Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

moni1412
14. kvě 2009

aer ty si zlata 😵 dakujem 😵

miriamka minulomesacny si mala peknucky..... tak tebe hned takto nabehol cyklus ukazkovo? 😉

andelka
14. kvě 2009

Holky, vy jste ráno hrozně ukecané 😀
ale dnešní sprška grafů je super
Maji: Krásná ovulka, gratuluju. Tak čekej kratší cyklus než obvykle. Kdybys neměřila BT, asi bys byla trochu překvapená, když by to přišlo dřív, co? Nebo teda by to nemuselo přijít vůbec, že jo? 😉
Madli:Ty funguješ perfektně, závidím 😉
Eli: (ptala ses ty, že?) Teplota první a druhá může být jakkoliv nad linií, ale třetí aspoň o 0,2 vyšší. Bohužel teda nevím, kde by se taková situace v tom tvém megagrafu dala najít 😒 Ale hlavu vzůru, ono to přijde.
aerin: No, to jsem zvědavá, jestli je to předzvěst, snad jo. 🙂

Jo, holky, včera jsem zjistila komise na státnice (ne rozdělení, jen složení) a představte si, že ta, v níž je šéf můj vedoucí je z nich nejlepší. Tak teď doufám, že mě k němu přiřadí. Je tam on, a ten by mě potopit neměl, pak jeden super profesor ke kterému jsem chodila snad na všechny semináře a přednášky co měl a pak jeden nový středověkář, kterého neznám, ale ten by do toho zasahovat moc neměl.
Takže už je to lepší, že to není takové anonymní a můžu si roztřídit prioritu učení. 🙂
a víte co? dneska čtvrtek - za týden už budu mít muže doma. 🙂 🙂

elitera
autor
14. kvě 2009

Andělko, a doporučila bys mi taky nějaký teploty vyházet, jak jsme říkaly s aer? Btw. už při zapisování teplot mi FF 2x tu ovulaci určil, ale po zadání následující ji zas smazal. Takže podle něj se k tomu už párkrát schylovalo. WK byl skeptičtější předem. Jo, a taky si nedovedu představit, že moje ovulační teplota by měla být tak 36,8 😅 Schválně si jdu prohlídnout starý grafy...

elitera
autor
14. kvě 2009

jop, tak postupně byla ta "středová" teplota:
1) 36,25 (po vysazení HAK)
2) 36,45
3) 36,5
4) 36,4 (otěhotnění)

teď si myslim, že to bude na 36,6, to je nejčastější teplota asi.

madlisek
14. kvě 2009

Holky, ja bych se chtela zacit snazit 🙂 Ale ne proto, ze bych uz chtela miminko, spis chci videt, jestli to funguje 😀 Jestli bych tulenim v dobe ovulky proste otehotnela 😀 No nejsem pako? 😀

lucitee
14. kvě 2009

ahoj holky, co je novyho? naky novy nastavajici maminky? 🙂

andelka
14. kvě 2009

Eli: já bych nevyhazovala nic, maximálně ty bodíky, které jsou prázdné a ty, které jsou ojediněle z neznámých příčin o víc než 0,2 vyšší než předchozí a následující bod. Ale je možné, že se k ovulce schylovalo, ale nedotáhlo se to. Po MA to není nic divného.
Madli: tohle jsem si přesně říkala taky. Já bych už taky ráda byla zkušební vzorek. 😅
Ahojky Luci, pokud vím, tak ni ni. Ale pár snažilek má našlápnuto. 🙂

madlisek
14. kvě 2009

Anděl tak to jsem rada, ze nejsem jedina 🙂

andelka
14. kvě 2009

Madli: to rozhodně nejseš, neboj. Já si taky připadám někdy trochu psycho, když si během vyloženě plodných dnů říkám - jo, teď kdybysme na to vlítli, tak by se to možná povedlo, teď je velká šance - nejsem ve fázi, že bych to obrečela, vím dobře, proč na to nevlítnem, ale je to takové zvláštní, že kdybychom chtěli... 😅 Docela ráda bych i využila toho, že drmek zabírá. Přece jen, je to na půl roku a nevím co bude pak, i když doufám, že to snad tak zůstane a kdyby ne, tak ho po čase, před snažením nasadím znova.
Holky, chtěla jsem jít dneska s kámoškou plavat a ona mi před chvílí volala, že se jí moc nechce, a mě se zas nechce jít samotné. Ale říkám si, když může Madli sportit sama, tak já taky. Takže si nachystám věci a jdu, protože do 19h musím být doma, čeká mě manžel na netu. 🙂

