Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

milmic
2. únor 2010

Holky, já se z toho mýho pséka picnu. 😀
Šla jsem se rychle odsprchovat a nechala jsem si otevřené dveře do koupelny. (on totiž klidně začne výt, že je opuštěný). A on asi 5x přišel do dveří, nechal si říct, že je pašák (to je ode mě naučený, že je hodný) a zase odešel. Přišel, pašák, spokojeně odešel.... 😀 😀

lucitee
2. únor 2010

mil: no jo nejsou to zadny hlupaci 🙂 pribuzny meli jezevcici, mela klasicky problemy s pateri.....kdyz byla lina, zacala simulovat, ze nemuze zas chodit a zacla tahat nohy za sebou, jen aby ji nosili. Kdyz ji vynesli do schodu, vesele tam pobihala a ani naznak po nakych potizich 😀

dub
2. únor 2010

luc to já mám taky tak. Dekorace je to moc pěkná. 🙂
rodičům, přátelům děláme kafe, to jsou pravý kafaři. mě stačí ta vůně. miláček si dze mě vždycky dělá srandu že jsem jak( ,feťák"). 😀 😀
čaje můžu všechny ať to jsou bylinky, nebo ovocné. prostě je miluju.
a co máme radi oba , je kakao na noc. Kort teď když jsou takový zimy. tak si ho děláme tak 3x do týdne.
jsme jak děti 😀 😀

milmic
2. únor 2010

Luc. 😀 😀

Ten můj truhlík občas začne kulhat na přední packu. A kulhá a kulhá..... tak dlouho, dokud nepřijdeš, nepohladíš, nepoňuchňáš, že je strašný chudák, jaké nemá trápení na tomto ošklivým světě.... A je po kulhání. 😅 A přitom, kdyby měl pozornosti málo, tak neřeknu..

Jenže panička má měkký srdce. Panička nedokáže přenést před srdce, že byl týranej a snese mu modrý z nebe. 😵 Ale rozmazlenej není, dost přísně jsem ho vychovala, ale umazlenej to jo. Jej, ten se mazlí, kd
yž na to přijde.

lucitee
2. únor 2010

ale bricho citim jak pred MS...

dub
2. únor 2010

milmi no jo domácí mazlíčci, dovedou si nás omotat pěkně kolem prstu. Já mám od miláčka čivavu. ale co ta dělá za kusy když je utahaná ,to je děs.
jak píše luci, přesně jak je malá tak je hned utahaná. dělá jak nemůže na nohy, ale jen co ji vyneseš nad schody. tak běhá jak čamrda.

majatob
2. únor 2010
milmic
2. únor 2010

Ten můj teda takový psí kusy nedělá, jenom když potřebuje mazlit a má zorvna pocit, že je strašně opuštěnej. Ale už to dlouho neudělal, páč panička se mu dostatečně věnuje.
On jak je z útulku, tak si beze mě ani neprdne. 🙄 To je někdy fakt děs. jdu na záchod, on musí taky. Jdu vynést koš, on musí taky. Když za sebou někde zavřu dveře a on je na tý špatný straně dveří, tak hned kňourá. 🙄
Ale já mu to omlouvám a soucítím s ním... 😵

moni1412
2. únor 2010

maja vidim ze ikea fici 😀 vy mate tu nastavitelnu.... aj nas tymi sme rozmyslali... 🙂 ako si malinky zvykol?

char este mate par tt cas 😉

dub
2. únor 2010

mil no jo holt si myslí že bys ho tam nechala. je mu jedno že to je doma a že mu neutečeš, ale že se vrátíš. 🙂 má prostě strach. bůh ví jak se k němu choval minulý majitel než skončil v ptulku. 😉

majatob
2. únor 2010

moni, no jo, je to tam docela levny a hned si to odvezes... 😅 ale ze bych byla nejakej milovnik ikei, to ne... 😖
Tobik si zvyknul nadherne, hned prvni den si do ni sel sam lehnout a spinkal v ni celou noc 😵 a tedka usina u me (protoze uz se neposkladam do te jeho), pak ho prenesem a nekdy nad ranem se stehuje zase do nasi postele...ale vetsinu noci vydrzi ve svym 😀 😀 😀

dub
2. únor 2010

maja jo ikea je výborná, tam vždycky seženeš, a je to hlavně pěkný. 🙂
V tý se bude spinkt jedna báseň.

