Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

estrellita
18. lis 2009

madli: 😀

ja jsem taky zvedava, ja myslim, ze ti padne kolem krku, jezis, mne se z vas chce brecet 😀

aerin
18. lis 2009

no ja si prave vubec netroufam odhadovat, jak se bude tvarit/chovat...😅

madlisek
18. lis 2009

ty jo, nedela na stejnym miste, jako delala driv Eli? Ta obcas taky prece pocitala takovyhle nesmysly 🙄

herminka
18. lis 2009

To jméno doufám nebude povinné 😖

Estrel, to špinění máš poprvé nebo už bylo i v dřívějších cyklech? Nezkusila jsi třeba Ascorutin? Tím bys neměla nic zkazit.

Aer, Elit mě zabije, ale mně se na šejkrování nejlíp osvědčuje obyčejná láhev od mléka 😀 (taky je šroubovací).

herminka
18. lis 2009

Aer, Vašek bude nadšený, ne? 😵 😵

chaarleene
18. lis 2009

můj manžel dělal vždycky frapé v láhvi od mléka 😀 pak nám mamka nadělila cosi od Tupperware, tak to teda používáme 😅

jo a včera jsem dostala krabičku ve tvaru papriky 😅

estrellita
18. lis 2009

herminko: prave ze ho mam uz po 4. ze 4 cyklu od ukonceni brani HA. a vzdy v podstate ve stejne dny 😕

vubec nevim, na co je ascorutin! to je dostupne v lekarne?

estrellita
18. lis 2009

uz ctu o ascorutinu, tak mozna by to pomohlo, jenze mne se zda divny, ze ej to vzdy ten samy den (8. DC a 9DC) 🤐

chaar a co bylo v krabicce?

ja se sem uz vecer nedostanu, ale zitra budu zvedava, co si vse poctu 😉

madlisek
18. lis 2009

Tak uzasny den pokracuje, nejlepsi kamarad se letos bude zenit a svatba mela byt na jare a to bychom nemohli prijet - a ted pise, ze bude v lete a jestli se nam to hodi 😵

chaarleene
18. lis 2009

estrel, byla tam cherry rajčátka 😉 😀

tiburcia
18. lis 2009

estrel já jsem to měla jak hodinky 14DC 😀 😀 😀 😀

madlisek
18. lis 2009

Holky, tady ted posledni dobou bezi v televizi upoutavka, ze zensky, co uzivaly antikoncepci urcitych znacek a mely potom urcite zdravotni problemy, se maji obratit na advokatni kancelar xy, ktera proti ty farmaceuticky firme chysta kolektivni zalobu. To mi prijde uplne super, hlavne, ze se verejnost z te upoutavky dozvi, ze antikoncepce neni uzasna a bezchybna.

aerin
18. lis 2009

Vasicek vyrazi domu 😵

madlisek
18. lis 2009

juchuuuuu 😵 Jsem napjatá a dojatá! Až si to povíte, oňufáte se a nacpete se pupíky svíčkovou, musíš nám honem napsat 🙂 A že Vaškovi gratulujm 🙂

elitera
autor
18. lis 2009

Estrel, s tím jménem to byl samozřejmě jen vtip 😀
Ad Tupperware - PCHE! 😀 Tupper je samozřejmě nejlepší! (I když ta paprika je teda děsná kravina, to uznávam) 😀
Aer, fakt se těším na report, co říkal Vašek 🙂

aerin
18. lis 2009

holky, ja jsem tak nervozni, ze je mi z toho uplne blbe 😀

madlisek
18. lis 2009

To je ti blbe z toho, ze jsi tehule 😉

des
18. lis 2009

🙂 tak já myslím, že dneska se už od Aerin nedozvíme nic...to je dobře 😵 😵

madli: já vím, že jste tam s časem trochu pozadu, ale vy budete letos mít ještě jaro a léto jo?? No to teda závidím!! 😀 😀

aerin
18. lis 2009

ale jo, co byste se nedozvedely🙂

svickova perfektni, Vasek se po precteni vzkazu akorat culil a hladil me a rikal ze ma radost a ze me miluje...a tak 😅

madlisek
18. lis 2009

Des, ja tim, ze jeste studuju, pocitam roky na akademicky roky 😀 Takze letos je pro me od rijna 2009 az do zari 2010 🙂

Aer 😵 😵 😵

aerin
18. lis 2009

madli, pocitam roky uplne stejne🙂

elitera
autor
18. lis 2009

Aer 😵 Moc vám to přejem a Lišák tu říká, že má radost i za vás 😵

aerin
18. lis 2009

dekujeme, Teri! 😵

deenakee
18. lis 2009

Jééé... to je taková romantika... Já chci ještě jednou.... 😵

Ta druhá těhotná kamarádka mi teď volala a ta říkala, že dokonce ten test dělali spolu... A pak ji musel utěšovat, když začala schizovat , že to s mimčem nezvládne 😀 ale jiank jsou taky happy...

Já Vám to taaak přeju aer

des
18. lis 2009

aer: no já jenom obdivuju, žes vydržela mlčet celý den 😉 A dobrou noc, hezky se vyspěte - ty i skoromiminko (navrhuju na břiše!! Mně se někdy tak stýská po ležení na břiše 😀 )

A vám zbytku samozřejmě taky dobrou - jen musím Aerin dopřát těch jejich 15 minut slávy, to uznáte 😉

A propos, kdo je tědka nařade? Já myslím, že ještě pár jarních maminek bychom stihly vyprodukovat, což? 😀

elitera
autor
18. lis 2009

des, to těžko, Aer bude rodit tak v červenci 😉 Nicméně já bych se s dovolením zařadila do fronty tak asi na jaře 😉

milmic
18. lis 2009

Jůůů, Aer, potichounku gratuluju a těším se na další zprávy.
Přeju ti moc, aby to vyšlo. 🙂

Já bych se taky zařadila do fronty, vysazuju po okolo svatby. 🙂 Tak uvidíme, kdy se potěšíme my.

elitera
autor
18. lis 2009

mil, ty se mi ozvi do IP, kdy budeš mít čas na tu konzultaci a jestli chceš, abych tam šla s tebou ;)

Dobrou noc, děvčata 🙂

tiburcia
18. lis 2009

aer 😵 😵 😵 😵 😵 😵 muselo to být krásné 😵 😵

tiburcia
18. lis 2009

no jsem zvědavá na tu řadu 😀 hlásím se jako poslední 😀 😀