Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

madlisek
6. led 2010

Tak nevim, jestli mam jit pocurat test, at vim na cem jsem a je klid.

lucitee
6. led 2010

mad: kolikatej jsi DC? ja cekam do soboty 🙂

madlisek
6. led 2010

jsem 30DC. Za celou merenou historii (22 cyklu) jsem se dostala max do 29 DC (3x), vetsinou mam jen 26 denni cyklus.

tiburcia
6. led 2010

madli tak šup šup 😉

estrellita
6. led 2010

madli: ja jsem pro testovani 😀 😉

estrellita
6. led 2010

luc: a ty jsi testovala? kolikaty jsi DC?

lucitee
6. led 2010

madli: tak to bych fakt necekala uz 🙂 a jak jsi dopadla?????
estrel: ja jsem 25DC netestovala jsem

estrellita
6. led 2010

luc: vydrz holka, vydrz 🙂 a jak se citis?
ja jsem si uz zakazala jakekoliv testovani pred 15DPO, takze me zabte, jestli uvidite jine naznaky, jo? 🙂

milmic
6. led 2010

Woooow, normálně mi úplně uniklo, že Madli a Luc jsou snažilky. 😀
Tý jo, tak to jsem zvědavá na Mad.

lucitee
6. led 2010

estrell: ja jsem v klidu, jsou dve varianty pouze 🙂 bud mam bricho a prsa jak balony diky PMS nebo diky tehotenstvi. Jinak to nebude 🙂 kdyby to klaplo byla bych dneska 13DPO. Ale je videt ze na to fakt nemyslim, protoze jsem se musela jit podivat do svy tabulky jak na tom vlastne jsem s tema dnama hihi 🙂 no mit doma test asi ho zejtra rano dam, ale zadnej nemam a pockam do ty soboty. Bricho jako na MS me poboliva uz tejden.

estrellita
6. led 2010

mil: madlisek jeste neni snazilka 😀

milmic
6. led 2010

Ne???? 😕
Aha, no já myslela, že teda jo, když to tak nějak.... OK.
Ale Luc je snažilka ne?

estrellita
6. led 2010

luc: ty jo, tak to klobouk dolu, byt 13 DPO, nemerit a mi priznaky, tak to asi nevydrzim 😅 skoda, ze nam nemuzes predhodit graf 🙂 ja, kdybych minule pockala o den, tak bych rozhodne nemela myslenky na to testovat, tak by me to netahlo.

estrellita
6. led 2010

jj, Luc jo 😀
madlisek chtela byt za chvilku, tak treba nas vsechny predbehne 😉

chaarleene
6. led 2010

ono to s těma příznakama bývá zrádný 😅 já jsem měla příznaky jak bejk (zvětšila se mi prsa, pobolívalo mě břicho jako na MS, bylo mi špatně od žaludku) a vůbec mě nenapadlo, že by mohly být těhotenské 😅 prsa a břicho jsem přičítala blížící se MS a nevolnosti pokaždé něčemu jinému 😅

estrellita
6. led 2010

chaar: a ty jsi merila BT?

tiburcia
6. led 2010

luc takže detektivka až do konce 😀

madlisek
6. led 2010

Holky ja vas ale nechci predbihat 😖 ☹ A fakt je to hrozny, s tim vsugerovavanim priznaku. Minuly mesic, jak nam uplne nevysla barierova antikoncepce 😅, tak jsem si celych 14 dni na FF vyznacovala kde me boli, kde me picha, co se mi zvetsuje....no des. Pak jsem si udelala test, byl negativni, a razem me vsechny priznaky presly. Tenhle cyklus jsem byla na zacatku nemocna, pak Vanoce, byli jsme unaveni, merila jsem podivne, graf je dost hrozny, ani nevim, kdy byla ovulace, a tak jsem v klidu cekala ms. A protoze rozumem vim, ze neni mozne, abych otehotnela, tak zadne priznaky necitim.

milmic
6. led 2010

Here we go again..... zase mi točí šiška. 🙄

madlisek
6. led 2010
tiburcia
6. led 2010

madli mě se líbí 😀

milmic
6. led 2010

Mě taky. 😎 Líbí se mi ta první hore-vylítnutá teplota. 😎

chaarleene
6. led 2010

estrel, ne, já jsem neměřila... ale i kdybych měřila, tak by to byl asi docela podivný graf - měla jsem cyklus dost pravidelný, s ovulací kolem 17 DC (měla jsem výrazný hlenový příznak, takže jsem to poznala celkem v pohodě) a v tom prvním cyklu, kdy jsme se přestali chránit (a tudíž jsem už ten hlenový příznak nemohla pozorovat tak přesně), jsem ovulovala až někdy 25 DC (když to vezmu podle ultrazvukového určení stáří miminka) 😅 navíc jsme měli velký koncert se sborem - to byl týden maximálního vypětí a stresů a nepravidelného spánku, pak cesta na dovolenou, kdy jsem 2 noci skoro nespala, pak jsem to zase dospávala... prostě to měření by zrovna ten měsíc bylo i tak nad moje síly 😀

madlisek
6. led 2010

Tu ovulaci si FF vyznacil, jak se mu to hodilo. Teplotu v den, kdy ji vyznacil, jsem merila nekdy ve 4 rano, den predtim naopak v 9 rano, proste je to zmatek nad zmatek. Podle vaskozni tekutiny 😀 byla mezi 14-16DC.

estrellita
6. led 2010

madli: hmmm, a mas teda test? zkusis ho? 🙂

chaar: aha, tak to bylo aspon hezky prekvapko 😉

madlisek
6. led 2010

Ha Mil 😀 1. vylitnuta teplota byla horecka 😀 Tri dny jsem lezela s chripajznou 😀

milmic
6. led 2010

Aha. 😔
Ale dělá to graf řekněme zajímavým. 😉

madlisek
6. led 2010

Test mam, ale vydrzim do zitrka 🙂

tiburcia
6. led 2010

😵 😵 😵

chaarleene
6. led 2010

estrel, to jo, já jsem si první test dělala už na dovče s tím, že už bych mohla být tak 7 DPO - byl samozřejmě negativní (aby nebyl, když jsem ještě nebyla ani po ovulaci 😀) - dělala jsem si ho hlavně proto, že jsem si na dovče vesele dopřávala koktejly a vínečko 😅 no a pak jsem si ho doma udělala v den očekávané MS, zase negativní, tak jsem to pustila z hlavy, "předmenstruační" bolesti jsem šla rozcvičit na aerobik s tím, že bych tím tu MS mohla trochu popohnat, aby už konečně dorazila... pak se mi jeden den udělalo najednou šoufl - bylo to proto, že jsem se něčemu hrozně smála... když mi bylo blbě druhý den, tak to bylo tím, že jsme jeli s bráchou autem, celé dopoledne jsme skoro nepili a vůbec nejedli a on řezal zatáčky... až pak mi to začalo být divné a udělala jsem další test 😅 😀