Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

lucitee
14. led 2010

ahoj holky, zdravim vsechny, lehce vas procitam.
Vcera jsem tu nebyla, ulehla jsem s migrenou a dneska ta hlava jeste neni uplne ready.

no jo vsichni vime ze nejlepsi je porod bez zasahu, ale nekdy se to taky proste neda, neni sila, jsou komplikace atd...ja mam vsechno jinak nez ostatni, takze ja si radsi epidural nedam dat, pokud budu teda schopna to cely zvladnout.

Drzim vsem palce at klapne vsechno, co kazda z vas momentalne resi a musim jit makat.

pa a hezkej den

tiburcia
14. led 2010

mil aby to nebylo něco jiného...třeba nějaký zánět 😕

milmic
14. led 2010

No uvidíme holky, počkám do příštího týdne. To už bude 40 DC a zavolám dr. o radu, co ted. 🙂 stejně musím na preventivní prohlídku, tak třebas mě objedná a mrkne na to. 😉

andelka
14. led 2010

Děkuji za pochvalu klučíka 😵

char: Tak ty přednášky musí být super, i to, že můžete kdykoliv zavolat. Já taky plánuju mít číslo na poradkyni, protože bych moc chtěla v pohodě kojit. Snad se nám to povede 🙂

mil: Teda ty jsi záhada - no nic, musí se čekat. Důvodů může být hodně, od hormonální nerovnováhy, přes nízkou váhu...kdo ví. Uvidí se co na té preventivce.
No ale jedna moje kámoška též vysadila, pak chvílu dobré a pak několik měsíců bez MS, i přesto, že vyšetření neukázalo nic špatného. Poslední MS měla v červenci a momentálně je v 9tt, ovu prostě z ničeho nic po dlouhé době přišla. I tady máme příklady, že všechno může dobře dopadnout 😉

milmic
14. led 2010

Anděl,
no podle příznaků bych řekla, že jsem těhu. Hold test dál tvrdí svoje. 😀
Ale nic se nezměnilo, furt mě bolí bříško, furt se mi točí hlava, večer mi i bývá divně, menstruačně špatně........
Tak čekáme prostě. Kdyžtak jí v pondělí zavolám, aby mě případně objednala ještě na ten týden. Páč mám lékařku v Brně, ale jsem doma. Hehe.

andelka
14. led 2010

mil: Už aby se to rozseklo, co? Jak tu čtu jak je ti blbě 😒

milmic
14. led 2010

Anděl, no už aby.
Ted mi třebas luxusně, ale předevčírem se mi večer udělalo tak blbě, úplně jako na zvracení, ale tak menstruačně prostě. V tu chvíli bych vsadila stovku, že to přijde co chvila. A zase prd z toho. 🙄

moni1412
14. led 2010

mil no a ved nevies ze ked sa nesnazi o babätko, vtedy väcsinou pride?! 😀 som zvedava co test... si pisala tusim ze este cez vikend ides robit, ze?

bola som dnes na tej priprave na porod - zaujimava debata 🙂 rozoberali sme cisarsky, anestezie, EDU a sestonedelie... dozvedela som sa ze u nas nie je indikacia na CR to ze bol prvy.... ale pan primar sa toho drzi... mladsi doktori ze radsej neriskuju.. takze len dufat ze bude mat sluzbu pan primar ked pridem asi 😅

milmic
14. led 2010

Moni... test jsem si dělala dneska ráno, už podruhé. A furt se mele svou, že nejsem. 😀

tiburcia
14. led 2010

no mil 30 DC to už by něco ukázal 😉 tak snad se tvoje tělo umoudří a dá se to kupy 😉

herminka
14. led 2010

Teoreticky by ukázat nemusel, kdyby Mil otěhotněla třeba 25. DC 😉

Mil, uvidíš, třeba víkend rozhodne 😉

chaarleene
14. led 2010

moni, tak uvidíš.... snad to půjde přirozeně 😉

jinak jsme se s kámoškou dneska shodly, že jsme do manželů celý večer hustily poznatky z přednášky o kojení 😀 chudáci malí 😀

