Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

estrellita
24. únor 2010

madli: ahoj 🙂 tak hlavne, ze Americani jedi strasne zdrave, co? 😀

tiburcia
24. únor 2010

estrel někdy ta ,,duchovní" podpora uklidňuje 😉

mil tak snad bude už jen líp a líp 🙂

madli k článku raději no comment 😎 😀 😀 😀

tiburcia
24. únor 2010

Czech men have no idea how fun it is to cook! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

estrellita
24. únor 2010

tibi 😀 😀 😀

madlisek
24. únor 2010

Presne 😀 Ta zenska v zivote nebyla u zadneho Cecha doma, jinak by prece takovehle blaboly nemohla hodit na papir!

janyska
24. únor 2010

Čau holky, chci Vás pozdravit 🙂 gratuluji Andělce ke kulatému číslu, Estrel k srdíčku a skoromaminkám přeju, aby si ty poslední týdny stihly pořádně odpočinout a vše zvládly. Já jdu na kontrolu v pondělí, měla bych být 6+2, tak doufám, že uvidíme i srdíčko 🙂)) Jsem hodně zvědavá, zatím mám jen testy, příznaky na sobě nijak nepociťuju, možná trošku víc únava, ale to je zatím vše. Tož tak 🙂) Tibu, nejsi náhodou z VM?

andelka
24. únor 2010

madli: Hm, tak zrovna od Američanů bych se co se týče jídla poučovat nedala 😅 Uvažuju, jestli jsem vůbec někdy viděla vepřové koleno 😕 No, celé prase na rožni asi 2x 😀

janyska: Ahojky, to jste s Estrel podobně vlastně, že? no ty už v pondělí taky uvidíš ten svůj poklad i se srdíčkem 😵

chaarleene
24. únor 2010

ehm, my měli koleno včera a dneska 😅 😔 😀 😀 😀 manžel projevil zájem, tak jsem mu milostivě dovolila to koleno dojít koupit a uvařit a obrat mi z toho libové 😀

janyska
24. únor 2010

Holky, jak to máte s ultrazvuky? Chodíte samy, nebo s partnery?

chaarleene
24. únor 2010

já jsem na prvních ultrazvucích byla sama, na NT taky (nevěděla jsem, že si tam manžela můžu vzít), pak ve 20. a ve 30. týdnu byl se mnou 😵

andelka
24. únor 2010

janyska: Na UTZ na normální gyndu chodím sama, protože to doktor dělá na koze a to manžel vidět nemusí (stačí potom porod 😀 ). Ale na NT se mnou byl a na echo by býval šel taky, kdyby mu do toho nevlezla práce. Mysleli jsme, že to stihne, ale nedalo se, bohužel. Na další UTZ půjdu asi kolem 36tt, aby se zjistila poloha mimča, ale to taky sama, bude to v rámci poradny. Manžel si počká až na skutečné miminko 🙂 Ono teď už stejně není vidět celé, vždycky jen hlava, ruka, noha. 😅

janyska
24. únor 2010

Dík..zkusím toho svého nějak propašovat 🙂 uvidíme..zajímavé bylo i počtení o Podolí...chtěla bych tam nebo k Apolináři. A vůbec nejraději porod do vody, ale to v Praze snad nikde nedělají :(

moni1412
24. únor 2010

mad hmm, tie obmedzene nazory su naozaj nic moc a ked to este reprezentuje ako hotovu vec 😒 smutne 😖
mna strasne vzdy nastve ked vidim Eurotrip alebo myslim ze aj Hostel sa natacal u nas, proste Slovensko a Bratislavu ukazali ako najväcsie smetisko na svete, s par centami boli u nas milionari. urcite ste to videli.... strasne prehnane, ale vysvetlite to nejakemu americkemu dietatu, co tu v zivote nebolo.... tak nas zhodili 😖 a najhorsie ze niekto kto si to nema ako overit tomu naozaj veri 😢

