Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

andelka
10. lis 2009

Mach 3 jo? doufám, že aspoň turbo 😀
Já používám normální Venus, teď mám tuším hlavice Divine.

Tibu: No já su zvědavá. Teď jsem se objednala. Doufám, že mi to zas proplatí pojišťovna, když je to nazvané aquanatální příprava pro těhotné, tak by měli. Já už nemůžu sedět furt (skoro) na zadku, potřebuju se protáhnout. Jdu společně s jednou těhulkou z Májovek, tak bude nás víc, nebudeme se bát vlka nic 🙂

tiburcia
10. lis 2009

andel tak to máte super.l....u nás ve městě je něco podobného, tak se už těším 😀

rozmýšlím jestli koupit švagrovi toto:

http://cz.strawberrynet.com/cologne/davidoff/co...

nebo toto:

http://cz.strawberrynet.com/cologne/ermenegildo...

andelka
10. lis 2009

Tibu: Tak to nevím, bych to musela očuchat. 😅

estrellita
10. lis 2009

tibi: aj othle taky vzdy delala, ale ted se nejak nedari.a proste dneska je pro me vsechno katastrofalni, tak me moc neberte vazne 😔

estrellita
10. lis 2009

jo a jeste se mi chce porad brecet 🙄 🤐

estrellita
10. lis 2009

andelko: to je super, ve dvou se to vzdy lip tahne 😉

tiburcia
10. lis 2009

andel čuchání neřeš, já taky nevím co jak voní 😀 😀 😀 spíš jak to na vás působí, esteticky a tak 😉

estrellita
10. lis 2009

esteticky mi pripada hezci to prvni baleni 🙂

andelka
10. lis 2009

Mně též a je tam toho víc 😅 Ale já nevím, já tyhle věci nekupuju, u nás to nikdo moc nepoužívá. Manžel maximálně sprcháč a šampon a ty už jsem mu koupila k narozkám. 😀 Jo a ještě gel na holení a pastu na zuby, tím to hasne.

estrellita
10. lis 2009

muj manzel pouziva tyhle vonave veci uplne minimalne 😀

aerin
10. lis 2009

estrel, muj taky...fakt parkrat do roka na ples a podobne...a mne to ani nevadi, protoze on se (na rozdil ode me 🙄 ) temer nepoti a fakt vyjimecne se stane, ze by smrdel😀

estrellita
10. lis 2009

aer: presne, on se taky nepoti a voni proste normalne, neutralne. a dokonce jsem se i pristihla, ze kdyz se navoni, tak mi to vadi 😅 asi jako ze uz to neni uplne on. celkove nemam moc rada navonene chlapy.
ja sama pouzivam deodorant (nekolikrat denne), vonavku tak 2krat do tydne

chaarleene
10. lis 2009

ahoj, holky, tak jsem tu, dopoledne jsem strávila skoro 2 hodiny u zubaře 😅
pak jsme byli nakupovat, mám nové boty (dokonce splňují všechny mé požadavky - teplé, bez podpatku a bez tkaniček) a 3 obyčejná trika, do kterých se mi vejde břicho 🙂 pak jsem měla cvičení a k počítači jsem se dostala až teď 🙂

tiburcia
10. lis 2009

kukuju 😀 😀 😀

chaar takže povedený den co? 🙂

tiburcia
10. lis 2009

se začínám té módy děsit 😀 😀 😀

http://www.novinky.cz/zena/styl/183925-na-jare-...

deenakee
10. lis 2009

Tak já Vánoce vůbec neřeším. Měla jsem pár návrhů co koupit, ale nakonec jsem to vzdala.. když se budu před porodem nudit (což si nedokážu momentálně představit) Tak skočím něco nakoupit. Momentálně mám vybraný jen dárek pro manžela.... ostatní odstanou asi len fotky mimíška v nějakém pěkném rámečku (ty asi nakoupím už teraz)... Všem jsem řekla, že nemám sílu shánět dárky a ať nám taky nic nekupují, nebo jen drobnůstky, nebo něco pro mimčo... Prostě tyto Vánoce nebudou o dárcích...

herminka
10. lis 2009

Ahoj holky 🙂
Ad grafy - taky mám "flat temperatures" (neboli, jak minule Madli poznamenala, morseovku) a navíc na můj vkus dost nízké teploty (už druhý cyklus - 37 bývala v LF úplně běžná teplota) a vůbec nevím, čím, to je. Baterku jsem měnila kdysi v létě (ale uvažuji, že koupím novou, třeba je fakt někde chyba): http://www.fertilityfriend.com/home/herminka1

Ad holení a kosmetika pro muže - muž se posledních 5 let holí na strniště a má na to strojek tuším Remington. Dokud se holil dohladka, taky používal Mach3. Z kosmetiky používá sprcháč, šampon, deodorant, pastu, někdy gel na vlasy, finito. Chtěla bych taky být tak nenáročná, ale nedaří se mi to 🙂

Ad dárky - nějak letos ani trochu netuším, co komu dát ☹ A celkově nějak nemám na Vánoce náladu.

