Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

tiburcia
28. zář 2009

Madli u nás je zatím nádherný podzim,krásně teploučko.....tak doufám, že to vydrží 🙂

hm, ten hotel musel vypadat dobře 😉

lucitee
28. zář 2009

cau holky, dik za picasu...tak jsem tam dala par svych

estrellita
28. zář 2009

mne dneska picasu odmita nahrat fotky, chtela jsem hodit par ukazek, ale bohuzel ☹

estrellita
28. zář 2009

mne se taaaak nechce uklizet 😝 😅

andelka
28. zář 2009

estrel: My jsme si taky dali polibky dva, nejprve delší a pak malinký, všem se to líbilo (říkali teda) 😅

madli: 1886, to je u nás skoro novostavba 😀 Ale určitě je krásný a kafčo měli dobré?

estrellita
28. zář 2009

andelko: ja nevim jak ostatnim,ale nam se ty polibky moooc libily 😵 😵

madlisek
28. zář 2009

Ahoj holky 🙂 No jo, tady co je 20 let stare, tak uz je pomalu historicka budova 😀 Ale hotel byl paradni, fakt westernovy, kaficko vynikajici, kostelik jsme nasli hezky, festival byl fajn, byla to veskrze pekna nedele 🙂

Holky to vedro je v noci fakt k nevydrzeni ☹ Klimatizaci na noc mit nemuzeme, dela hluk, no a bez klimatiace je zase sileny vedro, takze stejne spime spatne ☹ Uz aby se zas na chvili ochladilo.

Ad polibek: My jsme si dali malinkou pusinku 😀 Den pred nasi svatbou jsme totiz byli na svatbe kamaradce a ti si dali tak dlpuheho pusana, ze uz se svatebcani divali na hodinky 😀 Tak jsme se vydesili a na nasi svatbe jsme si dali jen normalni polibek, ze nam pak zas svedek rikal, ze to klidne mohlo byt delsi 😀

estrellita
28. zář 2009

madli 🙂))))
ja yla na svateb kamarada v lete a ti sezacl tak vasnive libat, ze se vsichni zacali smat 😀 😀 😀

sijen
28. zář 2009

ahoj,
Estrel gratuluji k novému stavu, a opožděně a přeji hodně štěstí a pohody do vašeho dalšího života.
Zkus se Estrel odhlásit z Tvého účtu máš-li na picassa svoje soukromé účty. Pak by to mělo jít.

Na fotky se moc těším. Svoje jsem tam nadatlovala díky za odkaz Tibu. Zrovna jsem stahovala svoje z fotáku z tohodle víkendu a přesunovala je na záložní disk, takže jsem to nahrátí fotek na společný účet vzala zgrunta. Ehm..

Madli vedro vám fakt nezávidím, u nás je užasné babí léto.

Zatím se tu mějte pěkně, jdu pryč od týhle krabice (rozuměj notebook).

madlisek
28. zář 2009

Ja chci taky babi letoooooooooo ☹ Ono to vedro je super na venkovni bazen, ale tim to tak konci. ALe koukam, ze dnes ma kolem poledne prijit bourka, tak se to snad trochu osvezi 🙂

lucitee
28. zář 2009

sijen: koukam ze taky rada fotis prirodu, naladovky, dlouhy stiny a tak 🙂

andelka
28. zář 2009

madli: U nás se má taky ochladit, škoda. Ale doteď bylo fakt parádní babí léto, to já miluju. 😵
Z toho co jsi doteď psala usuzuju, že to tam máte moc sympatické a líbí se vám tam (až na to vedro), to je super 🙂

estrellita
28. zář 2009

sijen: dekuju, zkusim to 🙂
a dekuju za gratulace 🙂 stale si pripadam krasne 😵 😵 😵

madlisek
28. zář 2009

To jo Andel, zabydleli jsme se pomerne rychle a uz koukame po autech, ze bychom si nejake levne poridili, abychom mohli trochu cestovat, na to se tesim 🙂 Je tu kolem spousta malych peknych mestecek, kam bychom radi zajeli, tak snad nejake auticko sezeneme. To je tady holt problem, ze tu hromadna doprava skoro nefunguje a pokud funguje, tak zcela nesmyslne, takze bez auta to moc nejde 😒