madlisek
14. kvě 2009

No Anděl, tak to je snad telepatie 😀 Já jsem měla jít dneska plavat s kamarádkou a ráno mi psala, že má horečku. Tak jsem si říkala, že to neva, že půjdu sama, ale teď mám jít z práce a vůbec se mi nechce plavat 😀 Ono hlavně ve čtvrtek je tam hodně lidí. Tak jsem si řekla, že půjdu zítra ráno, před prací 🙂

aerin
14. kvě 2009

Ahoj, tak jsem doma🙂 Koupila jsem si po ceste 100g pytlicek drmku, ale uz jsem se zapomnela stavit pro vodku, takze zitra🙂

andelka
14. kvě 2009

Madli: Já jsem sketa. Nešla jsem sama, vytáhla jsem mamku 😅 Ale byla nadšená, budem chodit častěji. Pořádně jsem poplavala a cítím se výborně. Dala jsem si jen lehkou večeři, pokecala s manželem a teď se chystám na ordinaci.
Ty seš dobrá, já bych ráno teda nebyla schopná. Mám hrozně dlouhý rozjezd. 😖

aerin: Takže budeš taky babka kořenářka? Tak s chutí do toho. Já už si taky budu muset skočit pro další (taky ho nemusí mít, chodí jim občas), vodka mi ještě zbyla z minula. 🙂

andelka
15. kvě 2009

dobré ranko všem 🙂
Taky je u vás tak krásně? Já jsem se vzbudila v 6.30 a sluníčko už mě nenechalo spát 😅 A taky mám hlad.

elitera
autor
15. kvě 2009

andělko, u nás tvoje poznámka zní velmi ironicky 😀 je tu už od včerejška hnusně zima a pod mrakem a poprchává 😉
Vyházela jsem z grafu ty teploty měřený v nestandardní čas (kromě těch těsně po kyretáži, ty s tím asi nic neudělají). FF je nějakej moc hr, zas mi tam jednu ovulaci vyznačil a po odebrání další teploty se zas omlouval 😅 a nemam tam nic. Nicméně dnešní teplota byla opět slibná 🙂
http://www.fertilityfriend.com/home/225b51

des
15. kvě 2009

Pěkné ráno, Praha hlásí pod mrakem 😉

Madli - plně to chápu, vždyť máš ty grafy krásné, je škoda to nezkusit, žejo? Ale ono na to taky dojde...jak to vlastně máte naplánované?

Eli vypadá to slibně, určitě ti to brzo vyznačí a nebudeš muset kouzlit s teplotama 😉

des
15. kvě 2009

Jinak já jsem napjatá jak trenýrky (nebo jak se to říká🙂), příštích pár dní už by mohlo rozhodnout a jak jsem minulý cyklus čekala na menses jak na smilování, tak teď už mám vyšší cíle 🙂 :
http://www.fertilityfriend.com/home/2467e2

Jinak příští týden jsem na služebce, tak když se neobjevím, nebojte se, že to se mnou definitivně seklo, ať už to dopadne jakkoliv 😵

andelka
15. kvě 2009

eli: ehm, se omlouvám, nekoukala jsem na ranní předpověď. U nás je pořád krásně 😅
No, mě se ten konec taky líbí, tak uvidíme. Držím palce, ať se to uještě zvedne. 😉
des: Teda, a kdy hodláš testovat? až jestli MS nepřijde (do 4 dnů by měla)? Pane jo, taky jsem zvědavá. A kdy přesně odjíždíš, v pondělí?

eirin
15. kvě 2009

Tak holky koukám, jak se vám cykly umoudřují, to je hned radostnější pohled.
Des, bralas teď něco na lepší cyklus nebo příroda?

des
15. kvě 2009

andelka: no to já právě moc nevím, páč z toho minulého cyklu se luteální fáze nedá tak moc dobře určit 😅 myslím, že byla asi 12 dní, ale asi zkusím vydržet do obligátního 14DPO...nebo jestli nemám radši vydržet než se vrátím (Fertilitak navrhuje nějaký 18DPO)? Ale jak se znám, tak to neklapne 🙂 Odjíždím v pondělí dopoledne do Německa.

madlisek
15. kvě 2009

Dobré ranko!

Tak se přiznávám, že jsem nešla plavat ani ráno 😅 Dnešní odpoledne to jistí 😀

Eli, mně se ten graf moc líbí, jsem zvědavá, co bude zítra!

