Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

lucitee
1. říj 2009

mad: nak mi uteklo, kde ze jsi?

estrellita
1. říj 2009

madli: fakt? tak to je mazec. tak musis otehotnet az posledni mesic, abys zjistila, ze jsi tehotna az v CR 😀

madlisek
1. říj 2009

Luci - v USA
Estrel, jj, tak nejak to mame vymysleny 😀

des
1. říj 2009

Luci: jj, ten o tom cizím embryu jsem četla...chyby se dělaji všude, tak proč ne, když šáhnou v mrazáku o poličku vedle...ale je to teda děsný, nevím, co bych dělala v takovém případě ☹

Madli: Nebo tak maximálně předposlední měsíc, abys přijela rovnou na ultrazvuk 🙂 A jak vlastně škola? Dobrý?

elitera
autor
1. říj 2009

Holky, zas jsem dneska blbla 🙂 http://www.modrastrecha.cz/album/view.php?vImag...

elitera
autor
1. říj 2009

Hehe, právě mě pobavil Lišák. Dělala jsem zase mrkvový šátečky, on na mě kouká a povídá: "Koukám, že to s těma tupper krámama už docela umíš, jako že je fakt i používáš" 😀 No za ty prachy... 😀

estrellita
1. říj 2009

elit: no jo, kdo umi, ten umi 🙂
jak delas mrkvovy satecky?

elitera
autor
1. říj 2009

Aer vlastně taky chtěla recept, tož ho házím do pléna:

1 máslo, 120 g strouhaný mrkve (optimální je odpad z odšťavňovače, čím sušší, tím snáz se pracuje s těstem a potvory se pak tolik nerozlejzají), 40 dkg hrubý mouky, prášek do pečiva. Suroviny smíchat v těsto, vyválet placku, nakrájet na čtverce o straně 8-10 cm, doprostřed lžičku povidel (v původním receptu jsou jako varianta i dušený jabka, ale my ujíždíme na těch povidlech), zabalit do šátečku, hodit na vymaštěnej plech a upéct dorůžova (blbě se to pozoruje, protože těsto je oranžový 😀 ale spraví to 20 minut na 200 °C). Ještě horký silně pocukrovat.
Moje fičura: dokud jsou ještě lehce teplý, hodím je do mísy se vzduchovodotěsným uzávěrem, krásně se tam rozleží a nezměknou (u nás teda občas nemají ani šanci ztvrdnout). To se používá i na perníčky na vánoce.

tiburcia
1. říj 2009

Madli bacha, v Americe se dějou věci 😀 😀 😀

Eli krásné, nechceš to přijet udělat i k nám?? 😉

elitera
autor
1. říj 2009

Tibu, stav se, nějaký si vezme s sebou Lišák zítra, jestli chceš ochutnat, tak si pak mákni, než je sežeru já 😀

elitera
autor
1. říj 2009

ehm, aha, ty asi mluvíš o těch zdech, mi tak došlo 😀

tiburcia
1. říj 2009

o obojím 😀 😀 😀

estrellita
1. říj 2009

holky, ja mam dneska zravou 😅 🤐

tiburcia
1. říj 2009

Estrel já zase dneska skoro nic nejedla....ráno kakao, na oběd jsem měla brambory a kuře v javorovém sirupu a pak odpoledne řecký salát...toť vše za celý den...dneska ani nemám hlad 😒

elitera
autor
1. říj 2009

Hm, a já tu ještě prudím s šátečkama, co? 😀

madlisek
1. říj 2009

No jo Tibu, musim si davat pozor, abych si omylem nesla nechat implantovat cizi embryo 😉 Ale je to holt velka zeme, tak se tady tech divnosti proste muze najednou sejit hodne 🙂

Holky co ujizdite na americkych serialech, kouknete na Modern Family, je to ted novy a je to toceny podobne jako Office, s rozhovorama na kameru a je to fajn 🙂

estrellita
1. říj 2009

madli: co HIMYM? nejake novinky? ja cekam, ze mi da kamarad pristi tyden prvni tri dily 🙂

madlisek
1. říj 2009

Estrel, jen vydrz, nebudu ti prece kazit zazitek 🙂

estrellita
1. říj 2009

😀 😀 dobra, dobra

deenakee
1. říj 2009

Právě mi skončil prvý týden školy a jsem grogy !!!! Z osmi předmětů máme mít 7 seminárek, + diplomka + závěrečná práce z němčiny... Testy budu mít asi len dva a dvě zkoušky....
No ale to psaní mě asi zabije... nejspíš zbytek těhu strávím u počítače.... ale co jsem začala už prostě dodělám... jen je toho na mě za ten týden moc informací.... a i blbá cesta do školy přes celé měste mě dokáže vyřídit.

madlisek
1. říj 2009

To si dovedu predstavit Deen. Zacatek semestru je narocny i pro netehuli, natoz pro tehuli. Ale jak se rika, dali jsi se na vojnu, tak musis bojovat 🙂

madlisek
1. říj 2009

A nebo, jak rikal muj slovensky strycek "Chcela si sa bicyglovat, tak sa bicygluj" 🙂

estrellita
1. říj 2009

dee: to je jasne, vzdyt do te skoly chodis i s mimcem 🙂 drzim palce, at ti jde psai rychle odruky, jsem si jista, ze to zvladnes 🙂

madli: cyklisticke heslo se mi libi 🙂

eirin
1. říj 2009

Luci, nejen v Americe, já jsem z dvojčat a taktéž jsme vznikli každý jindy.
Madli, tak to je super teplotní rozdíl 😀

Tak jsem teď dorazila z práce a jsem úplně vyřízená... ještěže je víkend za rohem.

tiburcia
1. říj 2009

Dee je to těžké, ale život je boj 😉

tiburcia
1. říj 2009

Eiri já mám před sebou tak náročný víkend že už se těším na pondělí 😀 😀

des
1. říj 2009

Deen: jůva, ještě do toho něco psát...eeee 😵 Já mám takovou zkušenost, že všechny úkoly, co první týden v semestru vypadaly tak strašlivě, nakonec tak hrozné nebyly...doufám, že to budeš mít podobné

eirin: fakticky jo? A psalo se o vás v Blesku? No tou dobou tak maximálně v Mladém světě, co? A ještě jeden šťouravý dotaz - nebudeš mít náhodou taky dvojčata 😉

des
1. říj 2009

A já jdu spát, někde psali, že by těhotný měly víc odpočívat, nebo co 😕

majatob
1. říj 2009

Ahojte holcinky, jdu vas zkontrolovat jak se mate 🙂
Andel, co kontrola? u nas vse ok, mimous byl sladkej 🙂

tiburcia
1. říj 2009

maji jaktože nespíš? Des psala, že těhotné mají odpočívat 😉 😀