Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

milmic
29. lis 2009

A co je to DC, El?
No já jsem to zapomněla vzít 10 a 11 tabletku. 😎

madlisek
29. lis 2009

Krasny Eli, taky se dojimam 🙂

elitera
autor
29. lis 2009

DC je den cyklu, ne? Ale já jsem o tom, myslím, nepsala. 🙂

milmic
29. lis 2009

Jéé, to byla Tib. Jsme slepá, pardon.
Každopádně děkuji za vysvětlení, tyhle zkratky ještě nedávám. 😎

Jinak já mám psané, že první dva týdny .... špatný. A víc než jedna... ještě horší. 😎

elitera
autor
29. lis 2009

mil, tak se na to vyprdni už úplně, beztak je to drek 😉 Začni měřit a aspoň se ti dá tělo do pořádku 🙂

moni1412
29. lis 2009

char ta je naozaj krasna 😵 este som nerobila prieskum, ale uz sa na to chystam 😅

sijen to je super, ist do väcsieho je vzdy lepsie 😉 a som rada ze ta tu vidim 🙂

a k vencu - my mame, este od minuleho roku, odvtedy je hore na linke ( 😅 ) a kedze sme dnes neboli na omsi, akosi sme pri obede pozabudli ze je prvy adventny den a dokonca aj kalendarik ma Denisko, aj na ten spominam az teraz pri pisani 😀 asi ozaj nieco na tom bude - tehotenska demecia 😅 🙄 😀

milmic
29. lis 2009

No já bych do toho možná i šla, ale trošku mě odrazuje, že se to musí pořád ve stejnou hodinu.
Toho asi nejsem schopná docílit právě... 😒

A taky trošku pohodlnost, že si můžu posunout MS jak potřebuju.

moni1412
29. lis 2009

no vidite, nehovorim?! ved advnetny kalendarik je az od prveho, nie? 😀 no zle to zacina byt so mnou 😅 😎

tiburcia
29. lis 2009

moni advent je každý rok jinak...je to tak, že se berou čtyři neděle před štědrým dnem 😉

tiburcia
29. lis 2009

jinak děvčata hlásím že ani moje super truper nová HA nestačí na nevysvětlitelné špinění 😠 začalo to 8DC a trvá to furt 🙄 🙄 už si jako připadám jak kdybych to měla měsíc v kuse 😠 😢 😔 😔

takže sem se rozhodla že to doberu a HA nazdar 😎

moni1412
29. lis 2009

tib az tak zle na to nie som... 😀 viem, ale tie cokoladove kalendariky byvaju az od 1.12.väcsinou, ma napadlo neskor ako som to napisala 😅

elitera
autor
29. lis 2009

Mil, a to nevstáváš každej den aspoň v 8? 😉 Já jsem dneska např. protřela oko v 5.47 (standardně měřím a vstávám v 5.30; no, teda spíš se budím, než vstávám), oslintala teploměr, zanadávala si, jak mu to trvá, než zapípá, a zase jsem nevěděla o světě až do osmi 😉

milmic
29. lis 2009

Tib, fajn rozhodnutí. 😀
A co potom? Už nic? 😕

madlisek
29. lis 2009

Tib, mrzi me to spineni, ale myslim, ze prestat brat HA je super rozhodnuti 🙂 Jakou antikoncepcni metodu zvolite?

milmic
29. lis 2009

El,
no já právě každej den vstávám jinak.
Např. po, pá, so, ne nevstávám a jsem schopná spát do půl desátý, jak jsem unavená. V úterý v 7, ve středu v 7:30 a ve čtvrtek v 6:20.
A nevýhoda u mě je, že když si dám každej den budík na 6 řekněme, abych změřila, tak já už třebas potom ani neusnu, obzvlášt - bude-li už venku světlo. To už je prostě ráno no. 😔 Nebo když bych to dala na pátou, tak se budu každý ráno u toho strašně vztekat, že potom nemůžu půl hodiny usnout a pak budu celej den pomačkaná.
Tohle ranní probouzení mi moc neprospívá, to už mám vyzkoušený. 😔

V tomto je to děsně blbý právě tahle metoda pro mě. Jako kdyby ta hodina nevadila, tak není co řešit...

