Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

lucitee
16. pro 2009

na co bude Ikee pouzitej vanocni stromek? pro zvirata?

moni1412
16. pro 2009

mil mozno aj nejaky blby tlak vonku alebo co 😒 daj vediet potom ci je lepsie....

elitera
autor
16. pro 2009

Aer, mam radost 😵
Mil, taky mě to onehdá přepadlo. Hodně pít, kofein, cukr a optimálně si lehnout a zkusit to zaspat.

estrellita
16. pro 2009

luci: to nevim, na co jim bude, ale chteji to udelat jako ekologickou vec, jako odvoz asi nekam, co s tim udelaji nevim 🙂

mil: jj, mne cukr pomaha, nejlepe normalni kola, kde jak kofein, tak cukr a nebo pak teda cokolada 🙂 rada elit o spani taky pomaha 🙂 a dobre je taky si lehnout, a oprit nohy o zed, proste dat je nahoru.

estrellita
16. pro 2009

tak mi jedna holka na kontryhel - vase zkusenosti odpovedela na moji vcerejsi otazkuk, kterou jsem polozila i va,, ze ona spinila, kdyz brala kontryhel a kdyz ho vysadila, nasledne bylo vse OK. no ale je otazka ze jo, v jake fazi cyklu, jestlipravidelne, jestli spinila po vysazeni HA atd. tyhle info nemam, ale rekla jsem si, ze ho ted asi prestanu pit, co myslite? do te doby, nez se dozvim, co se to tedy deje.

a jinak koren Maca byl doma prijat uplne v pohode, nemam jesitneho manzela 😵 on je totiz casto unaveny, tak mu to urcite pomuze 🙂

milmic
16. pro 2009

No, měla jsem džus a sušenku, aji oběd a zatím se točím. 🙂
Už ne tak zoufale jako ráno, to jsem nabírala futra dveří, ale snad se to zlepší než budu muset odejít na školky na flétnu.

madlisek
16. pro 2009

Dobre ranko 🙂

Aer, gratuluju k poradne, mam radost, ze mimi roste a sili 😵

Luci, posli fotku se zavesem, at se pokochame 🙂

Moni, krasne brisko 😵

Estrel, ja bych ho na jeden celej cyklus vysadila, at vidis, jestli to je kontryhelem nebo ne. A pak dej vedet, jak funguje maca 😉

Dneska budu pect stolu a udelam nejake nepecene kulicky. A poslu vlasy, co mi vcera ustrihli, do nadace, co dela paruky pro deti, co prisly o vlasy. Vcera mi o tom rekli v tom kadernictvi, prijde mi to jako super projekt.

lucitee
16. pro 2009

mil: ja motolici mivam, kdyz mam bloklej krk. Zkus nakej rozpustnej vitaminovej pripravek, nejlip s mineralama a kofeinem. Me to preslo kdyz mi zafixovali krk a odblokovali pater.

mad: fotku dam na picassu az to bude hotovy 🙂 tj v sobotu. Mam radost, zaves barevne krasne ladi s nabytkem a oknama a zaroven je kontrastni se svetlou zaclonou a taky je to zavojovina, vypada hodne luxusne.
S tema vlasama je to fakt dobrej napad! O vikendu budu delat nepeceny kulicky a zdobit pernicky 🙂

estrellita
16. pro 2009

madli: zkusim to vysadit, ale treba se uz neco pred tim vyzjisti z toho hormonalniho profilu. ale uz jsem si ho dneska nedala.

no macu pak povim, ale nevim, jestli to manzel bude brat pravidelne 😀

projekt s vlasama se mi moc libi 🙂 neni neco v CR?

lucitee
16. pro 2009

aer: az ted jsem zaregistrovala "rozmer a srdicko"...SUPER

madlisek
16. pro 2009

Estrel, zkusila jsem to vygooglit, ale nenasla jsem nic. Urcite se ale daji vlasy poslat z Cech do USA, nadace se jmenuje Locks of Love, adresa je www.locksoflove.org.

estrellita
16. pro 2009

madli: dekuju za odkaz, fakt se mi ten napad libi 🙂

tiburcia
16. pro 2009

estrel zkus se poptat...já jsem asi před pěti lety nechávala vlasy u holičky a ona to taky někam dávala dětem na paruky 😉

tiburcia
16. pro 2009

á vidím mrtvo...to všechny pečete?? 😀

chaarleene
16. pro 2009

neeee, já už mám upečeno 😀

jo a musím se pochlubit, zítra si jdu koupit šicí stroj 😵

tiburcia
16. pro 2009

chaar a který?? ten co se ti líbil??

tiburcia
16. pro 2009

byla jsem ve městě a koupila si fakt nádhernou společenskou košili s ornamenty a kanýry za 150 😀 😀 tak má takovou radost 😵 😵

milmic
16. pro 2009

Tib, já mám spadeno si koupit mini knížečku Jean Giorno - Muž, který sázel stromy - doporučuju...
A taky knihu od Fořta - Aby dětem chutnalo. 🙂

(a časem knížku pro tatínky, až to přijde 😎 )

tiburcia
16. pro 2009

mě se ten Fořt teda moc nelíbil 😅 ale asi je to o názoru na stravu....

chaarleene
16. pro 2009

tibu, jo, ten, co se mi líbil 😵 mamka mi ho chce dát k vánocům, tak jsem se rozhodla, že si radši k tomu něco připlatím a budu mít tenhle 🙂 sice je drahej, ale měl by vydržet a má spoustu super vychytávek 😵

madlisek
16. pro 2009

Ja pecu a experimentuju s exotickou zeleninou 😀

aerin
16. pro 2009

a ja dneska celej den delam ze se ucim 😔
za dnesek jsem se toho naucila tolik jako bych se driv, kdyz jsem byla ve forme, naucila tak za hodinu az dve 🙄

chaarleene
16. pro 2009

aer, tak to znám 😅

tiburcia
16. pro 2009

chaar tak to je super 😉

chaarleene
17. pro 2009

už zase třetí stránka, ženy, kde se flákáte? 😀 😀 😀

milmic
17. pro 2009

Holky,
nemáte nějaký dobrý knihy o těhotenství, výživě v těhu a ták?
Takový nějaký povídání pro laika na doporučení, něco kvalitního....

aerin
17. pro 2009

ahoj holky, ja jsem mela fakt vcera tu mudru s nejakym sterem poslat vite kam, spinim 😔

tiburcia
17. pro 2009

aer neboj, to se stává 😉

milmic
17. pro 2009

Tib, díííííííky. 🙂
Pročtu všechno v klidu a samotě mého domova večer. 😀

Aer, ale jsi v pořádku, že jo?