Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

andelka
3. pro 2009

Mě to pobavilo 😀
Jsem zvědavá, s čím ještě přijdete 😀 Ale abyste viděly, že bříško už fakt mám, tak jsem dala zbrusu novou fotku do alba (do naší blešky), je to po snídani, tak už ho prostě musíte vidět 😕

aerin
3. pro 2009

nooo, andelko, uz tam neco je😉

ja jsem radsi fitky bricha zatim nedavala, jsem tlustoch 😀

milmic
3. pro 2009

Anděl: já vím. 😔
Nestává se mi to tak úplně běžně, že bych zapomněla tolik.
Mno uvidíme, jestli už to nevysaadím úplně. Ráda bych už.... ale nevím, jak moc
se s tím stotožní můj milý. 😅
Prvý měl jasný názor - ne dřív než po svatbě a bez diskuse. Minule už byl nakloněnější...
Tak uvidíme. 😀

herminka
3. pro 2009

Aer, nádhera 😵 Hrozně moc gratuluji a držím palce!

andelka
3. pro 2009

aer: Klidně dej 😉 Já se fotím od 5tt každej tejden 😀 Ale teprv teď můžu tvrdit, že je to těhu bříško a ne špeky. Ty nejsi vůbec žádný tlusťoch, vždyť jsi drobounká 🙂

mil: Je to dilema,co? Já jsem ale taky začala uvažovat o vysazení až po svatbě. A manžel mě 100% podpořil. Antikoncepce je vždycky záležitost páru, takže hoďte řeč a uvidíš k čemu dojdete. Dneska docela lituju, že jsem se neodhodlala dřív. Tím myslím hned po svatbě a ne až za půl roku.

aerin
3. pro 2009

andelko, no drobna mozna jsem, ale brisko nemam ani zdaleka tak plochy jako ty, to mi ver😉 mne proste vystupuje, bylo to tak i kdyz jsem vazila 41kg, nevim cim to je...

andelka
3. pro 2009

aer: Mě zas vystupuje trochu, ale oplácaná jsem celá - to si nevybereš. A teď už to máš jedno, poroste ti tak jako tak 😉 a z krásného důvodu 🙂

aerin
3. pro 2009

to jo, ted uz je to fuk 😀

andelka
3. pro 2009

To si piš. Teď ho můžeš hrdě vystavovat 😉 Já vypadám furt prostě oplácaně. Nevím, kdy půjde poznat to, že nejsem tlustá, ale těhotná 😅 Naštěstí zatím jsem nepřibrala vůbec nic, jen to bříško roste, tak to snad nebude taková tragédie.

aerin
3. pro 2009

prosim te, jasne ze to nebude tragedie😉

lucitee
3. pro 2009

aer: je to uzasnej pohled!!!!

milmic
3. pro 2009

Anděl:
no musíme nějak hodit řeč, páč mám dva týdny na to, abych si došla pro recept.
Spíš si říkám, že asi potrvá, než se mi srovná cyklus a tak všechno. I když moje sestra otěhotněla 3.měsíc po vysazení, ale já to můžu mít jinak.
A ted ještě po svatbě čekat třebas půl roku než to půjde...... 😒

andelka
3. pro 2009

aer: Aby to nebyla spíš tragikomedie 😀 Ale to je jedno, pro miminko vydržím cokoli 🙂

mil: jestli nemáte králikoidní frekvenci, tak určitě je dost možností mimo HA. Jako ono se nedá dopředu "počítat" s tím, že to třeba nepůjde, může to být úplně v pohodě. A když náhodou nebude, tak si aspoň člověk nebude pak nadávat. Příjemně překvapená můžeš být vždycky.
Ale základ je, pokecat s tím druhým v týmu, jak to vidí on.
Mně třeba už kolikrát před svatbou muž řekl, ať se na HA vykašlu, jestli chci (to když jsem zrovna několik měsíců po sobě dlouho špinila a byla jsem z toho už zoufalá). Ale já jsem nechtěla, bála jsem se, nevěděla co jiného místo toto, neměla jsem odvahu něco měnit. Ale pak se to zlomilo a šla jsem od toho. A dobře jsem udělala.

aerin
3. pro 2009

mil, myslim si totez co andelka, pokud to mate se sexem fakt tak jak porad naznacujes, prijde mi jako holej nesmysl zanaset si telo HA...

moni1412
3. pro 2009

chaar jaaaaj tak, som sa zlakla ze si lezala 😒 no ja som na cukro bola u svojho gynekologa, tak sa dalo, aj ked aj tam prislo zopar zien na krv a oprskali vsetko okolo 😖 tiez sa snazim co najmenej zdrziavat nielen v nemocke, ale aj kde je vela ludi... obideme sa s malym aj bez chripky 😅

aer gratulujem velmi velmi moc, zo srdiecka vam prajem aby vsetko slo krasne az do konca 🙂 😵 drzkajte sa 😉 a ta pohladnice pre tatinka od drobceka je uzasna 😵

my po poradni - vsetko ok, teda az na zlu kultivaciu, ale macmiror to snad vyriesi 😀 no a aj cukor mal byt uz dnes - vysledky, ale mam si az zajtra zavolat, tak som zvedava 🙂

herminka
3. pro 2009

Mil, připojuji se k holkám s názorem ohledně HA. Jen ale ještě uvedu opačnou stranu mince, a to totiž, že většině žen se po vysazení zhorší pleť, což není na svatbu právě žádoucí, že 😒

aerin
3. pro 2009

jooo, to je zas fakt...ja mam teda hlavne problem se zadama (jako s pupinkama na zadech), coz do svatebnich satu taky nebude nic moc 😲

