Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

madlisek
28. únor 2010

Elit: https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

Skaf, a nemuzete tu laparku odsunou jeste o mesic? jestli se ti pod kudlu nechce, tak se snad bude dat s doktorem nejak domluvit.

Foto vcerejsiho obedu je na picase 🙂

skafandrik
28. únor 2010

madli, já právě přemejšlim, jestli neodsunout tak nějak všechno. V září mam ty zkoušky, tak jestli to neposunout až za ně. Třeba tenhle cyklus jsme to skoro úplně vypustili a předpokládám, že to "skoro" asi stačit nebude. Když jo, tak fajn, když ne, tak to asi posunem.

milmic
28. únor 2010

Skaf,
pormin mi tu otázku, ale jsem nezachytila, jak dlouho se snažíte a proč podstupuješ tydle procedury?

chaarleene
28. únor 2010

hurá hurá, teta je doma, můžu dát nohy od sebe 😀 😀 😀

skaf, pokud se na to ještě necítíš nebo nechceš jít na laparku, tak nemá smysl se do toho nutit jen proto, že to pan doktor tak dělá... on tě k tomu nutit nemůže, může ti to jen nabídnout... já osobně bych nešla do ničeho, o čem bych nebyla přesvědčená, že do toho jít chci 😉

milmic
28. únor 2010

Chaar.... 😀 😀 😀
A nemáš ještě kousek času? Nebo myslíš, že už už už každou chvilku?

chaarleene
28. únor 2010

mil, času mám dost, jen jsem se prostě bála, že to přijde, když tu teta není 😅

milmic
28. únor 2010

Tak to chápu.... 😉

chaarleene
28. únor 2010

navíc manžel je ještě dneska celý den pryč... takže zrovna dneska by to ještě bylo blbý 😀

skafandrik
28. únor 2010

mil, asi osm měsíců, já mám problémy s cyklem, takže ani neni nutný čekat na ten pověstnej rok

a chaar, já to podstoupim, ale asi až za dýl, teď to prostě necháme být a začnem to řešit po těch zkouškach

milmic
28. únor 2010

Skaf.... aha. A jaké problémy s cyklem?
Kolik ti je let, jestli se můžu zeptat?

moni1412
28. únor 2010

char 😀 no ten moj manzel sa este chysta ku klientom dost daleko, dufam teda ze to vyjde az na poporodne obdobie, ak nie, tak neviem 😅 ked je tak daleko, tak sa tiez bojm ze to pride 😅
vcera sme boli na takej dlhej prechadzke s malym a odvtedy ma mala uz dole strasne tlaci, ledva chodim, mam pocit ze vypadne kazdu chvilu 😅

skafandrik
28. únor 2010

mil, 27 a k těm problémům, od doby, co jsme to začali zkoušet, jsem neovulovala a jestli jo, tak jednou za celou tu dobu, což mi přijde teda sakra málo. 27 se může zdát málo, ale za á si mimino přejem a za bé bych pak chtěla po dětech i nějakou tu kariéru (nechci ji před mateřskou, to by nemělo ten efekt pak i do budoucna)

milmic
28. únor 2010

Skaf, málo? 😀 Mě je 23. 😀
Tohle máš po HA nebo samo do sebe tě to zlobí?

andelka
28. únor 2010

Holky, super zpráva 😵 😵 😵
Majatob už má děťátko u sebe 🙂
"Máte poslední možnost si tipnout jestli jsem kluk nebo holka 🙂 pro nápovědu mé míry: 3 200g a 50cm...a mé jméno je....Beata."
😵 😵 😵

milmic
28. únor 2010

Jůůůůů, Beata, to je super jméno. 😵

andelka
28. únor 2010

Akorát nevím ještě podrobnosti, ale vypadá to, že to šlo přirozeně. Ráno jí praskla voda, bolesti snášela optimisticky a v 12.46 mi přišla tahle sms. Takže doufám, že se Maje její přání lepšího porodu splnilo 🙂

