Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

estrellita
14. únor 2010

chaar: eirin: vy se podkladate pod zadama a pak pod brichem? a jen poslatrkama, nebop mate i ten kojici polstar?

a jinak dneska jsem mela premieru ve zvraceni 😝 😝 tak snad se zitra ukaze v olne krase a velikosti, at mam z toho zvraceni aspon radost 😀

estrellita
14. únor 2010

eirin: ale dala sis krasnou fotku 🙂

chaarleene
14. únor 2010

estrel, já mám jeden polštářek pod polštářem, jeden polštářek mezi koleny a jeden polštářek-plyšáka v náručí - abych se nenakulovala na břicho 😀 no a jak jsem teď byla nemocná, tak jsem měla o zeď opřený velký polštář ze sedačky, pak normální polštář a pak kojící polštář - takové hnízdečko 😀 takže s těma polštářema pořád laboruju tam a zpátky 😀 bez nich bych asi s těma zádama chcípla 😅 stačí, jak mě bolí pánev 🙂

jo a v úterý jdu do porodky na monitor 😵

eirin, mazání fotek neřeš, holt to tady tak je, no 😠 a to sem ještě nepřišla pravidla ze střechy, to tady pak žádnou fotku mít nebudu a budu zelená paní 😒

eirin
14. únor 2010

Já tu taky žádnou fotku mít nebudu, pokud tu budou pravidla jako na střeše.

Estrelko, díky, tak tuhle už snad nesmažou. JInak já si podkládám jenom to břicho a na zbytek používám Komára 🙂 Budeš proti nevolnostem zkoušet zázvorová lízátka?

milmic
14. únor 2010

Holky a jaký pravidla jsou na střeše?

Estrel, ale to jsou radostný nevolnosti což? 😉

eirin
14. únor 2010

Mil, no musíš tam mít pomalu fotku jako v občance.

estrellita
14. únor 2010

eirin: fakt jo? no tak to tu pak taky zadnou fotku mit nebudu. podle me je to blbost!!

mil: no jo, radostny 😀

chaar, eirin: to pak taky nejak budu muset s polstarkama vyresit, i kdyz uz tak jich mame v posteli plno, nejak jsem rada oblozena 😀 takze je pak vyuziju. ale problemy se zadama uz mam delsi dobu, tak lepsi to rozhodne nebude.

lucitee
14. únor 2010

ahoj holky, nedocitam sorry 🙂

estrel: ja si dneska vzpomnela ze jdes zejtra k doktorovi, hm nevolnost...sakra to procento je nejaky vysoky. Skoro vsem vam tehulim je ci bylo blbe....☹ tak se drz a zejtra at mas krasnej zazitek

ja se na zejtrek netesim, budou mi trhat tu osmu

vitam novou maminu 🙂

estrellita
14. únor 2010

luc: zitra ti budu drzet palce, at to de co nejrychleji a co nejlepe 🙂 hlavne pak hodne leduj!!

no do ted mi bylo obcas blbe, jako ze pocit na zvraceni, obcas mi bylo jen divne. ale treba jen dvakrat za den. a jen dneska se misto jednoho pocitu stala skutecnost 😀 jinak mi cely den bylo v pohode 🙂 zas tak hrozen to neni, neboj 🙂 ale muze byt jeste hur 😀

eirin: lizatka zkusim. ty jsi je zkousela? pomahaly?

eirin
14. únor 2010

Tak mně zase bylo blbě pořád, ale nezvracela jsem. Jíst jsem mohla jen občas a to suchý rohlíky, které jsem do té doby nejedla vůbec (a od té doby taky ne). Lízátka pomáhala, dala jsem si vzdycky lízátko a potom ty výše zmíněné rohlíky.
Koukám, že se dnes konal nějaký zátah, Luci taky přišla o fotku. Luci, tak ať to zítra zvládneš..

estrellita
14. únor 2010

no moje mamka rikala, ze ji ty velky nevolnosti prisly az v 8 tt, takze mam jeste tyden a kousek cas, takze fakt to jeste muze byt horsi. ale ja zas teda bojuju s unavou. na dnesek jsem spala 12 hodin a stejne jsem se probudila unavena a vypadam, jako bych spala tak 3 hodiny 😅 a spis je mi po jidle tezko a snim tak pulku toho, co pred tim.

