Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

tiburcia
13. pro 2009

jinak ad chlapi a diskuze na koníkovi....manžel to neřeší 😀 asi je rád, že to říkám vám a ne jemu 😀 ....já jsem tu ráda, protože jsem se jak na svatbu tak už o dítěti a těhotenství dozvěděla tolik nových informací že mě to posunulo oproti mým kamarádkám mnohem dál 😉 a nějaké spešl info tu taky nedávám...vím, totiž, že mě tu lidi čtou 😝 ale co z nich mám...

milmic
13. pro 2009

Piano - the Piano
http://www.csfd.cz/film/13942-piano-piano-the/

Fontána - The Fountain
http://www.csfd.cz/film/116226-fontana-fountain...

Ještě jsem koukala na Pans Labyrinth - El Laberinto del Fauno
http://www.csfd.cz/film/221638-pans-labyrinth-l...
To bylo taky zajímavý, docela mě bavilo hledat v tom skrytý smysly a paralely, no prostě se v tom poštourat, ale na můj vkus moc krve. Ale zajímavej film, pokud se to veme z pohledy motivů a smyslů.

eirin
13. pro 2009

Chaar, to si myslím 😀

Hurá, už mám všechny dárky! Teď už jen pár drobností pro radost a je to. A právě začal adventní koncert, tak si to jdu užívat, konečně mám vánoční náladu..

estrellita
13. pro 2009

holky, no jo, a nemohla byste nektereho chlapa presmerovat na toho meho, aby to taky pochopil? 🙂) pn to jako podle me obcas chape a obcas vubec ... no ani nevim, jak to vysvetlit. ale mame ted spis hadavejsi chvilky hlavne kvuli tomu, jak uz dlouho predstavujeme.moje mamka rikala, ze u prestaveb se vsichni "rozvadi" 😅 ale uz jen detaily a mame to.

jinak cekam, ze v tydnu by mi mely prijit vsechny darky 🙂 tak to pristi tyden asi v utery hezky zabalim 🙂 dneska jsme koupili nadhernyn stromecek 🙂 tak uz se tesim, jak ho pred Vanocema postavime 😵

a jinak hlasim snih, snezilo i pres den a u nas to zustalo i dost dlouho lezet 😵 😵

chaar: a ukazes brichate fotky? 🙂

tiburcia
13. pro 2009

mil děkuju za tipy...ani jeden jsem neviděla, tak si je už stahuju 😀

estrel ony ty přestavby jsou asi fakt zápřah...každý má svůj názor, představy 😉

a to si představte, že já to všechno zařizovala a vybírala sama, protože můj manža to nesnáší 😀 na jednu stranu mě mrzelo, že mi na to neřekne svůj názor, ale na druhou jsem to měla jak jsem chtěla 😀 😀

madlisek
13. pro 2009

Tib, to je mozna nejlepsi 😀

Estrel, hlavne, ze uz je lip. A maminka ma pravdu. My jsme se taky hadali, kdyz jsme se stehovali. A ted uz si ani nevzpomenu, kdy jsme se kvuli necemu chytli naposled 🙂

Konecne jsem si byla poradne zabehat, slunicko mi chybelo 🙂

estrellita
13. pro 2009

jj, presne tak, kazdy ma svoje predstavy, manzel moc neresi detaily a ty ja mam zas rada, jemu to prijde zbytecn yatd. ...no a kdyz si to tak vezmu, zacali jsme na konci zari, dlouho jme byli s vecm av jendom pokoji, nemohli nic najit, to uz je proste na palici, kdyz v tom vsem musime bydlet. ale na druhou stranu jsem stastna, ze jsme se do toho pustili, vypada to tu ted uz opravdu utulne (ale ten koberec jsme do predsine nestihli dat a nevim, kdy to udelame, kdyz pres tyden nestihame a o vikendu jedeme pryc a pak uz jsou Vanoce, po nich taky hned odjizdime 🙄 )

madli: my se prave taky nejak moc nehadame 🙂 tak uz se tesim, az zas nastane to obdobi 🙂
u nas je dneska silena kosa a snezilo, takze tam bych nevybehla 😅

eirin
13. pro 2009

Estrelko, my taky začli v září - a stále ještě žijeme v tom jednom pokoji obklopeni všema věcma z kuchyně a obýváku :D Teď byla kvůli kuchyni hoodně dlouhá prodleva. Ale už snad konečně taky budeme od příštího týdne žít jako lidi, když bude linka. A gauč by měli dovézt taky příští týden - na ten už se moc těším.
Kupodivu jsme se při rekonstrukci na všem shodli, ale máme stejný vkus, tak to šlo snadno.

