Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

chaarleene
17. bře 2010

já miluju tuhle pohádku:

https://www.youtube.com/watch?v=3F7gIE9Q5vQ

😵 😵 😵

sijen
17. bře 2010

Jé tu vůbec neznám. A to mám v českých pohádkách docela rozhled. 😉 🙂

chaarleene
17. bře 2010

sijen, ta je krásná 😵 😵 😵 doporučuju 😉

sijen
17. bře 2010

...no projíždím i ostatní písničky,a vypadá to mooc pěkně. 🙂

chaarleene
17. bře 2010

myslím, že to je poslední role Markéty Fišerové... jinak ta pohádka je krátká, taková ta, co ji dávají v neděli po obědě, ale já ji fakt miluju 😵 😵 😵

madlisek
17. bře 2010

Je, tu pohadku si taky vubec nepamatuju, ale nasla jsem tuhle a uplne se tu smeju http://www.youtube.com/results?search_query=ruz...

estrellita
17. bře 2010

sijen: hezky, 13 tt 😵
pohadky miluju 🙂

chaarleene
17. bře 2010

já pohádky taky miluju 😵

milmic
17. bře 2010

Hezký večer, holky.

Vůbec nedočítám, tak pardon, že nereaguju.
Ted jsem se vrátila s pejskem a s tátem od veterináře. Jsem rozložená jak lavička na zastávce. No prostě nervy v kýblu. 😔

Táta šel večer venčit pejska a vrátil se, že má děsnej průjem. Pám: co znamená děsnej. Prej: jen se podívej, jak má špinavej zadeček. Kouknu...... a všude samá krev. 😲
Tak jsme hned volali veterináři - máme ho kousek za Brnem - no a hned jsme vyrazili. Pan doktor si mysle, že pojedeme s třema kapkama, že v průjmu se to stane, ale jak to viděl, tak mu spadla brada. ☹

No prohmatal všecko zvenku, zevnitř, koukal jak puk, ale říkal, že nikde nic nevidí, necítí a že pejska nic nebolí hlavně. Že to vypadá na dietní chybu, že musel něco sežrat venku - teda na dvoře. Že na jed to nevypadá, že to by krvácel už všude, a tím mě naprosto odrovnal...... No......
Nebýt to náš doktor, ke kterýmu jezdíme už několik let a klidně i od Znojma za Brno, protože je prostě dobrej, a kterej máminýho psa sebral hrobníkovi z lopaty, tak bych mu nevěřila. Protože tohle a dietní chyba..... 😖
Ale dostal nějaký injekce a prý se to může stát.

A trošku saraksmu nakonec, zdá se, že asi konečně přišla moje dávná známá, kterou jsem už skoro oplakala. Ale kupodivu mi opět nic není a je to volaké nečekané, tak uvidíme. Prostě krvácíme svorně spolu. Symbioza hadr. Ale strachu mám, že bych rozdávala.

chaarleene
17. bře 2010

mil, tak to je mi hrozně líto ☹ hlavně teda že pejska nic nebolí, snad to bude fakt jen tak dietní chyba... 😔

milmic
17. bře 2010

Ach jo, Chaar, doufám. ☹
Už když jsme přijížděli k domovu, tak se začínal zase mazlit, ted se na mě i řechtá, tak snad už to bude jenom dobrý. ☹ Spinká v pelíšku, ale hlídám každej nádech.....
Ale nervy mi chodí okolo dědiny..... 😔

chaarleene
17. bře 2010

mil, to věřím 😔

milmic
17. bře 2010

Díky za podporu, Chaar.
Jsem to potřebovala všecko vypsat.

chaarleene
17. bře 2010

to je mi jasný 😉 člověk to ze sebe nějak dostat musí... já jsem zase měla menší krizi, jak to všechno zvládnu, tak jsem to tady vypovídala manželovi a on mě uklidnil 🙂

madlisek
17. bře 2010

Mil to je hrozny ☹ Ale hlavni je, ze jste jeli k dr. a ten nenasel nic, co by bylo v neporadku. Tak snad bude pejskovi do rana lip a opravdu se ukaze, ze jen neco spatneho snedl. Drzte se!

milmic
17. bře 2010

Děkuju, Madli...
Já se snad rozbrečím, jste skvělý, díky moc. 😉
Jen to můj pejsek a bojím se o něj.

Tak jdu zkusit spát taky a budu hlídat jeho sny, spinká v pelíšku hned vedle mojí postele.
Zítra jdu do školky, tak bude chvilku sám na dvoře, ale potom budu všecko hlídat a pozorovat a hlavně hodně ňuchňat. 😔

estrellita
17. bře 2010

mil,je mi to lito,ale neboj,jestli ho nic nebolh a uz se k tobe tuli,tak urcite bude brzy dobre.v noci hlidej jeho sny,ale verim,ze budou jen pekne.tak mu prejdu,at mu je dobre 🙂

chaarleene
19. bře 2010

holky, tak jsem se pustila do založení soukromé diskuze, snad si vzpomenu na všechny, které sem chodí, kdybych na někoho zapomněla, tak mi napište IP, jo? předem se omlouvám, kdyby se to stalo, přece jen těhotenská demence v posledních dnech graduje 😀

eirin
19. bře 2010

Tak už to tu frčí..
Mil, jak je pejskovi?

tiburcia
19. bře 2010

ahojky....mil jak je pejskovi?

jaktože vám zmizely fotky? asi nebyly ok co? 🙂

estrellita
19. bře 2010

Ahoj chaar 🙂 takze zadna novinka, ze by ses nahlasila uz s miminkem 🙂 na soukromou diskuzi se tesim 🙂

herminka
19. bře 2010

Hm, tak máme hned dvě soukromá témata - než Chaar napsala, pustila jsem se do zakládání taky 😅
Takže zůstaneme u Maminkou na jaře nebo se převtělíme v Altermaminky 2009-12?

chaarleene
19. bře 2010

hermi, tak to je dobrý 😀 taky na to teď koukám jako puk 😀

estrellita
19. bře 2010

jsem ztracena, IP mi ukazuje, ze mam novou postu, ale tu zpravu tam nemam ☹

eirin
19. bře 2010

Prosím pěkně o zachování maminky...

chaarleene
19. bře 2010

koukám, že elitera už se do toho taky pustila 😀 co s tím bude robit? 😀 máme 3 témata, přece nebudeme plkat ve všech 😀

herminka
19. bře 2010

Určitě se některá skupina bude dát smazat 🙂 Mně je fuk, kde se bude plkat.

elitera
autor
19. bře 2010

já jsem to pochopila tak, že se založí skupina (maminkou na jaře atd.) a v tý se zakládají témata, takže proto jsem tam frkla ten uniplk 😀

herminka
19. bře 2010

Ale je fajn, že se i v rámci soukr. skupiny dá zakládat víc témat - že se někde dají vypíchnout rady apod.

estrellita
19. bře 2010

🙂))) tak to je prekerni situace 🙂

jdou treba prejmenovat? neudelame jednu napr. recepty, druho nechame nasi maminkovskou a treti tu alter? tam se muzeme bavit o satcich atd. 🙂