Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

estrellita
28. led 2010

chaar: tak to je teda rozhodne lepsi! ono by to manzela asi bavilo prvni dny, ale delat to takhle rok, kazdy den .... a jeste k tomu budete chodit ven sami, z ejo, kdyz on bude v praci, tak to by pro tebe bylo teda hodne narocne.

tak jsem konecne docetla: luc: diky zaodpoved, je mi lito, ze to tak tvuj manzel vidi, ja ty chlapy v otmhle taky moc nechapu. my jsme se s manzelem o tomhle nidky nebavili, tak nevim, jaky by mel postoj ke spg.

chaarleene
28. led 2010

estrel, on naštěstí pracuje doma, ale přes sezónu je pryč o víkendech 😅 😀 takže právě on na to nahlížel z toho pohledu, že je vlastně pořád doma, a já z toho pohledu, že pátky a soboty bývá skoro 3/4 roku mimo 😅

jarusenka
28. led 2010

Ahojky, jak pak se máte? 🙂

chaarleene
28. led 2010

dobře 🙂 a ty? hezky ti poskočily týdny 😉 😵

jarusenka
28. led 2010

Chaarleene, no jo letí to, máme se moc dobře, všechno probíhá v pořádku, máme úspěšně za sebou triple testy, miminko pěkně roste.
Jenom teda o ruku jsem ještě požádaná nebyla. 😒

estrellita
28. led 2010

chaar: ja jsem trubka, ze mi to nedoslo, vid? 😅

jarus: ahoj, zdravim te 🙂 to je fajn, ze se vam dari dobre. zadost treba casem prijde 🙂

chaarleene
28. led 2010

estrel, v pohodě, ono to není moc obvyklé, aby byl člověk přes týden doma a o víkendu v háji 😀

estrellita
28. led 2010

chaar 😉

madlisek
28. led 2010

Holky, nikdy jsem netrpela na paleni zahy, ale posledni dva mesice je to v jednom kuse 😒 Co na to pomaha?

sijen
28. led 2010

😵Madli..mně taky pálila a ještě občas pálí.. no a pak jsem našla ty dvě čárky na testu... 😀 😉

lžička jedlé sody a zapít? z jídla mě nic nenapadá...
no v Améru určitě budou mít mraky pastilek v lékárně na tento problémek..řekla bych.

madlisek
28. led 2010

Sijen, tehotna urcite nejsem, tim to nebude 😀 Leky tu na to opravdu jsou, kazdou chvili je na to reklama, ale ja jsem spis na ty prirodni leciva 🙂 Jedlou sodu tu mam, tak ji zkusim, dekujuuu 😵

madlisek
28. led 2010

Jee, ted mi psala kamaradka, maji Barborku, porod jen 3 hodky 😵

tiburcia
29. led 2010

ahoj děvčata....nějak nestíhám 😅 dneska jdu do práce později, než manžel vyháže vjezd od sněhu..tak sem se rozhodla že aspoň požehlím 😉

herminka
29. led 2010

Madli, na žáhu by měly pomoct mandle nebo napít se mléka.

moni1412
29. led 2010

luci tlak masako ja ked som mesiac lezala v nemocnici, ale doslova lezala cely mesiac. to som mavala tak 80/60, 70/50 a podobne.... no pri normalnom rezime dna. 😒 netoci sa ti hlava, ani nic?

aer panvu meravaju takto na zaciatku, teda, po prvom trimestri, niekde ano, niekde nie.... ale meraju aj neskor ked zabudnu, akurat vcera sestricka lamentovala ze zabudla jednej a uz mala pekne brusko, ze musia... 🙂

aerin
29. led 2010

Ahoj holky, tak mam za sebou poradnu, mimi asi nastesti vsechno v poradku, srdicko tluce, hezky sebou mele, ale jinak jsem zdrbla☹ Mam stopy krve v moci a navic nalez na cipku 😒 Vysla vam nektere nekdy ne zrovna 100% cytologie?

tiburcia
29. led 2010

luci můj normální tlak je 80/60 😉

tiburcia
29. led 2010

aer mě několikrát a několik let po sobě 😉 nevěš hlavu....a jak to bylo před těhotenstvím? mě říkali, že právě tím, by se to mělo spravit..

sijen
29. led 2010

Ahoj Aer, moc na Tebe myslím. Snad to bude tak jak píše Tibu.
Já sebou švihla ráno na ulici na ledu /nasněžíno prašan a pod tím ledovka jak blázen/, ...a tak doufám, že vše co se má udržet se udrží .. bolí jen stehno ..zatím. 😔

tiburcia
29. led 2010

sij a nechceš si radši zajít k doktorovi??

milmic
29. led 2010

Sij, držím palec.... 😔
Tu v Brně je to s chodníkama tragický musím říct.
Že je tam ledovka by mi nevadilo, s tím nikdo nic neudělá, ale oni ani pískem nesypou.
Alespon ne, kde jsme na bytě.

tiburcia
29. led 2010

no já jsem doma, protože jsme se ani nevyhrabali z baráku kolik zas v noci napadlo sněhu 😀 😝

estrellita
29. led 2010

sijen, madli: mne palila zaha nekdy pred tydnem, pamatujete? pak to rzbreceni se .................... no a dneska rano, kdyz teplota zas o kus stoupla, udelala jsem si test ............... a byly tam // 😵 😵 😵 😵 😵 😵

jsem zatim 25DC(11DPO), tak drzte palce, at carka jen a jen sili a je vse v pohode 🙂 hned rano jsem jela na krev kvuli sz, abych vedela, jestli mi maji navysovat leky 🙂

chaarleene
29. led 2010

sijen, tak držím palce, aby bylo všechno v pohodě 🙂

aer, bohužel s tím nemám zkušenost, nikdy jsem s tím problém neměla... tak snad to bude ok 😉

mně pánev u doktora neměřili, v průkazce nějaká čísla mám, ale předpokládám, že to jsou nějaké ideální hodnoty 😀 stejně jako tlak - ten mi někdy měří a někdy ne a když ne, tak pak mám v průkazce 120/80 😀 přitom já mám tlak nízký 😀

milmic
29. led 2010

Fakt Tib? 😀 Kolik u vás napadlo?
Já jsem taky na bytě, je mi celkem blbě, ale odpoledne jedeme za maminkou milého na víkend.

estrellita
29. led 2010

jo a carka neni duch, ale krasne viditelna, jen ji mam v mobilu a nemuzu to stajnout, nemam jak 😅 ale i manzel ji videl, jen nechapal, co to je za carky a co znamenaji 😀 😵 😵 😵
ja tomu nemuzu uverit 😵

tiburcia
29. led 2010

estrel 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 vidíš, 12 místo ti bylo souzeno 😀 držím palečky!!!

estrellita
29. led 2010

tibi: 😀 dekuju 😵 😵 😵

herminka
29. led 2010

Estrel, to je nádhera 😵 😵 😵 Držím palce!

milmic
29. led 2010

Estrel, držím palečky.... 🙂
Pěkně se to tu rozrůstá ty těhulky. 😵