, že jsem nebyla učesaná a ve finále jsem se čekala na hradě před zrcadlem co tam měli před obřadkou no hrozný prostě!! Takže to se připrav, že se ti to bude zdát!

madlisek
17. bře 2009

Eiri já jsem o svatebních šatech moc nesnila, ale když o tom přemýšlím, tak jsem asi vždycky měla představu, že budu mít princeznovský s velkou sukní. To s tou krajkou přes satén jsem vymyslela až teď, když jsem koukala po inspiraci - moc se mi nelíbí, když se látka moc leskne, takhle to ta druhá vrstva příjemně ztlumí 🙂

mirulka
17. bře 2009

Madli tak to máš pravdu, to bude vypadat luxusně!!

Já jsem chtěla zase šatky bez ramínek a dlouhou vlečku!! 😀

andelka
17. bře 2009

Já chtěla vždycky princeznovské, tak jsem je měla. 🙂 Měla jsem saténovou sukni, ale ne z takové té lesklé látky, co z toho šijí "levné svatební šaty" ťamaňi, byla lesklá jen mírně, moc pěkná. A přes to jsem měla takový průsvitný lesklý přehoz, což bylo fajn, protože jednak to pěkně vypadalo, když jsem dřepěla na zemi (třeba při zametání) a jednak nebyly vidět obruče. Bylo to takové nadýchané. Já už se na Madliny šatky moc těším, vypadají moc zajímavě budou určitě parádní.
Jo holky, moje spolužačka ze ZŠ má 7 a 5 leté dcerky. Z gymplu máme dohromady 5 dětí (od tří spolužaček a jednoho spolužáka) a určitě se brzy zas rozrosteme. Jinak je nás 5 vdaných a jedna rozvedená (co zatím vím), zbytek se snaží vlézt do statistiky asi. 😀

mirulka
17. bře 2009

Andel tak já bych ty dětičky ode mě ze školy už asi nespočítala, se spoustu holek se nevídáme a ani o nich nemáme zprávičky, ale víme, že už dítka mají, ale kolik to nevíme!! Ale už jich je dost no, no tak já jsem taky byla ze třídy jako jedna z nejmladších, většinou semnou chodily holky co jsou o rok starší!!

Anděl taky jsem moc zvědavá na Madli šatky, protože to se jen tak nevidí, že by si dneska někdo nechával šít šatky!! 😀

madlisek
17. bře 2009

Holky když já jsem asi nějaká moc vybíravá a nelíbí ani jedny, co jsem viděla 😒 Na každých se mi líbí něco a něco jiného se mi zas nelíbí. A kamarádka je šikovná švadlenka, takže to zkusíme prostě nějak dát dohromady, aby to mělo ty prvky, co se mi líbí. Sama jsem zvědavá a nervózní, jak to nakonec dopadne!

Jinak holky, moje kamarádka, co mě svými problémy s plodností přiměla k měření BT a změně gynekologa a požírání listovky, je po 2. IVF a dnes psala, že mají na UTZ dvě srdíčka! 😵 😵 😵

Jinak z gymplu máme zatím 3 dětičky a vdané jsou 3 spolužačky.

Ze ZŠ jsem v kontaktu jen s pár lidmi a ty jsou bezdětní.

A z VŠ máme 3 děti a jednu těhuli 🙂

andelka
17. bře 2009

mirulka: Tak to já byla na gymplu zas nejstarší. 🙂
Já jsem teda napnutá, jak se vám to povede. Určitě krásně.
No, u nás na vejšce si na mimčo během studia nikdo netrouf, ale dvě jsme se vdaly a taky se brali dva spolužáci, kluk a holka, tak nevím, jestli to mám počítat jako jeden nebo dva. 😅 😀

lucitee
17. bře 2009

holky ja a svatebni saty.....no ja jen vedela ze chci jiny saty nez ma vetsina holek...navic mam siroka zada a klasicky korzet vypadal dost blbe a tlacilo me to, nechtela jsem vylozene princeznovsky....muj hlavni pozadavek byl rukavy a rozevlatost...jako pro vilu ... a nic preplacanyho. Nakonec jsem ulovila krasny 🙂
tady vam hazim odkaz na album z priprav, je tam hezky videt jaka byla predstava a jaka realita 🙂
http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID...

elitera
autor
17. bře 2009

Ahoj holky. Jo, Lišák byl se mnou (samozřejmě 🙂) a pan primář byl velmi milej a kompetentní 🙂 Nicméně se tam jdu ubytovat z pátku na sobotu na revizi dělohy. Prcek se přestal vyvíjet v 6tt, tak už není moc na co čekat. No, tak jsem zpátky v tématu 🙂

lucitee
17. bře 2009

coze Eli? to to asi spatne ctu to neni tak jak si myslim ze ne

elitera
autor
17. bře 2009

asi spíš je, revize dělohy se moc jinak ani vyložit nedá... 🙂

madlisek
17. bře 2009

Eli ☹

lucitee
17. bře 2009

eli je mi to moc lito....jedla jsi listovku? ta je na vyvoj....ach jo, nechapu ze kazdy paty tehu takto konci....asi te tezko neco utesi, musi to bejt strasny zjisteni...a ted cekat a pak vsechno znovu...holka drz se