Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

estrellita
24. led 2010

chaar: ja jsem se vcera taky pritulila a bylo mi lip 🙂 i pred tim, jak jsem se rozbrecela, tak me vzal manzel do naruce a utesoval me, ze tohle moji sz nepomaha, ze musim myslet pozitivne atd. byl zlatej 😵

chaar a ja jsem taky manzelovi prave rikala, ze nebudeme mit vyhrano s tou moji sž, že mě budou pořád hlídat no a on, že těhotných s ujem Hashimotou (jak to autoimunitni oznacila jedna holky v diskuzi 😀) je hodně, takže to bude dobré.No nebýt jeho a vás , tak jsem na hromádce 🙂

sijen: ja se taky budu bát, každá se určitě bojí, ale musím pozitivně věřit, že to bude v pořádku 🙂 a já věřím, že bude. opatruj se 🙂

estrellita
24. led 2010

sijne, ja jsem posledni dny hodne precitlivela, ale radeji to nicemu neprikladam, jen sve povaze 🙂 diky grafu si nadeje moc nedelam a dnes uz jsem nemerila a radeji jsem se poradne vyspala. jednou zmerim vpolovine tydne a pak na konci, abych videla, kde je teplota. rikam si, ze to bude lepsi, abych pak kazdy den nekoukala do grafu 🙂

estrellita
24. led 2010

tady nikdo neni? 😕 haloooooo 🙂
jsme od rana zase slamenna vdova az do vecera, tak jsem si dala hodku cviceni, udelam obed a jdu se vrhnout na pracovni veci 😝 😝

elitera
autor
24. led 2010

Čau kočky, už jsme doma 😀
Cesta zas šílená, nespala jsem od 4.15, jsem úplně hotová, ráno slabej atak, cesta nakonec víceméně ok, ale dokonalý to rozhodně nebylo... ☹
Tibu, takhle přesně jsem ořvala oznámení kamarádky, co jsme byly před rokem těhotný spolu (a potratila asi měsíc přede mnou taky), že je v 15tt. Bohužel jsem to neudržela a v podstatě jsem se rozeřvala před ní. Naštěstí to vzala v pohodě.

estrellita
24. led 2010

elit: ja myslim, ze holky, co si podobnou situaci zažily, tak jsou pak v pohodě. 🙂

dobre, ze jste doma a ze jsi zvladla atak 🙂

moni1412
24. led 2010

peknu nedelu prajem 😵 v piatok mi nesiel konik, vcera som cely den prelezala, nejak ma brusko bolelo uz par dni, tak som mala nakazane od Milosa oddychovat, chudacik, vsetko upratal, dnes navaril, ale ved ako cele tehu skoro 😅 potom bola navsteva, Milos mal vcera meniny, dnes pridu este susedia navecer, tak taky "rychly" vikend 😅
zacali sme spolucitit s Deniskom - uz sme chori vsetci, no uzasne je to u nas 😒

sijen dlho som ta tu veru nevidela 🙂 gratulujem ti velmi, velmi, velmi 😵 😵 😵 😵 😵

tiburcia
24. led 2010

eli no příjemné to není....ale dneska mě čeká další zkouška ohněm, jdeme s nima na večeři....tak už se psychicky připravuju ať se před nima nerozbrečím taky 😀 😀

moni máš hodného manžela....doufám, že budete všichni brzo jako rybičky 😉

elitera
autor
24. led 2010

Moni, u vás měl Miloš meniny včera? U nás až zítra 😀

madlisek
24. led 2010

Ahoj holky moje 🙂

To jsem rada, ze uz je dnes lip 🙂 Ja pomerne spatne rozdejchavam jednu kamaradku, ktera cokoliv rekne, souvisi s tim, ze je tehotna. "Musim si dat vic ovoce a zeleniny, to je zdrave, no a to vis, kdyz jsem ted tehotna, musim jist zdrave." "Dnes jsem doma cele dopoledne chodila bosa, ale pak jsem si uvedomila, ze treba nastydnu a to vis, kdyz jsem ted tehotna, to by nebylo dobre." "Chtela jsem jit na nakup, ale nesla jsem, to vis, kdyz jsem ted tehotna, tak jsem porad unavena." Proste at je to co je to, konci to "ale to vis, kdyz jsem ted tehotna."

