Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

tiburcia
8. říj 2009

chaar chce to hodně času...ale zase je to takové odreagování 🙂 😉 a proto bych chtěla ještě čivavičku do bytu...abych se měla s kým tulit....hafani jsou velcí, každý má přes 70 kg, takže s nima se moc mazlit nedá 😀 😀

tiburcia
8. říj 2009

my měli v bytě ještě morče a králíka...ale dovezla jsem je k babičce do králíkárny kde mají víc místa 😉

tiburcia
8. říj 2009

Eli to se začas zvládne, že ti to ani nepřijde 😉

tak jsem dneska prošla psychotestama (výsledek nevím, ale snad nejsem psychopat nebo labilní 😀 ) a v pondělí mě čeká ještě případová studie....holky, moc na mě myslete...já tu práci fakt chci a moc ji už potřebuju!!! navíc jsem dneska z těch slov vypozorovala, že asi počítají že mě vezmou...protože se ptal, jestli mám ten další týden čas na vyplňování smlouvy a vstupního dotazníku 😵 😵 😵 😵 😵 😵

elitera
autor
8. říj 2009

Tibu, i labilní lidi jsou mezi námi a jsou tak nějak schopni normálně žít 😉

chaarleene
8. říj 2009

manžel přivezl buchtičkyyyyyyyyyy 😵 😵 😵 😵 domácí a čerstvé 😵 😵 😵

aerin
9. říj 2009

ahoj holky...tak to vypada, ze budu mit i nadale praci🙂

elitera
autor
9. říj 2009

Aer, supeeeeeeer! 😵 Podrobnosti? 🙂 A vylez na icq, jestli můžeš 🙂

aerin
9. říj 2009

no, do konce mesice budu jeste normalne na recepci a od listopadu budu jako posila call centra...takze si budu muset zocelit nervy, ale snad si zvyknu...🙂

chaarleene
9. říj 2009

aerin, tak aspoň že tak 😉

herminka
9. říj 2009

Aer, to je výborné 😵

aerin
9. říj 2009

no snad to zvladnu, diky holky 😵

tiburcia
9. říj 2009

Aer tak to je super...vidíš, nic není tak horké jak se to uvaří 😉 😵

estrellita
9. říj 2009

aer: super, skvely, ze to vyslo 🙂 a rozvrh?

elit: tak at si to co nejdriv sedne, at si tu zase casteji 😀

aerin
9. říj 2009

estrel, teoreticky budu moct chodit na vsechno, tak je to dobry🙂 jen mozna ozelim ctvrtecni odpoeldni prednasky, ale to se jeste nevi,,,,

tiburcia
9. říj 2009

holky neuklízíte některá s octem??

elitera
autor
9. říj 2009

tibu, já se tím zejména zbavuju vodního kamene (např. v koupelně) a pak ho dávám do praní místo aviváže.

herminka
9. říj 2009

Tibu, já jsem sem tam octovou vodou vytírala podlahu nebo utírala prach. Jo a okna s ní myju.

herminka
9. říj 2009

To teď kolegyně koupila nějaký víceúčelový prostředek od Amway (litr za 215 Kč), prý se jí nejvíc osvědčuje na okna, na což jsem jí odpověděla, že mám doma víceúčelové prostředky dva a oba mě stojí řádově koruny - ocet a sliz 🙂

chaarleene
9. říj 2009

já dávám ocet místo aviváže na černé prádlo a na funkční prádlo...

jo a sehnala jsem cca 80 plenek 😵 nebudou nové, ale prý v dobrém stavu a za hubičku 🙂

estrellita
9. říj 2009

já s octem drhnu koupelnu 🙂)

tiburcia
9. říj 2009

no dělám průzkum co s ní jde...já s ním myju koupelnu a kuchyň, čistím s ním myčku, aviváž...další tipy jsou:

-mytí oken
- podlah
- na utírání prachu

🙂

milmic
9. říj 2009

No já teda s octem neuklízím, jen ho používám na vodní kámen. 🙂

des
9. říj 2009

Aerin: to je bezva s tou prací!!

des
9. říj 2009

Jinak dneska u doktorů celkem dobrý, protilátky jsou prý nízko, na utz se nic nekalého neděje, miláček má už 859 g...A tady ten doktor přišel s další výbornou teorii, proč mám tyhle protilátky - že se to stává u prvorodiček narkomanek!! Takže buď nevím s kým to mám, nebo fetuju 😀

PS: Ale taky se to prý může stát při vlastním porodu přes matku anebo malým množstvím erytrocytů, který na začátku těhu proniknou od dítěte. A pravil, že E protilátky jsou "nejlepší", nejhorší je D (čili problémy s Rh faktorem)

des
9. říj 2009

A našla jsem náhodou na Koníkovi kamarádku, co má jednu "radostnou zprávu" a já to ještě netušila...tak mám velkou radost!!

madlisek
9. říj 2009

Ahoj holky, tady dneska leje jak z konve! ☹

Des, tak fetacka, jo? 😀

Aer, to je super!! Jak jsem kdysi v praveku taky delala v call centru a nebylo to strasny, mam odtud jeste doted kamarady a spoustu veselych historek 🙂 Tak at se ti tam libi a dari se ti kloubit to se skolou!

Tak kamaradka, co ma ta dvojcatka, rika, ze se maji opravdu vesele - 2 hodiny odstrikavani a prebalovani a pak hodina spanku, a takhle to jde cely den, 24/7! A ja jsem si dneska v noci pripadala jako chudinka, protoze me v nejdriv probudila nejaka oslava od sousedu, pak ta bourka a pak popelari.... 😀

My ocet taky pouzivali jen na vodni kamen, to s tou avivazi me zaujalo! Sliz tu nedelame, protoze tu nemaji normalni mydlo, tak mame nakej tekutej prasek 🙄

madlisek
9. říj 2009

A porad jeste leje, jeste, ze dnes muzu delat veci do skoly doma... vubec by se mi v tomhle pocasi nechtelo capkat do skoly... a amici jsou sileni, koukali jsme na ne z okna, jak v tom silenem lijaku capkaji zatopenyma zabahnenyma ulice v pantoflich - nechci videt, jak budou vypadat jejich nozky, az dojdou do skoly 😝

Aer, jak to vypada s vasi prestavbou, uz se na to byl podivat ten projektant?

chaarleene
9. říj 2009

madli, to jsem taky koukala, když jsem studovala v Dijonu, my jsme nosili ještě pomalu zimní boty a kabáty a jedna Američanka si vyrazila do školy v sukni a v žabkách 😅

elitera
autor
9. říj 2009

Aaachich, kapela, kvůli jejímž písničkám jsem se zamilovala do svýho exbojfrenda, má nový album! Ochutnávka 😵

https://www.youtube.com/watch?v=Lqm30Azm3Bo
madlisek
9. říj 2009

Eli, ted to tu posloucham a je to fakt pekny 🙂

U nas je dnes ospalo, ale aspon uz prestalo prset, hura!

Char, tady je to obcas na palici - minuly tyden se nam tu na par dni ochladilo, docela velky pokles, jeden den bylo 35C a den na to teplota klesla na 14. A pulka amiku vytahla snehule, zatimco druha pulka mela porad zabky 😀 Takze jsem s nima stala na zastavce a premyslela jsem, kde jsem se to vlastne ocitla 😀