Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

andelka
22. črc 2009

Deny: Oboje vypadá bezvadně 😵 Jinak sraz by byl fajn, ale my jedem zítra na dovču (Mikulov, Vídeň), do neděle. 😒
elit: Ty jo, z toho bych byla vedle i já 😕
A chcete vidět mého zmatlíka? Ona nakonec ta ovu byla asi teprve předevčírem. Ale stejně jsme to minuli, choť byl teď nějaký nemocný ☹
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

elitera
autor
22. črc 2009

Hm, Andělko, na tebe jsem spoléhala, že bys mi jako určila, kdy se něco dělo 😀 Tak nic, prostě budu každým dnem očekávat MS a ona jednoho krásnýho dne dorazí 🙂)

madlisek
22. črc 2009

Dobré ranko holky!

Elit, to je teda zmateny graf! Muj grad neni o moc lepsi, jak jsem mela ten zanet, brala antibiotika a jeste merila pozde 😒 http://www.fertilityfriend.com/home/21ac18

Andel, to budete mit krasnou dovolenku! 😵 😵

My jeste premyslime, ze nekam pojedem pristi tyden, uvazujem bud o Kutnohorsku a nebo o Krakowu, tak jsem zvedava, jestli vubec nekam pojedem!

herminka
22. črc 2009

Deenakee, šátek i manduca jsou krásné, v takových barvách by se mi taky líbily 😵 Ten šátek je pružný nebo ne?

Myslím, že Madlisek vyhrává "nezmatenější graf dne" 🙂 Vložila bych tu i svůj, ale moc byste tam neviděly, na dovolené jsem se nakonec rozhodla neměřit.

Andělko, užijte si dovolenou! Jedete do moc pěkných míst (myslím Mikulov, ve Vídni jsem ještě nebyla).

aerin
22. črc 2009

ahoj holky🙂 muj graf je taky zatim velice zajimavy😀 http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user... (no tak neee, nooo😅)

a hec, mam tu zadanku na spermio🙂 Vasek z toho buh vi proc neni nadsen tak jako ja😀

deny, satek i manduca krasny🙂 (ale moje chilli se mi stejne libi vic 😀 )

sijen
22. črc 2009

ahoj holky,
pěknou debatu jste měly včera! chlapy v monterkách a starý filmy...mhmm 😀

Dee, kráásný věci máš nakoupený! 😲

Madli už Ti je lépe? Jo to rozkoukávání po prázdninách znám...já k tomu ještě vždycky zapomenu znakovat..tak pak první týdny v září pěkně "koktám" 😉
Andělko tu jižní Moravu...jéé tam bych jela..!!

hustá debata o psychoženě /ikdyž ..taky mám svý dny 😀 😝/ http://www.beremese.cz/forum/show.php?vThreadID...

beat2
22. črc 2009

Holky mě to měření poslední dobou vůbec nebaví 😅 ale vždy se nutím, ať aspoň přibližně vím, kdy čekat MS... Už bych taky potřebovala dovolenou. Přeji všem krásný den

aerin
22. črc 2009

ty jo, na te andrologii v heliosu je furt obsazeno 😅

aerin
22. črc 2009

tak uz, drzte palce holky, v utery o pul jedne tam jdem🙂

des
22. črc 2009

aerin: 🙂 No to se nedivím, že z toho V. není tak nadšenej, jak ty...ale zas nic tak strašnýho se mu tam snad dít nebude...držím palce ať to vyjde dobře!! Když už má ten mozek, vypadá hezky v montérkách, to by v tom byl čert, aby genetický matroš byl málo hemživej!! 😉

des
22. črc 2009

Jinak z vaší včerejší debaty mi vyplývá, že ideálem je polonahý muž v montérkách, lehce umaštěn motorovým olejem, co leze po střeše a píše na ni matematické vzorce 😀 😀 Úžasné...a co myslíte, měl by se čas od času napít orosené Coca-Coly?
Můj muž si bohužel triko sundavá nerad, olejem se nenatírá, ale ty vzorce by mu jistě šly 🙂 Na druhou stranu mám dojem, že si mé rodiče získal především dlouholetou pilnou prací krumpáčem a lopatou na naší zahradě 😀

des
22. črc 2009

Ještě odpověď pro Herminku: rodit se chystám v Kladně, dívala jsem se, co všechno nabízé a přijde mi, že se snaží jít s dobou, takže žádné přivazování v leže nehrozí (i když skutečně před 27 lety, když rodila moje mamka, tak ji v té samé nemocnici nutili ležet, že chození v žádném případě, i když jí to pomáhalo!!), miminko hned dají přisát a podobné věci, takže věřím, že budu v dobrých rukou...píšou, že se registrovat nemusí. A taky určitě využiju jejich předporodní kurzy, zdá se mi to dobré a navíc otec má pak slevu, když jde k porodu takto "proškolen" 😉 Akorát nevím, jestli chodit v prosinci nebo pro jistotu už v listopadu 😀

des
22. črc 2009

A ještě novinka od doktora (krom toho, že mám jíst zdravě, abych netloustla takovým tempem jako doteď...tak asi sbohem hranolky a dvě koblihy k snídani😀), prý takový vysoký a hubený můžou cítit pohyby už v 16. týdnu. Tak jsem teda moooc zvědavá!