chaarleene
24. led 2010

madli, tak to je teda síla 😒 tibu, držím palce, ať to zvládneš 🙂

elit, tak to muselo být nepříjemné, ale hlavně žes to zvládla 🙂

my měli dneska docela kovbojku s autem 😅

chaarleene
24. led 2010

jinak má moc nemusím takové ty matky-chronické stěžovatelky... pár jich taky znám 😒 člověk od nich pořád slyší nějaké stížnosti na věci, které jsou v těhotenství nebo mateřství běžné a normální a skoro nic pozitivního 😒 jako jasně - každý si někdy postěžuje, že ho bolí záda nebo že mu třeba otékají nohy, ale ty informace jsou většinou "vyvážené" krásnými zprávami jako třeba "miminko mě dneska koplo do ruky" a tak 😵 ale když pak někdy slyším neustálé výlevy typu "mimino mě pořád rýpe do žeber", "jsem pořád unavená", "strašně mě bolí záda", tak si říkám, proč je ta ženská vlastně těhotná 😅

jo a miminko právě pokopalo tatínka, to mám radost, že si dalo říct 😵 😵 😵

lucitee
24. led 2010

ahoj holky, ja jsem po krasny projizdce na bezkach, dali jsme si do tela. Mela jsem krasnej den az do chvile, nez jsem zkazila jidlo a totalne mi to vzalo naladu. Nechapu, jsem rozmrzela, fakt na ranu.

lucitee
24. led 2010

dnes mam anketu ja a velmi osobni 🙂 kdo chce at na me kasle hihi: jak casto mate styk v obdobi snazeni se o mimino?
dik

lucitee
24. led 2010

ja to nechapu, dve a pul hodiny na bezkach, fakt se to vydarilo, pak jsem sedela u krbu, bylo mi krasne. Uzasnej pocit vnitrniho stesti...a pak najednou nevolnost rapidni zmena nalady a je mi fakt na prd ☹

moni1412
24. led 2010

eli heeeeeej? to som nevedela 😵 sranda 😀

mad fuha, to musi byt neprijemne... tiez nemam rada takychto ludi 😒 casto sa s nou stykas? pozeram ze mas svoj "stary" nick.... sa rozhodol zasa fungovat? 😉

tiburcia
24. led 2010

luc IP 😉

tiburcia
24. led 2010

holky tak jsem to zvládla a jsem na sebe pyšná 🙂 a je mi teda líp než včera 😉

chaarleene
24. led 2010

tibu, gratuluju 😉 🙂

elitera
autor
25. led 2010

Jsem hotová 😝 V 8 večer přišla sms, že mam přijít na 6. do práce, tož jsem tu. Motá se mi hlava, nevim vůbec, jestli ještě někdy budu jíst... ten víkend mi byl vážně čert dlužnej...

milmic
25. led 2010

El.. 😒 Myslím na tebe....

Já jsem od včerejška nemocná, večer jsem tu měla 25 stupnů v pokoji, 2 peřiny a deku na sobě a div jsem neobrůstala rampouchama. ☹ Chjo.

aerin
25. led 2010

holky, musim si postezovat☹ volala jsem na lisenskou matriku kvuli terminu svatby a vsechny tri mozny terminy jsou plne obsazeny☹ a ja to tak chtela na zamecku v Lisni☹

tak jdu zkusit jeste Zabiny, a jinak mame proste letos smulu 😅

elitera
autor
25. led 2010

aer, a už to máte "povolený" od toho finančního poradce?

estrellita
25. led 2010

aer: tak to me mrzi a neni jeste nejake hezke misto, ktere byste mohli obvolat?

aerin
25. led 2010

teri, my na to dlabem🙂

tak dobry, v Zabinach se rezervuje az 2 mesice dopredu a narvano pry nebyva😀
ach jo, tak obyc radnice, ale co se da delat☹

estrellita
25. led 2010

aer: i na obyc radnici to muze byt neobycejne 😉

mil: at jsi brzy zdrava, na me asi taky neco leze 😖 boli me trochu v krku

aerin
25. led 2010

estrel, vsude jinde uz bysme museli platit (a stejne me teda nic nenapada) a vzhledem k tomu, ze chceme vydaje minimalizovat, tak platit nechcem

no me ani tak nemrzi ta radnice, jako ze nebude kde udelat aspon par hezkych fotek, u toho zamecku je park, tak to by bylo idealni🙂

holky, tak se brzy uzdravte! na me taky neco leze☹

milmic
25. led 2010

Estrell.... mě v krku moc nebolí, ale bolí mě krk celej zvenku. A hlava a oči a rýmu mám a klouby. ☹
Jsem slaměnka a nemám si komu postěžovat a komu se schovat do náruče. ☹

elitera
autor
25. led 2010

Aer, tak v tom případě gratuluju k rozhodnutí a k zasnoubení!!!! 😵

(jen mocmocmoc doufám, že toho nebudete litovat - právě kvůli těm financím ☹)

A jaký jsou vaše vysněný termíny?

aerin
25. led 2010

Teri, diky😀 (my taky doufame...)

Chteli jsme zacatek cervna, tzn. v Belcredi 5.6., ale maji volno uz jen v 9:30, tak jsem se ptala jeste na 29.5. - stejna situace - a na 19.6. - plno cely den. Takze smula...

aerin
25. led 2010

Dalsi kvetnovej sobotni termin uz tam nemaji, to jsou vitani obcanku, duben je moc brzy a moc zima😀 a cervenec uz nepripada jaksi v uvahu, nerada bych na vlastni svatbe porodila🙂