Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

andelka
8. kvě 2009

Madli: No to jo, uteče to rychle, hlavně díky tomu učení. A budu chodit za váma se rozptylovat.
Sijen: To je dobrý, dala jsem to přečíst manželovi a jeho reakce byla:" To už všechno vím a jsem na to připravený a těším se, jen to děcko zatím chybí." 😀 Na Sněžku bych ho určitě dotáhla, on je pro každou špatnost a ví, že když něco vymyslím, tak to bývá nakonec fajn a nelituje, že šel se mnou. škoda že to není třeba na Lysé. 😅

Holky, to víte, že to zvládnete a už budete mít pokoj od toho. Já mám taky studijní víkend, i když se snažím užít si ještě manžela. V neděli budu úplně sama, mamka se vrátí až k večeru, tak asi půjdu na bazén.

madlisek
8. kvě 2009

Holky, ja jsem zoufala z ty svy prace ☹ Porad jen mazu neco co se mi nelibi, misto abych pripsala neco noveho a konecne to mela hotove! Diplomku jsem mela hotovou za necele tri mesice, tohle je jen hloupych 10 stranek a uz se s tim patlam rok ☹

estrellita
9. kvě 2009

dobre rano, jolky🙂
madli a co to presne je?

madlisek
9. kvě 2009

Dobre ranko!

Jdu si zabehat 🙂 Snad se mi okyslici mozek a psani pujde snaz 😀

Estrel, je to pisemna zkouska z filosofie 😝

nathali
9. kvě 2009

ahoj holky vsechny zdravim 😀

andelka
9. kvě 2009

Madli: filda? No fuj. 😝
nathali: ahojky 🙂 Taky si užíváš krásného víkendu?

estrellita
9. kvě 2009

madli: 😝 😝 tak to pak chapu 😝 😝 a jake tema?
nathali: take zdravim 🙂

sijen
9. kvě 2009

Ahoj,
tak mě se tak koncentrace na práci moc nedaří - myšlenky mi lítají z jednoho úkolu na druhý.

Estrel, to jsou moc zajímavý prstýnky,ten ornament je takový symblický -jako společná cesta.., už se těším na ty vaše!

Andělko, no Karel by i jel /Sněžka i jinam..výlety miluje/- on má prostě ty víkendy volné. Já ne, já si většinou o víkendu pracuju nebo se učím - když si teda zrovna nestěžuju, jak se nemůžu zkoncentrovat na práci 😲 😀 /při psaní do diskuze/
mmch. - ta Agr. v diskuzi o štírech je nějak moc vyhraněná..a řekněme zbrklá v nálepkování druhých , tedˇjsem tam psala reakci / mít ji jako ženu, tak se picnu 😀 😝 /

Madlísku, držím palce! Atˇto brzy zmákneš. Já mám mít ve středu kromě jiného test z ANJ, ale ještě jsem to pořádně neviděla.

andelka
9. kvě 2009

sijen: No já jsem se s ní potkala jen asi ve třech diskuzích, ale její styl vidění světa a vyjadřování je nezaměnitelný. Proto jsem napsala, že mi přijde negativistická. Navíc o církev se otírá vždycky, když k tomu má příležitost. A její slovník, typu heretici, kostelníci a pod., k čemu to je? Nutně to musí takhle hrotit? Proč se takhle vyjadřuje, když pak je naštvaná, že jí na to někdo zareaguje. Já myslím, že ji zvládne jen druhý štír, jiné znamení by asi poslala do kytek. Celkem by mě zajímalo, jak přišla na to, že jsme kamarádky? Z toho, žes mě pozdravila? No, hlavně že ona je ta správná, co má vždycky svůj názor podložený argumenty a co ví, kdo myslí a kdo papouškuje. Jako to umí každý, remcat a být v opozici a dělat z toho přednost. Mě je fuk, co si myslí, ale ať se takhle nechová.

No nic, musela jsem se někde vykecat, klidně to ostatní přeskočte. 😅

Estrel: Krásné jsou a z čeho jsou? 🙂

sijen
9. kvě 2009

🙂
Andělko - pro mě je to konfliktnější typ člověka z diskuzí.
Asi si to neuvědomuje, ale je pravda - že právě tím stylem psaní vyvolává v každém z nás potřebu reagovat /a kladné reakce to nejsou/..
Působí na mě velmi mladě a nevyzrále, viz právě i ta poznámka o tom kamarádství /tak trochu jedovatá poznámka/, ale třeba se nechávám jen unášet emocema 😀

já myslím, že na některé její provokace raguješ dost mírně a tak nějak nad věcí 😵 to já bych už se asi neudržela..

estrellita
9. kvě 2009

jaka diskuze o stirech?

andelko: jsou z bileho zlata , ja na nem mam 6 briliantiku. ta "ryha" je tam opravdu rucne vyryta zlatnikem 🙂a jsou matne a ta ryha leskla 🙂

nathali
9. kvě 2009

ahoj holky odpocivate???ja sem si pred chvili troska schrupla a ted zase stavam 😀
co delate a kde ste vsichni???

elitera
autor
9. kvě 2009

nathali, tohle je velice klidná diskuze plynoucí poměrně dost pomalu 🙂

nathali
9. kvě 2009

nooo nevadi a co delas??

