Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

herminka
24. zář 2009

Tibu, jojo, takový nějaký pocit mám taky, že bych dělala, co mi nenáleží.

tiburcia
24. zář 2009

taky by mi to tak připadalo 😉

andelka
24. zář 2009

Holky, děkuju všem za zájem o můj ekzém, já ho začínám nenávidět a určitě něco z toho co jste radily zkusím. Dneska už jsem to musela tou mastičkou co by se moc neměla máznout, protože v sobotu mám zas svatby a takhle fakt nemůžu. doktor říkal, že na dlaních je kůže 1cm silná a že se vstřebává tak 10% té mastičky, tak že by to neměl být velký problém. Ale znáte to, bojím se. Takže jsem mázla trochu tam kde je to nejhorší. Jinak mám nějakou neškosnou mastičku z lékárny, ale ta moc nepomáhá, co pozoruju, spíš skoro naopak. 😝

Včerejší procházka (pro mě skoro výlet) byla super, šli jsme podél řeky, kolem zahrádek, bylo tam venkovní posezení, dali jsme si nanuka, pak jsme šli chvíli po poli, pak kam vedla cesta a tipovaly jsme, kam dojdeme. 3 hodinky jsme byli pěkně na sluníčku, bylo to bezva. A Tobík je moc moc fajn.

eirin: gratuluju ke změně statutu 😵 😵

Jak jste se bavily o těch zahraničních pobytech, tak mě trochu mrzelo, že skoro všichni někde byli a já ne. Ale pak jsem si řekla, že mi stačilo, když byl muž 2 měsíce pryč a jak jsem to prožívala a řekla jsem si, že je něco za něco. A taky bych na to neměla ani peníze, u nás nebyla stipka nic moc. Ale jinak cestujeme rádi, když jsou peníze a čas.

estrel: Na pátek hlásí sem tam i pěkně, určitě se tam vlezete i vy 🙂

andelka
24. zář 2009

elit: koukala jsem na graf, zkus posunout teplotu 22DC na 36,55, on WK neumí použít jedno STM pravidlo.

deenakee
24. zář 2009

No já jsem chtěla jet do Rakouska, abych si zlepšil němčinu. Bylo to asi rok po svatbě. Měla jsem tam jet na jeden semestr a každý víkend bych byla doma.
No ale můj manžel to tak špatně nesl, že jsem neměla to srdce odjet a zrušila jsem to. Dost jsme se kvůli tomu hádali...
Ale nemělo cenu si kazit vztah a pěkné manželství, když s tím ten druhý opravdu nesouhlasí....
Musím ale říct, že mi to zpětně nechybí, jen když jsem byla v Rakousku na dovče, tak mi bylo líto, že jsem tam nebyla dýl s tím erasmem... Jinak mě úplně naplňuje to těhotenství (mateřství) Cítím, že jsem se v tom našla... 🙂 🙂 🙂

lucitee
24. zář 2009

ja jsem na sebe zvedava s kuzi...20 let atopik..od 20ti zbyla "pouze" citliva vrascita a sucha kuze

herminka
24. zář 2009

Možná jsem to tu už psala: chtěla jsem jet dělat au pair do Británie na prázdniny, ale pak měla maminka těžkou nehodu, a tak jsem dělala aupairku jí. Taky to byla zkušenost.

chaarleene
24. zář 2009

hermi, šneci mi konzistencí připomínali játra, chuť je taková neutrální a hodně záleží na tom, co je v nich nacpané 😀 já je měla s máslem, česnekem a spoustou petrželky (tipuju) a bylo to dobré 😵 ale musíš to sníst celé, nekoukat na to 😀

chaarleene
24. zář 2009

deen, já jsem to tenkrát řešila, jestli má smysl ten vztah riskovat, ale nakonec jsem to riskla a vyšlo mi to 🙂

herminka
24. zář 2009

Chaar, no, šneky zatím jíst neplánuji, jen mě to zajímalo 😀 Děkuji za odkaz na fotky, moc pěkné 😵

tiburcia
24. zář 2009

já bych teda šneky někdy ráda vyzkoušela 😀 má strašně moc ráda mořské plody, miluju ústřice a krevety na všechny způsoby 😵

chaarleene
24. zář 2009

já jsem teď na dovče měla poprvé krevety a dobrý 😵

elitera
autor
24. zář 2009

Andělko, máš fakt oko! 😵 http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...
Jinak 1 cm silná kůže na rukách mi přijde jako blbost, kam bych dala kosti a svaly? 😅 Jako jo, je samozřejmě výrazně silnější a do těla se dostane těch blivajzů poměrně málo, ale 1 cm je fakt podle mě moc. A obecně tě naprosto podporuju v tom, že pokud je to nesnesitelný, je možný máznout blivajzem, já to asi taky zrovna udělám, protože se mi sloupala kůže na ukazováčku 😝

herminka
24. zář 2009

Andělko, a zkoušela ses ohledně mazání poradit se svým lékařem nebo lékárníkem (😀)? Jsem spíš zastánce PCHČ, ale když byl ekzém nesnesitelný, taky jsem ho mázla kortikoidem. Člověk se jinak zbytečně trápí. Děláš už školení STM jako lektorka?

