Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

aerin
23. črc 2009

Ahoj holky🙂
estrel peknou dovolenou preji😉

kouknete, cim dal tim zajimavejsi, ze?😀 http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

madlisek
23. črc 2009

Ty jo Aer, to jde pěkně nahoru!

aerin
23. črc 2009

no jo, ale proc? 😅

jo holky a uz tri (nebo vlastne dnes ctvrty) dny je mi desne blbe, mam krece v brise, neco mezi kroucenim strev a stavem pred ms 🙄 a sem tam to vystrida zvedlej kufr 😖

madli babicce vse nej, to uz je pozehnany vek 😵

elitera
autor
23. črc 2009

aer, nechci dávat planý naděje, ale zkusila jsi testovat? ;)

aerin
23. črc 2009

elit, nezkusila, prece jen byla teplota dost dole a ms nejaka taky byla....
jako jo, kecala bych, kdybych tvrdila, ze me to nenapadlo...

monikapd1
23. črc 2009

ahojte baby, mozem sa aj ja k vam pridat?? hm 🙂 tiez by sme radi babo nejak v aprili v maji, ale zatial sa nam to nedari ☹ mozno poradite 😉

aerin
23. črc 2009

Ahoj moni, klidne se pridej😉
A muzes zacit tim, ze nam o sobe a manzelovi neco povis🙂 jsme baby zvedavy🙂

elitera
autor
23. črc 2009

ahoj Moni 🙂
Aer, a zkusíš to? ;)

madlisek
23. črc 2009

Aer, bud na tebe leze choroba, to odpovídalo rostoucí teplote a tomu, jak je ti blbe, a nebo jsi opravdu tehule 🙂 Mne teplota taky delala podivnosti ted jak jsem nemocna, normalne mam pred ovu konstante 36,4 a ted mi to tam lezlo na 36,7. No ale mne to spis skakalo nahoru dolu, rozhodne to nebylo tak jako u tebe, kdy ti to kazdej den o kousek popoleze. Taky bych pro forma zkusila testnout 🙂

Ahoj Moni!

aerin
23. črc 2009

asi ne, elit😀

monikapd1
23. črc 2009

aer a co by ste radi vedeli?? hm ja mam 22,5 a manzel bude mat 28, chceli by sme mali uzlicek stastia, totiz obaja tuzime po detoch 😉
dakujem za mile privitanie 🙂

aerin
23. črc 2009

moni a jak dlouho jste spolu, co delate za praci/skolu a tak?
mmch, z Prievidze je moje spoluzacka a porad o ni basni (a taky Bojnicich ), az nam tim leze na nervy😀

aerin
23. črc 2009

holkyyyy, nechte toho pokouseni😀

monikapd1
23. črc 2009

noo pozname sa 6 rokov z toho 10 mesiacov sme spolu chodili a bola svadba, u nas je problem ten, ze chodime obaja na tyzdnovky a sme spolu len o vikendoch takze to nase snazenie je o nieco tazsie ☹ noo prievidza je pekne noo nudne mesto, teda aspon pre mna. mam to tu uz vsetko poobzerane a tak asi

madlisek
23. črc 2009

Aer jaky pokouseni? 😕 🙂 Ptala ses, proc ti to leze nahoru, tak ti zde davame moznosti 😉 😉

aerin
23. črc 2009

moni, tak to jo, to mate pak tezky☹ ale urcite to driv ci pozdeji vyjde i tak😉

madli, ahaaaa😀

monikapd1
23. črc 2009

noo ved to, ze to mame tazke ☹ ale my sa nevzdavame 😀 sme este len na zaciatku 😉

deenakee
23. črc 2009

Aer: já bych to brala takhle.. jestli si přesvědčená že nejsi těhotná , tak tě nijak nenaštve že je test negativní a jen se potvrdíš v tom, že máš střevní chřipku, hodíš si nějaké černé uhlí , nebo smectu... plus suché rohlíky... a máš klid..
Je to lepší než si dělat plané naděje... 😉

Nepředpokládám že to bude těhotenství... ale z vlastní zkušenosti vím... (poněvadž něco podobného jsem zažila) že je lépe se s jakoukoliv pochybností vypořádat co nejdřív.

