Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

aerin
23. črc 2009

Ahoj moni!🙂 Co to??? Veeelika gratulace!!!!! 😵

madlisek
23. črc 2009

ty jo Moniiiii!!! To je prekvapeni!!!

moni1412
23. črc 2009

aer no az zajtra sa dozviem ci je vsetko ok, lebo pred tyzdnom este nebolo nic vidno, ze este bolo skoro. ale vyzeralo ta nadejne. tak dufam ze bude vsetko tak ako ma 🙂 ale dakujem velmi pekne 🙂

aerin
23. črc 2009

tak drzim palecky moni 😵

moni1412
23. črc 2009

aer vazim si to. velka vdaka 🙂 😉 vy co, snazilkujete?

aerin
23. črc 2009

moni, snazilkujeme, uz od prosince...uz je to k vzteku 😠 ale taky se urcite dockam🙂

herminka
23. črc 2009

Ahoj holky 🙂
Asi se mi dnes bude zdát o meruňkách, dostali jsme jich od manželova strýce 20 kg, tak jsem navařila marmeládu, namrazila zásoby na zimu a napekla záviny.

Aer, křivka se mi nezobrazila, tak Ti nechci dávat plané naděje, ale držím palce 😉

Moniko, vítej 🙂

aerin
23. črc 2009

hermi, tak to by se mi o nich taky zdalo😀

tu moji krivku nereste, ja si nemyslim ze jsem tehu, jen proste mi neni jasny, proc ta teplota tak splha...uvidime jak se to bude vyvijet dal🙂

madlisek
23. črc 2009

Moni taky držím palce 🙂

Hermi, my jsme minulý víkend zavařovali rybíz, tak se mi zdálo o rybízu 😀 Meruňky a špendlíky nás čekají dneska, tak asi taky budou meruňkové sny 😀

Včera jsme s mužem šli hledat svatební dar pro kamarády, šli jsme i do prodejny Naoko a tam mají super věci 🙂 Ne teda za super ceny, nic jsme nekoupili, ale na podívání je to prima - pokud neznáte, tak www.naoko.cz 🙂

sijen
23. črc 2009

ahojda,
nj mě se taky graf od Aer nezobrazil..
ale Aer testnout by ses mohla ne? 😀

ahoj Moni! tak dlouho jsi tu nebyla..a návrat s takovým překvapením! 🙂 budu na tebe myslet zítra, ať je všechno ok 😵
u nás teprve začínáme..

aerin
23. črc 2009

no jo, kdyz on WK zase stavkuje 😠

madlisek
23. črc 2009

Ted jsem si precetla tohle a je mi do breku 😔 https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

aerin
23. črc 2009

madli, tak jsem si to taky precetla, uplne se mi udelalo mdlo...

madlisek
23. črc 2009

Je to strašný, co si některý lidi vytrpí 😔

herminka
23. črc 2009

To album jsem četla, je to hrozně smutné 😢 Vždycky si říkám, jak je nespravedlivé, že někdo hodí dítě do popelnice, v lepším případě do babyboxu, a jiný musí prožít něco takového ☹

eirin
23. črc 2009

Tak jsem si to taky přečetla a je mi to líto. Přesně jak píše hermi, v tomto je svět opravdu nespravedlivý a krutý.

Dneska jsem byla u gyndr a na endokrinologii, po dvojnásobné dávce clostilu na utz zatím vůbec nic, endokrinoložka koukla na výsledky z krve a rovnou mi řekla, že je velmi pravděpodobné, že nás čeká CAR. V pondělí jdu znovu na ultrazvuk, ale nějak nevěřím, že tam něco bude. Achjo, to je zase depka.

aerin
23. črc 2009

eiri! to je mi lito, ale neves hlavu, jeste neni nic jisty, ne?🙂 drzim palecky 😉

eirin
23. črc 2009

Aer, tak jsem teď komárovi tlumočila váš problém s trefováním do kalíšku a on pravil, že prý jde se trefit úplně hravě, že se to dá dobře namířit, že prý kdyby s tím měl V. problémy, že mu pomůže 😀 (akorát teda nevím, jak to může vědět, když ještě na odběru nebyl, ale v dohledné době ho to taky čeká) 🙂

aerin
23. črc 2009

ok, eiri😀 jsem ted V. rikala, ze pujdu s nim a budu chytat a on na to, ze me necha za dverma, ze to beru moc akcne, nevim co ma za problem 😀

herminka
23. črc 2009

Aer, chvilku fungoval WK, tak jsem se mohla podívat na křivku a myslím si, že těhotná bys asi neměla tak nízké teploty (ale nevím, jaké míváš obvykle).

Eirin, hrozně mě to mrzí ☹

Ha, konečně tu mám manžela a strýce, čekám na ně s večeří už od osmi.

sijen
23. črc 2009

Eirin, taky mě to moc mrzí. 😒Držte se! ..a uvidíš jak u Dr. v pondělí.
a jak dlouho tu dvojnásobnou dávku C. bereš?

příběh z odkazu je teda šupa ☹ .. 🤐

madlisek
23. črc 2009

Eirin, drzim strasne palecky!! Myslim na vas, at vam v pondeli dr. sdeli dobre zpravy!!!