aerin
29. lis 2009

no tak jaksi nikdo nemuze mit vsechno, ze, je to o prioritach🙂

milmic
29. lis 2009

Asi tak..
Nejdřív potřebuju uklidnit rozvrh týdne. Když budu každý vstávat do práce stejně, jsme zase o kousek jinde. 😉

tiburcia
29. lis 2009

jako vůbec nevím no.....jako kdyby to bylo sem tam, tak pharmatex....jenže s naší frekvencí, to bych se nedoplatila...tak musím prozkoumat co všechno jde... 😉

tiburcia
29. lis 2009

holky já kdybych měřila, tak bych si budík musela řídit na 4 hodiny 😖 což se mi teda nechce..protože já jak se vzbudím, tak už ráno neusnu 😅 takže měřit se asi nebude...

elitera
autor
29. lis 2009

No, Mil, jednak souhlas s Aer, že je to o prioritách, a jednak pravidelnost v životě nemá žádný negativa 😉 Co vstávat každej den v těch 6.20 a o víkendu teda v 7? Ráno stihneš nějakou práci, večer půjdeš včas spát, budeš spát pravidelně svých 8 (6, 10...) hodin, jíst pravidelně... 😉

milmic
29. lis 2009

Soucítím s Tib, jsem na tom stejně.

No jako jasně, je to o prioritách.
Zatím mám dost šílený životní tempo, který nedokážu sklidnit. 🙄 A potřebuju spát jako sůl, navíc od tý doby, co jsem měla borelku jsem strašně unavená, no ted se to vysvětluje štítnou žlázou.
Ted mám poslední měsíc školy a pak už to bude zase o něčem jiným, to už budu vstávat jen jeden den do flétny, jinak pravidelně ve stejnou hodinu, abych se učila na státnice. Takže budu zase někde jinde časově.

Ale zas není nic neznámýho, že ne každá antikoncepční metoda je vhodná pro každýho. Jak někdo nechce HA, tak já ted v tuto chvíli nezvládnu měřit.
Ale nevadí mi to, ráda si počkám... 😉

madlisek
29. lis 2009

Tib, kdyz budes chtit, poslu ti z amazonu za vyhodnou cenu megabaleni durexu 😀

elitera
autor
30. lis 2009

Mil, promiň, že jsem do toho tak šťourala. Máš pravdu, každýmu vyhovuje něco jinýho 🙂

des
30. lis 2009

Pěkné ráno....tak já začínám poslední celý pracovní týden...halelujá! A zjistila jsem, že teda fakt nevím, jak to pak budu všechno stíhat, už teď jsem zjistila, že se mi kryje prezentace plínek s předporodním kurzem! 😀 😀 (prosím nekamenovat!! 🤐 )

milmic
30. lis 2009

El, o nic nejde. 😉
Já vím, že jste zastánkyně měření a má to něco do sebe.
Taky se mi HA přestává líbit, nemám s ní žádný problém, ale spíš mě osobně se mi nelíbí ta chemie. 🙂
Jen s tím musím zatím počkat no.

Des - tak to máš fakt parádní. Už se ti to krásně blíží. 😵

lucitee
30. lis 2009

mad: trochu ti ty americky vanoce zavidim. Jsem sice 100% zastancem jeziska a ceskych tradic, ale zaroven rada koukam na americky vanocni filmy a pohadky, libi se mi ta jejich atmosfera. Ikdyz je to jiny nez u nas. BUde to zajimava zkusenost.

Ja se hlasim po adventim vikendu, upletla jsem venec, udelala vyzdobu a upekla pernicky. Fotku vence dam za chvili na Picasu.

chaarleene
30. lis 2009

des, tak to se ti to už pěkně blíží 🙂

já budu zadělávat na perníčky asi ve středu, dneska mám plavání a cvičení, zítra hematologii a cvičení, takže až až...

lucitee
30. lis 2009

fotka umistena, jen si predstavte barvu svicek a ozdob jako rubinovou, sytou a krasne rudou.

chaarleene
30. lis 2009

luci, moc hezký 😵 😵 😵

des
30. lis 2009

luci: pěkné! Já tam tu rubínovou docela vidím 😉