Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

madlisek
6. led 2010

Pokud se skutecne zadarilo, tak chudak miminko, u kamaradu se dost pilo 😔 😔

tiburcia
6. led 2010

madli já jsem s kámoškou vypila 3 litry burčáku a za týden zjistila že je těhotná 😀 a všechno bylo ok....a malý je taky v pořádku 🙂

tiburcia
6. led 2010
tiburcia
6. led 2010

á mrtvo 😀

milmic
6. led 2010

Vid, Tib. 😀

moni1412
6. led 2010

char a prezradis aj v akej oblasti podnikate? ak sa smiem spytat.... 🙂

mad ide sa robit testik? drzim palceky 😉

herminka
7. led 2010

Dobré ráno 🙂
Tu se furt mluví o testování, tak se mi o něm i zdálo 😀
Na Madli jsem tedy zvědavá!

elitera
autor
7. led 2010

Madli, pokud se podařilo, tak ještě není (v té době nebylo) spojeno s Tvým tělem, takže nemá jak si z toho alkoholu něco vzít 😉 (což samozřejmě není pokyn, aby se šlo hromadně po ovulaci chlastat 😀)

lucitee
7. led 2010

dobre rano, mad jsem zvedava co tvuj test 🙂

no jo jako detektivku to mam kazdej mesic 😀 vsugerovani priznaku jsem si prozila prvni dva cykly a pak jsem si to trochu porovnala v hlave a ted je to dobry. Ale je jasny, ze tajnyho sneni o tom ze tehotna jsem se fakt nezbavim 🙂

14DPO jen odhaduju, protoze presne nevim kdy byla ovulace, asi na Stedry den.

Verim ze mereni by me hodilo do stavu vetsiny holek co se snazej. Furt doufam ze na mereni nedojde hihi

tiburcia
7. led 2010

Madli jsem zvědavá 😀

des
7. led 2010

Madli: no helet, ber to tak, ze jsme tu meli nekolik poceti na prvni pokus, nekdo si musel pockat docela dlouho, s grafama, bez grafu....musis uznat, ze jedno poceti zcela necekane by se nam hodilo do sbirky 😀 Ale kazdopadne preju, at to dopadne, jak ty si sama prejes!!

elitera
autor
7. led 2010

přesně tak, ať to dopadne tak, jak si Madlisek přeje 😵

Mimochodme, já jsem stále bez teploměru 😀 Ale jedna pipka se ozvala, že má nejspíš jeden plonkovní doma, tak možná budu v měření pokračovat 😉

A dneska z Lišáka vylezlo, že jede v dubnu do Francie na konferenci, z čehož mám nesmrtelnou radost, protože jsme uvažovali o zadělání v březnu, takže se to posouvá...

des
7. led 2010

eirin: pokud jde o streptokoka, z toho, co jsem našla na netu (a nehodlám to nějak přehánět, protože se dá vždycky narazit na něco nepříjemného), cca 20% žen ho má v pochvě normálně a nemusí pociťovat žádné problémy. Ty můžou přijít až s těhotenstvím a důsledky pro plod...Jak se k tomu přijde nikde moc nevysvětlují, asi to bude podobné jako s jinými bakteriem, co osidlujou střeva, pochvu atd....tak si různě "poletujou" a když někde najdou vhodné podmínky, rozmnoží se a pak dělají problémy, mrchy!

des
7. led 2010

Eli: 🙂 no já na tom nevidím nic problematického - v březnu zaděláte a v dubnu, ať si jede, kam chce, ne?

elitera
autor
7. led 2010

Des, naposled byl v Mexiku, když jsem se dozvěděla, že nejspíš potrácim. Já sice pevně věřím tomu, že tentokrát bude všechno v pořádku, ale přesto chci, aby byl maximálně na druhým konci Brna, nejlíp ale se mnou v ordinaci.

tiburcia
7. led 2010

eli květen to jistí 😉

tiburcia
7. led 2010

holky já už nevím co mám dělat ☹ už po čtvrté za dva měsíce mám opar 😠 a opět jsem nějaká vyjímka,protože já když to mažu a dezinfikuju tak to mám , když ne tak 3 týdny, a všichni ostatní mají opar jen pár dní 🙄 a už fakt nevím co s tím.... ☹

tiburcia
7. led 2010

vypadlo mi:

dezinfikuju tak to mám 10 dní,

elitera
autor
7. led 2010

tibu, nepsalas, že máš nějakej šílenej zánět v celým těle? Nebo to byl někdo jinej?

tiburcia
7. led 2010

jo to sem taky já 😀

tiburcia
7. led 2010

myslíš, že už by to tak dlouho bylo v těle?? 😕

elitera
autor
7. led 2010

tak to je ono. Máš rozhašenou imunitu, proto nemá tělo sílu bojovat s "banálním" oparem. Dej si probiotika, vynech bílou mouku, mlíko a bílej cukr a přidej něco na posílení imunity.

tiburcia
7. led 2010

eli díky 😉

lucitee
7. led 2010

eli ma myslim pravdu, naky masticky ti pomoct muzou, ale problem je uvnitr ☹ prej ten virus ma kazdej v sobe, nekomu se to projevi nekomu ne. Me se delaj ruzne po obliceji, na krku a v dekoltu a dost velky. Prej je to mirnejsi forma pasovyho oparu ☹ nevim proc me napadaj porad v souvislosti s oparama antioxidanty...takze jahody, boruvky, brusinky....nak mi to naskocilo 🙂

hele ja jsem fakt divna, je to prdel se mnou, ted mam strasnou potrebu vam sem napsat ze vas mam rada 😀

tiburcia
7. led 2010

luci že by těhu hormony? 😀

lucitee
7. led 2010

tibu: ja fakt nevim 🙂 jako ja jsem velka citlivka ale nedavam to moc znat, casto se dojimam a tak, ale ne moc takhle "verejne" proste jsem rada ze nekam patrim a ikdyz asi vnimate ze jsem trochu jina nez vy a jsem takovej spis "ufon", tak jsem rada ze tu jsem 🙂

dneska musim koupit testy hihi

tiburcia
7. led 2010

ále prosím tě 😉 já jsem někdy ze sebe překvapená, že místo abych něco řekla kamarádkám tak to jdu napsat sem 😀 😀

lucitee
7. led 2010

no vis ono je to cely spis nazorem na konika myho muze, odsuzuje to. A ja mam vlastne podvedomej strach. Ikdyz bych sem chtela napsat uplne vsechno 😀

elitera
autor
7. led 2010

Co na tom odsuzuje? Že si rozumíme a je nám tu fajn? 🙂 Chlapi jsou občas divní 😉

lucitee
7. led 2010

no ze to je slepickarna a vsem co sem chodej svihne, budou mluvit zdrobnele a pouzivat ty vyrazy co nesnasi, jako ovu tehu manza mimisek bobisek....marne mu vysvetluju ze tady je to jiny.