eirin: jj, koukam, asi velky zatah 😀 tak to predpokladam, ze prisla o fotku i dub, nekoukala jsem o par stran zpet, jestli jo, nebo ne.

luc: hod si tam nejakou svoji peknou 🙂 jak dlouhou ti napisi PN po tech zubech?

chaarleene
14. únor 2010

estrel, mně bylo špatně ještě dřív, než jsem zjistila, že jsem těhotná, a trvalo to skoro do konce 4. měsíce 😖 ale nezvracela jsem a lízátka fakt pomáhala 🙂

mně bolela záda fakt fest, ale pak mi sestřička na cvičení poradila polštářek mezi kolena - nevytváří se pak takový tah na pánev, když ležíš na boku, a může to pomoct od bolestí v bedrech 😉 mně to pomohlo perfektně 🙂 jo a ještě nám kladla na srdce, abychom pořád myslely na podsazování pánve - nestát s vystrčeným zadkem - člověk si tak na chvíli uleví, ale pak ho záda bolí o to víc 😒

herminka
14. únor 2010

Estrel, zítra budu držet palce! Na nevolnosti je dobrý i kandovaný zázvor (ale nepřehánět to s ním) - třeba v práci to bude méně nápadné než lízátka 🙂

Doufám, že tu nezavedou pravidla fotek jako na střeše, na koni člověk přece jen často řeší dost intimní věci. Pokud budou chtít "občankovou" fotku i tady, taky budu zelená.

Luci, hodně štěstí.

andelka
14. únor 2010

Holky, všem vám moc a moc děkuju za podporu 🙂 Máte pravdu, musím to zvládnout, jinak to nejde a pak budu ráda.
Dneska jsme byli na bytě s tchánovcema a švagrovou a vypadá to dobře, taťka nám dost pomůže, tak mám radost. Konečně to začíná mít nějaké obrysy a pohne se to kupředu 🙂
Jinak záda mě bolí taky, hlavně vlevo dole, pomáhá mi cvičení na balonu (i jen sezení). Spím zatím s jedním polštářkem mezi koleny, jinak nikde nic podkládat zatím nepotřebuju.
estrel: Takže zíítra odpo - tfuj tfuj tfuj 😵

estrellita
14. únor 2010

hermi: ja lizu lizatka porad 😀 takze v praci jsou zvykli a ani jim to nebude divny 😀

diky holky za typy 🙂

andelko: no super, uvidis, ze to pujde 🙂

dekuju, dam vam zitra vedet 🙂

dobrou noc holky 😵

milmic
14. únor 2010

Eiri a jak to poznají, že nemáš fotku jako v občance? Podle čeho to posuzujou?
To je ale kravina fakt...

madlisek
14. únor 2010

Ahoj holky 🙂

Koukam, ze jste si uzily peknou nedeli, i kdyz nektere i se zvracenim 🙂 A Mil je udernice, vcera jsem precetla jen 1 clanek, takze Mil, jsi muj vzor 🙂

Tady se dnes bezel maraton, tak jsme nemohli do naseho obvykleho kostela, protoze cela ta oblast je uzavrena pro bezce. Sli jsme tedy do jineho a bylo to super, kostel byl sice naprosto preplneny, ale protoze bylo krasne, svitilo slunicko, tak jsme, jako spousta ostatnich, zustali pred kostelem v trave a poslouchali z repracku, co maji nad vchodem. Bylo to moc fajn, takove uvolnene 🙂 A protoze je Valentyna, tak pan farar mel specialni pozehnani pro manzele a kdyz to rikal, tak me muz hladil po ruce, to bylo takove romanticke 🙂 Pak jsme sli na chvili povzbuzovat bezce, to bylo taky fajn, hodne me to nabudilo, abych se dala do formy a dala alespon nejaky 5-10km beh, nez odjedem. No a pak jsme sli do lekarny koupit obinadlo 😒 Asi pred 14dny jsem si zvrkla kotnik, ale hned to bylo dobre, jen mi v nem trochu krupalo no a tento vikend to prestava byt dobre a hodne me v nem picha, kdyz chodim, docela kulham. Takze ted mam nohu zpevnenou a v klidu, snad to bude stacit.

milmic
14. únor 2010

Madli, já tě ještě víc naštvu... 😀 A sama sebe vychválím.... zbývá mi už nějakých 60 stránek, takže tu knížku zítra dorazím a do konce týdne prostě napíšu.
😵 😵
To je můj soukromej rozkaz.

