Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

madlisek
11. lis 2009

Holky, takhle blbe mi pri MS uz dlouho nebylo ☹ Normalne me boli bricho sice fest, ale prejde to tak behem hodiny. Dneska jsem se rano vzbudila bolesti a pomalu tu prechazi az ted 😒

herminka
11. lis 2009

Holky, díky, že si zase připadám jako normální člověk - taky celkem často do něčeho vrazím, napíchnu se na kliku atd. Ale je to lepší než dřív. Co se mi doma nanadávali do nemehel 😀

Madli, nějaký nestandardní cyklus, co? 😒

moni1412
11. lis 2009

tib no tak drzim palce aby sisa rychlo zapracovala a bolo to ok 😉

char ojojoooj.... citam ze si taka sikovna ako ja 😀 teeeeeeda davaj si pozor, fakt 😉 esteze si to len ten prst odniesol 😒

mad hmm, zajtra bude lepsie 😖

chaarleene
11. lis 2009

holky, tak to jsem ráda, že v tom nejsem sama 😀 přitom je zajímavé, že postřeh a reflexy mám dobré - a nedokážu si vyměřit, jestli se vejdu do dveří 😅

estrellita
11. lis 2009

chaar: hlavne, ze jsi neletela z tech schodu dolu 😔
ale jinak jsem neco podobneho 😀

estrellita
11. lis 2009

mne se treba nekolikrat stalo, ze jsem se nevesla do futer a trisla jsem se o ne 😅

deenakee
11. lis 2009

Holky vidím tady samé zdravotní problémy, tak přeju všem brzké uzdravení, nebo alespoň ustálení zdravotního stavu...
Já jako vzorná látkařka jsem začla žehlit plíny a hned jsem zjistila první zádrhel. Do pračky se mi vejde 50 plín, ale na sušák jen 30..... Taky jsem zjistila že žehlím plíny rychlostí 10 za půl hodiny.... takže je dožehlím tak o vánocích a to mi zbývají ještě 4 pračky oblečků (z celkových 10) Počítaje zavinovačky, dečky, kombinézky.... a já nevím co....
No je to sranda až budu příště těhotná tak vím, že musím začít žehlit do 25 týdne... Připomeňte mi to někdo....
😅

deenakee
11. lis 2009

Jinak jsem si koupila dárek k Vánocům... knihu Aromaterapie v životě ženy - úžasná kniha......
Tak mám pár rad pro snažilky .... Mezi 7-10. dnem cyklu (takže tak nějak před ovu...) je dobré inhalovat (masírovat) olejíčky s fenyklem, anýzem, šalvějí, geránium..... Komu naopak chybí progesteron - doporučuje se tinktura z drnku (viz Andělka)
Pokud se nedaří kvůli stresu pomáhá - neroli, ylang-ylang a nard... Pokud potřebujete najít své ženství tak růže
Pokud potřebujete trochu afrodiziak (dobrý sex základ plodnosti)
- vystresované ženy - ylang-ylang, jasmín, santal
- zimomřivé ženy, unavené ženy - skořice, zázvor, rozmarýn, cedr
- zahlcení starostmi - benzoe, kadidlo, pačuli, santal, vanilka, nard
- potřebujete radost do života (deprese) - mandarinka, pomeranč, grep
Obecně si z toho ale máte vybrat co vám voní... to vám nejspíš aj pomůže.....

estrellita
11. lis 2009

madli: ☹ mne taky hrozne boli bricho, ale chapu, ze nejsi spokojena s9, ale jestli to bude jen jeden cyklus, tak je to dobry!!

ja vas dneska ctu tak koukovite, ze nevim, kde jsem skoncil aa jestli se me nekdo na neco ptal 😅

manzel ma dneska svatek, tak jsem mu koupla velikanskou bonbonieru a asi otevru vinko jeste, nez prijde 😉

deenakee
11. lis 2009

Jinak ta kniha je fakt skvělá..... je tam vše aj o těhotenství, porodu, péči o mimčo, přehled bylinek a přehled nemocí - a co lze dělat s vůněmi.... nádhera... jsem ji přelouskala skoro celou během dneška.. akorát škola šla do kelu

estrel užijte si romantiku 😉

chaarleene
11. lis 2009

deen, já jsem kromě toho palce naprosto zdravá - zdravé zuby, miminko v pořádku, prostě všechno tak, jak má být 🙂

madli, tak snad to zítra bude lepší 😉

estrellita
11. lis 2009

dee: to bude trochu usmirovaci 😉

to zni hezky ta knizka 🙂 skoda, ze neni jeste neco pro muze 😀

milmic
11. lis 2009

Holky, musím vám říct, dneska jsem mělave flétničce úžasného malého intelektuála. 😀
Minule chyběl, takže dneska mě viděl poprvé. Sedl si na koberec a spustil:
Víte, paní, já jsem strašnej srandista, se mnou si tady užijete. (s patřičnou intonací!!)
Můj pohled vypadal asi takto: 😕 😀 😀 😀
Pám: Ahoj Tondo. Já jsem paní učitelka.
Fakt jo? Hmm, tak to je blbý, paní.
Pám: ale já jsem vopravdická paní učitelka, nejvopravdovější.
On: To je ale kravina.

