Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

tiburcia
11. led 2010

chaar tak si malinko zacvič doma 😉

chaarleene
11. led 2010

tibu, teď zrovna sedím s nohama nahoře a jsem ráda, že sedím 😅 zacvičím si možná tak zítra 😀

herminka
11. led 2010

A když už jsem u toho, odkdy dokdy u vás nevolnosti tohoto typu trvaly?

tiburcia
11. led 2010

😀 😀 😀 😀 i odpočinek je součástí cvičení 😉

chaarleene
11. led 2010

hermi, u mě začaly ještě před prvním pozitivním testem, nejdřív byly celodenní, pak už byly "jen" odpoledne a večer (když jsem vynechala cokoli sladkého, po sladkém mi bylo zle kdykoli) a pak postupně přestávaly až do konce čtvrtého měsíce... ale když si dám kafe, tak je mi po něm nevolno i teď 😀 no a v poslední době si mimino zvyklo mi mechanicky podporovat funkci žaludku, takže to mi bývá taky nevolno 😀

aerin
11. led 2010

ahoj holky🙂

teri, kdepak, ja byla na vyvolavacce jen jednou a to uznekdy kolem 49DC, jeste nez jsem zdrhla od toho desnyho doktora, muj rekord je tusim 67🙂

hermi, tahle je krasna 😵 a ted maji jeste podobnou, misto modre je tam cervena, ta se mi libi jeste vic🙂 no a tohle novy ergo, z toho jsem na brane fakt nemohla 😵 http://www.branakdetem.cz/ergo-organic-siennasu...

u me to bylo stejne, neustal pocit na zvraceni ale zvraceni nikde, coz se zmenilo nekdy mezi 10. a 11. tydnem, tyhle nevolnosti zustaly a pridalo se k nim nevyzpytatelne prichazejici daveni vrcholici zvracenim, slast 😀 😝

chaarleene
11. led 2010

aer, to ergo je taky moc hezký 😵 ale my přece jen asi půjdeme do té manducy, oba jsme si ji zkoušeli (manžel i s dítětem) a oběma nám hezky seděla... přece jen jsem se trochu bála, že já jsem malá a manžel trochu větší, ale tohle nám sedí oběma dobře 🙂

maidal
11. led 2010

Aer, co ze je lepsi, ergo nebo beco? Kdybychom se rozhodli tu neco kupovat 🙂 I kdyz pochybuju, u nas byla nejvetsi odvaz asi ta cepicka ted o svatcich 😀

chaarleene
11. led 2010

madli, já jsem slyšela, že to nové beco (typ butterfly) není úplně nejlepší - říkala to myslím ene z AP... ona má nějaké to starší a s ním je maximálně spokojená...

aerin
11. led 2010

chaar, nam taky, ergo ani beco jsem sice nezkouzela, ale myslim, ze s tou mdc co mame budeme spokojeni🙂

madli, beco je hodne designovy, ja osobne bych do nej nesla kvuli te vrstve mezi nosencem a nosicem, ale spousta lidi je s nim spokojena a zrovna tohle jim treba vyhovuje, ze se da snadno dite prendat na zada a tak....takze tezko rict, asi fakt nejde jednoznacne rict, jestli je lepsi ergo, beco nebo mdc, kazdy ma svoje priznivce😉

maidal
11. led 2010

No tak to vam teda pekne dekuju za rady 😀 Mne se butterfly ani nelibi designove, o tom bych stejne neuvazovala, spis bych se rozhodovala mezi starym becem a ergem, kdyz uz tu jsme u zdroje, ze 🙂 Ve svem okoli doma mame same manducy (fuj, to vypada divne, to "y" po c 😀 ) , ale vetsina do ni sla kvuli cene.

