Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

estrellita
3. únor 2010

ahoj holky 🙂
luci: jsem fakt zvedava 🙂

jo a jak jsem vam jinak nedavno rikala o te kamaradce, co se snazi dyl nez my, no tak je tehotna uplne stenje 😅 😀 😀

madli:tak to je pocas presne na zalezena pod perinu, co? 🙂 a chystate se jeste na nejake velke vylety?

madlisek
3. únor 2010

je, Estrel, to je paradni, ze vam to obema vyslo stejne 😵 😵 Co vic si prat, nez mit kamaradku k sobe 🙂 A jinak mas pravdu naprostou s tim pocasim, do toho citim podvedome tlaky v brise a uz pro jistotu vyvaruju kalich, takze postel je naprosto idealni lokalitka v tomto stavu a za techto klimatickych podminek 😀 Ale stejne odpo musim do skoly, neda se nic delat 🙂

Vylety chystame, jen ted byla nejaka studena fronta, tak se nam moc nechtelo, ale uz pomalu vymyslime kam se vydame az se po vikendu otepli 🙂 Tesim se, tenhle mesic jsme skoro nikam nejeli a mam abstak 😀

herminka
3. únor 2010

Mil, jedna kamarádka má podobně slabou MS od doby, co poprvé brala HA (a má ji takovou, ať bere nebo ne). Jak píše Madli, je to asi nižší sliznicí, kontryhel by měl pomoct (pokud Ti tedy nebude dělat paseku).

Cesta domů byla celkem dobrodružná, v naší ulici (která je kousek od náměstí) nebyly vůbec rozhrnuté chodníky, jen u dvou baráků je odházeli svědomití obyvatelé, takže jsem se brodila, div jsem si do bot nenabrala 😒

madlisek
3. únor 2010

Hermi, to je hruza, ale hlavne, ze uz jsi v poradku doma!

milmic
3. únor 2010

No uvidíme, co mi poví paní doktorka. Posledně říkala, že děložní sliznice je dost na to, abych MS. Že asi hormony to zapomněli spustit. Říkala mi, že po včeličce to prozkoumá znova ultrazvukem. 😉

estrellita
3. únor 2010

madli: jooo, uz aby bylo hezky 🙂 taky bych na nejaky hezky vylet 🙂 minuly rok jsme po svatbe jeli do Drabskych svetnicek v Ceskem raji a to bylo krasny, az budes v CR a jestli jste tam nebyli, tak doporucuju. udelali jsme krasny velky okruh 🙂 Uz se tesim, az bude tepleji a nekam vyrazime. ale na to si budeme muset jeste tak dva mesice pockat 🙂

hermi: to je narocne, to je jako u tibi, co?

madlisek
3. únor 2010

Je, v Drabskych svetnickach jsem byla jako mala se skautem, ale s muzem jeste ne, tak snad v lete 🙂 Ale byli jsme kratce po svatbe v Prachovskych skalach, to je skoro podobne 🙂 Na idnes vcera dali fotky z Prachovskych skal pod snehem, vypadaji nadherne, maji krasne snehove cepice 🙂

estrellita
3. únor 2010

tak to se na to pujdu podivat 🙂 to musi byt krasny.
madli: a mela bys tipy na nejaky pekny mista kolem Prahy, kde by nebylo tolik lidi?

moni1412
3. únor 2010

estrel 😵 nie je nad to mat tehotnu kamaratku aked ste este rovnako, skvele 😉 to ti fakt zavidim 😉

estrellita
3. únor 2010

moni: ja jsem za to taky strasne rada 🙂 a dokonce tam ma deti dve 😀 a jendoho prcka uz doma, tak to budou mit veselo 😀

moni1412
3. únor 2010

to veru budu 😉 ale zasa aj dvojnasobnu radost, resp. troj 😉

aer vy ako pokracujete s pripravami na svadbu? 😵

andelka ako na nakupoch?

madlisek
3. únor 2010

No v okoli Prahy je o vikendech plno asi vsude 😒 Ale treba Sv. Jan pod Skalou je krasny 🙂 Nebo je moc fajn trasa na kola pres Divokou Sarku do Nebusic a Lysolaji, tam jsme ani moc lidi nepotkali a v lete je to nadherne, strida se ti tam les a rozkvetle strane a zlatava pole, takova letni romantika 🙂

madlisek
3. únor 2010

Ted mi dochazi ze pro tebe s pupikem to v lete na kole nebude mozna idelani, ale ta trasa se da jit i pesky 🙂

madlisek
3. únor 2010

Je, ona ceka dvojcatka? To je super 🙂

estrellita
3. únor 2010

Svaty Jan je krasny, mame tam nad koncem babicku, takze to tam taky zname 🙂

pesky kamkoliv 😀

no ona je cekala i minule, ale mela syndrom mizejiciho dvojcete, tak snad tam tentokrat zustanou oba 🙂 ale je to proste nahoda neskutecne 😀 jeden den ji volam ja, druhy den ona mne 😀 😀

aer: taky jsem zvedava, jak pokracuje svatba 🙂

madlisek
3. únor 2010

Je, tak to mate babicku na uzasnem miste 🙂 A nahoda to teda neni, vzdyt jsi rikala, ze jste se domluvily 😉 😵

madlisek
3. únor 2010

A jinak MS uz je tady v plne sile, mam radost, ze se neopakoval minuly dlouhy cyklus 🙂

milmic
3. únor 2010

Teda holky,
musím se vám normálně svěřit.
Moje matka mi zase dělá tlaky se svatbou a ještě mi odsrekla: Já tam jdu, protože musím, že!

