Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

estrellita
2. pro 2009

a jinak jsem se s doktorem domluvila na hormonalnim profilu, ale jen v den, kdy zacne spineni, pak v den ovu atd. teda nevim, nevim, protoze jedeme na prodlouzeny svatebni vikend, na ktery mozna teoreticky vyjde,takze to sotva za nim pujdu, ze jo? toto radeji vyuzijeme jinak 😀 😀 😵

estrellita
2. pro 2009

jee, na komaratka se tesim, vecer se tam doma podivam 🙂

aerin
2. pro 2009

no tak jak je to financne vyhodnejsi to nevim, tvrdit ze jsem matka samozivitelka bych si netroufla
ale my na svatbu jednak nemame penize a jednak musime pockat nez si Vasek vezme hypoteku
ale to je fuk, nehodlam tu opet rozebirat, proc nejsem vdana 😅

estrel, jo, Tan ma Zachariase🙂
a drzim ti moc palce!!! 😵

aerin
2. pro 2009

jo a jeste ses ptala na holcicku, ze estrel? no u holcicky si porad stojime za Anastazii🙂

estrellita
2. pro 2009

aer: uzili jste si vyroci? nebo kdy tam jdete? .-)

a kolikaty tt jsi? mam v tom zmatek 🙂 s tou tetou je to nahoda, ale bude super, ze na to pak budete dve 🙂

herminka
2. pro 2009

Eirin, díky, nějak jsem hned lezla do zdejšího alba, picasa mě hned nenapadla. Bříško mi připadá OK na to, že čekáš dvojčata.

Aer, kombinace Zachariáš Kulhánek mi připadá malinko divoká, ale fakt jen trošku, nebála bych se toho, fandím Ti 😉 Jméno Zachariáš samotné se mi líbí, lepší než třeba Damián.

estrellita
2. pro 2009

dekuju 😵

to je i Anezka, ze? to je taky pekny. fakt jste vybrali zajimava jmena 🙂

aerin
2. pro 2009

estrel, vyroci i veceri mame zitra🙂 doufam, ze mi nebude tak zle jak dneska 😅
a dneska bych mela byt 5tt+6 🙂

eirin
2. pro 2009

Estrelko, to je dobře, že zatím dosavadní vyšetření byla v pořádku. A taky moc držím palce, aby sliznice nesliznice už tam to mimčo bylo 🙂

Aer, jsem s tebou (taky nevdaná) 🙂

aerin
2. pro 2009

jak Anezka? 😕

eirin, diky 😀

deenakee
2. pro 2009

Máte krásná originální jména.. aspoň si učitelky tvoje děti budou dobře pamatovat... z vlastní zkušenosti vím že si pamatuju jen neobvyklá jména. 🙂 Ale nevím jestli je to pro ně výhoda... 🙂

aerin
2. pro 2009

no puvodne jsme chteli Matyase, sice je jich ted fura, ale mozna s k nemu teda vratime 😅
ale casu je fuuura🙂

eirin
2. pro 2009

Holky, trochu odbočím, nemáte doma některá troubu na pečení s objemem 51 l? Jak se vám tam vejde pekáč? 😀

aerin
2. pro 2009

eirin, ja nemam paru, jakej objem ma nase trouba😀

herminka
2. pro 2009

Chaar, mrzí mě, že nemáš dobré zprávy z hematologie ☹ Injekce si už pícháš sama nebo pořád manžel? A nebylo by možné píchnout a ještě spát?

Moni, nekuřák že omezuje kuřáka? To snad ten člověk nemohl myslet vážně, vždyť přece (starý známý slogen) normální je nekouřit, ne? 😠

Když jsme u těch zvláštních jmen - líbí se mi Benedikt, ale úplně to nepasuje k našemu příjmení a přes muže by to neprošlo. A manželova babička byla Felicita 🙂

Mil, slyšela jsem, že mít dítě bez svatby je finančně výhodnější opravdu jen v případě, že oni prohlásí, že spolu nežijí atd. (říkala mi to kolegyně, která má už většího syna se svým přítelem), na to bych žaludek neměla.