madlisek
28. únor 2010

Je, to je krasna zprava po ranu 😵 😵 😵 Gratulace velikanska Majetob a Beatku vitame na svete 😵 A smska je vtipna, moc se mi libi 🙂

estrellita
28. únor 2010

ahoj holky 🙂

jeeee, super, maja to zvladla 🙂 takze nakonec zvladla i dobre KP, ktereho se tak bala. tak jsem zvedava na podronosti 🙂
Beatka je krasny jmeno a hodi se to k Tobikovi 🙂 tak jestli jste s ni nekdo ve spojeni, aer??, takze preju vsechno nej nej a gratuluju 🙂

estrellita
28. únor 2010

skaf: myslim, ze to beres dobre, nech tomu cas po zkouskach, asi na to budes mit i cistci hlavu, kdyz si tim ted nejsi uplne jista!!

jinak na aer jsem taky myslela, jestli je v poradku, no snad jo a jen je na jine diskuzi.

jinak my jsme dneska meli takovou malinkatou oslavu se vsema rodicema 🙂 tak to tu zapili, poradne jsme se najedli. bylo to moc prijemny 🙂 jen nektere rady, to je silene - hlavne nic nedelej, neuklizej, moc nevar, lez ........... nastesti to jako mysleli ve srande, tak jsem jim rekla, ze nejsem postizena a ze se tesim na uterni tancovani 😀 😀

estrellita
28. únor 2010

jsem to nedopsala, ale ze nejsem postizena, ale tehotna ... 😀 😀

estrellita
28. únor 2010

jeeee, ja jsem nasla podrobne info a maje 😀 takze mimco si to nakonec rozmyslelo a tesne pred porodem se otocilo 😵

Dobré ránko, su v porodnici, praskla mi voda. mImouš je hlavou dolů, bolesti zatím žádný, tak musíme čekat, co bude. A když nic nebude, v pondělí ráno vyvolávačka.

a druhá: Posílám pozdrav z porodnice snídaně byla výborná, počasíčko jedna báseň, pod okny mi běhá zajíc 🙂 Už to trochu začíná bolet, ale zatím mě neopouští optimismus, zase se ozvu

estrellita
28. únor 2010

tak dneska trpim samomluvou 😀

estrellita
28. únor 2010

madli: tak jsem ted cetla ten blog, co jsi poslala a v pulce jsem se rozbrecela, tak uz jsem nemala silu cist dal 😔

milmic
28. únor 2010

Aký blog?

madlisek
28. únor 2010

Estrel, ja jsem z toho taky byla cela dojata 😔 Ale teda zaujal me popis porodu ve smyslu, jak to tam probiha - ze tam s sebou muze mit vsechny kamarady a pribuzne, co chce, ze to tam berou jako oslavu, u nas je to takove nemocnice sterilni...a stejne by to u nas asi ani nikoho nenapadlo, pozvat si na porod deset lidi 🙂

Mil, nekdy vcera jsem sem hodila odkaz, koukni o par stranek zpet.

Skaf, myslim, ze premyslis spravne, drzim palce 🙂

estrellita
28. únor 2010

madli: jj, ten popis uzasny, jak psala, ze byla rada, ze tam svechny mela i tu kamaradku, co ji udelala asi 2000 fotek, horzne me to dojalo, a rozbrecelo, i to, jak videla poprve dceru s D.S.

tiburcia
28. únor 2010

gratuluju Maji k Beátce 😵 😵

tiburcia
28. únor 2010

chaar tak se teta konečně vrátila 😀 😀

madlisek
28. únor 2010

Ja jsem na ten odkaz narazila na jinem blogu a vubec jsem nevedela, co cekat, o cem to bude. Ten moment, kdyz ji prvne uvidela, byl uzasne popsany, taky jsem slzela... Vcera jsem se divala na novejsi clanky a ma tam vsude nadherny fotky, sama je rodinna fotografka a svoje deti foti porad 🙂