milmic
2. únor 2010

Dub,
no já když si představím, čím si ten pes asi prošel, že se chová takto.
I po třech letech, co ho máme u nás doma a je obklopenej láskou a pozorností....... Bych to těm lidem dělala taky, at si uvědomí, jak ty zvířata trpí. Žádný pokuty, ale to stejný, řezat je, nedávat najíst.... Brrrr. Jsem proti týrání strašně vysazená. 😔 Ze začátku se bál úplně všeho, co jsem měla v ruce. A do dneška se bojí mužského pohlaví... 😒

moni1412
2. únor 2010

krasne 😵 😵 😵 dufam ze to aj u nas pojde takto hladko 😵

majatob
2. únor 2010

moni, akorat tedka se obcas dozaduje aby jsme ho dali spinkat do postylky pro miminko 😀 ale to ma smulu, nesmi si zvykat mu tam lizt at ho pak nezavali 😀 😀

moni1412
2. únor 2010

😀 aj tak si tam uzasne zvykol. zlaty chlapcek 😉

dub
2. únor 2010

holky kde jste všechny, snad si nedáváte polední siestu. 😀 😀

dub
2. únor 2010

Holky co budete dnes kuchtit dobrého k véče, hoďte sem nějkaou inspiraci. já vůbec nevim. 😒
asi si půjdem někam sednout, možná zajdem do pizzerky na lasagne, ty maj u nás výborný. 😀
jinak fakt nevim

milmic
2. únor 2010

Dub,
my budeme mít šopskej salát a k tomu chlebík s máslem a strouhaným sýrem. Takže žádný vaření, ani k večeři nevařívám teplýho. 🙂

dub
2. únor 2010

to já občas jo, máme to rádi, ale dnes mě vůbec nic nenapadá. 😝
včera jsme měly rizoto. to bylo rychlí. 😀 😀
už to mám budu dělat zapejkaný kotlety s brambory ve šlehačce. nojoj tak už to mám vymyšlený. 🙂

lucitee
2. únor 2010

se mi dneska zdal erotickej sen s doktorem Hanakákem z Ordinace v ruzovy zahrade 🙂 je to peknej kanec, mel nas 3 😀

dub
2. únor 2010

luci tak to máš dobrý,a hned s Hanákem z růžovky jo pěkný pěkný. 🙂
To mě se sny nezdají. já prostě lehnu a spim jak špale. 😀

dub
2. únor 2010

Tak se nám to počasí zaačíná nějak kazit.alespoň tady u nás. ☹ Sluníčko zalezlo, a fičí tam pěkný vítr 😀 😀
to se mi ale vůbec nelíbí. Já už chci teplóóóó.

herminka
2. únor 2010

V tom případě slunko od vás došlo k nám 😀 Konečně je po pár dnech trochu slušně.

madlisek
2. únor 2010

Dobre ranko 🙂

Holky, teda, tolik toho nakecat, kdo to ma docitat a pak si to pamatovat? 😀

Kazdopadne to zasadni si pamatuju: Luci, strasne moc drzim palce, aby to bylo tak jak to vypada 😵 😵 😵

Taky jsem cajova - bylinky, ovocne a zelene a jako Luci sem tam kafe na chut (vetsinou ho teda nedopiju). Ale vuni kavy miluju, kdyz manzel doplnuje do kavovaru, slintam 😵

Holky, mne pali zaha posledni od listopadu temer nonstop a tehotna nejsem, opravdu nevim, cim to je 🙄

lucitee
2. únor 2010

nedomykavost zaludecni zaklopky 🙂 bud prejidani, nebo ostra, kysela nebo sladka jidla. Nesnese to kazdej zaludek 🙂

madlisek
2. únor 2010

Ja vim, Luci, ale ani jedno na me nesedi: neprejidam se, kysele nejim, trosku ostre si sem tam dam, ale nikdy mi to nevadilo, sladke bych pochopila kolem Vanoc, ale v listopadu jsem sladke nejedla a v lednu taky ne, az na ty nedelni rozpicky 😒 Zadna zmena stravovacich navyku neprobehla, je to zahada 🙄

lucitee
2. únor 2010

nekdy je to proste mechanicky...bez ovlivneni toho co jime. Ja to mivam malokdy a je to fakt neprijemny

dub
2. únor 2010

madli tak to bude chtít zajít k doktoru.
když říkáš že nejíš nic kysel., ostré sem tam, a nepřejídáš se. tak to je divný. 😒
no prostě záhada, viď.

madlisek
2. únor 2010

To jo, Dub. V listopadu jsem si myslela, ze je ti sugesce, kvuli moznemu tehotenstvi, ale trva to dal 😒 Budu si proste dal rozkvedlavat sodu ve vlazne vode a doufat, ze to odejde stejne necekane jako to prislo.