Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

lucitee
26. zář 2009

ahojky,

chaar: kdyz se dari tak se dari co 🙂 mivam obcas nocni mury a je to fakt psycho. zda se mi ze me nekdo dusi a skrti a taha dolu z postele a citim to primo fyzicky a verim ze to je skutecny a pak se vzbudim spocena a zjistim ze mam perinu padajici z postele a premyslim jestli me fakt nekdo tahal dolu nebo ta padajici perina ovlivnila muj mozek a dostalo se mi to do sna 🙂

hezkou slunecnou sobotu

chaarleene
26. zář 2009

ahoj, luci 🙂 jo, to jo, teď jsem si radši přepsala všechny kontakty z paměti telefonu, kdyby to náhodou nepřežil 😅 😅

madlisek
26. zář 2009

Ahoj holky! Char, Luc to teda byla noc 🙂 Asi byly naky erupce na slunci, protoze u nas to taky bylo nejaky divny, ted jsem se vzbudila a na polstari vedle me misto muzovy hlavy byly jeho nohy 😀

estrellita
26. zář 2009

Ahoj holky 🙂
moc dekuju za drzeni palcu s pocasi, noc pred svatbou prselo hodne, ale rano bylo prekrasne a vydrzelo to cely den 🙂
svatba byla skvela, hrozne moc jsme si to uzili 🙂 obrad byl krasnej, oddavajici mel hezky proslov, vse se vydarilo, kamardu se prislo podivat strasne moc, takz etam bylo tak 100 hostu, no jeste, ze jsme byli venku, jinak bysme se dovnitr nevesli 😀 fakt nadhera. nebyla jsem vubec nervozni, tesila jsem se, az me uvidi 🙂 a manzelovi (to je krasa) se to taky liilo 🙂 rano jsem se probudili a jeho prvni slova byla: to bylo skvely 😵

saty jsem si uzila, mela jsem je az do vecera asi do 7 hodin, hodne jsme tancili, povidali 🙂mame z toho opravdu hezke zazitky 🙂 uz se tesim, az budeme mit vsechny ftoky (tak do konce pristiho tydne). poslu vam pak link

krasny den vsem 😵 my jdeme vzit kolo a jedeme se projet 🙂 a pak se zase za vami zastavim 🙂

madlisek
26. zář 2009

Jeee, ahoj novomanzelko!!! 😵 To je uzasny, ze se vam to tak vydarilo, moc jsem na vas myslela! Tak si uzijte peknou sobotu a pak se zas stav 🙂

chaarleene
26. zář 2009

estrel, tak to je super 😵 gratuluju 😵

lucitee
26. zář 2009

estrell: taky se pridavam a diky za zpravu, cekaly jsme vsechny 🙂 skvely ze to vyslo a to babi leto se fakt vydarilo a je to fakt super ze neprselo a meli jste krasne.
uzijte si tu euforii a at co nejdyl vydrzi. zadnejch okovu ci takovejch kravin se nebojte, vsechno je to o vztahu ne o tom jestli jsme meli svatbu nebo ne 🙂

tiburcia
27. zář 2009

Dobré ránko holky...no řeknu vám, že být doma mít počítač a nemít internet je fakt vražda 😀 😀 😀

Jinak jsme včera byli na nákupech, tak jsem utrácela pro sebe jen mírně, byli jsme kupovat novému miminku v rodině nějaké dárky.....tak jsem si to užila 😵

estrel jsem moc ráda,že vám to tak nádherně vyšlo 😵

my dneska máme výročí - jsme spolu 99 měsíců 😀 jéjej toto letí 😉

estrellita
27. zář 2009

tibi: ja si rikala, co tech 99 na fb znamena 😀 moc gratuluju, to je krasny 🙂 tak at jste spolu stale stastni 🙂

holky, moc dekuju 🙂 na dnesnek jsem se poradne vyspala, manzel (jsem chtela napsat pritel 😀) me nechal spat, i kdyz jsme hned rano chteli odjet na vylet, ale tam jsme za hodku, tak nikam nepospichame a ja se proudila az v pul 11. 🙂 preci jen vstavani v 5 rano ve svatebni den se na me podepsalo (a teda ja byla vzhuru uz od 4 hodin a nemohl adal spat 🙂 .

vcera jak jsme byli na kole, tak jsem se kochala podzimni prirodou, nektere listy opadane, jine zbarvene, proste nadhera 🙂

estrellita
27. zář 2009

a jinak, kdyz jsem vychazela s tatou po schodek smerem k cekajicimu manzelovi, strasne jsem se na nej tesila 🙂 a kdyz jsem ho uvidela, tak uz jsme se na sebe jen smali 🙂 tatovi jsem utekla z rame asi o trosku driv, protoze jsem nevedela, kdy se pustit 😀 a pak jsme si chvilku septali srandicky, jeste, nez oddavajici zacal mluvit 🙂) pak uz jsme jen poslouchali a hladili se palcema po rukach, kterym ajsme se drzeli, jestli chapete, jak to myslim 🙂 😵

eirin
27. zář 2009

Estrelko, to je krásné, moc vám blahopřeji. Vidíš, že počasí se nakonec umoudřilo a vše krásně vyšlo 😵
A když už jsem v těch gratulacích, Eli, to je úžasné s tou prací 😵
Já se včera večer vrátila ze služebky a měla jsem toho plné brejle, ačkoliv návrat domů se spíš rovná návratu na staveniště 🙂 Dnes řemeslníci asi nedorazí, tak si můžeme trochu oddychnout, ale abych řekla pravdu, žít bez vody, bez wc a částečně i bez elektřiny - no nic moc. Ještěže můžeme jezdit na záchod do suterénu, jinak netuším, jak bychom to dělali 😖