Des, já Ti nevím, jestli bys měla jezdit na služebku 😀 My tady budeme sedět celý týden napnuté, nervózní, čekat na výsledek, vždyť z toho života nebudeme nic mít! 😉 Myslím, že bys měla kolegiálně zůstat doma a o všem nás informovat 😀

aerin
15. kvě 2009

Ahoj holky🙂
Jak rekla eli, v Brne je hnusne☹ Pred chvilkou jsem dosla do prace a hned na me sefova, ze me za chvilku vysle do Hornbachu pro baterky nebo co....to se mi teda hodne do toho deste chce 🙄

des, eli, grafiky vypadaji slibne 😵
za to u me furt nic...uz jsem z toho mereni kazdej den otravena, mam chut se na to do toho pristiho patku kdy jdu k mudre uz vybodnout 🤐

andelko, mam jeste dotazy k drmku, ulozila jsem si to nevim kam, tak ted nevim, jaky je pomer toho drmku a vodky 😀 a taky jak moc kvalitni vodku sis kupovala? a v cem jsi to mela? ma to byt ve tme, ze? tak nevim, do ceho to dam...

des
15. kvě 2009

eirin: od cca konce února užívám Femigard (pro Pražandy poradím, že ho mají v Krakovské ulici, nemusí se objednávat přes net) a zhruba od té doby pravidelně i kontryhelový čaj...ale jak jsem psala výše, těžko říct, jestli to bylo tím, nebo prostě příroda.

eirin
15. kvě 2009

Des: No jo vlastně, Femigard.. už jsi to psala, promiň, jsem dneska nějaká pomalá...
Tak uvidím, co mi řeknou po krvi a když tam nic nebude, sáhnu po něm, Krakovská je v centru a tam se jednou týdně vyskytuju 🙂 Ovšem na odběr můžu jít až při MS, tak snad to do prázdnin bude.

eirin
15. kvě 2009

Jinak jsem se včera vypravila do lékárny pro drmek a řekla jsem si, že si koupím i listovku. A začla jsem tou listovkou, paní lékárnice si myslela, že už jsem těhotná, takže jsem ji v tom nechala, dělalo mi to děsně dobře a na drmek jsem se už ani nezeptala 😀 Jsem praštěná...

des
15. kvě 2009

madli: no upřímně, mně se vůbec nechce, ale o tom tak úplně nerozhoduju🙂 ale uteče to jako voda a nakonec nebude třeba ani o čem informovat 😒

aerin: možná by to nebylo blbý, teploměr na chvíli schovat, já na to už pak taky neměla nerv!

des
15. kvě 2009

eirin: no ještě že se nezeptala, kdy se to narodí 😀

eirin
15. kvě 2009

Co se týče toho měření, tak já jsem se s tím prostě nějak smířila, že teploty nejsou ideální a jak pořád měřím dokola to samý (hnusný nízký kolem 36.4), tak akorát hodím na teploměr takový kyselý ksicht jakože "nojo, jaké překvapení" a už to neřešim 🙂

andelka
15. kvě 2009

des: Když je LF 18 dní a víc je to většinou těhu, tak asi proto to FF navrhuje a toho 18DPO to užbývá krásná čárka, radost pohledět, žádný stínek. Já bych asi nevydržela a testila v neděli, ale je to na tobě samozřejmě, pro jistotu můžeš počkat a testovat až když MS nepřijde do těch 4 dnů.
Madli: To máš recht, co my tu mezitím, chudery zvědavé. 😀
aerin: vodku jsem koupila tu nejlevnější, ve slevě byla nějak do 100Kč (už si nepamatuju). A je to 50g drmku na 250 ml vodky (vodka se prodává v půllitrových flaškách, tak to ti vyjde na dvě várky). No a já jsem to dala do čisté flašky, co měla normální šroubovací uzávěr(původně tam byla slivka myslím) a obalila jsem to novinama a dala do špajzu. Mělo by se to občas protřepat.

eirin
15. kvě 2009

des: Já bych to taky nevydržela a testila dřív.

andelka
15. kvě 2009

No, mě už to taky lezlo na mozek, jak jsem měřila měsíc a furt nic. Ale teploměr za to nemůže a na vlastní tělo nadávat mi bylo blbé. Tak jsem prostě měřila a měřila a byla jsem už smířená, že se proměřím až do MS. Ale zas jsem chtěla být v obraze, abych věděla jak to teda je a kdy mám čekat MS. A zatím mě tělo zklamalo jen jednou (na začátku), o to větší radost pak byla, když se teplota 32DC konečně zvedla, už jsem tomu ani nevěřila.