Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

andelka
5. kvě 2009

Eli: Asi podle toho, jakou ochranu jsou oba schopní spolehlivě užívat. Kondom je základ (není drahý, chrání proti otěhotnění i nemocem, není na předpis..), ale někdo má s jeho používáním problémy. Krém se zas může někomu eklovat. HA bez kondomu bych používala jen ve vztahu, který je jak se říká vážný, kde je oboustranná zodpovědnost a důvěra. No a měl by do toho taky mluvit partner. Nakonec bych podala všechny informace pro a proti a slečna by si (s partnerem) musela vybrat, jestli jí to za to stojí.

andelka
5. kvě 2009

No já jsem teď měla zajímavý zážitek, byla u nás dcera mojí sestřenky, a já jsem uvažovala kdysi, že jí dám svoje Cosmo girl (je na tom napsáno od 15 let). Byla jsem s ní 2 dny a můžu vám říct, že jako nezúčastněný člověk bych neviděla nic špatného na tom, kdyby chtěla mít s klukem sex, však je inteligentní, přiměřeně zodpovědná a není to trestné. Ovšem jako její tetě (byť jen o 10 let starší) mi vstávaly hrůzou vlasy na hlavě, při tom pomyšlení.

sijen
5. kvě 2009

Ahojda,
zdravím všechny.
Já antikoncepci brala asi tři roky. Možná ani to ne. A u mého gynekologa v Hradci na gyndě je to vždycky byla fakt hustá masáž na téma, jestli si to nechci rozmyslet.. ..

Tenhle vtip je starej, ale ted mi přišel emailem a zase pobavil, tak příjemnou zábavu:

# ----------------------------------------
# Muž sedí v letadle. Přijde k němu překrásná žena a sedne si hned vedle.
# Muž se musí strašně držet, protože je z ní celý vzrušený. Osloví ji:
# "Promiňte, letíte do Berlína obchodně?"
# Ona: "Letím na Kongres sexu. Budu tam mít přednášku o starých předsudcích.
# Hodně lidí si například myslí, že černoši jsou obzvlášť dobře vybavení a
# přitom se to dá tvrdit spíše o Indiánech!
# Nebo si například hodně žen myslí, že Francouzi jsou nejlepší milenci po každé
# stránce.
# Přitom to jsou právě Poláci, kteří dokáží dovést ženu za každých okolností k
# vrcholu...
# Ale, proč vám to vlastně všechno vykládám, když ani neznám vaše jméno."
# Muž jí podá ruku se slovy: "Jmenuji se Vinnetou, Vinnetou Kozslowski."

sijen
5. kvě 2009

vypadlo mi "a" / je to A vždycky byla/

majatob
6. kvě 2009

sij, to neznam, ten je dobrej 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

holky, opet dotaz jak od de..la, pruhlednej natahovaci hlen je plodnej, co? 😅

des
6. kvě 2009

maja: jj, já myslím, že to je přesně on (já osobně teda pozoruju akorát jeden druh a to buď více nebo míň, takže až takový zkušenosti nemám)

sijen
6. kvě 2009

Ještě tip hl. pro ty co se brzy vdávájí: dneska je na fleru - na hlavní stránce - v top výběru "téma svatba" - doporučuju!, kdyby ne pro koupi, tak pro inspiraci.
http://www.fler.cz/

tak pěkný den všem, ikdyž u nás v je děsná kosa, teda... 😠

madlisek
6. kvě 2009

Dobré ranko 🙂

Sijen, ten je dobrej 😀 Už jsem ho taky dřív slyšela, ale opět pobavil!

Maji, jj, je to ten natahovaci - ma strukturu zhruba jako vaječný bílek 🙂

majatob
6. kvě 2009

dik holky.. 🙂
no co, tak kdyby to vyslo, tak na svatbe nebudu pit, no 😀 do satu se snad jeste ve tretim mesicu vejdu 😀

anoli
6. kvě 2009

ahoj holky 😉 🙂
jsem se včera nestihla ani rozloučit... šla jsem totiž dřív z práce, protože jsem jela na rovnátka... 😝 takže dneska jsem jako vždy na tekuté stravě 😖

andelka
6. kvě 2009

sijen: Po ránu fajn pobavení 😀
maja: Na tobě nic vidět nebude, jak tě znám. 😉 Protože jo, je plodnej. Ale záleží jak dlouho ho máš, bývá takový několik dní před ovulkou a po ní se rychle mění (na krémový nebo hustý nebo drobivý a pak rychle vysychá).
Já mám svůj plodný hlen teď druhý den, tak doufám, že ovulka do konce týdne přijde.
A jak jinak, měříš? kolikátej jsi teď DC?

