Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

tiburcia
15. pro 2009

estrel nenašla jsem žádné vedlejší účinky 😉

madlisek
15. pro 2009

Estrel, ja jsem tu uz parkrat psala, ze me kontryhel zpusobil extremne silnou MS (mam-li byt expresivni, byly to opravdu potoky 😝) takze mozny to je. Ale vzhledem k tomu, ze to je spineni a mas to pravidelne a mimo MS, tak si myslim, ze to opravdu spis bude hormonalniho puvodu.

estrellita
15. pro 2009

madli: ja jsem v diskuzi o kontryhleu nasla, ze zase nekterm diky ni temer vymizela MS, tak ji prestaly uzivat a pak to bylo OK.
no asi jo, ja tak nesnasim cekat!!! ty vysledky bude mit urcite do konce tydne, tak nechapu, proc me nemuze s doktorem spojit telefonicky??? 🙄

chaarleene
15. pro 2009

jo a dneska jsem koupila miminku k Vánocům 2 bodýčka a dvoje dupky 😵

madlisek
15. pro 2009

To taky nechapu. Mozna bys tam koncem tydne mohla zkusit zavolat pro vysledek, treba ti neco reknou?
To mi prijde trochu zvlastni, ze by kvuli kontryheli zmizela MS, kdyz kontryhel zvysuje delozni sliznici 😕

estrellita
15. pro 2009

madli: jj, mi to prijde taky divny. buh vi, ale treba fakt bylinky na kazdyho pusobi jinak 🙂
a jinak jsem manzelovi objednala koren Maca, snad se nebude zlobit 😅

madli, tak ja to zkusim, jestli by mi ho nemohla dat. zavolam tam pristi pondeli (i kdyz vlastne nevim, jestli on uz nema dovolenou). mozna prave proto me objednala az na ten prvni tyden ☹ no tak uvidime, zkusim to pro jistotu v patek a budu doufat, ze me sestricka po telefonu neserve 😅
chaar: se bude mit 😉

herminka
15. pro 2009

Tibu, týjo, Paříž je můj sen 😵

Estrel, s tím kontryhelem těžko říct 😒 Piješ ho pořád nebo někdy vynecháš? Mně se párkrát stalo, že jsem po MS ještě pár dní špinila (třeba do 8.DC), a když jsem kontryhel při MS vynechala (tj. pila po zbytek cyklu), nešpinila jsem.

andelka
15. pro 2009

Všechny bylinky se mají čas od času vynechávat. já jsem teda kontryhel pila opačně, během cyklu ne až před MS - kvůli bolestem. Ale kdo bolesti nemá, tak ho na ten týden vysazuje. Ani maliník se nemá pít celý cyklus. Moje mamka teď má též nějakou kůru bylinkovou a má 6 týdnů jo a 6 týdnů ne a to se opakuje 3x myslím. Má to namíchané na míru a prý jí to pomáhá. Ale jestli kontryhel může to špinění způsobovat, to nevím. Každopádně jsem už několikrát v poradnách četla dotazy ohledně špinění před MS a doktoři většinou odpovídali, že pro otěhotnění to nevadí.
Tak držím palce.

Luci: Děkuju. Taky nevím, kde ty tt beru. Ale mně to tak připadá pořád i u ostatních. Pořád mám v paměti jak holky oznamovaly, že jsou těhu a už se první mimi narodí za chvilku 🙂

tibu: Jů, Paříž - též bych jela...ale asi ne v únoru 😅

milmic
15. pro 2009

Jůůů, Paříž...
Tam jsem byla v červenci 2007 a jezdili jsme si tam na kole. A na [šánselysé - nevím, jak se to píše] jsme nakládali kola na střechu. 😀 😀
Krásná Paříž, nechala jsem se tenrktá s tatínkem na Montmartru vymalovat.
Závidím....

chaarleene
15. pro 2009

tak jsem vám hodila pupek na picasu - ale nelekněte se 😀 mám hrozně nakřivo pupík 😅

madlisek
15. pro 2009

Char, moc krasne fotky, takove jemne, libi se mi!

Des, to je strasny, jak to leti, prijde mi, ze jste se akorat nedavno vratili ze Zelandu a za par tydnu bude Serik na svete!

