Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

eirin
15. bře 2010

Andělko, na to přesně spoléhám. Že všechno pořídím přes net dle potřeby.

aerin
15. bře 2010

a co teprv ja, kdyz tu mam Branu😀

madlisek
15. bře 2010

Ahoj holky 🙂

Estrel, gratuluju k prukazce 🙂

Aer, super vybavicka! A je fajn, ze tu mame odborneho poradce pro plinky, jinak bychom se v tom mnozstvi znacek a typu uplne ztratily 🙂 A na tu PN bych sla, pro tebe je to vyhodne jak zdravotne tak financne a jestli jde jen o dva tydny, tak to firmu nepolozi.

Vcera jsme tu meli kamarada (moc fajn) s manzelkou (no comment) na obed. A oznamili nam sladke tajemstvi. Docela jsem to ustala, gratulovala a radovala se. Pak odpol jsme z toho byla cela spatna, ze oni muzou a my nemuzem. Asi kvuli tomu, ze tu holku fakt nemusim.

madlisek
15. bře 2010

A skolitelka mi napsala, ze ta "jedna velka cast", co jsem ji poslala, se moc dobre cte a tesi se na dalsi, juchuuu 🙂

aerin
15. bře 2010

ahoj madli🙂

no nevim, jakej jsem odbornik😀
na PN bych byla asi 2 mesice, ale firma by mi platila 14 dni, takze si taky prave myslim, ze je to nepolozi😀

a sice nevim, o jakou velkou cast ceho se jedna, ale super! 😵 (omlouvam se, fakt jsem v posledni dobe moc nestihala☹)

milmic
15. bře 2010

Madli, tak to ti gratuluju.

Já jsem ted dala profesorce naráz 4 knihy, dneska jsem opravila pátou. Tak aspon se nenudí. 😀 Jako je to pěkná půlka diplomky totiž.

A dneska začínám číst poslední.

eirin
15. bře 2010

Madli, to je super, jak jsi ustála sladké tajemství i vyjádření od školitelky.
Holky, jak dlouho vašim školitelkám trvá, než vám napíšou komentář k zaslané části práce?

milmic
15. bře 2010

Eirin,
no mě to trvá tak dlouho, až najdu odvahu se mojí školitelce ozvat a pro to hodnocení si přijít. 😀
Jako nikdy mi nenapíše sama, říkala, že se mám hlásit, že to chci vidět. Takže sbírám odvahu nejprv.

madlisek
15. bře 2010

Eiri, te moji to trvalo necely tyden, bylo to asi 30 stran.

aerin
15. bře 2010

tak to bylo rychly, ukazala jsem V. tech 7 vybranych oznameni a on vybral jedno😀

milmic
15. bře 2010

Aerko a které?

eirin
15. bře 2010

Mil, Madli, díky za odpovědi.

Aer, uka 🙂 A klidně i těch šest zbývajících 🙂

chaarleene
15. bře 2010

ahoj, děvčata, tak jen hlásím, že kontrola na hematologii byla poslední, po porodu si mám jen přijít pro recept na injekce na celé šestinedělí, napíchat si je a končím, žádné další kontroly nejsou potřeba 🙂

a na monitoru nula nula nic - jedna jediná kontrakce (o které jsem opět nevěděla), jinak velký kulový 😀 takže mimčo asi chce dokázat panu doktorovi, že se teda ještě ve středu uvidíme 😀

a jdu vás dočíst 🙂

chaarleene
15. bře 2010

tak co se týče tvrdnutí - tak mně sice břicho tvrdne, ale není to ani nijak extra nepříjemný, prostě o tom jen vím... doktor mi na to napsal Magnosolv, ještě mi jeden a půl krabice zbylo 😅

co se týče průkazky - já mám prostě list A4 😀 žádná knížečka, žádná skládačka 😀 pouzdro jsem si na ni koupila sama 😀

co se týče plenkové výbavy - mám asi 90 čtvercovek, 20 ikea žínek, 10 ikea ručníčků a troje PULky (jedny IV, jedny HD, jedny Poppolini)... jo a separačky a snappku 🙂 toť zatím vše...

