Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

madlisek
4. bře 2010

Beatka je náááádhernáááá 😵 😵 😵 Moc se jim povedla 😵

A krupicová kaše ze semoliny funguje! Mňam 🙂 Doma ji mamka taky dělávala se strouhanou čokoládou, tady jsme ji měli s kakaem a skořicí 🙂

chaarleene
4. bře 2010

madli, tak to je super, že funguje 😵

majatob
4. bře 2010

ahojte 🙂 konecne jsme doma 😵 😵 😵 dala jsem do alba fotky 😉

chaarleene
4. bře 2010

už jsme si všimly a všechny tu Beátku obdivujeme, jak je krásná a vlasatá 😵 😵 😵

madlisek
4. bře 2010

Maji, vsechny se kochame, Beatka je kouzelna! 😵 Jaky byl porod a tak vubec, povidej 🙂

milmic
4. bře 2010

Maj, gratuluju moc, máte suprovýho vlasáče... 😉

majatob
4. bře 2010

jee, dekuju, ja si ani nedovedu predstavit mit plesaty miminko 😀

madli, porod byl super, v noci mi prdla voda a mrne bylo napric, tak jsme vyjeli hned do porodky, bolesti zadny,tam jsem se dozvedela, ze se akrobat dotocil hlavou (uz jsem mela naplanovanyho v pondeli cisare kvuli KP) a ze pockame do pondeli do rana a kdyztak vyvolavacka...o pul pate mi zacalo lehce tvrdout brisko, ale uplna pohoda, vubec to nebolelo, tak to bylo az do pul 11, kdy me prohlidla PA a ze su otevrena na 3 prsty, dostala jsem klystyr a za hodku uz jsem zacla tlacit...mezi kontrakcema jsme jeste vtipkovali jestli to stihnem do obeda...nestihli, Bea se narodila 12.06 😀 😀 😀 no proste parada, takhle bych rodila treba kazdej tyden 😵 😵 😵

madlisek
4. bře 2010

No jo, ted jsou koukla na fotky Tobika a taky byl vlasatec 😵 Maji, tak to je super porodstory, vypada to, ze to bylo rychle a jak to popisujes, tak se zda, ze i temer bezbolestne 🙂 nadhera!

moni1412
4. bře 2010

dakujem 😵 no na ctg to dnes nevyzeralo bohvieako, asi si to mala rozmyslela 🙂 ak sa nenarodi do buduceho stvrtku, tak ma chce poslat dr. preventivne do nemocnice, tak to by som nerada, musime ju presvedcit nech sa uz poponahla.... by som si nikdy nepomyslela ze to niekedy budem hovorit - pri Deniskovi sme museli naopak 😀

maja Beatka je krasne babo, ti trosku zavidim ze uz ste domka 😵 a Tobik aky velky bracek pri nej 😵 krasny pohlad na jednej fotke, ked ju drzia s tatinom na rukach 😵

moni1412
4. bře 2010

eirin CS mne zapisuje uz davno, neviem ci nie od zaciatku, az okolo 36.tt sa to ale zacalo menit z 0 na ine cisla 😅 ale asi kazdy dr. inak robi.... niekto mozno ani nepise

elitera
autor
4. bře 2010

Jé, Maji, to je super, že se to nakonec povedlo přirozeně 😵 Gratuluju!

estrellita
4. bře 2010

Maji: je fakt prekrasna a musim rict, ze na tech fotkach vubec nevypadas jako po porodu 😀
mala je dle fotek hodne podobna na Tobika, kdyz se narodil, co?

char:ja jsem taky byla chlupata, pry i na usich 😀 jezis, ja mam chut na tu krupicovou kasi, ale dneska mam nejaky krizovy den a neudrzela jsem poprve ani jedno jidlo za den, takze by byla krupicova kae skoda 😅 😀

estrellita
4. bře 2010

jsem si rikala, jestli je sijen v poradku? uz dlouho se neozvala 😕

madlisek
4. bře 2010

Estrel, to radsi pockej, az se ti zaludek ustali 😀 Nevsiml si uz nekdo v praci tvych nevolnosti?

Taky jsem si rikala, co Sijen...

milmic
4. bře 2010

No a Aer už tu taky dlouho nebyla... A Des taky ne.
Nebo jsem něco prošvihla?

estrellita
4. bře 2010

madli: nastesti ne, ale bala jsem se, ze sed to dneska provali, protoze jsem byla hodne rychla smer zachod 😅 ale jinak ja jsem to do dneska ve vetsin epripadu rozdychala (asi jen 5 krat ne), ale dneska jsem si teda pocet hodne navysila 😅

pak si tu krupicovou kasi dam a nacpu se 😀

tesim se na vikend, s manzelem odjizdime v patek vecer pryc na cely vikend, budeme delat vylety, hmmm, fakt se tesim 😵 😵

madli: jaky vylet ted planujete? 🙂

estrellita
4. bře 2010

jezis, zase pisu v leze, tak pisu jako cune a jeste k tomu spatne. chtela jsem napsat, ze jsem to dneska ve vesin epripadu rozdychala, dneska ani v jednom 🤐

madlisek
4. bře 2010

Ty jo, Estrel, to je teda smrst 😀 A vikend pryc s manzelem bude uzasny, pekne si to uzijte 😵 My ted v nejblizsi dobe neplanujeme nic, ale koncem mesice prileti tchanovci, takze budem vyletnicit hodne 🙂

estrellita
4. bře 2010

madli,tak to si to vynahradite,tesim se na dalsi vase fotky 🙂 aer obcas vidim podepsanou pod jinama diskuzema,tak je urcite v poradku 🙂 dobrou noc holky.

chaarleene
4. bře 2010

holky, tak jsem doma 🙂 bylo to moc fajn, ale chytli jsme se až v druhé restauraci 😅

akorát jsem teda sotva dolezla domů a musela jsem si jít na chvíli lehnout 😔

mně doktor píše CS do průkazky od začátku, někde v 28. týdnu jsem měla CS2, to se drželo až vlastně doteď, teď mám CS4

eirin
5. bře 2010

Mě totiž dr. vůbec nevyšetřuje spodem, takže svoje CS vůbec neznám. Ale kdyby mi tvrdlo břicho, tak by mě vyšetřila.