andelka u nas sa chodi este aj v 32.tt na UTZ a potom v 36.tt

janyska ked sa dalo, vzdy bol so mnou aj manzel. pri Deniskovi dokonca aj pri prvom, co mi robili este zvnutra 😅
teraz na posledny chcela ist so mnou sestra, od 32.tt sa tesila a nakoniec zabudla 😀 cela moja sestra 😀 jej volam ze kde je.... idem do skoly, a tvrdila ze ma len jednu prednasku, neoplati sa jej tam ist a nakoniec jej to uplne vyfucalo z hlavy 😅

chaarleene
24. únor 2010

tak mně se Eurotrip líbil, protože byl přehnanej celej 😅 😀

jinak jsme se dneska byli podívat na 2 baráčcích, jedno byla hrubá stavba a jedno těsně před nastěhováním - a fakt se nám to líbí snad čím dál víc 😵 hlavně to vypadá, že pán na schůzce vůbec nekecal, že se opravdu chovají solidně a pracují kvalitně 😵

madlisek
24. únor 2010

Moni, to si dovedu predstavit, je to hruza 😖 Ja jsem tady pred tremi lety videla Borata a byla jsem zhrozena z tech reakci - americky studenti ve skole to proste brali jako hotovou vec, ze v Kazachstanu to takhle chodi, ta omezenost je opravdu silena 🙄 Jo, takhle pani z blogu tam taky nekde psala o tom, jak je Klaus mezi Cechy vseobecne nesmirne popularni kvuli svym nazorum na globalni oteplovani, coz mi taky prislo primnejmensim jako dost odvazne tvrzeni, ale ona si ti tam proste napise jako hotovou vec a prectou si to dalsi omezeni Americani, co to taky vezmou jako hotovou vec 😒

No nic, muzu vam sem aspon dat svuj aktualni grafik, abych stale neodbihala od tematu 🙂 http://www.fertilityfriend.com/home/21ac18

chaarleene
24. únor 2010

holt lidi často berou to, co je napsané na netu nebo to bylo v televizi, za bernou minci 😒 i když já mám teda taky určité předsudky vůči Američanům 😅 bohužel většina Amíků, které jsem poznala osobně, je potvrdila 😒 jediná výjimka byl jeden kluk z Aljašky, se kterým jsem studovala ve Francii 🙂

moni1412
24. únor 2010

mad je smutne ze to niekto takto zverejni na net bez toho zeby ho to vobec mrzelo 😖

char nehovorim ze sa mi nepacil, ale ta pasaz ked idu a pridu do BA, ta ma rozculuje 😀

pridala som nejako nove foto bruska, aj maleho 🙂

dobru nocku 🙂

andelka
24. únor 2010

madli: Krásná ovulka 🙂

moni: U nás se chodí +-v 30tt na velký UTZ a pak před porodem kolem toho 36tt. V 32tt mě ještě čekají odběry na krevní obraz a protilátky a v 36tt test na streptokoka. Hm, pěkný program mám 😅
Lenička má nádherný domeček 😵

Já teda s Američanama osobní zkušenost nemám, neznám ani Eurotrip, ale iluze si nedělám.

elitera
autor
25. únor 2010

Andělko, nechci to měnit, dokud nedostanu MS. Normálně už bych to teda asi udělala (většinou si nechávám FF s přesnýma teplotama a ve WK čachruju), ale jak mi FF vyznačil, tak chci fakt počkat, co se z toho vyloupne. No, už mam vyvařenej kalich, tak doufam, že ho nebudu kdovíjak dlouho zavádět zbytečně 🙂

Madli, je to blbka ;)

milmic
25. únor 2010

Dobré ráno holky,

všimáte si, jak to venku voní jarem? 😵

Já frčím do školy, ale dneska chci poprosit o propustku, páč mám tak škaredej kašel, že objednávám Bioparox. ☹ Snad mi ho táta večer doveze. Bojím se, aby se z toho nevylouplo nějakej zánět průdušek nebo tydle věci - příští týden se k lékařce vůbec nedostanu, jelikož nebudeme mít doma autíčko. 😒 No hůůůůů.

