Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

estrellita
1. dub 2009

no a ty myslenky v hlave, snad je to jen tim vycerpanim a jeho nemoci 😔

andelka
2. dub 2009

estrel: Psala jsem ti vedle. 😉 Ale souhlasím s tím, že když je člověk nemocný a třeba má ještě nějaké starosti, tak je protivný a reaguje jinak než normálně.
Holky, tak jsem konečně zavolala ny gyndu a jsem objednaná přesně za týden. Tak už abych chystala grafy, nebo aspoň tabulku s přehledem cyklů a hlavně sepisovat otázky, na které se chci zeptat. 😅

lucitee
2. dub 2009

ahoj holky, tak v Praze opet krasny jaro. Je to prijemny nebalit se tolik do obleceni a jit na vlak pri slunicku a zpivajicich ptaccich. Jinak me desne bolej prsa, tak nevim co to je. Jsem tesne po ovu. Pristi mesic budu testovat, jestli ji poznam spravne 🙂

andelka
2. dub 2009

U nás je taky krásně a má to vydržet 🙂 🙂 🙂

lucitee
2. dub 2009

to je skvely co, to pocasi. Uz bylo na case. Ja se i diky zelezu zbavila ty desny nekolikamesicni unavy, takze mam fakt radost a novy prival energie. Uz jsme byli hledat nasi prvni jarni kesku, o vikendu budem stavet komin a ja se tesim jak mala domu, ze bude krasne, bude se moct uz delat venku, susit pradlo venku. Uz je to proste vesely, chystaj se velikonoce, to mam rada 🙂 tesim se na brusle, kolo. Je to super 😀

lucitee
2. dub 2009

vcera jsem si koupila zasoby listovky na tri mesice 🙂

beat2
2. dub 2009

Ahoj, jen k tomu DJ - vubec bych se nebala nechat v tom toho kamarada, my jsme meli profi DJ a stejne mu presne musis nadiktovat co ma kdy rikat, co kdy hrat, udelat mu soupis pisnicek atd. atd. Skoro bych litovala vyhozenych penez za profi DJ, opravdu... v podstate s nicim nam sam od sebe nepomohl. Kamarad to zvladne presne tak, mozna i lip. Dulezita je ta aparatura, a tu pises, ze mate, tak pokud to kamarad zvlada, tak podle me neni co resit 😉

Jinak mam za sebou gyndu, zminila jsem nesmele, ze uz neberu HA, tak se jen zaradoval, ze se budeme snazit otehotnet, ale zadne "skoleni" jsem nedostala... jen mi rekl, kdy mam pripadne prijit... Tak snad pak pujde vse hladce a prijdu brzo 😅 a bude vse OK

beat2
2. dub 2009

Estrell - nezoufej, i muzi maji sve dny 😀

andelka
2. dub 2009

luci: Já to mám podobně, taky je mi lépe, sluníčko a teplo dělá divy. I náladu mám lepší. A zítra asi budem natahovat šňůry na balkon, aby se dalo sušit venku (což nešlo jednak kvůli počasí a jednak nám pořád dělají něco na střeše).
Listovku? Takže už příprava? 😉
beat: To víš, že tam budeš natošup. 🙂 Budu držet palce.

lucitee
2. dub 2009

andel: listovku uz beru asi 3 tydny kvuli ty anemii, zelezo, listovku a B12...chtela jsem ji zacit v lete, ale to nevadi, je telu prospesna a neuskodi, naopak. Takze jsem jen zacala driv 🙂

andelka
2. dub 2009

luci: Tak to jo. Jistota je jistota a určitě to neuškodí. 🙂

des
2. dub 2009

😀 tak to jsem ráda, že jsem Vás pobavila...skončilo to menstruací, což jsem si vlastně přála (doteď to vypadalo, že vaječníky absolutně nepracují, sliznice dle UTZ z 20.1. žádná), teploty jsem tak dlouho neměřila jednak kvůli dovolený a jednak mě to poměrně stresovalo, ale právě nějaký ten 79.den jsem na sobě pocítila všemožné příznaky čehokoliv od ovulace po těhotenství, tak jsem zas začala měřit. Mám radost a deen, taky nám všem držím palce!!! 😉