Chaar, tak to je dobře, že jste oslavili výročí jak se patří. To sis šla lehnout a pak jsi znovu vstala? To už bych nezvládla 😀 Pravidelně usínám po osmé po fear factoru a chrupkám hezky až do rána..

Estrel, tobě je takhle špatně? 😖 To si vůbec neumím představit.. ale už jen pár týdnů a přejde to.

chaarleene
5. bře 2010

eirin, no tak to je pak jasný 😀

já jsem si jen na chvíli lehla, manžel si lehnul taky a povídali jsme si 🙂 a pak jsme vstali a šli ještě chvíli něco dělat 🙂

jinak včera se mi poprvé stalo, že jsme přišli do restaurace, nevybrali si, zvedli se a šli jinam 😅 nakonec jsme skončili přesně tam, kam jsem chtěla jít původně 😎 😀

chaarleene
5. bře 2010

jinak teda začínám vážně pochybovat o zdejším miminkovském plavání 😒 na přednášce to vypadalo tak hezky a pohodově a rozumně a klidně, ale zjistila jsem, že zdejší lektorky jsou vyškolené tou paní, co provádí létání miminek 😅 takže teď teda nevím 😅 přemýšlím, že bych se nejdřív došla podívat na nějakou lekci a pak uvidím, jestli do toho vůbec jít...

milmic
5. bře 2010

Chaar, tak to se mi nikdy nestalo. 🙂
Ale je fakt, že ráda chodím na osvědčený místa, případně se doma mrknu na netu do jídelního lístku.

Holky co je KP a CS? Nějak mi unikl význam těchto zkratek...

Jo kdyby tu byla Elit, tak jestli nevíš, kde v Brně seženu ty pásečky na broučky, v úterý jedu do flétničky a do MZK, tak bych to sehnala...

Tož já jsem včera dočetla další knížku... 😵 Holkyyyyy, už vidím světlo na konci tunelu. 😎 Teď ju sepíšu, přečtu poslední, sepíšu, opravím, doladím, vyvážu, odevzdám a dám si pořádnou zmrzlinu. 😀
Ale když jsem včera dočítala tu jednu, tak mě docela napínalo..... už jsem vytahovala kapesník a snažila jsem se tvářit, že se mi fakt nechce brečet. 😔 A přitom je to knížka pro děti, jenže dospělej čtenář v tom prostě vidí víc, než příběh árijky a židovky. 😔 Navíc to končí jenom transportem židovky, ale po xy letech smrtí i árijky, která na to jako stařenka vzpomíná. 😔

chaarleene
5. bře 2010

mil, my jsme tam naposledy byli před pár lety, vybrali jsme si ji proto, že má oddělenou sekci pro nekuřáky... no a zaprvé tam dost hlasitě hrálo příšerný rádio a zadruhé měli v nabídce 3 zmrzlinové poháry (po 90 korunách), lívance se zmrzlinou a nebo rakvičky se šlehačkou... já měla chuť na palačinky a hlavně jak jsem nastydlá, tak jsem nechtěla zmrzlinu 😅 a manžel řekl, že si z toho fakt nevybere...

nakonec jsem si teda v té druhé restauraci dala horké lívanečky s borůvkama a tvarohem (ale bez zmrzliny!!!) a horkou pomerančovou-skořicovou čokoládu (obojí celkem za 90 korun 😀) a manžel si dal tiramisu a latté (celkem za 80 korun 😀) plus vodovodu a bylo to super 😵

milmic
5. bře 2010

Wooow. To zní dobře, Chaar.

Já teda na sladké moc nejsem - teda vůbec. Mě sladký chutná jenom po obědě (asi na srovnání hladinky cukru 😀) a přes den se na to ani nepodívám. Ale zmrzlinu - dobrou zmrzlinu, ne žádné umělé fujtajbly.... tak na tom ujíždím. Třebas ve Vankovce mají ale zmrrrrrzlinu..... 😵 😵 Volaká italská bo co, ale ta čokoládová je prostě čokoládová s velkýma písmenkama. 😵

Ad plavání.... já bych se klidně zašla podívat a pak se rozhodla. Nakonec jde o tvoje dítko, že jo.

Holky, my musíme večer k tomu veterináři, sice je relativně v pohodě hafan, ale bojím se, co to je. 😒

chaarleene
5. bře 2010

jinak KP je konec pánevní - znamená to, že miminko je prdelkou dolů 😉 a CS je jedna ze zkratek pro císařský řez

milmic
5. bře 2010

Ahááá, a co teda znamená, když máš CS4?

eirin
5. bře 2010

Mil, to je cervix score, stav čípku.

milmic
5. bře 2010

Tak ted jsem z toho ještě větší magor. 😕