eirin
13. pro 2009

U nás to jsou jiné věci, kvůli kterým občas jeden rosteme z druhého 😀

estrellita
13. pro 2009

eirin: tak to obdivuju, ze jste se nehadali, my mame celkove taky stejny vkus, jen s temi detaily se to lisi a taky pristupem, ja bych vsechno hned (klidne bych uklizela do noci, jen aby to bylo co nejdriv) a manzel je spis na tu pohodu, ze se nesmime predrit, protoze jinak by to nebylo prijemny, takze radeji vsechno dela dyl o kouksach atd. no takze to ani neni o vkusu 😅

eirin
13. pro 2009

Estrelko, tak v tomhle se taky trochu lišíme, ale ještě jsme se kvůli tomu nehádali. U nás každý dělá to, co se mu zrovna chce nebo je potřeba, a kupodivu to funguje. Co jsem těhotná, tak toho rozhodně víc dělá Komár, protože já pořád ještě chodím do třech prací a tak jsem večer dost vyšťavená. Teď zrovna vytírá, no je zlatý.
My se vlastně ani tak nějak nehádáme, spíš na sebe děláme ksichty, když už. Nebo trousíme nepatřičné komentáře 🙂 Ale to je prostě povahama, proto přeju, ať už máte brzo hotovo a je u vás klidněji.

estrellita
13. pro 2009

u nas normalne taky, ale jsou veci, ktere je potreba, abysme udelali spolu, a to pak proste je trochu problem. no ja bych to taky nazvala spis jako nepatricne komentare, i kdyz obcas to hadka jako takova byla, asi 2 krat , a teda stalo to "za to" 🙄
dekuju, ja uz moc doufam, ze klid bude 🙂)

a jak ti jinak je? vse v pohode?

a co aer? musis se nam pravidlene hlasit 🙂 😉

milmic
13. pro 2009

Holky, počkejte, jak to bude u nás, až budeme shánět náš vlastní dům a řešit rekonstrukci a ty věci okolo.
Já jsem vidlák a čouhá mi sláma z bot a přesně tyhle lidi můj milý nesnáší. 😀 😀
Budeme veselá domácnost...

eirin
13. pro 2009

Jojo, u mě dobré, jen jsem prostě pořád unavená (haha, prý že v druhém trimestru únava pomine - u mě teprve ta pravá nastala). Ale počítám, že vše teprve přijde 😅

chaarleene
13. pro 2009

tak mám upečeno, slepeno, polito, ozdobeno 😵 😵 😵

chaarleene
13. pro 2009

eirin, já jsem taky pořád unavená, neustále 😒

jo a dneska jsem si od tchýňky přinesla tašku košilek a dupaček po manželovi a jeho bratrech 😵 a ještě jsme dostali nějaké nové plenky a kojenecké osušky 🙂

a dostala jsem gerberky a orchidej 😵

moni1412
14. pro 2009

eli no moja mamina si musela dat urobit kvoli tupperware veciam novu skrinku 😀 a uz aj tam sa to pomaly nezmesti 😅

my sme tiez v sobotu piekli medovnicky, linecke, vcera zliepali a zodbili.... esteze mi chlapi pomohli 🙂 aj tak som v sobotu vecer mala dost, nohy mi zacali opuchat, no uz sa to asi zacina 😒

a taka som nastvana.... 😖 mozno niektore viete ze sme cakali na jeden pozemok - realitka s tym robila, teraz uz slo do tuheho, tak jeden vlastnik vedlajsej parcely sa rozhodol ze nepodpise zmluvu, tym padom ked jeho pozemok bl v strede toho planovaneho projektu, tak s´to cele padlo 😠 tolko casu a energie co tam vlozila ta realitka - musia byt riadne nastvani... a my tiez, uz dlho sme mohli hladat cosi ine alebo sa pokusit urobit cosi s tymto... teraz by sme do marca chceli zobrat hypo, lebo s 2 detmi to bude asi horsie a 3 mesiace nie je dlhy cas... tak teraz zhaname geodetov, pozerame ako druhe riesenie uz postavene domy... ale aspon sa uz cosi deje 😒 som zvedava ako to dopadne 😒