tiburcia
14. led 2010

chaar ale tak jsou to zajímavé informace ne? 😀 😀

tiburcia
14. led 2010

holky já sem zase neodolala v tescu a ve výprodeji koupila ručník, deku a mikinu pro mimi 😀 já se snad nejvíc těším na ty nákupy 😀 😀 😀 😀

herminka
14. led 2010

Tibu, a ty věci si necháš nebo je někomu dáš? 😀
No, ale taky mám máslo na hlavě, kdysi jsem koupila tohoto oslíka, že ho někomu dám, ale pořád mi leží doma, suším si ho pro vlastní dítě, bo mi ho bylo líto někomu dát 😀
http://www.fler.cz/zbozi?id=24076

herminka
14. led 2010

Holky, Madli se zase nemůže přihlásit ☹

chaarleene
14. led 2010

hermi, tak to je naprd, že jí to tak blbne 😒

tibu, z toho si nic nedělej 😀 my jsme koupili takového plyšového medvěda miminku do postýlky taky s celkem velkým předstihem 😀

tiburcia
14. led 2010

hermi ne to je moje 😀 😀 nikomu nic nedám 😀 😀 😀 😀 😀 já nejsem pověrčivá a ani nedokážu věci odsuzovat že se něco stalo nebo nestalo kvůli nim 😉 něco už doma mám...a když něco vidím, co se mi fáááákt moc líbí, tak to koupím 🙂

tiburcia
14. led 2010

zajímavé,přečtěte si....

https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

jak se nebudem líbit tak nás bloknou 😀

chaarleene
14. led 2010

tibu, tipuju, že to album tam moc dlouho nevydrží 😀

madlisek
14. led 2010

Holky, jsem zpet! Juchuuu!! 😵

chaarleene
14. led 2010

madli, tak to je super 🙂

madlisek
14. led 2010

Hlavne manzel ma radost, rekla jsem mu, ze kdyz nebudu moct chodit na forum, budu mu muset rikat vsechno, co bych normalne rikala jen tady vam 😀

tiburcia
14. led 2010

chaar ony se spikly všechny...protože tohle je napsané asi ve 20 albech na koníkovi 😀 😀

madli kurňa jak bylo na dovolené?? 😀 😀

chaarleene
14. led 2010

no, tak to těch 20 alb asi dlouho nevydrží 😀

ale vůbec se jim nedivím, majitelé stránek a admini hřeší na to, že tu jsou lidi zaháčkovaní, protože jinak je to fakt policejní web (a to sem ještě nedošly vymoženosti ze střechy) 😒

madlisek
14. led 2010

Tib, to zadna dovolena nebyla 😀 Ale byla jsem docela prekvapena, kolik jsem doma stihla udelat, kdyz jsem nesedela na konovi 😀

Taky mi to prijde dost policejni. Kdyz jsem chystala svatbu, chodila na jedno zahranicni forum, kde to bylo rozdelene podle terminu a podle temat (dorty, saty, doplnky.....) a diskusi ke kazdemu terminu a ke kazdemu tematu adminovala vzdycky holka, co v dane diskusi byla nejaktivnejsi. Coz mi prislo fajn, protoze tim padem ta adminka znala ostatni holky z diskuse a davala opravdu jen pozor, aby se tam neobjevil spam a nebo nejake nesnasenlive vyroky. Za toho pul roku, co jsem tam chodila, nesmazala snad nikomu nic.

elitera
autor
14. led 2010

Co tam bylooooooooooo?

milmic
14. led 2010

A je to pryč. 😀

chaarleene
14. led 2010

madli, u nás na fóru se nikdy nic nesmazalo ani nepřemísťovalo ani nezamykalo... jasně, je to o hodně menší fórum, lidi tam chodí diskutovat o konkrétních tématech a ne vykecávat do aleluja, ale i tak - prostě to není potřeba...

elit, byl tam obsáhlý dopis, který poslalo asi 50 zdejších diskutérek majitelům stránek ohledně blokování jejich nicků, mazání alb a příspěvků - s tím, že všechny odcházejí jinam, jelikož to už je moc 😒

moni1412
14. led 2010

hermi ten oslik je uzasny 😵 sa nedivim ze ti je luto ho niekomu dat