eirin, na kontroly do porodky (resp. na monitor) chodím od 36. týdne, ale normálně by mi ho dělal u sebe v ordinaci, takže kontroly v porodce by teoreticky neměly vůbec být potřeba 😅 já k němu teda chodím každý týden...

jo a známá mi dneska jen tak mezi řečí řekla, že mi příští týden doveze na půjčení lehátko po svých dětech 😅 😵

aerin
15. bře 2010

takze vypada to na tohle🙂 S tmave fialovou stuhou a pismem
http://svatebnioznameni.japosbrno.cz/objednavka...

v zaloze je tohle, opet s upravami
http://svatebnioznameni.japosbrno.cz/objednavka...

muj favorit bylo tohle (zase v tmave fial.), ale V. se zda pro nasi jednoduchou letni svatbu moc honosne
http://svatebnioznameni.japosbrno.cz/objednavka...

chaarleene
15. bře 2010

eirin, mně docela pomohly tyhle stránky:

http://latkovepleny.info/

člověk si tam aspoň udělá trochu přehled, co vlastně všechno existuje a jaké jsou možnosti 🙂

eirin
15. bře 2010

Chaar, mám uloženou spoustu stránek, ale nějak se mi do nich nechce... 😀

Já tu dneska chcípnu z toho jak mě bolí záda ☹

herminka
15. bře 2010

Ahojte,
byla jsem o víkendu pryč, teď vás musím dočíst.
Zatím hlásám, že se u nás čerti žení, tomu sněhu snad nebude letos konce 😠

chaarleene
15. bře 2010

mě nebolí nic 😅 akorát pánev 😒 ale to je jen dočasný, za hodinu nebo dvě budu třeba zpívat jinak 😀

chaarleene
15. bře 2010

jinak ty stránky jsou dobrý právě proto, že tam je všechno pohromadě, přehledně a stručně 😉

eirin
15. bře 2010

Chaar, díky, prozkoumám, až už budu doma na mateřské 😀

eirin
15. bře 2010

Aer, to je moc hezké, dobrá volba... budete mít všechno krásně sladěné 😵

chaarleene
15. bře 2010

eirin, není opravdu zač 😀 já jsem vždycky vlezla na nějaké stránky, přečetla pár odstavců, začala jsem se ztrácet, hodila jsem to do záložek a už nikdy se nevrátila 😀 tyhle stránky mi aspoň něco daly, přečetla jsem je celé 🙂

jo a dneska jsem šla z nemocnice a zjistila jsem, že u nás otevřeli pralinkárnu 😵 😵 😵 tak jsem koupila 6 pralinek za nekřesťanskou cenu 43 Kč a jsou výýýýborné 😵 😵 😵

estrellita
15. bře 2010

holky, vy teda jedete 😀

madli: dekuju a ja ti gratuluju k dobre zprave od skolitelky, to je super 🙂

eirin: no jak kdy, nekdy mi dala komentar do tydne a pak treba az za mesic a to uz jsem byla fakt nerovzni a posilala ji maily .... ona sama se pak omlouvala, ze byla na horach a pak nestihala 😝
a jak dlouho to trva tobe? 🙂

aer: taky se mi to libi 🙂

eirin
15. bře 2010

Chaar, jen si dej, já zrovna před chvílí přemýšlela, co si dám doma za odměnu za to, že jsem vydržela na té rozhrkané kancelářské židli celý den.

estrellita
15. bře 2010

chaar: krestanske, nekrestanske, nekdy se hresit musi 😀

chaarleene
15. bře 2010

jojo, a ty se taky pořádně odměň 😉 už jsem 2 zblajzla a chystám se na třetí 🙂 (koupila jsem 3 druhy po dvou kouscích - takže 3 pro sebe a 3 pro manžela 🙂 )

eirin
15. bře 2010

Já poslední dobou furt dokola žeru Margotky a Viennetty.

estrellita
15. bře 2010

ja jsem nedavno mela vyborny mrkovovy dort 😵 😵

eirin
15. bře 2010

Já nikdy nebyla na sladké tak jako teď. Vyžaduju opravdu hodně sladkou chuť. Zato maso, po kterém jsem se mohla utlouct, teď skoro nemusím.