Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

moni1412
17. lis 2009

char ste zaviedli novy zvyk - spievanie pri inj.? 😀 dobry napad 😉

cir gratulujem k malinkej a dufam ze rychlo zabudnes na negativne dojmy z porodu a budes si uzivat s malinkou a Radimom kraaaaaasne dni plne laaaaasky 😵 vela vela zdravicka a mliecka prajeme 😉

vcera mi nesiel mk, vam ano? vidim ze ste pisali o106 😅

my sme vcera boli po objednany kocik (mal prist az zajtra). Deniskov sme predali a chceli sme kupit golfac, ale usudili sme ze rozumnejsie bude kupit kombinovany... teraz ho bude este vyuzivat Denisko a od marca malicka 😵 http://www.biga.sk/index.php?page=6&itm=52741&a...
pekny vecer, zajtra sa ozvem 🙂

estrellita
17. lis 2009

tibi: mne se to teda taky vubec nelibi, je to min prehledny a tyk mi prijde divny, ze nejde hledat album podle jmena!!!

moni: ja jsem tu byla vcera jen chvilicku a to zrovna sel, tak jsem se asi trefila do dobre doby 🙂

moni1412
17. lis 2009

estrel asi, asi 😉 alebo som ja vystihla akurat ked nesiel 😀

chaarleene
17. lis 2009

moni, zpívání u injekcí je zábava 😀 i když dneska jsem si to píchala sama a nezpívala jsem 🙂

estrellita
17. lis 2009

chaar: zpivani je dobra pomucka. a samotne ti to jde dobre? ja bych asi ze zacatku mela velke zabrany pichnout do sebe 😅

moni: a nebo tak 😀

chaarleene
17. lis 2009

estrel, poprvé to fakt nešlo, klepala se mi ruka... dneska už to bylo v pohodě, píchala jsem do břicha a ok - dokonce mi přišlo, že to bolí míň než do nohy 😅 ale asi to budeme střídat - nohy a břicho - protože občas se tam udělá malá modřinka nebo zatvrdlinka (zatím teda mám ze 4 injekcí 2 modřinky), tak aby bylo víc možností 🙂

estrellita
17. lis 2009

chaar: do bricha jsem musela jendou pichnout injekci kamaradce a teda taky se mi trosku klepaly ruce, porad jsme si rikala, abych ji neublizila 🙂

deenakee
17. lis 2009

Moni krásný kočárek, vypadá hrozně lehoučce... S tím se aspoň nenadřeš. A prakticky.. Jen bych se bála... jestli nemá kočárek pérování, že třebas na horších terénech bude mimčo drncat, ale jinak super

tiburcia
17. lis 2009

chaar já bych se bála...ale prý je to po pár injekcích v pohodě (aspoň to všichni tvrdí) 😀 😀

estrel no a zkus dotyčnému poslat IP...to než člověk najde 😒 😠

tiburcia
17. lis 2009
chaarleene
17. lis 2009

tibu, poprvé to bylo blbý, teď po 4 už mi to ani nepřijde 🙂 do porodu mi jich zbývá cca 120 😀

herminka
17. lis 2009

Chaar, za chvíli budeš profík 🙂

Nová střecha mi taky moc nesedí, ale věřím, že až v tom budeme "žít" i tady, zvykneme si.

tiburcia
17. lis 2009

hermi,co nám zbyde? 😀 😀

herminka
17. lis 2009

To jo 🙂 Na střeše snad vychytají mouchy a sem přijde vyšperkovaná verze 🙂

Jen mě dost zarazila pravidla profilových fotek, to už mi připadá jako buzerace (vzhledem k tomu, že na jiných fórech je úplně fuk, co si člověk dá za obrázek 😖 ):
Ok: Na fotografii si opravdu ty a v aktuálním věku.
NE OK: Fotka ze školky, fotka celebrit ...
Ok: Většinu fotky tvoří Tvůj obličej.
NE OK: Fotografie celé postavy, malý lyžař na svahu ...
Ok: Na fotce jsi jen ty.
NE OK: Skupinové foto, fotky s dítětem, psem ...
Ok: Je ti jasně vidět celý obličej.
NE OK: Tmavé brýle, fotky z boku, dole hlavou ...

herminka
17. lis 2009

Ta pravidla mi připadají skoro jako pravidla pro foto na občanku 😝

chaarleene
17. lis 2009

takže je mi jasné, že já tam fotku mít nebudu 😒

herminka
17. lis 2009

Já taky ne. Holt my, co chceme zůstat trochu inkognito, budeme za paní v zeleném saku 😖

chaarleene
17. lis 2009

ještě chybí otisk prstu a číslo účtu 😒

madlisek
17. lis 2009

Tib, super link, ty videa jsou dost dobry 🙂

elitera
autor
18. lis 2009

Ranko 🙂 Můj graf si ze mě dělá fakt už asi srandu. Já teda vim, že časy jsou dost rozdílný, ale toto... 😀 http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

elitera
autor
18. lis 2009

Heh, tak ale pruda s profilovýma fotkama je přesně proti duchu toho, proč se AP odstěhovalo pryč... Jako to ať si trhnou ploutví potom.

elitera
autor
18. lis 2009

Vyhledávání fotek podle jména je jednoduchý, stejně jako to bylo, jen se změnou - není tam photos, ale deníček: http://www.modrastrecha.cz/denicek/elitera

tiburcia
18. lis 2009

téda, takže i moje foto zmizí 😀 😀 😀 a to tam jako bude i moje jméno a příjmení? 😲 😀 😀 😀

elitera
autor
18. lis 2009

Tibu, jj, a ještě bydliště a rodný číslo 😀
Zcela vážně - jestli tohle vejde v platnost i na koňovi, tak ať si škrábnou, to si tu fotku smažu, i když bude pak výrazně obtížnější orientace v diskuzích ☹

aerin
18. lis 2009

Ahoj holky🙂

Pravidla jsou to teda dost nechutny 🙄

Ja mam dnes tri teploty, hec😀 chtelo se mi hrozne na zachod, takze jsem merila ve 3:40 - 36.74, pak jsem merila v 5:15 kdyz se V. do prace - 46.85, no a jeste jsem to prubla kolem pul osme, kdyz jsem vstavala - 37.12 😀 a ted babo rad...asi nebudu zapisovat nic 😅

aerin
18. lis 2009

doufam, ze nebudu litovat, ze jsem to hned roztroubila, zatim prosim potichoucku, moc negratulovat, ale....

JSOU TAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!

aerin
18. lis 2009

jezis tady nikdo neni????????????????????????

eirin
18. lis 2009

Jééé Aer, no já potichočku jásám 😵 😵 😵 😵

aerin
18. lis 2009

😵 😵 😵 😵

chaarleene
18. lis 2009

aer, jsem úúúúplně potichoučku 😉 😵

jinak všem přeju dobré ráno, junior mě nechal konečně vyspat 😵 teda ono je možný, že trochu kopal, ale já jsem byla tak unavená, že jsem spala jak dřevo 😀