Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

chaarleene
6. zář 2009

tiburcia, moc díky 😵

eirin
6. zář 2009

Ahoj Chaarleene, tedy to jsou novinky 😀 Gratuluju 😵

chaarleene
6. zář 2009

eirin, moc díky 😵 já myslela, že už to víš 😀

elitera
autor
6. zář 2009

Holky, myslete na mě v úterý v 16, mám pohovor ve firmě, která se mi jeví veeeeeeeelmi sympaticky! Je to první kolo. A je to taky 4 zastávky šalinou odtud 😝 😀

chaarleene
6. zář 2009

elit, tou dobou budu mít asi dost práce sama se sebou, protože tou dobou přicházejí nevolnosti, ale budu se snažit 😀

elitera
autor
6. zář 2009

hehe, taky ti ranní nevolnosti choděj odpoledne? 😀 Ten problém jsem taky měla 🙂))

chaarleene
6. zář 2009

no, ony nejdřív chodily tak nějak celodenně, teď se to ustálilo na odpoledni a večeru 😀

ale když nejím nic sladkého (ani sladký čaj), tak to občas zvládnu celý den bez lízátka 😀

eirin
6. zář 2009

Eli, tak to už je o něčem jiným 😉 Tak na tebe budu v úterý myslet.
Chaar, no nevěděla jsem, nevěděla... Co fotoalbum, bude? 🙂

tiburcia
6. zář 2009

téda, tady to bude brzo plné miminek 😵 😵

eirin
6. zář 2009

Tibu, no buď bez obav, jsem s tebou 😉

madlisek
6. zář 2009

Ja jsem taky s vama 🙂

tiburcia
6. zář 2009

no uvidíme holky 😀 v jiném tématu, viď Andelko, se taky holky dušovaly a z 14 nejsme těhotné dvě 😀 😀

andelka
6. zář 2009

tibu: ael taky se to téma původně jmenovalo, snažilkování od ledna 2009, tak co bys chtěla 😀 Ale taky tam byl určitý přesah (a bude), stejně jako tady 😉
charleene: Gratuluju a těším se na tt v pasu, fotky atak podobně 🙂

elitera
autor
7. zář 2009

Já jsem s váma zatím taky 😀

estrellita
7. zář 2009

ahoj chaar, vitej 🙂
super, ze opravdu budou jarni miminka 😵

jinak ja potvrzuji ovu, tak jsem rada, ze aspon nejak to moje telo funguje 🙂 jen doufam, ze ms opravdu dorazi za cca 8 dni, protoze jinak se fakt nastvu, jestli udu soutezit o nejdelsi cyklus a vydrzi mi to az do svatby 😠 🙄

elitera
autor
7. zář 2009

Aha, já jsem si říkala, že včera večer nejel WK, oni ho předělali. No nevim, ta původní verze mi přišla lepší, zejména ty tučný číslice označující DC byly ráno se zalepeným okem přehlednější.

estrellita
7. zář 2009

chaarleen: a jeste pridavam fratulaci 🙂 at pekne merne roste 🙂

ja jsem taky s vama 😀 ,takze zadne strachy 🙂

andelko: jak ti je? jak se citis? manzel uz se s tim popasoval? 🙂

estrellita
7. zář 2009

elit: ja nemohla najit kam kliknout, aby se mi otevrel muj cyklus, abych psala telotu 😅

elitera
autor
7. zář 2009

Estrel, kolik DC jsi dneska? Mám dojem, že nejdelší cyklus byl kolem 80 dní, já jsem na druhým nebo třetím místě s 65 po revizi, plus ještě Aerin, než se jí cykly umoudřily. Měla bys fakt dost co dělat 😉

estrellita
7. zář 2009

elit: nestras, 80 dni 😅 zatim jsem 34 DC a hlasi mi to MS na 42. tak snad!!

estrellita
7. zář 2009

holk ynemcinarky, nevite, jak bych si mohla ve WK zmenit jmeno?

aerin
7. zář 2009

Ahoj holky🙂 Tak jsem zas v praci a jdu vas aspon pozdravit, docist to tu je pro me nadlidsky vykon a taky musim neco delat, ze ano....no a doma nam odpojili internet, moje uchvatna tchyne ho totiz uz nejakou dobu nezaplatila a ani se neobtezovala to nekomu rict a jeste nechala V. se ztrapnit na Karnevalu, kdyz tam v sobotu volal, proc to zas kurna nejede ("Neni zaplaceno, tak co se divite." 🙄 )

madlisek
7. zář 2009

Dobre ranko!

Aer, ta vase tchyne je fakt na palici 🙄

Estrel, gratuluju k ovu na prvni post-HA cyklus je to skvela delka cyklu 🙂

elitera
autor
7. zář 2009

Aer 😅 Fakt na pěst

aerin
7. zář 2009

Jojo a jeste mu pak vpalila, ze mu prece rikala, ze kdyz ji enda tech 150tis, nezvladne to...Vasek byl uplne na prasky,malem z toho i brecel...uz fakt nevi, co delat☹

aerin
7. zář 2009

Jo a rekla bych, ze v sobotu byla ovu...i kdyz nevim, jestli mi ji FF a WK vyznacej, mozna smaznu tu teplotu 17DC, to jsem spala fakt mizerne...
http://www.fertilityfriend.com/home/21f422

estrellita
7. zář 2009

Madli: dekuju 🙂

aer: ta mama je fakt dar 😠 a jhak je to s tim vasim stehovanim/stavenim? nejak jsem zapomnela, promin, ze se ptam znovu 😕

aerin
7. zář 2009

estrel, zatim nijak, ale pravdepodobne pristi pondeli pojedu s tatou a jeho kamaradem projektantem-statikem-stavitelem k babi, aby se na to podival, jestli je to podkrovi realny a tak...no a pak se uvidi🙂

tiburcia
7. zář 2009

aer, od tchýně radši pryč 😉

tiburcia
7. zář 2009

jinak mi asi hrabe...včera večer jsme s manželem řešili co se všechno musí mimi koupit a psali si to na papír 😀 😀 no pěkně velký seznam 😀 😀 😀 asi jsem zralá na prášky 😅