Dnes jsme byli v mexicke trznici a nakoupili jsme spoustu vseho moznyho, co ani nevim, jak se jmenuje 😀 Zitra to bude k obedu, uz se tesim na experimentovani 🙂

milmic
15. pro 2009

No joo, Des už to má za pár. 😎

Já jsem si právě užila poslední ms po HA, čiže kratounkou, slabounkou.... a jde se čekat, co se stane. 😎

chaarleene
15. pro 2009

madli, díky 😵 to víš, vždycky tak hezky fotí nevěsty, tak konečně má šanci udělat takové fotky i mně 😀

tiburcia
15. pro 2009

jo holky, taky se moc těším...koupili jsme fakt levné letenky, tak i s ubytováním na čtyři dny nás to celé vyjde do 3000 😉 tak jsem nadšená....

tiburcia
15. pro 2009

mil přeju ať je to co nej nej nej 😉 já stále bojuju s novou HA...oproti minulé bohužel žádný pokrok 😝 ( no možná je mi míň blbě, ale jsem na tom jak byla madli = potoky 😝 🙄 🙄 )...takže tělo už se fakt jako definitivně rozhodlo, že na 11 rok HA nenajede 😀 😀 😀

chaarleene
15. pro 2009

normálně mě dneska bolí zadek, jako bych včera celý den jezdila na kole 😅

aerin
15. pro 2009

holkyyyy, asi pred hodinkou mi prisla sms od Deny, snad se nebude zlobit, ze vam to napisu,

dnes v 5:45 se jim narodil Juraj, 3500g, 50 cm 😵 😵 😵

chaarleene
15. pro 2009

jéééééééé, tak to moc gratuluju 😵 😵 😵 😵 to má fajn, že teda bude na Vánoce v klidu doma 🙂

madlisek
15. pro 2009

Jee, to je super, ze budou doma v klidu na Vanoce, jak si to Deny prala 😵

herminka
15. pro 2009

Hrozně moc Deen gratuluji 😵 Vyšlo jim to časově pěkně a Juraj je tabulkové miminko 🙂

Tibu, říká se, že HA navozuje stav "těhotenství" (asi to nebude úplně přesné, ale protože neovuluje, je to vlastně tak), tak bych se nedivila tomu Tvému, že se mu už nechce být tolik let těhotné.

tiburcia
15. pro 2009

jé, deny moc a moc gratuluju 😵 😵 😵 😵 😵 vyšlo jí to jak si přála 😉

tiburcia
15. pro 2009

hermi to už bych překonala i slony 😀 😀 😀 ti jsou jen pět 😀 😀 😀 😀 😀

madlisek
16. pro 2009

Holky, akorat jsem prisla od kadernice - zkratila mi vlasy o 15 cm, jsem cela nova 🙂

elitera
autor
16. pro 2009

Tibu, já myslela, že 2, ne?

Deny mooooc gratuluju 😵 Bohužel se za nima nemůžu zajít podívat, protože na mě - zcela neomylně - leze nějaký nachlazení ☹ Doufám, že se dám nějak do kupy, jinak nemůžem jet na vánoce k našim ☹

estrellita
16. pro 2009

jee, deny, super, ze to vyslo, a vy budete na Vanoce spolu doma 🙂 at se vam dari a tesim se na prvni fotky 🙂

elit: a uz tam mohl s ni manzel, nebo je stale zakaz?

estrellita
16. pro 2009

andel, hermi: piju uz ten 5. cyklus vzdy od zacatku do ovu, pak uz ne. tak nevim, je fakt, ze jsem jest enemela cyklus bez kontryhele a taky ani cyklus bez spineni 🙄

elitera
autor
16. pro 2009

Estrel, cožeto? Jako jestli s Deny tam mohl být manžel? To nevím, já jsem s ní nemluvila. A dneska to vidím spíš na přesun do postele ☹

estrellita
16. pro 2009

elit: jj, vzdyt psala, ze je zakaz navstev v nemocnici a nemuzou byt ani partneri u porodu. ale treba se pletu

http://www.novinky.cz/koktejl/187043-vzperacka-...

estrellita
16. pro 2009

elit: a ty s evylec, ja se jdu presunout do prace 🙂

tiburcia
16. pro 2009

eli fakt dva roky.... 😀 😀 😀 nosorožec rok a půl...tak sem si to spletla s něčím jiným,ale nevím s čím 😅