A nemá prácu žu skoro rok a před půl rokem ještě vehementně tvrdila, že ONA si teda může vybírat a blbou pokladní půjde dělat až nic nebude. ( je vyučená, nemá řidiák, neumí jazyky, je jí přes 50). No a ted udělali markety stopstav a už není ani pokladní. Za chvilku jí končí podpora z pracáku a mě, rozumíte MĚ se ironicky vysmála, že abych se nedivila, až jí na sociálce řeknou, máte paní dvě dcery, at vás živí ony. MĚ STUDENTCE, mě... dceři, který dělá akorát ostudu po celý rodině.......

A ptala se mě na den, kdy budu státnicovat. Chcete vědět proč? Můj milý si naivně myslel, aby udělala slavnostní oběd. Chachááááá, ten den půjde okamžitě a bez otálení zrušit příkaz do banky, kterým mi chodí od ní peníze. Výslovně mi řekla, že na to nemá a od toho dne nedostanu ani korunu. A at se ani nepokouším si studium prodlužovat, že ona na to prostě nemá.

No chápete to jednání?

estrellita
3. únor 2010

madli: mas pravdu, domluva zafungovala 😀 😀
a co mas dneska ve skole? 🙂

mil: ☹ ☹ 😔

herminka
3. únor 2010

Estrel, mít "stejně těhotnou" kamarádku musí být fajn! Jojo, je to tu jak u Tibu, nemám e to k sobě moc daleko.

Mil, jednání tvé matky nechápu a nemám k němu co říct, to snad není možné 😔

andelka
3. únor 2010

Mil: Tak to je síla. Připomíná mi to silně mého otce. 😠

Madli: No jo, na 1.9.2009 dosmrti nezapomenu 🙂

Tak holky, už jsme ponakupovali, úplně suprově. Máme všechno co jsme chtěli, okoukli jsme matrace a přebalovací podložky, pro ty budou muset zajet muž s tchánem, ale to zrovna nespěchá. Jinak jsme utratili 3 tisíce, ale máme různé plenky a pleny (na zadeček - normální a bambusové, na utírání po koupání, na běžné použití), rychlozavinovačku, kolotoč nad postýlku (s veverkama 😵 ), odsávačku hlenů, tampony do podprdy, kartáček na vlásky, nůžtičky, teploměr do vody, pěnové obrázky na zeď, oblečení a beztak ještě něco co si už nevzpomenu. No měli jsme tři tašky plné 😅
Teď mě čeká ještě drogerie a lékárna a nakupování na netu. A kočárek. Nakonec pro něj nepojedem do Polska, ale podíváme se na nějaký podobný tady.
Jinak - počasí - u nás teda za den 2x sněžilo, ale jinak nic a je spíš obleva 😅

madlisek
3. únor 2010

Mil 😔

Anděl, to jsi holka úspěšná, tolik toho pořídit - a kolotoč s veverkama pro veverku je skvělý, ani by mě nenapadlo, že se to dá sehnat, mám pocit, že všude vládnou medvědi 🙂

Musím valit do školy a asi by nepůsobilo dobře, kdybych se tam svijela v křečích, tak jsem vyměkla a dala si půlku ibu 😒

estrellita
3. únor 2010

andelko: udelej fotku kolotoce, taky si to nedovedu predstavit 🙂

madli: tak hezky den a at je ti co nejlip 🙂

milmic
3. únor 2010

To je hezký, Madli frčí do školy. V tuto hodinu. 😀
Madli a ukazuje se ti koníkovi českej nebo americkej čas?

Já zase frčím do postele. Vůbec nemůžu mluvit, skřehotám jak čarodejnice a musela jsem protáhnout nos Olynthem, brrrr. Ale oproti oxametu je to zlatý, ten mi vypálil i mozek. 😀

estrellita
3. únor 2010

mil: tak koukam, ze tu skace bacil na vsehny 😝 tak at je nam vsem ci nejdriv dobre 🙂

estrellita
3. únor 2010

holky, ja nemuzu spat, protoze jsem prespala a tady nidko 🙂

chaarleene
3. únor 2010

já tu jsem, ale zrovna končím, jsem mrtvá 😅 poslední dobou jsem čím dál unavenější 😅 a popraskalo mi břicho 🙄

andelka
3. únor 2010

Holky nebojte, já to zítra pofotím, jestli mi ještě budou fachčit baterky. Kolotoč a zavinovačku vybíral manžel 🙂

Madli: Tak ať Ibu zabere a ve škole ti to jde. A samé jedničky dones, jasný? 😀

Zítra dopo budu volat na výsledky toho cukrovkového testu. Dneska měli od 15 di 17h a to jsme zrovna plenili konto v tom obchodě 😅

madlisek
4. únor 2010

Holky, diky, ibu zabral a ve skole to bylo fajn, ostudu jsem vam, Andelko, neudelala 😀

Mil, zobrazuje se mi cesky cas, takze vzdycky vidim, jak absurdne zni moje "Dobre ranko" v pul ctvrte odpoledne 😀

Jinak tady porad prsi a prsi a cestou ze skoly me totalne ohodil nejakej blbec ve velkym aute, byla jsem jak osprchovana 🙄 🙄 Oni tu vubec nejsou zvykli, ze chodniky nekdo pouziva 😒

Ale udelala jsem si radost, stavila jsem se v bio bio obchode a koupila cocku, hrasek, quinou, cajik na detox a jeste za odmenu lekoricovou tycinku 😵 Kdyz jdu bez muze, tak tam vzdycky stravim skoro hodinu a kocham se 🙂

Tak se pekne vyspete a at jste zitra zdrave 🙂

moni1412
4. únor 2010

andelka 😵 som rada ze nakupy sa vydarili... a kocik mate aky vyhliadnuty?

mil ☹ ☹ ☹ je mi to luto s tou mamou 😖 😖 😖 😖