Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

herminka
4. led 2010

Chaar, perfektní zpráva 😵

Estrel, pokud mě paměť neklame, maliník je spíš na hlen. A na sliznici kontryhel.

estrellita
4. led 2010

hermi. no tak kkontryhel ted radeji nechci ☹
tak uvidime, co se dozvim a treba doktor neco poradi

chaarleene
4. led 2010

to jo, jsem fakt ráda 🙂 včera jsem teda doma nedobrovolně otestovala srážlivost, fikla jsem se keramickým nožem a zjistila jsem, že opravdu mám tu krev hodně naředěnou 😅 😔

estrellita
4. led 2010

chaar: koukej byt na sebe opatrna .-)

milmic
4. led 2010

http://zpravy.idnes.cz/prvniho-letosniho-obcank...

Četly jste to? Fakt smutný..... co by spoustu žen dalo za to, aby měly takovýdle prtě.

herminka
4. led 2010

Estrel, je mi to jasné 😒 O ničem jiném, co podporuje růst sliznice, nevím. Leda syntetický progesteron 😒

Mil, je to smutné a bohužel takových případů (a na druhé straně neplodných žen) je hodně ☹

moni1412
4. led 2010

char tesim sa, super spravy 😵

estrellita
4. led 2010

herminko: a buh vi, jestli ten na ty moje problemy na zacatku cyklu nedostanu ..... 😕

herminka
4. led 2010

Estrel, nejsem si jistá na 100 %, ale progesteron je hormon luteální fáze, myslím, že se v první půli cyklu nedává.

Mrkla jsem teď na počítadlo na BRMS a máme 968 dní od svatby, zkusím pohlídat tisícovku a třeba něčím manžela překvapit 🙂

eirin
4. led 2010

Chaar, tak to jsou super zprávy.

Hermi, no to je krásné ta tisícovka. A pokud se vše vydaří, jak máme vymyšleno, tak my máme 26 dní do svatby 😵

herminka
4. led 2010

Eirin, tyjo 😵 Gratuluji!

chaarleene
4. led 2010

eirin, no tak to je úžasný 😵 😵 😵 gratuluju 🙂

estrellita
4. led 2010

eirin: moc gratuluju 😵 😵

hermi: aha a nevis, co se dava v prvni fazi?

tiburcia
4. led 2010

chaar moc gratuluju 😵 teď už to bude všechno pořád ok 😉

eirin...krásné zprávy...a přeju příjemné přípravy 😵 😵 😵 já bych se z fleku vdávala znova 😀 😀 😀

herminka
4. led 2010

Estrel, popravdě, moc nevím. Jen co vím, spíš se dávají hormony na podporu ovulace nebo se pije ten maliník, po kterém je lepší onen viskózní organický roztok 🙂

milmic
4. led 2010

Jůůů, Eirin, ty se budeš vdávat? 🙂
Gratuluju....

moni1412
4. led 2010

eirin jeeeeeeeeeeeej 😵 gratulujem, drzim palce nech sa to vsetko vydari podla planu 😵 dnes krasne spravy, dievcata 😵

andelka
4. led 2010

estrel: též bohužel neporadím 😒

char: to jsou skvělé zprávy, že je to lepší 🙂

eirin: 26 dní? No teda to je za chvilku. Máte to 30.1., jo? to je tak pěkný 😵 též bych se hned vdávala znova. Ale v tomhle stavu momentálně ne. Zjistili mi kvasinkovou infekci, takže si jsu zítra pro recept a co se bude dělat s mým svérázným tvrdnutím břicha to jsem taky zvědavá. ch jo. ☹

eirin
4. led 2010

Děkuju moc holky. No my se rozhodli vlastně těsně před Vánoci, takže je to všechno narychlo, ale tím líp - já nemám ráda moc dlouhé přípravy. A taky už budu v šestém měsíci 😀 Tak snad budu i za ten měsíc bez problémů, jako prozatím doteď.
Andělko, jak se to tvrdnutí projevuje? A kvasinky k tomu.. no snad meducína brzo zabere.
Moni a Chaar, už 30tt? No pááni...

milmic
4. led 2010

Eirin, no to je krásné. 😵
A kde se berete?
Doufám, že nám potom ukážeš nějakou tu fotku. 😉

eirin
4. led 2010

Jj, fotku dodám, a ty doufám taky 🙂
Místo je zatím tajné 😉

milmic
4. led 2010

Já dodám fotky určitě.

No já myslela, jestli v kostele nebo na radnici..... Konkrétním místem se nechám ráda překvapit.
Už máíš vybrané svatební šaty?

eirin
4. led 2010

Mil, ano, šaty mám, možná zkusím ještě jedny, ale je mi o dost jedno, co budu mít na sobě - prostě do čeho se s břichem dostanu 😀 Já na tyhle věci moc nejsem.
Brát se budeme na radnici.

milmic
4. led 2010

To je hezký, Eirin. 🙂
Už se moc těším na fotky, jak vám to bude slušet a hlavně tobě, jako nevěstě. 🙂

herminka
4. led 2010

Svatba, to jsou pěkné starosti 😵

Achjo, Mil mi asi předala to motání hlavy, už mě to drží od Silvestra (kdy jsem nevypila ani kapku alkoholu), teď jsem sebou málem švihla 😒

milmic
4. led 2010

Jaj, Hermi, taky máš tak nízkej tlak?

Já vůbec nevím, co to mělo u mě znamenat. Ještě se mi občas udělá tak jako před očima divně, jako bych se jednou zatočila.
Ale z alkoholu jsem to určitě neměla, páč to minimum, co jsem měla, mi nemohlo dělat takovej mejdan v hlavě. 😀
Já jsem si spíš na to dávala pozor, páč mě napadlo, že kdybych náhodou byla jaksi...... tak aby to motání nebylo právě z toho. Takže jakmile se mi začala po dvou locích točit, hned jsem to vyměnila za čaj. 😀 😀

chaarleene
4. led 2010

eirin, jo, 30. týden, hrozně to letí 😅 paní doktorka na hematologii dneska říká - takže vám zbývá ještě 10 týdnů, že jo? a já jsem z toho byla překvapená, že už je 10 týdnů 😅

estrellita
4. led 2010

mil: jsem si na tebe vzpomnela, dneska mi jedna holka rikala, ze ma problemy se stitkou a ze ji zakazala doktorka pit alkohol, protoze ji je pak spatne,mota se ji hlava a jednou i omdlela ..... tak nevim, jestli na to kazdy reaguje jinak 😕 mne nic takoveho nezakazala a po alkoholu (kdyz piju v mire), tak mi nic neni 🙂 jen teda vekem uz nevydrzim to, co za mlada 😀
a myslim, ze jedna holcina na diskuzi o stitce psala, ze kdyz mela nezjistenou stitku, ze se ji casto motala hlava. uz ty prasky beres??

andelka
4. led 2010

eirin: No a ty už 20tt - vždyť nedávno byly // ve snu 😉
tvrdnutí břicha se projevuje tvrdnutím břicha, to si člověk všimne. Děloha (celá nebo část, u mě jak kdy) se najednou stáhne (ten tlak není bolestivý, ale nepříjemný), jakoby do nebolestivé křeče, trvá to chvilinku většinou. No a břicho je přitom na pohmat tvrdé.

aerin
4. led 2010

Eirin, i ty jedna zradkyne!!! 😀 😀 😀 😀 Ale ne, jen tak vtipkuju😉 Samozrejme moc gratuluju!🙂

Chaar, super zpravy 😵