tiburcia
24. zář 2009

co je to PCHČ 😕 něco mě napadlo ale to to nebude 😀 😀

aerin
24. zář 2009

protichemicka ceta😀

tiburcia
24. zář 2009

skoro 😀 😀 😀 😀

herminka
24. zář 2009

😀

estrellita
24. zář 2009

herminko: nestras me 😀 je sleduju cesky hydromoteorologicky ustav a zitek vypada nadejne 🙂

moc dekuju, fotky vam pak urcit eposlu (tedy spis link s fotkama 🙂

eirin: krans azmena v pase 😵 tak ted uz nahlas gratuluju 🙂

letim na manikuru, papa 🙂

madlisek
24. zář 2009

Ahoj holky!

Tak vcera jsme byli s muzem cvicit a pak jsem si koupila ty bonbonky, co po nich me srdce touzilo 😵 Akorat jsme si pak delali srandu, ze jsem spalila podle nakyho toho pristroje 189 kalorii a bonbonky jich meli 200 😀 No ale byly mnamozni 😵

Ja bych prvoplanove asi taky koupila cokoliv radeji v prasku, nez v kapslich. Mam takhle z Brazilie guaranu a v jogurtu je vynikajici 🙂 Ale tady jak to tu ctu, tak tu vasi viagru teda budu radeji kupovat v kapslich 😀

K tematu pobyt v cizine - je to skoro vzdycky zkouska vztahu, silny vztah rozdmycha, slaby uhasi. Ja jsem takhle kdysi jela a vztah s byvalym pritelem to nevydrzel, uvedomila jsem si behem toho odlouceni, ze to neni kluk pro me a po navratu to bylo zcela jasne. Pak jsem se seznamila s muzem, odjel on, ale posililo nas to, a i kdyz to bylo tezke, tak to dobre dopadlo 🙂 No a ted, kdyz jsme v cizine spolu, jako manzele, tak si to vylozene uzivame 🙂 Ale porad jeste jsem si nezvykla, kdyz nas tady nekdo nekomu predstavuje a rika "this i xy and this is her husband/his wife..." 😅 😀 Furt jsem si nezvykla, ze jsme uz vlastne manzele a k tomu v tom cizim jazyce mi to zni uplne jako sci-fi 😀 Ale samorejme je to neco za neco, nemuzeme treba ted otehotnet, ze 😒

herminka
24. zář 2009

Estrel, mým cílem vůbec nebylo vyděsit Tě, to byla jen veselá historka z natáčení 😀

chaarleene
24. zář 2009

madli, chválím koupi bonbonků 😉

lucitee
24. zář 2009

estrell: HODNE SI TO ZEJTRA UZIJ A KOUKEJ SEM PAK DAT NAKOU FOTKU. POCASI BUDE DOBRY NEBOJ 🙂

chaarleene
24. zář 2009

estrel, moc si to užij 😉

holky, je to jen mnou nebo je něco ve vzduchu? dneska mám náladu pod psa... pod hodně malýho psa, někde na bodu mrazu 🙄

tiburcia
24. zář 2009

Estrel užij si ten nej nej nej nej nej den 😉 😵 😵 😵

chaarleene
24. zář 2009

jinak estrel - my jsme se brali v půlce července, sice v kapličce, ale na zřícenině, takže jsme čekali na obřad venku, a pršelo nám a vůbec nám to ten den nezkazilo 😀 já jsem se schovala pod bránu a za chvíli už to bylo dobrý 😀 a pak ještě lilo jako z konve, když jsme čekali před restaurací, až dorazí fotograf 😀 a pak ještě jednou, když jsme chtěli hrát na zahrádce u restaurace pétangue 😀

tiburcia
24. zář 2009

tak tuhle fotku bych tu nedala,protože by mě kleplo

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vRefer...

😲

elitera
autor
24. zář 2009

Hlavně to velmi odpovídá pravidlům - na první pohled mě u toho napadá "miminko" 😝 To má fakt smysl... 🙄

madlisek
24. zář 2009

No to by me taky kleplo! Ale myslim, ze dotycna tam snad tu fotku vlozila v dobe, kdy se o tom bavily s holkama na diskusi a bylo to aktualni tema, a ne ze by to melo vztah k miminku, ne?

herminka
24. zář 2009

Chaar, taky jsem dneska měla nějaký kopr 🙂

Estrel, dobře se na ten svůj den vyspi a užij si ho 😵