andelka
3. pro 2009

Já jsem teda na tom pořád stejně. Spíš si říkám, že kdybych bývala počkala se svatbou až po státnicích, mohla jsem mít minimálně o číslo menší šaty 😀 Ale to jsou detaily. Já bych to jinak nechtěla, než jak to bylo a je.
Jinak pupínky se dají zamaskovat (na ksichtě krémem, na zádech vlasama, šaty, závojem, šálkou..), na fotkách vyretušovat. On člověk nikdy neví - může mít na svatbu pleť z alabastru a k tomu ruku v sádře 😀

aerin
3. pro 2009

andelko, jojo, na retusovany fotky se tesim 😀

milmic
3. pro 2009

Hm, to je zas druhá stránka věci.
Každopádně taky si říkám, že když nemáme "králičí frekvenci" (úžasný spojení), tak že bych to brát nemusela.
Ono když to jde dobře, tak jednou týdně..... no, jak říkám, moc tomu nedáme. 😀

Pokecáme a.... uvidíme. 😉

aerin
3. pro 2009

a tak to jooo, to je jeste dobra frakvence...my jsme vetsinou s HA meli jeste slabsi 😀

milmic
3. pro 2009

Myslíš, Aer?
To je fakt maximum, jednou týdně. Občas to vyjde ještě mnohem hůř, když je špatná konstalace hvězd. 😀
Teda nechápej to tak, že se hádáme, to ne. Jen občas jsem na bytě v dobu, kdy se ani jednomu fakt nechce.

A čím to, že s HA jste měli slabší? To má HA na to nějakej vliv?

Já nevím, jestli při této frekvenci se je lepší tu HA brát nebo ne.... Zkusím o víkendu nahodit tému.

herminka
3. pro 2009

No, jak které pupínky se dají zamaskovat make upem 😒

Mil, neber to jako přesvědčování, ale jako názor a příspěvek do diskuse: když si představím, kolik svinstva do sebe nacpeš kvůli cca 4 dnům v měsíci... Samozřejmě, že pozitivní je pohodlnost, pěkná pleť, možnost posunu MS... Jak se tu nedávno psalo, záleží, jaké má kdo priority.

aerin
3. pro 2009

HA docela podstatne snizuje libido...aspon u me teda jo a takovy zkusenosti ma i spousta znamych

herminka
3. pro 2009

HA má poměrně často vliv na sexuální apetit, přece jen, když žena ovuluje, je přitažlivější pro muže (líp mu voní 🙂) a sama má taky větší chuť. Nedá se to samozřejmě říct paušálně, ale dle zkušeností mých, kamarádek i z diskusí je to fakt hodně časté. Takže HA pak působí opravdu velmi silně antikoncepčně 😀

herminka
3. pro 2009

Á, než se vykecám, Aer to tu napíše polopatě 😀

Ještě jsem četla, že okolo ovu je žena opravdu "hezčí" - má jinou jiskru v oku, příznivější poměr pasu a boků (nevím, jak vy, ale já jsem spíš trochu nafouklá 😀), pěknou pleť atd.

milmic
3. pro 2009

😀 😀 😀 😀 Hermi, ty jsi mě ted rozesmála... kolik svinstva kvůli 4 dnům v měsíci. 😀 😀 😀 No ale je to tak.

andelka
3. pro 2009

mil: Tak to máte jak my, při HA i bez ní. Ale u nás nešlo o chuť, jako o jiné objektivní překážky. A jak se nám veverka pěkně povedla 😅
Ale opravdu se udává a hodně holek to potvrzuje, že po vysazení mají mnohem větší apetit 🙂
Já jsem si taky kolkrát říkala, jestli mi to vůbec stojí za to, trápit se s HA a dávat za ni tolik peněz, když někdy byl měsíc, kdy na to došlo sotva jednou (třeba když bylo zkouškové nebo vánoce).
Jinak u mě šlo hlavně o tu pohodlnost a pravidelnou MS (pseudo, že). Pleť se nějak extra nezlepšila a posunout MS mi nikdy nešlo, zkoušela jsem to asi 3x a vždycky jsem akorát dýl špinila. Takže asi tak. Ono je hodně faktorů a každý to má jinak. Tak si musí rozhodnout, jestli nakonec převažují pozitiva nebo negativa, jak se cítí, jestli některé vci nezačal vnímat jinak a tak. Pro každého je ten konečný impuls něco jiného.

herminka
3. pro 2009

Mil, pokud jde o HA, servítky si neberu 😉 Nejsem vůči ní vyloženě zaujatá, ale nemám o ní valné mínění 🙂

Zajímavé je, že kamarádka zdravotnice (fyzioterapeutka) brala HA asi 4 roky, teď ji vysadila, že se cca po Novém roce začnou snažit a říká, že HA už nikdy brát nechce. Přitom sama už dřív připouštěla, že HA není to pravé, ale musela si na to přijít sama až teď.

milmic
3. pro 2009

No.....
Tak to asi víme všichni, že to není to pravé ořechové, ale nějak se to toleruje no.
stejně to je zajímavá debata o HA. Spoustu holek to bere a spoustu holek si taky myslí, že to není OK, ale berou ju.
Jako já. 😀 😀 Na moji obhajobu ale říkám, že pomalu měním názor.
Chci se o víkend poradit, přeci jen v tom nejedu sama...
A i když je spoustu jiných metod..... počkám si radši na vyjádření většinové části rodiny. 😀 😀
Nerada bych rozpoutala nějakou nevoli a dusno v našem vztahu.

Např. kamarádovi jsem se snažila vysvětlit, proč bych ráda zrušila HA. A jeho reakce byla zajímavá, řekl: No, tak tohle já ted řešit nebudu, a abych se prděl s kondomem, na to se můžu víš co. 😀 😀
Chlapi prostě.