char ja mam tiez kopu veci este po nas a niektore su naozaj peknucke a hlavne kvalitnejsie... a hlavne latkove plienky... tie som ani pri Deniskovi nekupovala nove 😉

estrellita
14. pro 2009

teda holky, ja se bala, kolilk toho tu bude a kolik budu muset docitat a jsem prvni a jeste k tomu jsme se propadly na treti stranku, co to?? 😕 😀

jinak ja jsem si dnesnim ranem vyslouzila hormonalni profil ☹ jdu zitra rano, jsem 7, nebo 8 DC (nevim, jestli jsem nepocitala bolbe zacatek cyklu) a je to tu zas a dost 😠 takze jsem volala a mam prijit hned zitra rano, tak mi drzte palce. ale jinak jsem se dozvedela, ze cytologie je naprosto v poradku a ostatni kontrolni stery taky. tak uz sjem asi blazen, ovu mam taky, cykly ted pravidelny, jen tohle me stve, tak snad se na neco prijde 😔

tiburcia
14. pro 2009

chaar gratuluju...já nemám doposud vůbec ale vůbec nic 🙂

moni....tak doufám,že se to nějak vyreší a najdete něco superního!!!

estrellita
14. pro 2009

chaar: jsi dobra 🙂 ja musim dneska vecer znovu upect kokosky, protoze je manzel vsechny snedl 😀

moni1412
14. pro 2009

estrel nech upecie on 😀 ked ich vsetky spapal 😀

tib dik, dufame aj my

estrellita
14. pro 2009

MOni, to on by si pak radeji uz nedal 😀 ale slibila jsem, ze je upecu i jeho kamaradovi (oni je vlastne snedli spolu), protoze nam doma s necim hodne pomahal, takze jim je udelam. i kdyz jsem se pred tim rozcililia, ze to jedi z krabicky, nejak mi vadilo, ze to neni hezky na talirku, na stole. coz je pohorsilo, ze me ma preci hlavne zajimat, jestil jim to chutna 🤐 no jak rikam, nektere veci bereme odlisne 🙄 😅

moni1412
14. pro 2009

estrel 😀 hmm, muzi a zeny, no..... tie rozdiely su niekedy dooost viditelne 😅 tak ta caka este kopu roboty, co? 🙂 ti chlapi 😅

estrellita
14. pro 2009

ty kokosky jsou strasne jednoduche a rychle, takze je to v pohode 🙂 jen si fakt rikam, ze kazdy clovek by mel mit sourozence druheho pohlavi, protoze pak by nekterym vecem proste rozumel vic 😀

estrellita
14. pro 2009

a tim jsem chtela rict, ze ja ho mam, ale on ma brachu 😀 😀

madlisek
14. pro 2009

Ahoj holky!

Treti stranka?? 😲

Estrel, jsem zvedava, jak ti ten hormoprofil dopadne, snad nevystouraji nic zasadniho! Ad kokosky - nedivim se, ze je snedli, jsou proste vyborny!

Moni, to je smula s tim pozemkem ☹ Kvuli jednomu cloveku tolik komplikaci. Drzim vam palce, at rychle najdete jiny pozemek nebo uz i domecek!

chaarleene
14. pro 2009

moni, tak to naštve 😒 my čekáme na pozemek už rok a půl, takže si to dokážu představit 😒

chaarleene
14. pro 2009

estrel, my taky bereme některé věci odlišně, to je tím, že já jsem holka a on kluk 😀

třeba včera jsem polévala cukroví a už bylo asi 10 večer, tak jsem řekla manželovi, jestli by mi nepomohl... zadání bylo jednoduché - na polité dortíčky dát doprostřed cukrovou vločku... manžel to tam frkal, jak ho napadlo, uprostřed není snad jediná, protože to je přece jedno a přece nebudou všechny stejné a on by to stejně doprostřed neuměl a stejně se to nakonec sní 😅 ale to mi bylo jasné už v momentě, kdy jsem mu o to říkala, že on tyhle věci moc neřeší a podle něj se se vším moc dělám 😀

estrellita
14. pro 2009

chaar: tak to je uleva slyset, ze je to podobne i jinde 😀 😀

estrellita
14. pro 2009

madli: snad ne, moc v to doufam, jen ale chci, aby se to nejak vyresilo, protoze to je neprijemne 😔