Leč v přístím týdnu mám v plánu přečíst takovou hubenou povídkovou knihu pro dospělé, ale ještě před tím musím jít do MZK zaplatit roční knihovnictví a vyhrabat recenze ze zlatého máje aspol. To musím udělat tento týden. V tomto místě může můj plán ztroskotat, ale vzhledem k tomu, že tento dívčí román, co čtu recenze nemá..... 😵 😵

A ještě pořád čtu, Madli..... (sice u toho píšu s bráškou na icq, ale čtu ....) 😵 😵

madlisek
14. únor 2010

Mil, ty jedes! 😀 Jen tak dal! Ja uz mam vsechny knizky prectene, ted uz mi zbyvaji jen hromady clanku z odbornych periodik a vsechno to sepsat. Uz se tak tesim, az to bude hotove!

elitera
autor
15. únor 2010

Ranko,
trapná otázka, http://www.fertilityfriend.com/home/225b51 tohle je ještě bezpečný, žejo... 😅

estrellita
15. únor 2010

Dore ranko,

ja jsem vcera bylauplne dojata, jak Sablikova vyhrala, vehnalo mi to slzy do oci 😵

elit: nevidim tam smajliky, kolikaty den jsou, ze se ptas na bezpecnost? 🙂

elitera
autor
15. únor 2010

Estrel, na FF nejsou smajlíci, ale AM/PM. A "smajlík" by byl 2 dny po ovu, jak mi ji vyznačil. 😅

elitera
autor
15. únor 2010

Aha, koukam, že to mam celý schovaný... "smajlík" je teda 17 DC. Mimochodem, sledujte potenciální ovulaci už 15 DC! U mě!!!! 😀

estrellita
15. únor 2010

elit: no dva dny po nejaka malinkata sance je, ale asi netak velka, jako dva dny pred - to jsme meli ten posledni cyklus my 😀 ale jinak 15 DC super zlepseni 😉

herminka
15. únor 2010

Elit, 2.DPO PM mi připadá rizikový trošku, AM víc 🙂 Myslíš, že jsi opravdu ovulovala? To by byl pořádný rozdíl oproti předchozímu cyklu! Uvědomuji si dobře, že Ti to tak rozházela revize a dřív jsi mívala celkem "normální" cykly?

lucitee
15. únor 2010

ahoj holky, fotku si dam nejakou novou

k zubari jdu az odpoledne a zejtra mam volno. Snad to bude stacit a ve stredu pujdu do prace.
Budu na netu, tak dam vedet

diky ze na me myslite 🙂

chaarleene
15. únor 2010

luci, tak ať to ve zdraví přežiješ a bolí to co nejmíň 😉

elitera
autor
15. únor 2010

Hermi, ne, bordel v tom byl vždycky, ale bez HAK jsem 28denní cyklus nikdy neměla. A tomu pátku by dost odpovídal tlak v břiše v oblasti vaječníků, ale to se mi děje každej cyklus, někdy to trvá den (teď), někdy 14 dní... 😅 Jako jestli mi zítra potvrdí tu ovulaci i WK, tak vám prozradim, čím jsem toho dosáhla 😀

elitera
autor
15. únor 2010

Luci, drž se... Můj zubař usoudil, že další osmičky mi už neporostou a ta jedna, co mam, by neplechu dělat neměla, roste cca rovně, tak ji necháme být. Díkybuddha za to...

herminka
15. únor 2010

Elit, aha, nějak jsem to popletla. Dřívější ovulace je to poslední, co bych chtěla, ale jsem zvědavá, čím jsi toho dosáhla 🙂

Luci, ať to má u zubaře rychlý a bezproblémový průběh!