deenakee
23. črc 2009

Moni... babička mojho manžela (manžel je Slovák) žije v Novákoch. To je kousek od vás... 🙂
Jinak co se týče toho snažení... určitě je nej zjistit si ovu.... a urobit si třebas těsně před ní krátkou dovču ... 😉 Určitě to vyjde... 🙂

aerin
23. črc 2009

deny, strevni chripku teda urcite nemam, tu jsem mela snad jednou v zivote a to byla teda jinci sranda, SKUTECNOU strevni chripku bych neprala ani nejhorsimu nepriteli 😉

holky vite co jsme rano resili s V.? jak se jako trefi do toho kelimku, aby ani kapka neprisla nazmar, vzdyt mnozstvi se taky posuzuje a kdyz toho pulku vycinta na podlahu, dost to ovlivni vysledek, ne? 😀

madlisek
23. črc 2009

Ty jo, Aer, to jsou starosti 😀 Ja teda nevim, ale snad to zas takovy umeni nebude, ne? Muzes byt u toho? Ze bys mu kelimek pridrzela hodne blizko 🙂

Taky si nemyslim, ze to je strevni chripka, to by ty teploty vypadaly taky jinak. Ale mohla jsi snist treba nejakou bakterii nebo tak neco, v lete je toho vsude plno.

aerin
23. črc 2009

jo, madli, to je podle me jedina moznost, jit tam s nim a chytat😀

jeste jednou, nemaaaaam strevni chripku😀 vy jste asi nikdy nemely strevni chripku, ze? to bych tu nesedela a nekvakala, to bych sedela na hajzliku a na kline mela lavor😀

aerin
23. črc 2009

aha madli, ty jsi psala ze si to nemyslis😀 tak fajn, uz vime, ze nemam strevni chripku, ale asi mam zatmeni mozku ci co😀

madlisek
23. črc 2009

To je tim horkem Aer 😀 😀 Strevni chripku jsme mela dvakrat, z toho jednou na skautskem tabore s latrinou - lahudka 😀 Takze vim, ze kdybys ji mela, tak neresis chytani Vaskovych bilych mrsek, ale uplne jine veci 😀

deenakee
23. črc 2009

No divej er, sem prostě nesmíš napsat nějaký problém aniž by jsi na něj nedostala aspoň tisíc dobrých rad 😀 Takže s tím počítek 😉

PS: Zatmění mozku mám dnes já. Seděla jsem půl hodinu na gauči a ťukala do fonendoskopu , než jsem si uvědomila co dělám a šla jsem si uvařit kafe, poněvadž bez něj mi krev zůstává někde v děloze... Myslíím si že v těhotenství by se mělo používat pořekadlo: Myslí dělohou 😀 ( což je úplná pravda, páč na mozek žádná krev nezbyde)

deenakee
23. črc 2009

Maximálně by se dalo říct že: Myslí žaludkem 😉 (tak ještě nějaká krev doputuje a je pravda, že většina života těhotné ženy se točí kolem tohoto orgánu)

madlisek
23. črc 2009

Holky, jsem zpruzená neodborností některých překladatelů. Nechali jsme si do španělštiny přeložit jednu smlouvu "profesionálem", protože já jsem si na to netroufla. No a teď jsem mu tam našla takový šílenosti - "benefit" (neboli "výhoda") přeložil jako "požitek", "experto" (neboli "odborník") přeložil jako "kádr"!! A některý věty úplně vynechal! Takže to stejně musím celý zkontrolovat a většinu předělat. Takže takový to, co jsme tu řešily, o tom, že co si člověk neudělá sám... platí nejenom u dělníků 😝

aerin
23. črc 2009

madli a predpokladam, ze si za to nauctoval tucnou sumicku... 🙄

elitera
autor
23. črc 2009

madli, tak to reklamujte, chtějte zpátky peníze

moni1412
23. črc 2009

ahojte ako sa mate? 🙂

eli, aer peknucka fotka v pase 😉

deena tebe krasne pribudaju tyzdniky. ako sa citis? 🙂