Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

lucitee
19. lis 2009

aer: jak ti vlastne je? jak se citis??

aerin
19. lis 2009

no, jak mi je...misty citim tlak v podbrisku a chvilkama taky pocity jako pred ms, coz me samozrejme stresuje, i kdyz vim, ze je to normalni...porad se bojim, ze to dostanu... 😒
a celkove mam strach, ze to nedopadne, ale mam to od V. zakazany, tak se snazim myslet pozitivne 😅

no a porad mam hroznej hlad, az se mi z nej dela mdlo 😅

elitera
autor
19. lis 2009

No to víš, jíš za dva 😀

milmic
19. lis 2009

Hlavou dneska nepracuju.
Hlavou nepracuju od té doby, co jsem udělala řidiččák. 😀
Po zkouškách jsem si řekla - tak a dneska už nepracuju. A nějak se toho nemůžu zbavit. 😀

herminka
19. lis 2009

Aer, je snadné říct "nestresuj se", horší je to udělat, ale snaž se, prosím.

estrellita
19. lis 2009

aer: jj, jak rika Vasek, hlavne mysli pozitivne 🙂

manzel mi ted v posteli cetl moc hezky a zajimavy veci o tehotentsvi, o tom, jak je pro mrne dulezity u vztah rodicu, ze se vse prenasi atd. fakt moc hezky veci, i z historie 🙂no asi uz je mu fakt lip, kdyz si tohle cte 🙂

estrellita
19. lis 2009

jezis, proc ja tyhle informace hledam 😔 mam strach 😔 ale u dotkora jsem byla v cervnu a to spineni mi zaclo az po vysazeni HA 🤐
http://zdravi.idnes.cz/pozor-na-krvaceni-mimo-m...

estrellita
19. lis 2009

herminko: no ono to neni jen slaboucke spineni, ale vetsi, ze si musim vzit intimku a je takove hodne hodne tmave, ne krvaceni 😨

darkwitch
19. lis 2009

ahoj omlouvam se, ze vam lezu do diskuze, ale ted jsem koukala k aerin na grafik... 😵 😵 😵

moni1412
19. lis 2009

des tebe vobec netvrdne brusko? tak to mas stastie 🙂 ale hovorim si ze 3.tehu uz bude snad uplne v pohode..pri Deniskovi zacali bolesti od zaciatku, potom sa pridalo tvrdnutie a od zaciatku som lezala, teraz v 24.tt, tak musim ist na to optimisticky 😀

eli pisala, ze gratulujem..... dnes som potrebovala este cosi dodat 😉

aer asponze ti nie je zle... ten hlad sa este da prezit 😅

aerin
19. lis 2009

jeee, ahoj dark! 😵 ja jsem vam chtela napsat uz vcera, ale je tam tooolik novych lidi, rikala jsem si, ze uz si na me ani nevzpomenete 😅

val123
19. lis 2009

ahoj aer, holky omlouvám se taky, že lezu do diskuze, ale aer gratuluji 🙂

darkwitch
19. lis 2009

aer a vidis stale jsme udrzovali tvuj graf a DC aktualni 😉
moooooc ti gratulujeme i kdyz zatim potichoucku 🙂 my uz novou tehulku potrebujem jako sul, tak jsme si te napsali 🙂

aerin
19. lis 2009

holky vy jste zlaty 😵 uz vas jdu pozdravit k vam!🙂

estrellita
19. lis 2009

koukejme kolik je smiraku 😀 mysleno v dobrem 😉

herminka
19. lis 2009

Estrel, sakryš, tak silné špinění? ☹ Nehledej si nic, za chvíli jdeš k dr., udělají Ti třeba hormonlní profil, nebo co já vím co, a hned budeš chytřejší.

aerin
19. lis 2009

holky prave jsem se objednala k doktorce - na 3.12., to mame vyroci, tak pry udelame fotecku, at mam pro tatinka darek 😀 😵

moni1412
19. lis 2009

jeeeej, aer aj ja mam vtedy poradnu 😀 to bude plodny den na infosky 😉

herminka
19. lis 2009

Zdá se mi to, nebo skoro všichni mívají poradny ve čtvrtek? 😀

moni1412
19. lis 2009

hmm, u nas v BN myslim ze väcsina gynekologov 😉

andelka
19. lis 2009

Holky, tady je člověk po jednom dnu neúčasti jak archeolog 😀 A takové novinky mi zrovna unikly, doprčic.

Aer: Já jsem to věděla, že to brzy přijde 🙂 🙂 🙂 Potichu gratuluju a mám obrovskou radost 😵 😵 😵 dobrá věc se podařila 🙂 🙂 🙂 to je paráááááda 🙂 🙂 🙂

andelka
19. lis 2009

a teď vás jdu dočíst 🙂

moni: Já chodím taky ve čtvrtek 😉

aerin
19. lis 2009

diky, andelko🙂

estrellita
19. lis 2009

herminko: jj ☹ uz radeji nic nehledam a ten tyden a kousek vydrzim ☹ ach jo.

aerin
19. lis 2009

estrelko, moc ti drzim palce at brzy vis na cem jsi, po tom profilu budes urcite chytrejsi🙂

estrellita
19. lis 2009

aer: snad jo, dekuju. vlastne k doktorovi jdu 7 dni pred MS(jesti teda bude cyklus jako ten pred tim), takze dobra doba na to,abych se s nim domluvila na hormonalnim profilu!!
jen doufam, ze zas neprobrecim celou noc ................ 😔

aerin
19. lis 2009

to jo, ja jsem na profilu byla myslim 3DC🙂

moni1412
19. lis 2009

estrel tyzden aj cosi? neboj, tu ti to rychlo ubehne, stale sa tu cosi deje..... a drzim palce..... potom hned podaj spravy, dobre? 😒

andelka
19. lis 2009

aer: Kde máš ten graf? Já se chci taky pokochat 😵
Holky mají pravdu, nestresuj se a mysli pozitivně. Na druhou stranu vím, jak je to těžké. Já se bojím pořád a do cca 12 týdne jsem byla dost opatrná, moc jsem si to nepřipouštěla a prostě doufala. Ale když se to má podařit, podaří se to a vy si to zasloužíte 100%.

Já jsem si včera koupila těhotenské rifle a dneska mi přišel balíček s těhu tričkem a těhu pásem (zatím je na poště). nějak tomu začínám věřit. 😅

Jinak mi bříško roste pomaličku ale jistě, manžel je zlatý, pořád se ke mně tulí, hladí bříško a pusinkuje ho, protože tvrdí, že miminko musí už teď cítit, jak moc ho milujeme a že je chtěné. 😵

Já su tak dojatá, že se též furt tlemím na pc 😀

estrellita
19. lis 2009

uz jsem hledala naposled y byl tam dotaz podobny memu a odpoved lekarky byla lepsi, nez ten clanek na idnesu 😅
Dobrý den, příčinu jen z popisu určit nelze, ale v každém případě doporučuji zopakovat návštěvu gynekologa a informovat ho o přetrvávání špinění (nebo krvácení? hnědavý až hnědý výtok je špinění, pokud by se objevil i jen náznak krve, hovořte o krvácení). Špinění může být jak hormonálního původu (hormonální nerovnováha v produkci hormonů ovlivňujících děložní sliznici), tak mechanické ("odřená pochva"?), může být myom v děloze (méně pravděpodobné, jedná se o nezhoubný svalovinový nádor, eroze ("odřenina") na děložním čípku apod.

takze dle popisu se jedná o špinění. aaaa už vás přestanu otravovat 😅 jen jsem rada, ze se muzu vypsat 😔