At ti ten pocit vydrzi co nejdyl, Estrel 😵 😵 A zkus hodit ty fotky na picasu, prosiiiim 🙂

estrellita
28. zář 2009

sijen: tvoje rada pomohla 🙂 odhlasila jsem mail a fmala ukazka fotek uz je na pisacu 🙂

andelko, tii: dala jsem tam jeste o par fotek vic, nez na druhe album 🙂

pak vam tam asi dodam na ukazku i par fotek od profika, asi to bude lepsi, nez link, uvidime 🙂 kdo ude chtit pak link, dostane ho 🙂

tiburcia
28. zář 2009

madli i tak závidím...já jsem hrozný teplomil...dovolenou v africe jsem si totálně uživala 😀 😀 je fajn že jste už zabydleli a že se vám tam líbí.... já jsem teď přemýšlela, jestli bysme kvůli práci neodešli do většího města...ale zjistila jsem, že jsem pohodlná a že se mi fááákt nechce 😅

estrellita
28. zář 2009

madli: to je super, tak to ma byt. jen si to tam hezky uzijte. snad sezenete auto, abyste se mohli rozjet do okoli 🙂

madlisek
28. zář 2009

Estrel naaadheraaaaaaa 😵 😵 😵 Strasne moc vam to sluselo, vypadate jak z pohadky 😵 😵 😵 Jste nadherni, Bertramka je nadherna, pocasi bylo nadherne, no parada!!! A pripadas mi podle fotky strasne povedoma, mam pocit, ze jsem te uz nekde videla nebo co? 🙂

sijen
28. zář 2009

ahojda,
jj Luci,..co se týká fotografie fotím vše co mi přístroj dovolí (takže např. makrofotografii ne, širokoúhlý záběr taky ne apod.) - mám ráda architekturu, abstraktní minimalismus, detaily v přírodě, portréty,.. i fotku dokumentární. Vyhraněná teda nejsem. 😀

Estrel,
to je paráda! Moc vám to sluší. Díky za ty fotky. Úžasně dlouuhý závoj, šaty, kytky.. a jsi hrozně pěkná baba! 🙂

madlisek
28. zář 2009

Tibu, pres den to vedro jde, ale v noci to je katastrofa!!! Ja jsem zvykla spat na boku, zachumlana pod perinou a tady lezime rozplacli, bez pyzama, bez prikryvky, abychom co nejvetsi plochu tela vystavili alespon nejakemu drobnemu naznaku kysliku a stejne nespime, protoze se to neda 😀

tiburcia
28. zář 2009

madli to znám...máme podkrovní byt 😉 takže v létě hic a hic...koupili jsme si mobilní klimu...dva dny hluku a pak nám to už nevadilo a spali jsme vesele dál 😉 🙂

tiburcia
28. zář 2009

Sijen já ráda fotím naše stíny...mamka mi říkala, že nikdo to nefotí snad jen já...tak jsem ráda, že nejsem jediná 😀 😀 😀

madlisek
28. zář 2009

No asi to dnes s tou klimatizaci zkusime, uz jsem z toho nespani unavena 🙂 Jinak se taky hrde hlasim k foceni stinu 😀

estrellita
28. zář 2009

madli: my jsme v zahranici taky spali s vetrakem a presne jak rika tibi prvni a druhou noc te to budi, pak si uvyknes a spis jak zabita 🙂

hod do alba nejake tvoje fotky, at kouknu, jestli se nezname 😀 ale myslim, ze uz jsem tvoje svateni videla, ze? tak nevim. 🙂

madlisek
28. zář 2009

Tak jsem jich tam par dala 🙂

tiburcia
28. zář 2009

holky taky pak na vás kuknu 😉

sijen
28. zář 2009

jj, stíny... lidi já jsem prostě na ty iluze.. 😉

Madli super! Líbí moc, a cesta parkem - to vypadá, že nezlenivíte: takový vyšší level obtížnosti s nákupníma taškama (batohem) 😀 😉 ;jsem ráda, že jsi byl spokojená s LPK; ještě k fotkám - nevím jestli to máš záměrně veřejné fotky. Poku ne tak lze to upravit v Úpravy->Vlastnosti alba->Sdílet (zobrazit po přihlášení)

hele aktuálně doporučuju dvě věci:
1) film Všude dobře, proč být doma - lze se podívat na filmy.sleduj.org /Komedie, Divx/
2) knížku od B.Kurase Politika prochází pupkem (nejsem člověk zabývající se politikou ..a možná právě proto mi docela sedí sarkastický pohled na levici, pravici z pohledu "jste to co jíte")

tiburcia
28. zář 2009

Sijen na ten film se chystám podívat tento týden 😉

madlisek
28. zář 2009

Ten film u nas davali tento tyden ve studentskem kine 🙂

madlisek
28. zář 2009

Sijen, uz jsem to upravila! A ano, na nakup chodime s batohem, s nakupnima taskama by se pres kameny skakalo ponekud obtizne 😀 A s Luckou jsme byli fakt strasne spokojeni, byli uzasni, sympaticti, vsichni je jen chvalili a fotky dopadly nadherne 😵