des
22. črc 2009

a koukám, že jsem teda dost zaostalá kecalka 😲 😲 Tři roky a ještě nejsem zdaleka na tisíci!! Ale musíte uznat, že co příspěvek, to aspoň tři řádky!!
😀
😅
🤐

herminka
22. črc 2009

Des, ideál jsi vystihla, ale Coca Colu nebrat 😀 Aha, říkala jsem si, že možná budeš rodit spíš v Kladně. A doktor fakt nějak komentoval Tvé přibírání?

aerin
22. črc 2009

des, tak dneska me bavis zas ty😀 co ja bych bez vas v te praci delala holky😀

elitera
autor
22. črc 2009

Taaak, mam za sebou další kineziologii, mám pár tipů, jak se (sama sebe) posílit a za 14 dní jdu zas 🙂

des
22. črc 2009

hermi: no on se mě asi dvakrát zeptal, jak se mám a já chtěla být něčím zajímavá, tak říkám, že mám pocit, že jsem dost přibrala, no a on, že to není úplně dobrý trend, ale ne že by to bylo nějak strašný! Příště asi spíš řeknu "děkujivelmidobře" 😉
Do porodnice v Praze se mi nechce už jen z toho důvodu, že bychom asi do žádné autem ani netrefili 😀 A ve Slaném mají taky dobrou pověst, ale když je s miminkem nějaký větší problém, stejně ho vezou do Kladna, pokud vim. A táhnout se někam do Vrchlabí (prý jsou tam i penziony se slevou pro rodičky), to teda ne 😝

aer: no mě to poslední týdny v práci moc neba...ale dneska už mám skoro padla, za dvě hoďky vyrážím na nádraží a hurá směr Vyšší Brod!!

eli: super, tak teď jen pilně cvičit! Máš tu náturu, že se sama donutíš? Já moc ne 🙄

madlisek
22. črc 2009

Hermi, jj, ten deny šatek je pružnej, kamarádka má stejný na své mimčo, jen jinou barvu a je moooc spokojená 🙂

Sij, děkuju, už je mi mnohem líp, atb zabrala hned druhý den, teď ani nevím, že mi něco bylo!

deenakee
22. črc 2009

Ahojky... Grafy jsou teda zajímavý... No mě to měření celkem chybí. Žádný vzrůšo po ránu 😀
Jinak děkuji že se vám líbí. Šátek je pružnej a na vázání fakt perfektní, hlavně na miminka je super... jsem to včera testovala s plyšovým psem, ale nemá správné rozměry 😀

Jinak Des já jsem pohyby cítila od konce 17.. Lépe řečeno zažila jsem asi 5 šťouchnutí které se nedali s ničím zaměnit... Ale aj pak jsem měla problém určit co jsou střeva a co dítě... Pro všechny budoucí těhotné. Bublinky které cítíte dobře přes ruku (a někdy aj slyšíte) a jsou rychle po sobě a objevují se hlavně po stranách břicha jsou střeva.
Dítě kope spíš takovým tupým způsobem (např jako by někdo vám ťukal lžičkou po břichu) a nebo se jen tak převaluje (jako by vám někdo tou lžičkou jezdil po břichu, ale z druhé strany... )
Samozdřejmě nesmí být ta lžička studená 😅

Jinak je to ale super... Ovšem už teraz je děs, že moje mimčo si kope kdy chce, jeden den kope skoro v kuse, druhý den se sotva pohne (ale většinou se pohne aspoň párkrát každý den..)
Jo a muj malý taky reaguje na studené věci na břichu a kope do nich (ale jen když se mu chce )

deenakee
22. črc 2009

PS: přibýrání. Já jsem zase dostala vynadané že nepříbírám. řibrala jsem sice 2 kg...Ale vzhledem ko mojí minulé váze jsem pořád na hranici podvýživy... což s mimčem už není dovoleno.... Ale vůbec nemám nějaký velký hlad....
Asi budu muset začít baštit něco rize nezdravé 😀

des
22. črc 2009

deen: já ti poradím: k snídani aspoň jednu koblihu a dva rohlíky, ke svačině broskev (ovoce má cukr), k obědu kuřecí se sýrem a hranolkama, ke svačině dortík nebo aspoň koláč, k večeři si můžeš dovolit hamburgra nebo aspoň topinky s vajíčkem, před spaním kousek čokolády...tohle aspoň 3 týdny v kuse a z podvýživy jsi vyléčená, věř odborníkovi!!! 😀
Jéžiš, já mám zas hlad, jak to po sobě čtu😀