andelka
9. kvě 2009

sijen: Já narozdíl od ní nemám potřebu druhé urážet a to ani v náznacích (leda bych byla už hodně vytočená). A nemyslím si, že kritizovat církev a poukazovat na nešvary něčeho, čeho jsem dobrovolně součástí je přednost.Ono nejde o to, že na ni nebudou jen kladné reakce, ale o to, že prostě člověku to nedá a ozve se,protože nechce připustit, aby si druzí četli jen jeden názor, aniž by věděli, že existuje i jiný, jiná zkušenost. Kdybych to nechala být, tak se druzí z jedné diskuze, kam psala dozví, že je hrdinství chodit ke zpovědi v minisukni a podpatkách a že faráři jsou cvoci, co z tebe hned tahají, jestli s někým spíš. Tak to přece není, tak proč bych na to nezareagovala (zvlášť, když jsem psala jen o své vlastní zkušenosti a nepaušalizovala jsem to). Jenže to se hned ozvala a shodila mě, jako bych byla nějaký pánbíčkář bez mozku (fuj, už používám její slovník, radši tohho nechám).
estrel: Na beremku ve volné, téma štír a štír.

andelka
9. kvě 2009

nathali: Prosím tě, omylem jsem klikla na jinou diskuzi, kde byl od tebe poslední příspěvek a všimla jsem si grafu od polesuvky (to víš, profesní deformace 😀 ). Zjistila jsem, že si myslí, že je těhu, ale nevím, jak na to přišla. Možná jsem něco nepostřehla (prolítla jsem víc stránek), ale ten její graf nevypadá jako těhotenský, ale jako jasně anovulační, takže se obávám, že bude zklamaná, asi by to měla vědět. Jenže to tam nechci psát, aby to nevypadalo, že šmíruju.

elitera
autor
9. kvě 2009

nathali, čistim starej disk a projíždim bordel, co jsem tam měla a u toho nostalgicky vzpomínám 🙂)

madlisek
10. kvě 2009

Mile maminky soucasne i budouci, preju vsechno nejlepsi k dnesnimu svatku! 🙂

nathali
10. kvě 2009

holky dneska mame vsechni svatek!! i kdyz nektere se zatim snazime,tak vsechno nej nej nej a at nam to uz vijde

andelka
10. kvě 2009

Taky přeju krásný svátek všem maminkám, těhulkám i budoucím maminkám. 🙂

estrellita
10. kvě 2009

take preji krasny svatek. ja uz chci aby mi taky nekdo pral ke svatku maminek 😅 😵

andelka
10. kvě 2009

Mně manžel ráno blahopřál, prý jakožto budoucí mamince - optimista 😀

Touhle dobou už by měl být pomalu v Norsku, počítám, že se ozve až se zabydlí. A mamka se vrátí po 17h, půjdu jí naproti na nádraží, ať má radost, když má ten svátek. A doma ji bude čekat kytka a zákusek. 🙂

estrellita
10. kvě 2009

ja jdu dneska navstivit rodice, tak cestou taky neco koupim 🙂 i kdyz v nedeli neni moc otevrenych kvetinarstvi, tak kdyztak nekdo neco otrham 😅 😀

andelka
10. kvě 2009

estrel: U nás jsou květinářství dneska otevřené někde i odpoledne, i do 17h třeba. Oni ví, že se dneska budou kytky kupovat.

estrellita
10. kvě 2009

no kouknu, jetsli nekde neco sezenu, ale nejaka dorota to stejen jisti 🙂 no je fakt, ze ve svatky maji vetsinou otevreno a ktyky o 100 % drazsi - jsou to proste obchodnici 😝 😝

andelka
10. kvě 2009

estrel: To jsem si nevšimla, myslím, že si nepřidávají, teda tady. Nechala jsem si udělat krásnou fialovo bílou kytku s gerbery a chryzantémek, takovou jarní, dala jsem za ni 150Kč a měla by vydržet. škoda že ji nemůžu vyfotit, Honza si vzal foťák s sebou.
A právě mi volal, doletěli dobře, a let se mu strašně líbil. Ještě musí dojet vlakem do města, kde budou bydlet, tak snad to najdou v pohodě.
Jinak já jsem teď na netu, dohledávám si věci na učení, něčeho mám málo, nebo zmatené (zlatá wikipedie) 😅

estrellita
10. kvě 2009

andelko: ucis se, jo? ja jdu po obede vytisknout to moje veledilo. jeste, ze uz to mam v pdf, jinak bych do toho zas hrabala 😅 alepsi uz to vytsiknout a nekoukat na to 😀 ale zitra vecer uz budu drzet hezky svazanou praci 😵

majatob
10. kvě 2009

ahojte 🙂
hele, proc mam na FF nektery teploty plny kolecko a nektery prazdny? 😅

andelka
10. kvě 2009

estrel: No, snažím se. 😅 Tak držím palce, aby bylo všechno ok, mě nejvíc tekly nervy právě ke konci, ale pak jsem byla šťastná jak bleška, když jsem to držela v ruce. I jsem si to vyfotila, na památku. 😀
maja: Nejsem si jistá. Nesouvisí to třeba s nestandartními podmínkami při tom daném měření? 😕

majatob
10. kvě 2009

andelka: aha, jdu to prozkoumat...ty nikdy nezklames 😀
no a koukala jsem na nejaky vase grafiky...mate tam vzdycky takovy pekny kopecky a me se teplota furt drzi stejna...asi su nejaka divna 😀