Eiri, taky netuším, jaký má naše trouba objem, musela bych ji změřit a spočítat to 😀

moni1412
2. pro 2009

baby ja picasso nejak neovladam, resp. neviem ako sa tam dostat a pod... aj ja chcem vidiet brusko eirin 😖

hermi citala som uz o tom, aj pocula, niektori fajciari sa citia naozaj obmedzovani nefajciarmi 😒 dokonca aj na mk som v jednej takej teme kedysi bola... a mala som dost 😒

elitera
autor
2. pro 2009

No jasně, nekuřáci omezují kuřáky přece v tom, že jim vyčítají tu zapálenou cigaretu, nebo po nich chtějí, aby šli kouřit jinam nebo nekouřit v jejich přítomnosti nebo tak. Logický, ne? 😝

herminka
2. pro 2009

Elit, jojo 😝 Dokud to nezakázali, děcka kouřily na chodbě na kolejích, to bylo fakt skvělé 😠

moni1412
2. pro 2009

hermi dakujem 🙂 konecne sa mozem pripojit ku komentarom 😀

luci ten vencek je fakt krasny... 😵

a eirin 😵 😵 krasne brusko 😵

chaarleene
2. pro 2009

hermi, my se střídáme (i v rámci otužování manžela na porod 😀), ale teď ráno si to píchám sama, stačí, že ho budím lampičkou 😅 já si to sice píchnu a pak si zase lehnu, ale vzhledem k tomu, že chodíváme spát kolem půlnoci, tak se na tu injekci většinou budím z tvrdého spánku - a jak je to rozkouskované, tak pak nemůžu normálně vstát a jsem taková oťáplá 😒
teď to teda postupně posouvám na sedmou hodinu, to už není tak strašné jako ta šestá - a když začnu chodit spát v 11, tak bych pak třeba i rovnou vstávala (ha ha ha, to je utopie 😅 😀 )

lucitee
2. pro 2009

aer: tobe vychazi navsteva gyndy a vyroci na jeden den? jako ze bude potvrzeno v ten samy den?

lucitee
2. pro 2009

moni: diky 🙂 na nej furt koukam, teda na fotku. Venecek mame doma coz jsou severni cechy, pres tyden jsme v praze v byte. Kvuli praci.

aerin
2. pro 2009

luci, tak tak🙂

estrellita
2. pro 2009

aer: jako ze Anastazie se rika Anezka a nebo se pletu? pardon 🙂
heled, vdana, nevdana, dulezitejsi je, jak se mate radi a ze jste si oporou 😵

aerin
2. pro 2009

no ja myslim, ze nerika, nebo jsem to zatim jeste neslysela.....ale tak mozna nekde jo 😀

estrellita
2. pro 2009

aer: to si to teda hezky zitra uzijte a treba uz ti udela nejakou fotku vaseho potomka, tak to bude jeste prijemnejsi 🙂
jinak ja jsem zaryty nekurak a rict mi nejaky kurajk, ze ho omezuju, tak ho poslu do prislusnych mist 😝 jednou rano v 7 jsem stala na autobusove zastavce a chlap si tam zapalil uprostred davu doutnik. okamzite se mi zvedl zaludek, bylo to sileny. uz je to par let a uz jsem nikdy nic takoveho nezazila.

eirin: dekuju. i kdyz ja si taky myslim, ze tam nic neni, teplota klesa, mne nic neni, zadne prizraky priznaky, takze si dam dneska vecer aspon nekolik vin 🙂)

aer: jinak k tomu alkoholu. ja bych si na zacatku asi netroufla. jen bych si ucucla, ale treba v druhym, nebo tretim obcasna mala sklenicka je podle me OK. i kdyz ted to rikam jako netehotna, nevim, co budu rikat pak, jak se budu hlidat atd. to ted nedokazu odhadnout.

estrellita
2. pro 2009

dee: drzim palce, aby mala vykoukla do 10 dnu, at jsi na Vanoce doma 🙂

elitera
autor
2. pro 2009

Jo, já jsem včera požádala souseda, co kouřil uvnitř domu na chodbě, jestli by si moh zapalovat až venku. Řek mi, že tam tak strašně smrdí odpady, že si zapaluje na chodbě, aby se nepoblil. Fakt logika...

aerin
2. pro 2009

terko 😀 😀 😀

estrellita
2. pro 2009

eli: jsi mu mela rict, ze tady ale strasne smrdi on, a poblijes se ty 😀 😀 😀