Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

andelka
16. dub 2009

Ještěže tak. 😅 Můj by si asi klepal na čelo, cože to řešíme. 😀

elitera
autor
16. dub 2009

andělko, my máme 649 dní 🙂 Letí to vážně hrozně rychle...

estrellita
16. dub 2009

ahoj holky, no teda zajimava diskuze tu je 😀 tak mne to teda neva ani ted, kdyz se jeste nesnasime, natoz az budeme 😀
cirr: ty jsi provokaterka 🙂

estrellita
16. dub 2009

andelko: moje strasti s diplomkou jsou velke, skolitelka si toho nabrala hodne a nestiha a pry se nam bude venovat za dva tydny (tedy na zacatku kvetna - odevzdani do 22. kvetna..........chapete to? ja jsem s etakneskutecne nastvala.........jak debil uz to mam hotove a ted budu cekat (cekam uz mesic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) na to, az mi k tomu napise pripominky a pak se budu moct zblaznit na posledni chvili? prave proto jsem ji to neodevzdavala v predstihu, ze? aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

estrellita
16. dub 2009

holky, ja mam do svatby nejakych 160 🙂

andelka
16. dub 2009

estrel: Tak to jsme na tom podobně. Já to sice ještě úplně nemám, ale skoro už jo a potřebovala bych aby se na to aspoň podíval a řekl mi co a jak. Ale taky to nestih a měl to 14 dní. A řekne mi to týden před odevzdáváním. No chápeš tohle? 😠
Holky, to je děs. Já jsem toho muže neměla nikam pouštět. Mě je tak smutnooo. A ještě ty diskuze tady. Chápejte, mám neplodné období a tááák bych se tulila. Ale zítra už přijede a přiveze i nový monitor 🙂
eli: Taky pěkný. Mě se líbí, že se to tam počítá i po svatbě, je to milý.
estrel: Tak to už je za rohem. 🙂

estrellita
16. dub 2009

andelko: tak vidis, nesmutni, zitra prijede 🙂

jj, svatba uzje za chvili, ale stale jeste nejaky cas mame pred sebou 🙂 takze hezky ty statnice 😝

elitera
autor
16. dub 2009

estrel, to máte za pár 🙂

des
17. dub 2009

Dobré ranko...koukám, jak se tu diskuze včera pěkně rozjela 😀 A nezávidím trable s diplomkama....fakt ne 🙄 Já se těším akorát v úterý na promoci, tak na vás budu myslet 😉

Jinak jestli občas kupujete Instinkt, tak v tomhle čísle se do "nás" tak trochu naváží http://instinkt.tyden.cz/obsah/doc.asp?rok=2009... (není to tam bohužel celé).....a just se budem tulit, abychom měly mimísky a tudíž všecko štěstíčko tohodle zatracenýho světa! 😀 😀

des
17. dub 2009

cir: 😀 😀 a já furt, proč si pořizujete děti!! Teď je mi to jasný - někdo musí vařit, prát a uklízet, když vy oba studujete, až se z vás kouří!!! Akorát ta počáteční časová a materiálová investice... 😖

andelka
17. dub 2009

des: My na tebe taky budem v úterý myslet ( a malinko závidět) 😉

Holky, já už mám obou škol plné zuby. Ve středu nám vyučující přidal práci na sobotní zkoušku. Napsala jsem mu, že dělám diplomku a v červnu mám státnice, takže bych se nestihla pořádně připravit, tak jestli by dal ještě další termín později. A víte co mi včera odepsal? "Pokuste se, třeba to vyjde." Chápete to? Já už jsem se rozhodla se na to vykašlat a teď uvažuju, jestli se na to přece jen nepodívat. Já bych ho zabila. Přednášky o ničem, ale se zkouškou dělá takové manévry. 😠

lucitee
17. dub 2009

ahojky ze zatazeny Prahy, jsem divna, mam rada dest 🙂

andelka
17. dub 2009

No, tak ten článek bych si chtěla přečíst celý, aspoň bych se o sobě něco dozvěděla. 😀 Ne, fakt, některé výrazy mi taky moc nejedou, tak je nepoužívám, ale spoustu jo, přijdou mi trefné (snažilka, těhulka), pěkné (tulení - místo sex) nebo jde o fajn zkratku (těhu, MS, ovu..). Ale třeba nesnáším slovo těšánkuju a moc mi nejede ani mimísek, bobísek, snaženíčko apod.
Jinak já se v téhle "sektě" cítím dobře. 🙂 🙂

elitera
autor
17. dub 2009

Hm, šéf mi právě přislíbil víc práce. Haha. Ne poprvý. Samozřejmě bez reálnýho časovýho horizontu...