Estrel: je holt chudáček nemocný a kdo by za to mohl, když né ty, žejo? 😉 Vydrž!!
Co se týče DJ, přesně jak píše madli - zažila jsem jednoho na svatbě kámošky, měl velmi příjemné vystupování, organizoval házení kyticí, různé ty volenky atp....asi hodně záleží, jak se s ním dohodneš, co by měl dělat. Oproti kamarádovi je to profík, co má jistě takových akcí za sebou spoustu, takže ví, co lidi v danou chvíli rozehřeje, takže zábava určitě nebude váznout (ale ono na svatbách k tomu obvykle nedochází už z principu🙂). Kamarád zase vyjde levněji 😀

des
2. dub 2009

estrel: teď jsem přečetla Beat....tady asi těžko radit, je to jako vždy o člověku...jestli nemáš na DJ žádné reference, případně jsi ho neviděla v akci, tak bych to asi neriskla

lucitee
2. dub 2009

andel: urcite ne, navic se fakt citim mnohem lip nez pred dvema tydny, takze to funguje. Ted beru 200 denne a az doberu co mam, zacnu 400 denne. Piju aloe taky.

lucitee
2. dub 2009

my meli DJ taky na slepo...a sral me 🙂 my nechteli aby neco rikal a on chtel bejt vtipnej. Ja za nim treba sla at zahreje rokenroly...ze to ma tchyne rada a on zacal: a ted na prani panny nevesty pro panimamu 🙂 no kreten. Ale hral co jsme si rekli a nehral co jsme nechteli, jinak to bylo dobry 🙂

andelka
2. dub 2009

Tak my jsme tohle řešit vůbec nemuseli, DJ jsme neměli, měli jsme jen notebook a v něm písničky. Ono by to stejně bylo takové divné, nebylo tam moc místa, neměli jsme moc lidí...tak jsme tančili a blbli jen když jsme měli chuť a dělali jsme hodně přestávky, poněvadž bylo vedro. Stejně se nejvíc užila terasa a tam by byl DJ prd platnej. Krom toho jsme kolem půlnoci šli dom. Takže záleží na více věcech jestli DJ ano nebo ne. Pokud je svatebčanů víc, v restauraci se tráví hodně času a hodlá se končit nad ránem, pokud si člověk přeje, aby někdo organizoval zábavu, tak je DJ dobrá volba. Loni jsem byla na svatbě kamarádce, měla svatbu velkou asi jako my. Odpoledne se moc netančilo, hudba hrála z pc. Pak večer přišla paní a jednak sama zpívala a taky dělala karaoke. To bylo hlavně kvůli ženichovi, ten rád zpívá. Ale jako kdyby tam nebyla, tak by se nic nestalo a bylo by to taky super. Záleží na každém co chce.
Luci: Tak to je super, že se cítíš líp 🙂

estrellita
2. dub 2009

holky, dik za rady v souvislosti s DJ. on by ho dohodil ten kamaard. ale jestli rikate, ze se mu stejne musi dat soupis a rict mu kdy ma co rict, tak bych to asi nechala na tom kamaradovi, ze on je takovej dost bezprostredni 🙂

beat: i muzi maji sve dny 😀 😀 😀 😀

estrellita
2. dub 2009

stejne je super se tu vykecat, to je tak uvolnujici 🙂 dekuji 😵

beat2
2. dub 2009

Jasne, urcite zalezi na konkretnim DJ, my jsme ale zadneho neznali, a reference od blizkych lidi jsme taky nemeli... no a holky z diskuzi sice rady oradi, ale kazda jsme jina a muze se nam zdat zabavne nebo dobre neco uplne jineho, to je tezko...
Ten nas nebyl vylozene spatny, my jsme byli spokojeni, jen si myslim, ze by to uplne stejne dobre zvladl i nekdo znamy, kdo by mel aparaturu a hodne hudby... a hlavne vyslo nas to na 10 tisic...

madlisek
2. dub 2009

Ono asi zalezi, jestli tomu kamaradovi nevadi, ze si svatbu "odpracuje" - ze bude muset neco delat, misto aby se jen bavil. Aby nemel pocit, ze ho "vyuzijete", kdyz to takhle napsiu - vis jak to myslim. Ale pokud je ochoten to pro vas delat, tak ho to asi bavi, a svatbu si lip uzije takhle 🙂 Ale mela jsem pocit, ze budete mit nejakou tu kapelu z toho pensionu? Jinak jak psaly holky, pokud DJ, tak jen osvedceny, ne nekdo neznamy, protoze pak se nemusite shodnout treba v humoru - bude delat trapny vtipny a tak a pak bys akorat byla nastvana.

estrellita
2. dub 2009

beat: tak mi prave profi aparaturu budeme mit od toho kamarada,takze v tomnebude vubec zadny problem!! No kdyz ono je to trochu slozitejsi, on je to dobry kamarad P brachy a puvodne tam nebyl pozvan,a le domluvili se tak, ze by to rpave mohl delat on, takze ho jako pozveme a on by si uzil svatbu a delal "DJ" 🙂

No my jsme to prave zmenily. oni nemeli zadne sve stranky a ja jsem zacla trpet pocitem, ze budoui strasne spatni a ze je chci proste nejdriv slyset 🙂)) no a ta moznost v nejblizsi dobe neni, tak jsme to vymysleli takhle.

madlisek
2. dub 2009

Tak v tom případě je to super, Estrel! Jestli původně neměl být zvanej, a takhle jste to vyřešili, tak to je myslím ideální!