Dík za návod na pohyby, já tudle koukám na břicho, jak se mi zavlnilo, normálně jsem se lekla, že je to mimino....ale to by muselo mít aspoň 10 cm nohu a on/a chudáček ještě tolik neměří ani dohromady 😀

ad měření...teploměr jsem s radostí pohřbila na dně šuplíku, zato mívám takové flashbacky, jako jestli to nedostanu zrovna na vikend, co jedem na výlet...jestli mám s sebou pilule atd. 😵

deenakee
22. črc 2009

Jo a des ještě jedna rada do života.. Dřív než pohyby možná zažiješ tvrdnutí bříška...
Takže až se ti po ránu udělá boule na břichu (třebas jen na jedné straně) . Nedělá tam mimčo stojky (jak jsme si naivně mysleli my) nýbrž začíná cvičit děloha a ze začátku len tak asymetricky.... 🙂 Tak se nelekni...
když se to bude opakovat častěj skoč si pro hořčík a doporučuju nespat na zádech...
Trpí na to hlavně hubené baby (respektivě silnější to necítí a nemají o tom ani potuchy) 😀

Jinak jídešlníček promyslím... Blbé je že se mi nechce vařit, když nemám hlad... Ale dnes vařím zodpovědně... Aj zákusek byl...

deenakee
22. črc 2009

Jinak omlouvám se všem snažilkám a čekatelkám, že tu máme s des takovou poradnu... ale určitě se vám rady budou brzo hodit 😉

andelka
22. črc 2009

Holky, s váma je sranda 😀 a je bezva to číst, i tu těhotenskou poradnu. 😅 Akorát jsem dneska tak zdechlá, že už nemám energii moc reagovat. Ale čtu poctivě a myslím na všechny. Už jdeme pomalu balit a chystat, tak vás jen všechny moc a moc zdravím. 😵

sijen
22. črc 2009

ahoj
hlásím úspěch, že můj muž od víkendu už přečetl dvě knížky. A já rozečetla jednu.
se snažíme nebýt pořád přicuclý na počítačích 😎, ikdyž zrovna dnes se nám počet počítačů zvýšil o jeden..na výzkumný účely 😅

DD /Dee, Des/ - rady a zkušenosti se hodí, jen pište pište.. 😵
Des, tak se stravujem normálně.. co je? 😀 😝
fujtyvedra nemám ráda 😠 jak to snášíte?

deenakee
22. črc 2009

Blbě... Výcházím ven je v brzkých raních a pozdních večerních hodinách... 😀 Připadám si jak upír ( slunce by mě sežehlo na prach... 😀

sijen
22. črc 2009

😀 hehehe, to já jsem teda taky nějaká zobmie 😎 ..sežehlo na prach - tak to je přesný

estrellita
22. črc 2009

ahoj holky,
nebojte, ctu vas, bavim se a i tehu poradna je vtipna 🙂 ted se zase na par dni odmlcim a jelikoz jedu do lesu, kde neni ani signal,. takze nebudu moc spehovat pres mobil 😝 😀 coz jsem stejne minule 4 dny udelala jen jednou 😉 😉

des: tvoje vyzivova poradna je super 😀 😀

sijen: tak my jsme byli v lesich, takze vedra yla OK, spis nas vzdy na kole i ture hezky dohnal dest, ale aspon nebylo vedro. jak budeme mimo mesto, tak uz to vedro bude snesitelnejsi 🙂

louuuuuuuuuucim se , papapa

madlisek
23. črc 2009

Dobre ranko!

Estrel pěknou dovolenou přeju!

Normálně mi na laptopu závažně onemocněl monitor, vůbec nesvítí, takže není vidět, co na něm je 😒 Jenom, když se na něj zblízka svítí lampičkou, což není úplně ideální, protože pak zas není vidět přes tu lampičku 😖 😀 Takže mám na noťas připojene starožitnej monitor z roku raz dva, s úhlopříčkou asi 15 cm, kde obraz každou chvilku mrkne, no je to fakt veselý. Ale aspoň něco. Snad to do září takhle vydrží a v améru si pak koupím novej.

Jinak babička má dnes narozeniny, je jí 88 😵