estrellita
25. únor 2010

dobre rano holky 🙂

janyska, dekuju. a drzim ti palce na pondeli, at srdicko uvidis 🙂 ja jsem dneska 7 + 2, takze jsme spolu o tyden 🙂 a sijen je ode me o 2 tydny napred 🙂 no mame to tu hezky rozlozene 😀

mil: venku je pres den krasne, jen mi vadi, jak taje vsechen snih a nidko nikde neuklizi, takze se vsudevaleji vajgly, ho..a atd. 😝 😝

a jinak jsem rano mela radost ze Sablikove a stafety 😵 😵

tiburcia
25. únor 2010

Dobré ránko....

janysko odhalila jsi mě 😀 😀 😀 😀 jsem.....

estrel o bordelu co zůstane jak odtává sníh mi ani radši nemluv.....dneska se chystám uklízet na zahradě, jo holt dva psi za zimu udělali svoje 😝 😀

eirin
25. únor 2010

Tibu, s těma psama máš pravdu.. já když vidím, jak teď vypadají pražské chodníky, tak se mi zvedá kufr. To je vždycky dobrodrůžo cestou do práce.

estrellita
25. únor 2010

eirin: presne a to treba kdyz jdeme na prochazlu parkem, tak musime proad koukat pod nohy 😝 😝

chaarleene
25. únor 2010

dobré ráno 😵 😵 😵

ze Sáblíkové i ze štafety mám radost, akorát ze štafety jsem měla 2 kontrakce a ze Sáblíkové jednu, takže snad i můžu být ráda, že hokejisti nepostoupili 😀

jinak vám musím říct - někde těsně před šestou jsem se vzbudila a slyším, jak nějaký soused hrozně sprostě nadává někomu do kreténů (a hůř)... tak jsem usoudila, že se to našim asi moc nepodařilo, otočila jsem se na druhý bok a spala jsem dál 😀

estrellita
25. únor 2010

chaar: dostanes zakaz koukat se na sportovce, dokud nedorazi tvoje teta 😀 ( i kdyz on uz tam nikdo nadejny asi moc neni, ne? Jan Bauer jeste neco pojede 🙂)
Kdy vlastne prijede? v nedeli?

s tim sousedem je to dobre, aspon jsi nemusela zapinat televizi 😀

chaarleene
25. únor 2010

teta přijede v neděli 😀

no, dneska je mi dost divně, tak nějak celkově divně, jsem unavená, bolí mě břicho, jak kdybych měla dostat průjem, tak doufám, že to nic nebude 😅 ale zase za celý den ani jedna kontrakce 😀

milmic
25. únor 2010

Joooo, Chaar, už se ti to fakt blíží. 😎

A už se moc těším, kdo se vám narodí. 😎

Já si tu tvořím přípravu na zítřejší výuku, učím čtení a sloh, tak snad to bude dobré. Našla jsem nějaké zajímavé hry, ale s těmadle pirátama.... heh... 😅 Neuvěřitelná asociace dnes, když paní učitelka řekla: Nehoňte se... 😕 Kam ten svět spěje, ten dětem je 9-10. 😕

Uvařila jsem kuřecí vývar, piju jitrocelovej sirup, mlíko s medem a uvidíme. Zatím lepší, ale když chytnu záchvat kašle, tak blbý. 😒

madlisek
25. únor 2010

Holky, ted teda koukam, tak malo jste toho uz dlouho nenakecaly 😲

Elit, co dneska teplota?

Char, na tu olympiadu uz radsi nekoukej 😀

Mil, snad ti bude brzo lip! Btw, to je teda asociace, nehonte se 😀

herminka
25. únor 2010

Mil, mléko zahleňuje, spíš bych ho vypustila. Ad "nehoňte se" - zírám 😲 Buď na sebe opatrná!