😀 😀
Byl k sežřání, celou hodinu mě častoval super hláškama. Už se těším na příští hodinu, co z něj vypadne.

madlisek
11. lis 2009

Holky, diky, uz je mi lip, ale trvalo to. Lezela jsem tu a upela bolesti, ze umiram a manzel: "A to chces porodit ctyri deti?" 😀 (Nevim, kde prisel na 4, ale nemela jsem silu to resit 😀 ) A zazerekla jsem se, ze to dneska zvladnu bez Ibu, ale vymekla jsem asi po 3 hodinach a dala jsem si pulku, tak fakt nevim, kde beru to presvedceni, ze jednou budu urcite rodit co nejprirozeneji a bez epi 😒
Hermi, fakt je tenhle cyklus divny ☹ Googlila jsem o te kratke LF a jsou i zeny, co ji maji treba jen 4 dny 😲 Ale stejne doufam, ze tech mych 9 byla vyjimka. Pomaha pry vitamin B, ten tu nastesti mam, tak budu zobat a uvidime 🙂

Estrel, uzijte si s muzem slavenicko 🙂 A usmirovaci...to zni dobre 😉

Mil, to je vtipny 😀 Priste zase napis, co rikal 🙂

milmic
11. lis 2009

Madli, určitě napíšu, je úžasnej fakt.
A všechno říká tak krásně dospěle. 😀 A bere to smrtelně vážně.
Jen teda nevím, z koho měly zbylý 4 holčičky větší srandu - jestli se jako celou hodinu smály Tondovi anebo mým rozpakům. 😕

deenakee
11. lis 2009

Tak jsem nahrála nějaké foto od kamarádky... do toho našeho tajného fotoalba.. tak se můžete kouknout

deenakee
11. lis 2009

Tedy ne foto kamarádky, ale moje těhu foto focené kamarádkou

madlisek
12. lis 2009

Deny, pekne fotky. Nejvic se mi libi ta c.12.

Update: bricho stale boli. Chci zpet svou starou MS!!

estrellita
12. lis 2009

dee: moc hezke fotky, taky se mi nejvic libi 12. 🙂

madli: vydrz!!!!

eirin
12. lis 2009

Deny, krásné fotky, mně se líbí všechny.
Madli, tak to já si při ms nikdy ani nezkoušela říkat, že to zkusím bez ibáče.. teď je to horší, když mě bolí hlava, to opravdu musím přečkat bez léků a je to síla.

Hurá, mám za sebou screening a všechno vyšlo naprosto v pořádku o obou prcků. Jeden je sice stále menší, ale nic dramatického to není, tak jsem ráda.

chaarleene
12. lis 2009

dobré ráno 🙂

eirin, tak to je fajn 😵

chaarleene
12. lis 2009

asi jsem vyřešila bolesti zad - teda zatím jsem to testovala jen jednu noc, ale vypadá to účinně 😵

des
12. lis 2009

Chaar: prozrad, prozrad, prozraaaad!!! 😀

des
12. lis 2009

ja furt chodim jak po endoproteze 😒

des
12. lis 2009

Jinak dneska utz dobry, videli jsme krasnou svalnatou nohu a oteviral na nas drzticku 😀 Dr. to tipuje na porodni vahu nekde kolem 4 kg, je celkove dost velkej, ale hlava teda vede (asi o 14 dni napred)...

elitera
autor
12. lis 2009

Rodí se "naše" první miminko! 😵

chaarleene
12. lis 2009

des, polštářek mezi kolena - taková blbost, ale pomáhá 😀

eli, kdo rodí?

des
12. lis 2009

eirin: tak to je parada, ze screening dopadl dobre!! A to mensi urcite brachu nebo segru brzo dozene!! A jak vlastne pohlavi, nechate si ho rict?

des
12. lis 2009

char: to taky praktikuju, ale rano se vzbudim a polstarek pod posteli 😀

elitera
autor
12. lis 2009

Cirrusa 😵