Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

herminka
17. říj 2009

Tibu, to určitě. Nechce se mi kupovat balík vložek, ale co, kdybych ho nevyužila, někomu ho dám 🙂

tiburcia
17. říj 2009

hermi zájemci se určo najdou 😉

chaarleene
17. říj 2009

hermi, nezeptaly, koukaly na to tričkou a najednou mám ruku na břiše 😀

se sborem až tak moc nejezdíme, teď teda jedou na Slovensko za naším družebním sborem (já nakonec kvůli miminku nejedu 😔 ), ale jinak se většinou pohybujeme v rámci regionu... záleží na tom, jestli nás někdo někam pozve - dvakrát jsme třeba zpívali v Mayrovce u Kladna, párkrát třeba na Staromáku před Vánoci a tak 🙂

elitera
autor
17. říj 2009

Hermi, přesně jak píše Tibu - podle typu infekce a podle toho, co ti bude příjemnější. A balík Natracare (nebo jak se jmenujou) vložek tu mam ještě od potratu, patrně je doplácam až po porodu 😀
V sobotu má brána fakt myslím zavřeno, takže to vypadá, že musíme udělat sraz někdy v týdnu 😀 😀 (just joke, ani já bych se s největší pravděpodobností neutrhla) Pražandy si na Bránu můžou zajít už samy "doma", ostatní holt když budete mít cestu do jednech nebo druhých končin, tak se musíme nějak domluvit a udělat aspoň minisraz s doprovodem na tu Bránu 🙂)

elitera
autor
17. říj 2009

Chaar, tak to je úlet, že se ani nezeptaly 😅 To já bych si nedovolila teda, snad mě to omlouvá 😀

tiburcia
17. říj 2009

no pořád doufám,že se brána otevře i v Ostravě 🙂

tiburcia
17. říj 2009

normálně už jsem uvažovala i o tom, kdyby byly u nás ve městě prostory něco takového si tam udělat, třeba jejich pobočku 🙂

elitera
autor
17. říj 2009

No, Tibu, tak Luu kontaktuj, myslím, že pokud by měla zodpovědnýho vedoucího, na kterýho by byl spoleh, nebyla by nějak výrazně proti.

tiburcia
17. říj 2009

Eli uvidíme, ale něco takového mám v plánu 😉

herminka
17. říj 2009

Ó, Tibu, tak to bych Ti líbala ruce 😀 😉

tiburcia
17. říj 2009

Hermi doufám, že bys nebyla jediná kdo by tu prodejnu ocenil 🙂

elitera
autor
17. říj 2009

Pokud vím, tak spousta pipek je z Ostravy a uvítaly by kamennou prodejnu taky. A třeba v Brně je už docela dost ženských, co neznají koníka, ale bránu jo 😉

madlisek
17. říj 2009

Ahoj holky 🙂

Ucho porad boli, noc byla krusna ☹ Ted se trochu odreagovavam, na FF spustili hru, jak dobre umis interpretovat grafy 😀

des
17. říj 2009

Ahoj madli, já mám zas v pytli záda...naštěstí to při spaní a sezení u PC nebolí, tak to jde 😉 Tak snad nás to obě brzo přejde!!! 😉

herminka
17. říj 2009

Tibu, určitě by nás bylo víc!

Madli, tu hru jsem si taky kdysi zkoušela, docela fajná 🙂

Holky, pořádně si o víkendu odpočiňte a poléčte své bolístky 😉

estrellita
17. říj 2009

elit: a jak se to nosi, co vsecno potrebujes jako ti intimky na napr. posledni den? hod mi prosim link, co bych si mela koupit, kdyz bych to chtela opravdu jen na ten poslendi den. jinak doufam, ze od pristiho mesice se odhodlam k tomu kalichu 🙂

estrellita
17. říj 2009

madli: tak ve hre bych se asi nechytala, stale spoleham na to, jak mi to vyhodnoti graf 🙂 a jelikoz nemam pred ovi tak vyrazne poklesy a zatim jsem ve 3. cyklu, tak to jeste asi moc neumim vypozorovat.