Jinak jsem ted mrkla po x mesicich na americke beremko a jedna holka chysta nastup do kostela a la video v odkazu. No nevim, ale obcas si rikam, kam to ten svet speje 😝

http://wedding.theknot.com/wedding-planning/wed...

beat2
24. črc 2009

Cau holky, u nas uz se nalada zklidnila, v podstate problem je "jen" v tom, ze svemu choti nedopravam dostatek sexualniho uspokojeni 😅 Tento problem resim uz asi po stopadesate, holt prestoze ho miluju, moc se mi libi, pritahuje me a vzrusuje, nemam takovou potrebu jako on... Me se to zda normalni, ale jeho to velmi trapi, je nevrly a otraveny.... Tak snad az se trochu zklidnim a pohne se trosku to bydleni, budu zase v tomto smeru "akcnejsi" 🙂) Ja to mam vzdycky na etapy, obdobi kdy muzu porad (sakra to uz ale fakt dlouho nebylo 🙂)) a obdobi kdy skoro nemusim. No neni jak Vaskovi od Aerin, ten tohle neresi 😀 dle poctu smajliku 😀 😀

Madli - video bozi 😀 😀 😀 Amíci jsou prostě jinde, no ale kdyby to byli opravdoví tanečníci, mohlo by to být zajímavé. Ovšem tyto jejich klátivé pohyby, to tam vidím fakt sama sebe v alkoholovém opojení 😀 a to se myslím na svatbu zrovna nehodí 🙂)

sijen
24. črc 2009

Ahoj - včerá u nás byla teda bouřka,..že jsem myslela že to odnese střechu domu.

Beat, to je dobře, že vyšla na povrch ta pravá podstata 😵 ..mně se chuť k sexu střídá v závislosti na prac. vytíženosti/mozek je nestaven úplně jinak..žejo/ 😉 , ale poslední dobou jsem s se s tím pokusila něco udělat- protože práce je pořád dost 😅

Madli, video -... na takovou svatbu bych šla ráda jako host. 😀 😝 Ale na vlastní bych to asi nedala 😎 zajímalo by mě, jestli někde tančí, jestli mají nějakou skupinu.. jinak mi bylo líto těch lidí v lavicích..jak čekali na tu nevěstu a mohli si hlavu ukroutit..jak se rozhlíželi odkudˇa jestli už odněkud vyjde.

Eirin, myslím si, že s mými dvaceti kily nadváhy to nepůjde jen tak snadno. Bohužel zatím sem se nedonutila pořádně začít s tím hubnutím. Shozených 9kg už mám zase zpátky /nepohyb, zpátky tučná strava, večerní večeře../ a tak jsem zase na začátku. 🙄

sijen
24. črc 2009

http://www.ceknito.cz/video/369512 - akvárium - docela relax 😉 , když si to dáte na celou obrazovku
my byli nedávno u nás s K. v Obřím akvárium (sladkovodní ryby) - myslím 2.největší A. se sladkovodními rybami v Evropě

madlisek
24. črc 2009

Dobre ranko!

Beat, Sijen mame na to video stejny nazor 🙂

Muj graf je porad divnej: http://www.fertilityfriend.com/home/21ac18

A vcera jsem se dozvedela, ze 1.9. delam dve velke ustni zkousky!!! A do te doby musim mit i tu desivou filozofii, co o ni porad mluvim a vubec s ni nic nedelam
😝

aerin
24. črc 2009

Ahoj holky😀 to video....ehm, no rozhodne bych rekla, ze se vsichni svatebcane pobavili, kdyz nic jinyho😀

beat...u nas to taky neni dokonaly, my sexujem jen do ovulky a pak treba 3 tydny (2 tydny do ms + tyden ms) tak jednou, dvakrat...😀 no a pak musim zas spis premlouvat V. ja, protoze on si nejak odvykne a ani nechce😀 krome toho on je jak sam rika "rani pichac" 😀 a o pul pate rano teda ja fakt chut nemam😀

dale IP

beat2
24. črc 2009

aerin - ranni pichac 😀 😀 😀 tak to bohužel i my se míjíme dobou kdy máme chuť... já když jsem ospalá tak to nejde, ať už je to ráno, nebo třeba potom co už tak hodinu-dvě ležím v posteli a on si pak najednou vzpomene... no to už pak prostě nejde 😅 taky věčný problém 😀

eirin
24. črc 2009

Tak nám je to zase jedno, jestli ráno nebo večer 😀 Když se chce jednomu, tak se většinou velmi brzo začne chtít i druhému 😀

aerin
24. črc 2009

nam se taky vetsinou chce bud obema nebo ani jednomu, V. ty moje 3tydeni nechute zvlada az moc dobre, je mu vedro a je rad, ze po nem nic nechci😀 vetsinou, nekdy samozrejme chut ma😉
no a z toho fakt nekdy o vikendu bysme nejradsi zustali v posteli celej den 😀 to je asi taky dalsi problem, jak vstava pred patou, je vecer hodne brzy unavenej...