Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

anoli
13. kvě 2009

andelko, jsi hodná, díky moc za vysvětlení! 😉 🙂 Přesně, já už prášky neberu, jen čekám na přírodní MS a po ní se začneme snažit. 😉 Tak to je škoda, že nemůžeme už teď no... 😅 😒

anoli
13. kvě 2009

Holky, jdu na oběd. Všem přeju dobrou chuť! 😉

madlisek
13. kvě 2009

Anoli, proč bys nemohla už teď? Kamarádka takhle vysadila AK, čekala na přírodní MS a pořád nic, tak se rozhodla, že půjde na vyvolávačku a tam vyšlo najevo, že už je těhu 🙂

deenakee
13. kvě 2009

Já myslím, že je dobré aspoň ten jeden cyklus počkat..

deenakee
13. kvě 2009

Holky mě je taaaaak zle... A mám dnes psát dvě písemky a chtěla jsem si zajet do menzy na oběd... To asi vzdávám. myslíte, že vadí když v těhu nejím maso - poněvadž jeho příporava by mě asi zabila a menzu máme na druhém konci města....

andelka
13. kvě 2009

deny: Já myslím, že nevadí, je hodně těhulek vegetariánek a já masu taky moc nedám. Musíš to ale nahradit něčím jiným, aby ti nic nechybělo.

madlisek
13. kvě 2009

Deny, však ta moje kamarádka čekala 🙂 Doktor jí vystrašil, že bude trvat, než naběhne ovulace, takže s tím fakt nepočítala. teď má krásnou holčičku a druhé mimčo na cestě.

Jinak pokud nejíšmoc maso, je třeba jíst luštěniny a podobné zdroje proteinů, abys měla využitelnou energii.

anoli
13. kvě 2009

madli, já nevím, já bych se teď ještě fakt bála... moje kamarádka mi zase říkala, ať počkám aspoň do přírodní MS a pak ať to zkoušíme... oni to udělali stejně a do 3 měsíců otěhotněla...

madlisek
13. kvě 2009

Anoli, určitě je lepší počkat. Jen říkám, že ne vždy to tak dopadne 🙂

anoli
13. kvě 2009

jasnačka 😉

madlisek
13. kvě 2009

holky mam depku. kvuli ty filde. poslala jsem to jedny holce od nas, co ma mgr. z filozofie a zna toho profesora, co znamkuje prace. Tak ta moje prace je uplne spatne, protoze tam do to cpu sve myslenky, zatimco filozoficky text, ktery on chce, je pouhe shrnuti myslenek autora dila, ktere interpretuju. Takze vsechno spatne, musim vyhazet vsechno co je moje, takze se dostanu (v lepsim pripade) na polovinu stran, z toho, co uz mam 🙄

eirin
13. kvě 2009

Madli, a jak to má být dlouhé dle jeho představ?

des
13. kvě 2009

madli: já teda nevím, ale když už to máš napsané...navíc vlastní myšlenky se vždycky cení, ne? Nejsou to jen o něm takové fámy? Už jsem to zas zapomněla, co děláš za školu?

madlisek
13. kvě 2009

jsou to potvrzené fámy :( Dělám fildu, Latinskou Ameriku,tohle je společný základ na Ústavu fildy a religionistky. Má to být 10 stran, patlám se s tím rok a mám jich 9. Já prostě filozoficky uvažovat neumím. Pořád nás učili, že když píšeš o něčem a nedáš do toho vlastní myšlenky, tak je to jen referát a ne esej. No tak teď chtějí jen referát. Ale říkají tomu esej 😀

anoli
13. kvě 2009

Vidíš madli a po nás vždycky právě ty naše myšlenky v každé práci chtějí! No jo, každej učitel chce něco jinýho. 😉 Aby se v tom ale jeden vyznal, co? 😅

madlisek
13. kvě 2009

No právě Anoli ☹ Já už jsem se těšila, že dopíšu jednu stránku a pak až do svatby mám od školy pokoj. A teď najednou musím začí vlastně od začátku 🙄

eirin
13. kvě 2009

U nás se taky vyžadují hlavně vlastní myšlenky, ale já jsem z techniky, takže to je hodně jiné než filda.. ale to by to člověk rovnou mohl celé odněkud opsat, co?