Deen, samozřejmě, vždyť u vás letos budou Vánoce úplně jiné než obvykle.

chaarleene
10. lis 2009

tibu, docela jo...

až na to, že mi dneska volala paní starostka - před asi rokem a půl mě "uvrtala" do výběrového řízení na jednu opravdu zajímavou pozici (dalo by se říct skoro dream job), tenkrát jsem skončila druhá (a na výběrku se ke mně chovali tak, že jsem za to nakonec byla ráda)... no a dneska jsem se dozvěděla, že vítězku toho výběrového řízení vyhodili pro neschopnost a že bude nové výběrové řízení a jestli bych prý do něj nechtěla jít 😅

takže jsem paní starostce rovnou řekla, že pro ně v současné době nejsem perspektivní zaměstnanec a tím to skončilo 😀

elitera
autor
10. lis 2009

Tyjo, holky, vánoce... poraďte, co kupujete teda mužům? Aer holicí strojek, Deen má dárek pro rodinu dobrej, ale to asi nezvládnem 😀 Co dál? Já fakt nevim... Chtěla jsem mu koupit širokoúhlou předsádku na foťák, ale furt se nevyžvejknul jakou, a spíš že žádná, která by mu vyhovovala, není. Pomoooooooc, a to má ještě za 14 dní narozeniny...

aerin
10. lis 2009

no ja jsem z tech darku letos fakt zoufala...hlavne teda z toho za co je vsechny nakoupim😅
teri, soucitim s tebou...jelikoz my mame 3.12. jeste vyroci 😀

chaarleene
10. lis 2009

elit, já jsem původně chtěla manželovi koupit pláštěnku na foťák, vyjádřil se, že by se mu hodila... jenže pak jsem zjistila, že ta, o které jsme mluvili, má zapínání zespodu - takže je dobrá na foťák na stativu, ale ne na foťák pověšený na krku 😒

takže to v současné době vypadá, že dostane kvalitní sluchátka na poslech hudby - často se třeba chci koukat na televizi a jeho to ruší u práce, tak si bere sluchátka, jenže ta malá mu neizolují zvuky a navíc nejsou úplně pohodlná... 😒 tak jsem se poradila s kámošem, který tomu rozumí, a ten mi nějaká doporučil - myslím, že to pak manžel i využije, až bude mimčo, aby měl klid na práci 😀 plus mu chci koupit ještě nějaké nové tepláky na doma, dostane jeden sešit Garfielda a astronomický kalendář a finito 🙂

tiburcia
10. lis 2009

já mám pro něj snowboard 😉

elitera
autor
10. lis 2009

astronomický kalendář? Jak to vypadá a kde se to shání? 🙂

chaarleene
10. lis 2009

elit, prostě normální kalendář, akorát že tam jsou ještě navíc napsané třeba západy/východy Slunce a Měsíce a zajímavé astronomické jevy, které zrovna probíhají... kupuju mu ho každý rok u nás na knižním veletrhu 🙂

tiburcia
10. lis 2009

hm tak to je zajímavé 😉 já každý rok od našich dostanu zase lunární kalendář 😀

herminka
10. lis 2009

Pro mého muže je nejlepším darem kniha. Jen musím vysondovat, o jaké stojí letos 🙂 A hlavně si pak musíme navrhnout do domu pořádně velkou knihovnu 😀

tiburcia
10. lis 2009

téda Hermi,to závidím...já jsem totální knihomol a manžel kromě slabikáře snad v životě nic jiného nečetl 😅 😀

madlisek
10. lis 2009

U nas ty Vanoce budou taky netradicni, tim, ze nebudem doma. Takze domu chceme poslat balicky s nejakyma mistnima dobrutkama a pozvanku at nas prijedou navstivit 🙂 Sami sobe nadelime ten novy fotak a pak spis budeme utracet za cestovani, na to se strasne tesime a vystvorime si tim nehynouci vzpominky trvale hodnoty 😀
Taky toho mame nakumulovano vic v tomto obdobi, moji rodice oba narozeniny, muzovi rodice 30 let od svatby a my 5 let vyroci, ale nevim, jak to poresime 😒

Ad kosmetika, muj muz teda neni zadny merosexual, ale mam pocit, ze o sebe pecuje mnohem lip nez ja o sebe 😀 A voni 🙂 Ma Hugo Boss a na me to ma takovy ucinek, ze kdykoliv to ucitim, tak bych se rovnou svlikla a sup s nim do pelechu 😀

Andel, mam taky Venus, ale mam pocit, ze ty ziletky pro chlapy jsou teda mnohem ostrejsi. Pak mam teda i holici strojek Philips, ale to musim mit spoustu casu a taky naladu, aby se mi do toho procesu chtelo 😀

tiburcia
10. lis 2009

jo jo jsou ostřejší, takže mi líp vyhovují..někdy mám pocit, že ty dámské strojky mě spíš škubou a ne holí 😀 😀 😀

jinak manžel taky není metrosexuál, ale má víc parfémů než já 😀