estrellita
27. zář 2009

elit: taky gratuluju, super, ze ti to vyslo!!!! 🙂 takze par dni dovolene a pak sup do nove prace 🙂
drzim palce, at se ti tam libi 🙂

eirin: moc dekuju 🙂
no teda, jsem zvedava, jake staveniste tu budeme mit my!!! 🙂 ale na druhou stranu uz se tesim 🙂

nedelali jste si nekdo plastova okna? my jednu stranu baraku mame plastova a druhou ne a chteli bysme to nechat udelat. ty prvni nam delala spravcovska firma, kterou z ted nemame, tak nemate nekdo tip na dobrou firmu? poslete mi prosim link? dekuji 🙂

tiburcia
27. zář 2009

Estel jo jo dneska slavíme 😀 😵 😵

svatba je krásná co? já na ni strašně ráda vzpomínám 😵 😵

chaarleene
27. zář 2009

eirin, nezávidím, ale snad už to budete mít brzo hotové 🙂

tiburcia
27. zář 2009

holky já jsem blázen, ale já rada něco stavím nebo buduju 😀 😀 teď už jsme dokončili byt..,a já normálně nemám co dělat 🙄

jsem se tak dívala a spousta z vás tu nemá album.....důvody nezjišťuju...ale něco mě napadlo 😀

co takhle si založit soukromé album na picasu? už to tak máme v jedné diskuzi...prostě se tam dostanou jen pozvaní 😉 co vy na to?

lucitee
27. zář 2009

estrell: my mame nova okna od firmy Sulko, jsou nejlepsi v CR a maximalni spokojenost!

tiburcia
27. zář 2009

Estrel my si je nechali dělat u soukromníka...dobré ohlasy od nás v regionu 😉

madlisek
27. zář 2009

Ahoj holky!

Estrel, to je krasny 😵 Taky jsem se strasne tesila na muze a cestou k oltari jsme koukali jen na sebe 😵 Uz se tesim na vase fotky!!

Vcera jsme jeli nakupovat muzovi boty a veci na cviceni a v jednom obchode meli mega vyprodej, tak mam dve nove sukne, kratasy, triko a halenku. Mam radost, nic noveho na sebe jsem si nekoupila asi od unora!

Tibu, ja album nemam, protoze nevim, co bych si do nej davala 🙂 Takovy to album "co by se mi libilo pro miminko" a "co uz mam pro miminko" mi prijde zbytecny, to budu delat, az budu tehule. Kdyz bylo neco aktualniho (treba svatba), tak jsem sem par fotek dala, ale posledni dobou nic moc podobne vyznamnyho nebylo 🙂 Ale s tou picassou je to dobry napad, jsem pro! 🙂

andelka
27. zář 2009

Madli: bonbonky, oblečeky...jen tak dál, zasloužíš si to 🙂
Piccasa je super, na starých dobrých se nám to osvědčilo, že jo Tibu, Estrel, dáváme tam různé fotky, co je zrovna aktuální a nikdo jiný tam nemůže. 😵

Estrel: to je tak sladké 😵 ty tvoje zážitky, hnedka jsem naměkko. My jsme se se ženichem taky většinu času drželi za ruce a hladili prstama (taky rozumíte jak to myslím), bylo to krásné. Ale už se těším na křtiny jako pokračování pohádky 😀

estrellita
27. zář 2009

ahoj andelko 🙂
dekuju 🙂 tak jak ti je? 🙂 jak me tata predal tak jsem se ho hned chytla za ruku, nechtela jsem rame, nejak by to k nam nesedlo 🙂 mne je fakt tak krasne 🙂

a se spolecnym albem souhlasim, opravdu se nam to osvedcilo 🙂

chaarleene
27. zář 2009

my se taky drželi za ruce a mačkali 😵 😵 😵

estrellita
27. zář 2009

chaar 😵 😵

chaarleene
27. zář 2009

a polibek byl úžasný 😵 😵 😵 no, ona svatba byla celkově úžasná 😵

estrellita
27. zář 2009

chaar: presne, polibek byl nadherny, takovy jmeny, delsi 😀 😵 😵

ted koukam na par fotek a jsem strasne dojata 😵 😵

chaarleene
27. zář 2009

my si těch polibků dali víc, asi 3 nebo 4 😀 😵

tiburcia
27. zář 2009

Eri a počkej až budete mít video!! já jsem to celé probrečela 😢 ale bylo to úúúúúžasné 😵 😵

tiburcia
27. zář 2009

holky tak jsem to založila na picasu....jméno je jaro2010@centrum a heslo budete mít v IP 😉

tiburcia
27. zář 2009

pro inspiraci jsou tam fotky mojeho miminečka 😉 😵 😵

estrellita
27. zář 2009

chaar: my jeden dlooooouuhy polibek a zakocili jsme to malou pusou 😀 😀

tibi: videou bude pristi pondeli, to se hned kouknu 🙂 tesim se 🙂

zitra dopol tam taky vlozim par fotek ze svatby, a pristi tyden bych vam pak do IP poslala link na vyber fotek 🙂

madlisek
27. zář 2009

Ahoj holky 🙂

Ted jsme prisli z mesta, je tu "podzimni" (na teplomeru 35C....) festival, ta jsme to sli prozkoumat a pak jsme sli do mistniho nejstarsiho hotelu (1886) na kaficko 🙂 Hotel byl super, takovy jako z westernu 🙂