Mil, co ta ms, uz dorazila?

tiburcia
11. led 2010
maidal
11. led 2010

Tibu 😀 Jakoze vetsi nez male mnozstvi kondomu je trestne, jo? 😀 Jeste, ze je s sebou nenosime a ty nase velezasoby mame doba 😀

milmic
12. led 2010

Mad, nic. Čekáme...

herminka
12. led 2010

Ahoj!
Aer, tu Manducu s červeným jsem našla taky, barva je perfektní (neutrální, hodící se ke všemu - aspoň dle fotky), jen si říkám, jestli by kytičkovanou chtěl nosit i manžel 😀 Taky pak budeme muset nosítko dobře oba vyzkoušet, jsme naopak hodně vysocí.

Madli, ale bacha, aby vám neudělali domovní prohlídku 😀

eirin
12. led 2010

Eli, tak jsem teď mrkla na své grafy a můj rekord tehdá činil 72 dní.
Mil, a ty neměříš, že ne?
Hermi, u mě nevolnosti tohoto typu trvaly asi od 5. do 11. týdne. Pak jsem asi týden měla strašný hlad a potom následovalo období nechutenství. Až teď se mi zdá, že jsem se jakž takž srovnala a můžu jíst normálně jako předtím.

elitera
autor
12. led 2010

Holky, já bych těhotněla... 😅

aerin
12. led 2010

holky, dobre rano preji....myslete prosim na me cca od 11, mam dalsi zkousku 😢
a vidim to blede...jsem jeste min pripravena nez minule a nekdy na to uz dojet musim 😔

no a to teda nemluvim o te co mam zitra v 10:00, nebyla jsem na prednasce ani jednou, zapisky mam v podobe nejakych skenu ktery ani neprectu a vubec to neni muj obor, takze nemuzu spolihat ani na nejakou zasunutou informaci (umeni Dalneho vychodu)....tudiz vidim svoje sance na nauceni behem dnesniho odpoledne jako hoooodne mizive 😅

chaarleene
12. led 2010

aer, to dáš, uvidíš 😉 budu na tebe moc myslet 🙂

chaarleene
12. led 2010

dneska jdeme na ultrazvuk 😵 😵 😵

herminka
12. led 2010

Aer, začínám pomalu držet palce!

lucitee
12. led 2010

aer: drz se!

dik za popsani tech hnusnych stavu 🙂

hlasim se od zubare, zase jsem o par tisic lehci, ale chodit k zubari bez strachu za to stoji. U nas byl rano zima jak v rusku, oranzova tma, vsude haldy snehu velky jak clovek a jen vyslapany chodnicky.

preju vsem hezkej den

jo jinak jsem 3DC, test negativni

milmic
12. led 2010

Eirin, ne neměřím. 🙂
Takže čekám prostě....

aerin
12. led 2010

tak holky, dneska jste drzely nejak spatne 😅 😔

eirin
12. led 2010

Aer, ale já taky držela ☹

milmic
12. led 2010

Aer, to mě mrzí.
Příště to určitě vyjde, jsi šikovná, uvidíš. 😉

aerin
12. led 2010

no treba se stane zazrak a bude to na to E stacit, ale divila bych se...mela jsem totalni okno, asi mi uz fakt mekne mozek 😖

hlavne jsem z toho tak otravena, ze se mi vubec nechce ucit na tu zitrejsi, prijde mi to uplne zbytecny, kdyz na tohle jsem se ucila tri dny a dopadlo to takhle 😒

milmic
12. led 2010

Aer, nevěš hlavu. 🙂
Příště se určitě zadaří lepší, uvidíš. A zítra se taky zadaří.
Ber to tak, že když ted zabereš, tak se to zítra podaří a budeš to mít z krku. Věř si a půl úspěchu máš hotovo. 😉
V kolikátým jseš ročníku?

aerin
12. led 2010

ve tretim...jsem na sebe zvedava, jak se budu v 8. mesici ucit na statnice 🙄

milmic
12. led 2010

Takže budeš letos bakalářka?
fíííha, to tě obdivuju.
A na magisterský potom půjdeš?