My jednu z těch kapel, co budeme mít, uslyšíme až v červnu, ani ne měsíc před svatbou - jestli se nám nebude líbit, budeme mít jen jazzík a pak na později hudbu z PC. Ale pevně doufám, že se líbit bude 🙂

andelka
2. dub 2009

Estrel: Taky si myslím, že je to fajn nápad. Já jsem to taky udělala tak, ale v jiném případě. Chtěla jsem mít na svatbě svoji nejlepší kamarádku, ale Honza tam kamaráda žádného pozvaného neměl, takže jsem ji "učinila" svědkyní a tím byla přijata mezi rodinu. 😅 I vy se možná budete cítit líp, než kdyby tam byl někdo cizí.
Madli: Neboj, určitě bude. 🙂

elitera
autor
3. dub 2009

Ahoj holky, dočtu vás v neděli nebo tak nějak, mam rozbitej ntb a v práci jsem "online" natajno 😖 Jen hlásim, že nález z histologie je standardní 🙂

lucitee
3. dub 2009

chjo pro dobrotu na zebrotu. Psala jsem na jinym foru a fibrilnich krecich, protoze jedna holcicka tam ma vysoky horecky a ony se do me pustily, ze ji nemam strasit, mela jsem to napsat, az bude maly dobre a ze tu mamu jen strasim. Ja nevim no, pro me je lepsi bejt v obraze a vedet co se muze stat a pak nezmatkovat. Ja jsem to zazila na vlastni kuzi a uz nikdy NIKDY bych to nechtela zazit. Chtela jsem jim pomoct, varovat je co se muze z horecky stat. No nic at si poradej devcata. Rikam to od ty doby kazdymu kdo ma deti, ze je nesmi nechat dojit do horecky

des
3. dub 2009

luci: lepší strašit a donutit to pořádně řešit s doktorem, než uklidňovat a nechat to zajít daleko, žejo? Občas mě to zaráží, jak se tu řeší věci typu: moje malá má tady a tady bouli...co by to mohlo být, prosím poraďte? Něco jiného jsou dotazy typu: mám tu a tu diagnózu, co vám na to doktor dal a jak to zabralo, ale radit se na laickém fóru místo aby se děcko chytlo a odtáhlo k doktorovi rovnou.... 😒 Nevím, o co šlo v té tvoji diskuzi Luci, ale neměj z toho špatnou náladu!!

lucitee
3. dub 2009

des: no slo o to ze ona resila ze jeji mala ma horecku, asi i doktora byla, ale pokud i pres lecbu ma 40 tak bych jela na pohotovost a nebyla doma sama, natoz kdyz manzel doma neni....ja bych byla vdecna za to, kdybych tenkrat znala pojem fibrilni krece...co to je, z ceho, co s tim...nez jsme to zjistili, uzirala jsem se vycitkama ze za ten zachvat muzu ja, ze jsem ji dala do spatny polohy a ona se dusi zvratkama...ale nebylo to tak. Byl to nejhorsi zazitek co se tyka deti. A od ty doby fakt hlasim vsem, at deti chladej a nenechat dojit k 39 a vic...at jdou k doktorovi, pod dohled...no a dostala jsem vlastne vynadano. Takze co se budu angazovat. Budou argumentovat, ze nejsem mama a ony ano, to je mi jasny. Takze pokud je prisun informaci a dobry umysly straseni, tak ted jsem strasak no

lucitee
3. dub 2009

tak ja taky nechodim hned, holky to tu vedi ze, ze me dva tydny bolelo bricho nez jsem sla. Ale u ditete bych teda neriskovala.

estrellita
4. dub 2009

luci: kasli na to,kdo chce radu, tan ji prijme a kdo ne, tak to je jak hazet perly svinim - obrazne receno samozrejme 😎 a nemej vycitky, ja si myslim, ze je taky lepsi rict, co by se mohlo stat, nez to tak nechat dojit. a argument - ty nejsi mama, se na foru pouziva casto a je to v nekterychoblastech dost mimo 🙂

jinak hlasim z Prahy silene v 😎 vedro 😵 😵

andelka
4. dub 2009

estrel: Ostrava hlásí taky hic, děsnej. Jdu na bazén 🙂 Letos poprvé. byla jsem dneska zas ve škole, tak aspoň kromě mozku protáhnu i tělo.
luci: Taky si myslím, že to není strašení, někdy je fakt dobré vědět, co se stalo jiným a co se může stát a být na to připravený a umět jednat.