Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

estrellita
10. pro 2009

madli: kdyztak posli k nam, manzel to sporada, ten je v tomhle neskutecny. hubeny jak lunt, ale co sladkeho (a i jineho) do sebe nacpe, zavidim!! 🙂)

no fakt, jak jsem porad vpraci, tak uz vecer nemam myslenky na to neco vymyslet a neco delat, casto uz ani nevim, co varit. ale dneska mi je nejak hej 🙂

estrellita
10. pro 2009

ja se pro dnesek loucim 🙂

dobrou noc 🙂

madlisek
10. pro 2009

Dobrou Estrel, zitra ti povim, jak ty kokosovy hrudky dopadly - ted jsem je soupla do trouby 🙂

elitera
autor
11. pro 2009

Tyjo, vy jste se rozpekly 🙂
Já jsem si včera střihla služebku do Zlína a zpátky, vše bez ataku 😵, odpo cosi na tuppru a ještě jsem večer šla cvičit. Dneska mě zatím trochu bolí packy, doufám, že se to do zítřka nějak víc nerozleží. 🙂)

milmic
11. pro 2009

No taky koukám, jak se tu peče....

Já jsem včera úspěšně absolvovala vánoční besídku, nakonec to dopadlo dobře, všechny dětičky se strašně těšily, že zahrajou před rodičema, tak se jim to povedlo. 🙂
No a ted hurá do práce... 😔

lucitee
11. pro 2009

dee: nemohla bych mi prosim do IP hodit recept na ty lanyze? dekuju
jinak chapu ze te to "osahavani" rozciluje. Ale z vlastni zkusenosti vim, ze proste tehotensky brisko lidi pritahuje a maji proste tendenci a chut ho pohladit. Vim to u sebe, vzbuzuje nehu a city. Ale rozhodne by se meli ZEPTAT!

estrellita
11. pro 2009

madli: tak jak dopadly? 🙂 povedly se ?

elit: super, jsi sikovna, jen tak dal 🙂

elitera
autor
11. pro 2009

Huuuuuuuu, právě si u mě kámoš objednal hrnec za 5 litrů přítelkyni k vánocům 😀 Z toho nebudu spát 😀

estrellita
11. pro 2009

elit: a jakou provizi u toho mas, asi velkou, ze nebudes spat 😀 😀

elitera
autor
11. pro 2009

No, chtěl investovat 2-3 litry, tak jsem ho ukecala, že za 4 bez mojí provize to bude taky dobrý 😀 Takže z toho nebudu mít nakonec nic 😀 Ale je to dobrej kamarád 🙂

elitera
autor
11. pro 2009

Resp. měla bych provizi tak 1200. Ale on má obchod s počítačema, tak až budu fakt potřebovat novej notebook, tak se mi to dost vrátí 😉

moni1412
11. pro 2009

andel nam povedali aj Deniska aj teraz dievcatko v tom 20.tt 🙂 no ale mala len tak-tak... hanbliva je... nechcela ukazat, potom sa nad nami zlutovala v poslednej chvili 😅

sahanie na brusko - pri prvom sa obcas stalo, ale väcsinou sa spytali.... a teraz uz to asi nikoho nebavi alebo co 😒 okrem tatinka a Deniska veru nikto... Denisko mi zacal posledne dni - vyhrnie tricko, pohladka brusko - mooooo babo a tricko naspät. strasne chutny je 😵

eirin gratulujem k pohybom 😉 pri dvojcatkach vraj byvaju skor 😉 🙂

zda sa mi to alebo tu aer dlhsie nebola? 😒

elitera
autor
11. pro 2009

Pokud vím, je aer úplně v pořádku 🙂 Dneska večer se s ní uvidím 🙂

aerin
11. pro 2009

Ahoj! Nic mi neni, jsem v poradku, akorat vubec nestiiiihaaaam😀

tiburcia
11. pro 2009

ahoj holky....já dneska pokoupila skoro všechny dárky 😀 😵 a teď se pouštím do uklízení....

eirin
11. pro 2009

Tibu, ty se máš... já musím dárky na koupit teď o víkendu, ale nápady nemám žádné..

aerin
11. pro 2009

holky, vy se mate, ja musim darky nakoupit az po 15., az mi prijde vyplata, a ta stejne nebude nic moc, takze darky asi taky ne😀

elitera
autor
11. pro 2009

já nějak marně přemýšlím, co koupit mamce, jinak mám pořešený asi všechny.

elitera
autor
11. pro 2009

aer, důležitý je, že je to od srdce, ne cena ;)

elitera
autor
11. pro 2009

To bych se totiž musela zbláznit z Miloškových dárků 😀

moni1412
11. pro 2009

tib parada 🙂 tak uz mas skoro po starostiach.... 😉

eli a uz mas mamine cosi? ci este vobec nic?

elitera
autor
11. pro 2009

Jo, mořskou houbu za 60 Kč 😝 Neprozřetelně jsem jí dala x tupper věcí už během roku, jenže ona jiný rozumný krabičky prostě nemá a mě to děsně rozčilovalo 😀

madlisek
11. pro 2009

DObre ranko 😀

Estrel, hrudky super 😵 Dekuju moc, budem na tebe na Stedry vecer vzpominat! 🙂

Elit, to se urcite vyplati, kamarad co ma obchod s pocitacema 🙂 A obdivuju te s cvicenim, ja jsem posledni dobou hroznej lenoch. Spoleham na to, ze nejpozdeji v unoru tu zas bude teplo, tak to pak vybeham a vyplavu 🙂

lucitee
11. pro 2009

holky vim ze jsem mimo, ale mohl by mi nekdo vysvetlit co je tupper? na netu jsem nasla jen v Aj neco

elitera
autor
11. pro 2009

Luci, Tupper byl us chemik, kterej vyvinul spešl umělou hmotu, ze který nejdřív vyrobil kloubní preparát pro svou ženu, pozdějc, když zjistili, že to je zdravotně nezávadný, tak z toho udělal misky. Vesměs mají vzduchovodotěsný uzávěry, takže z toho nevyteče voda (tj. snadnej transport) a prodlužuje to trvanlivost uložených potravin. U nás (a myslím, že minimálně v celý evropě) se to prodává formou přímýho prodeje, firma se jmenuje Tupperware (www.tupperware.cz) a já si tím přivydělávám 🙂

lucitee
11. pro 2009

eli: diky za info 🙂

elitera
autor
11. pro 2009

šmarjá, já už taky tlacham... kloubní implantát, ne preparát ;)

tiburcia
11. pro 2009

jo jo už je to z krku 🙂

aer vždyť my taky nejsme průměrná rodina co dá za dárky 30000 😀 😀 my nedáme ani třetinu 😀 jsou to maličkosti a pozornosti 😉

eli já mamce koupila tohle:

http://www.netradicni-darky.cz/pomucka-pro-masa...

myslím že to ocení,má masáže ráda 😵

tiburcia
11. pro 2009

tohle je dobré 😀 😀 😀 😀

http://www.netradicni-darky.cz/toaletni-papir-p...

elitera
autor
11. pro 2009

Jo, to jsem si koupila asi před 14 dny, je to fakt příjemný 🙂