majatob
6. kvě 2009

merim, pockej, vlozim graf 😀

anoli
6. kvě 2009

jinak jsem dočítala a koukala, jak jste krásně rozebrali téma HAK 😀

lucitee
6. kvě 2009

cau holky nejak vas nestiham 🙂
tak jenom preju hezkej den...ja od ovu zase krvacim...takze tyden nic a 3 tydny krvaceni pekny co...jako cyklus jak hodinky, jen to krvaceni uprostred me stve

des
6. kvě 2009

anoli: jéje rovnátka, to bych mohla vyprávět 😉 no nezávidím...ale bylo hezké, když mě máma viděla na nějaké svatbení fotce, kde se široce usmívám a pravila, že se ty rovnátka vyplatily 😀

luci: to je pěkně otravné...řešila jsi to nějak s doktorem?

madlisek
6. kvě 2009

Holky, už víc jak týden mi je blbě, bolí mě hlava a žaludek, ale nemám teplotu ani nic jinýho ☹ Nevím co to je, přítul si myslí, že mám alergii na něco, jak teď všechno kvete, ale to si myslím, že by snad s břichem nesouviselo, ne?

deenakee
6. kvě 2009

Madli, tak já se cítím stejně : ) Nejsi taky těhu? 😀
Dneska je mi obvzlášť blbě a to mám psát písemku z maziky... 🙂

madlisek
6. kvě 2009

No to asi ne, MS normálně proběhla teď zhruba ovuluju.

andelka
6. kvě 2009

Maja: Pěkný "graf" 😀 Mě to právě nějak neštimovalo, zdálo se mi že jsi teprv na začátku. Tak pěkně měř a uvidíme. 🙂
Luci: To ale přece normální není, ne? Co na to doktor?
Madli: A není to třeba tou ovulkou? I když i alergie by to mohla být (spíš teda ta hlava než břicho), těžko říct. Hlavně aby to brzy přešlo.

vivi
6. kvě 2009

Ahojte, asi tak o dva týždne - to by som mala mať ovuláciu, sa chceme poprvý krát pokúsiť o baby. Doteraz som brala antikoncepciu a asi pred mesiacom som ju vysadila. Ten mesiac som si nechala na to aby sa telo dáko prispôsobilo, no a odteraz patrím k vám. 😉

madlisek
6. kvě 2009

Ahoj vivi, vitej 🙂 Držíme palce, ať se co nejdříve zadaří!

vivi
6. kvě 2009

díky 🙂

eirin
6. kvě 2009

Teda tady se to už začíná snažit, uff, já to asi do léta nevydržím 🙂 Asi už se začneme taky snažit, protože s mým cyklem to stejně určitě dá práci. Dnes to navrhnu doma a uvidím, jak pochodím :D

madlisek
6. kvě 2009

Tak pak dej vědět Eiri 🙂 Já se to naopak pokusím vydržet déle, než jsem plánovala, začínám mít hrůzu z těhotenství v USA a asi radši počkám, až se vrátíme 😒

eirin
6. kvě 2009

Madli, ano, dám vědět. Se mnou totiž už stejně poslední dobou není k vydržení. A v práci se soustředím skoro víc na koníka než na práci, nejsem nejmladší a objektivní důvody čekat už prostě nemám(e) 😀 Tak a je to 🙂

lucitee
6. kvě 2009

doktorka mi rekla ze se to stava...ze kdyz mam kolem ovu spineni aspon to poznam ze ovuluju....a ze to vetsinou po trech dnech ustane a kdyz ne prejde to az do dalsiho menses...ode leta se mi to stalo uz asi po sesty....ze tejden to nemam a pak vlastne furt krvacim...nekdy vic nekdy min...prej rozhazeny hormony

majatob
6. kvě 2009

no holky, tak se asi teda "snazime" 😀 to je hrozny, vzdycky se domluvime, ze teda cekame do leta...ze Tobika o prazdninach odstavim, dam se trochu dokupy, uzijem si svatbu.......a pak prijde trocha nejake erotiky a uz si zase lamu hlavu jestli se nezadarilo 😅

elitera
autor
6. kvě 2009

Hurá, přeťukala jsem si graf do FF http://www.fertilityfriend.com/home/225b51

madlisek
6. kvě 2009

Ty jo, Eli, tomu rikam trpelivost! 🙂

Holky, dneska jsem byla na zkousce svatebniho liceni a ucesu. Liceni dopadlu uzasne, uz si asi nikdy neumeju oci 😀 Ale ten uces 🙄 Chtela jsem neco podle obrazku, ale dopadlo to uplne jinak a vubec se mi to nelibilo ☹ Tak jsem na sebe nastvana, ze jsem nebyla asertivni a nedonutila ji to predelat, aby to bylo presne tak, jak jsem chtela. A nevim, jestli se ji mam zitra ozvat, ze se mi to vlastne nelibilo a jestli to muze udelat znova nebo jestli mam doufat, ze ve svatebni den to bude tak, jak chci, a nebo jestli mam rovnou zkusit jinou kadernici 😒