tiburcia
17. říj 2009

no uvidíme 😉

tiburcia
17. říj 2009

estrel už jste slavili? nebo co máte v plánu? 🙂

elitera
autor
17. říj 2009

Mě z toho mýho chlapa trefí 😀 Peču buchtu, přišel mi pomáhat do kuchyně. Rád šlehá bílky, inu svěřila jsem mu šlehání bílků a mezitím jsem se věnovala odměřování mouky a podobných blbin. Koutkem oka vidím, jak zkouší, že se šlehací miska krááááásně točí kolem tý šlehací metly ručního šlehače... a v následujícím okamžiku máme kuchyň vymalovanou našlehaným bílkem 😀

Už je asi zdravej 😉

milmic
17. říj 2009

jooooo, El...... to znám. 😀
Taky se to u nás jednou podařilo.... Krááásně se točí....

estrellita
17. říj 2009

tibi: jsem slamena vodav, takze zadne oslavy. ale uz jsem dostala poprano a darecky od manzela v patek rano spolu s medovnikem 😵 😵 ale musel odjet pryc.

eli 😀 😀

estrellita
17. říj 2009

eli: prosim prosim, pomoc dotaz - 18:36, dekuju 😉

milmic
17. říj 2009

El: a jakou pečete buchtu?
Já budu zítra dělat na speciální žádost kočičí oči.

elitera
autor
17. říj 2009

Estrel, přehlídla jsem, promiň 🙂 No, já jsem doteď měla 3 ks slipovek a vesměs mi to stačilo. Záleží na frekvenci praní. Když jsem neprala delší dobu a vzala jsem si intimku i na výtok kolem ovulace, tak mi občas chyběly. Proto jsem si dokoupila teď tu jednu. Je úúúúúúúúžasně měkoučká 😵 Zajdi si na Bránu si je osahat 🙂 Já třeba preferuju křidýlkový (patentky nejsou cítit), čistě ze subjektivního pocitu, že ty bezkřidýlkový nemůžou držet (ale nejspíš nějak jo 😀).
Někde tu je i diskuze o látkových vložkách, když přeskočíš ty typický blafy, že jsme prasata a podobně, tak je tam docela dobrý množství potřebných informací 🙂
Mil, margotku 😵

tiburcia
17. říj 2009

jo jo prasata 😀 😀 😀 to teď v jedné diskuzi řešíme kalíšek a prý si zadělávám na pořádnou infekci 🙄

aerin
17. říj 2009

ahoj holky🙂

ja latkovky pouzivam taky, ke konci ms, nebo nekdy na spineni na zacatku, a taky na noc jako pojistku ke kalichu. mam tu oranzovou co terka a tu samou jeste tmave hnedou🙂 a pak mam jeste tyhle IV http://www.branakdetem.cz/damske-vlozky-hygieni... 🙂 ty sice nejsou tak hezky a mekoucky, ale zas mam pcoit, ze lip drzej

elitera
autor
17. říj 2009

Jo, jasně. Já jsem toho živým důkazem. Díky tý hrozný infekci mi přestaly každoměsíční mykózy 😉

elitera
autor
17. říj 2009

Jo, já mám ty první 3 Haipa Daipa a jako dobrý, ale jsou docela tvrdý a trochu kloužou - občas si je na záchodě posunuju. Tu Bundle jsem posunovat nemusela. Resp. já jsem proti nim nic neměla, dokud jsem si neosahala a nevyzkoušela tuhle 😀

des
17. říj 2009

Tak zas brouzdam po kocarcich a narazila jsem na tohle...proti otiskum detskych nozicek nic nemam, ale tohle??? 😲 😲 😲 http://www.malvik.cz/Postylky-pokoje/dekorace/B...