andelka
17. dub 2009

Luci: U nás je ještě krásně, sluníčko mě probudilo. 🙂 Ten déšť si tam můžete nechat. 😉 😀
Eli: Ještě mu to věříš? Ale tak, třeba to bude tentokrát pravda. 😅

elitera
autor
17. dub 2009

Andělko, hádej 😀

andelka
17. dub 2009

Eli: Radši ne. 😀

elitera
autor
17. dub 2009

bingo 😉

andelka
17. dub 2009

😀 😀

lucitee
17. dub 2009

andel: nevim o jakym clanku jsi psala, ale zdrobneliny obecne nesnasim. A dnesni doba tomu nak moc preje. Takze jak nekdo zacne zlaticko, stesticko, slunicko, broucinek, miminecko, snazenicko, tesenicko....tak ja kvetu jako stromy venku 🙂 me nevadi pouzit slova tehu, ovu, atd...jo a nesnasim slovo manza....ale jsem tolerantni, jen to nepouzivam 🙂

elitera
autor
17. dub 2009

jo, manža mi taky lehce leze krkem 😀

elitera
autor
17. dub 2009

Btw. pokračování naší skříňkostory: Včera mi volala ohledně reklamace nějaká paní a nabídla mi, že si můžeme ty dvířka převrtat na druhou stranu. Byla překvapena a zjevně trochu dotčena, že jsem nebyla přístupná dohodě tohoto typu, ba dokonce žádné dohodě, která by zahrnovala jakýkoliv vrtání. A že zavolá teda v sobotu, ať se s ní domluví Lišák (nevěděla jsem technický podrobnosti a tak).
Před chvilkou zavolala jiná paní (opět z Kika) kvůli reklamaci, a jestli někdo bude v úterý dopoledne doma, že by nám přivezli požadovanou pravou vitrínu, nepřevrtávanou 🙂

moni1412
17. dub 2009

ahojte 🙂 no teda, pekna tema 😀 ja neviem, ale mne to vadit nevadi vobec, skor naopak. 🙂 uz sa tesim ked na to pojdeme skonecne bez ochrany, vtedy je to najkrajsie 😉

aer rada ta tu opät vidim 😉

andelka
17. dub 2009

Luci: Des dávala výše odkaz na článek v Instinktu. 😉 No, mě ty zdrobněliny taky moc nejdou přes pusu. Manža se mi moc nelíbí a snažím se to nepoužívat (pokud někdy ano, musí to být výpadek) 😅 Ani zkatky mi tolik nevadí jako ty zdobnělé zkomoleniny. Jako když se to použije občas a v určité souvislosti (jako třeba když řeknu, že jsem viděla krásné miminečko, tak to znamená, že bylo enormně malé a roztomilé), tak to je v pohodě, nebo prostě fakt jen sem tam, když je člověk zrovna v nějakém takovém rozpoložení, ale čeho je moc, toho je někdy fakt příliš. I když - kdo ví, jak namasírované těhotenskými hormony budeme mluvit my 😀
Eli: Tak vidíš, úspěch. 🙂 člověk se nesmí dát. 😉

lucitee
17. dub 2009

andel: no je fakt ze az budem tehu vsechno bude asi jinak 🙂 zive si vpominam na pani, se kterou jsem zkousela svatebni saty....vsechno bylo uzasnoucky sladoucky romanticky zalaskovany miloucky skveloucky a vy jste drobounka peknounka mate krasnou siluetku dame ty satecky ale dala bych kremovoucky a zavojicek....no prehanim ale v podstate to tak bylo. V tu chvili mi to bylo prijemny, byla mila. Ale jak zjistila, ze si u ni nepujcime oblek, protoze jsme chteli v barve mych satu a ne sedivej, tak se z ni stala jezibaba. Jo podotykam ze duchodkyne tak 65 let. No a ve finale mi svatbu malem rozmlouvala a korunovala to: a je von na vas vubec hodnej? Krava 🙂 ale saty mela uzasny 😀

lucitee
17. dub 2009

stejne to bylo uzasny obdobi to chystani svatby a nejvic jsem si uzila ty zkousky satu. Nekdo se o me staral a zkousela jsem uzasny krasny saty, i takovy ktery jsem nechtela a uz je asi nikdy na sobe nebudu mit.

lucitee
17. dub 2009

ja nevim kolik dni, ale vim ze budeme mit 8. cervna dvoulety vyroci 🙂

des
17. dub 2009

luci: zkoušení mě taky bavilo 😀 Byla jsem v asi 11 salónech a ty pravý pak nakonec našla (naštěstí včas, okolí už začalo pochybovat o mém duševním zdraví 😀 ) - btw, my taky 2 roky ale až 3.8.

"manžu" občas používám - evokuje mi to něco jako mladej manžel, prostě někdo, kdo už není "přítel" ale ještě není "můj starej", prostě takovej free manžel 😉

elitera
autor
17. dub 2009

luci, odpočítávadlo je na beremese, jak je svatební plánovač. Když tam zadáš datum svatby, vyhodí ti to počet dnů od ní 🙂
Zkoušení mě taky bavilo, moc, šla jsem s kamarádem a kamarádkou, bylo to hrozně fajn. Nakonec se mi nejvíc líbily šaty za 11.000 😅 tak jsem měla sukni a korzet asi za 6...

lucitee
17. dub 2009

ja byla asi v peti salonech, jdu na beremese spocitat dny 🙂