des
13. kvě 2009

madli: na FF UK v Praze? Nemáš na to Treteru? 😉 Pokud tomu říkají esej, tak tam vlastní myšlenky prostě být musí a hotovo...ale ty se tam asi nechceš hádat co? ☹

madlisek
13. kvě 2009

Des, Treteru jsem měla na ten povinej základ na magisterským 😀 To bylo jiný kafe, ten to snad prý ani nečetl (minimálně to moje ne, jinak bych u něj tu zkoušku nemohla udělat 😀)

des
13. kvě 2009

🙂 no já si říkám...každopádně je to teda otravný, že to chtějí jinak, než jak už to máš sepsaný 🙄

moni1412
13. kvě 2009

miriamka vam sa nejak zapacil ten maj 😀

andelka to je zlozitejsie u nas..... podla tychto vypoctov sa uz podarilo pocat deticky aj pred ms..... chodim do temy tu na mk 😀 tak verime, verime 🙂

miriamka
13. kvě 2009

Moni...no ani nie tak maj,ked sa nepodari neva,ale chcela by som dietatko na jar,aby som to nemala potom tazke s vychystavanim 2 deti do zimnych veci 😀

andelka
13. kvě 2009

moni: Až uvidím grafy a k tomu výpočet Jonáše, tak uvěřím. Ale biologicky je to zcela nemožné, počít několik dní po ovulaci.

Madli: Tak to naštve 😠 U nás je podobný bordel. Však i můj vedoucí si těsně před odevzdáním navymýšlel blbostí a taky že prý si to představoval jinak, že koncept měl být jinak...a co si mysle, že s tím týden před koncem udělám? To mi měl říct dřív. A fakt esej předpokládá vlastní myšlenky, jinak je to referát.

madlisek
13. kvě 2009

No jo Andel, mne nic jineho nezbyde. Budu muset prevypravet, co chtel autor rici a nazvat to esej. Aby to byla spravna filozoficka interpretace 😝

miriamka
13. kvě 2009

Andelka...ty neveris ani meraniu BT?Ja som vdaka nej ostala tehu ze som si sledovala cyklus...

madlisek
13. kvě 2009

Miri, ja myslim, ze Andelka to myslela tak, ze az uvidi graf s ovulaci den pred MS, tak uveri...btw, taky bych takovej chtela videt 😉 Jinak Andelka je tu asi ten posledni, koho je nutne presvedcovat o mereni BT 🙂

andelka
13. kvě 2009

miriamka: Přesně jak psala Madli (já jsem v tomhle hodně profláklá) 😀 Já naopak grafům věřím hodně moc, ale Jonášovi moc ne, zvlášť, když to vypočte na druhou fázi, když už je 100% po ovulaci. Některé biologické možnosti člověka se překročit nedají.
Madli: to je děs běs. Tak ať ti to jde a máš to brzy hotovka. 😉

moni1412
13. kvě 2009

andelka nuz, citala som vela referencii nanho a verim ze to vyjde. aj ked samozrejme ze je to zvlastne, par dni pred ms... no podarilo sa aj tak viacerym. ja si nemeriam BT uz, som zabudala ked som mala prestavku, uz sa neviem do toho dostat 🙂

miriamka vidis....to ma ani nenapadlo?! 🙂

majatob
14. kvě 2009

historicky okamzik!!!! Ma prvni ovulka na FF:
http://www.fertilityfriend.com/home/2427d2
😀 😀 😀 😀 😀 😀

madlisek
14. kvě 2009

no ta je ukazkova Maji 🙂

dobre ranko vsem! 🙂