Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

madlisek
25. pro 2009

Ahoj holky, vesele Vanoce!

U nas byl cely Stedry den kouzelny! Vubec by mne nenapadlo, ze by to mohlo byt tak uzasne, kdyz jsme spolu jen sami dva v sirem svete, ale skutecnost preddcila ty nejkrasnejsi sny 😵 😵 Dnes pohadka pokracuje, jsem strasne stastna a spokojena a doufam, ze vy se citite podobne! 😵 😵

andelka
25. pro 2009

Tak u nás štědrý večer v pohodě, Ježíšek mi přinesl knížku o prvním roku dítěte (přesný název si nepamatuju), noční košili, těhu svetřík,gymnastický balon, podkolenky, kalendář, nějakou kosmetiku, předplatné Betynky, pohádku na DVD a ještě nějaké drobnosti. A dneska u tchánovců mi nechal knížku, tričko, fotoalbum a jakože dohromady jsme dostali něco do výbavy - kuchyňskou váhu a napařovací žehličku. Přímo mrňousek nedostal ještě nic. Ale to se po novém roce napraví. Jen mě trochu štve, že vždycky když se zmíním o čem pro mimi uvažuju nebo že bych něco chtěla (plenky, matrace, nábytek), tak jsem přesvědčovaná, že to vůbec není potřeba. No tak to stejně pouštím jedním uchem tam a druhým ven, protože si to stejně udělám pak podle sebe, že jo. 😅
Zítra nějaké dárečky pofotím a dám do alba. I jsem se fotila u stromečku, ale jelikož to fotil manžel, tak nevím, jestli z těch fotek něco bude. 😅
No a u nás je normálně jaro, dneska naměřili 15 stupňů a prší. Zítra se chystáme dopoledne na mši (přes advent jsem nechodila, byla jsem buď unavená, nebo byla hrozná zima, tak se mi v mém stavu moc nechtělo mrznout v kostele), tak se těším. Vždycky bývá velký betlém v životní velikosti 🙂

chaarleene
25. pro 2009

jsem tu z koncertu, zvládla jsem to docela v pohodě, ale jsem dost unavená 😅

tiburcia
26. pro 2009

Ahojky děvčata...tak mám za sebou opravdu kouzelné vánoce 😵 😵 😵 a myslím,že prožívám ten samý pocit štěstí jako madli 😵 😵 😵 bylo to super a pevně věřím, že ten další rok bude ještě lepší 😀 😀

jinak jsem dostala od ježíška lyže, asi 12 knížek 😀 😀 😀 (většinou scifi nebo psychologické á la The Secret), mraky oblečení, prádla, ponožek, kosmetiku, olejíčky do aromalampy, zapékací mísy, servírovací skleněné tácy, broušený tác od Bohemky, parní hrnec, vaflovač, otočný stojan na náušnice, bižuterii...

andelka
26. pro 2009

char: Hlavně že sis to užila 🙂 A pěkně odpočívej 🙂

tibu: téda, ty jsi musela být celý rok móc hodná 😉 Je super, že se ti (vám) tak daří 😵

tiburcia
26. pro 2009

andel ty máš v bříšku dárek 😵 😵 😵 😵 který se těm mým nevyrovná ani v 1% 😉

elitera
autor
26. pro 2009

My jsme aktuálně u našich a všichni se výborně bavíme - mamka dostala 6týdenní štěně maltézáka, Rozárka si nás úspěšně všechny omotala kolem packy 😀 A jinak se příšerně přežíráme 😉

andelka
26. pro 2009

tibu: Já myslím, že příští vánoce ho budeš mít taky 😉 🙂

elit: to jsou správné svátky - radost z dárků, z dětí a dobré jídlo 😀

moni1412
27. pro 2009

ahojte 🙂 😵 konecne sa dostavam na net, nejak sa mi nechcelo doteraz 😒 Deniska si vzali vcera nasi na par dni, tak sme sami 🙂 uz mi aj smutno zacina byt 😒 Stedry vecer bol uzasny, Denisko bol zlatucky, uz to vsetko viac vnimal 😵 krasne sviatky tento rok 😵

ako sa vsetky mate?

chaarleene
27. pro 2009

ahoj, všechny, nějak se sem poslední dny nemůžu dostat, upřímně řečeno nemám ani chuť pouštět počítač 😅

Vánoce byly nádherné, musím říct, že tak krásné a pohodové Vánoce (co se týče atmosféry) jsem snad ještě nezažila 😵 😵 😵

chtěla jsem se zeptat - máte někdo zkušenosti s tvrdnutím bříška? jak to vypadá/probíhá? jak to poznám? posledních pár dní se mi občas stane, že v bříšku cítím pod pupíkem takový tlak - tak nevím, jestli tam mimčo dělá gymnastiku nebo jestli to je to tvrdnutí 😅 od té poslední kontroly u gynekologa jsem trochu vystrašená, aby bylo všechno v pořádku 😔

milmic
27. pro 2009

Tak já s mým svátkům asi vyjadřovat raději nebudu.... a budu tiše doufat, ž to příští rok bude lepší. 😒

herminka
27. pro 2009

Mil, copak?☹

My jsme byli předevčírem u našich, bylo to fajn, jako vždy. A včera u manželových příbuzných, tam jsme spustili to naše pásmo koled a měli jsme úspěch 😵 A asi po půlroce jsme se viděli s manželovým bratrancem, který má 1,5letou holčičku, která je naprosto úžasná. Po návratu domů jsem manželovi řekla, že jsem se do ní zamilovala. A on prý, jestli mu tím chci něco naznačit 😀 Ale on z ní byl taky nadšený. Dnes jsme se vydali trochu do hor, ale celkem jsme vymrzli. A zítra zas do práce 🙄

Napsala mi kolegyně, kterou doučuji matiku a fyziku (musí si dodělat maturitu), že má z velkých písemek z obojího za 3, tak mám radost (kdybych dopadla stejně, jsem spíš nešťastná, ale u ní je to úspěch).

milmic
27. pro 2009

Aaale Hermi, u nás se to bere nějak divně.
Máma mi dá dárky na stůl a tím to pro ni končí, v lepším případě mi řekne, že jsou pro mě. V horším je nechá ležet na stole beze slova.
A táta...... ten to vždycky odbude penězma. Letos jsem pod stromečkem neměla nic, páč kupoval nábytek do mýho pokoje..... ano souhlasím, stál spoustu peněz. Ale on se neobtěžoval mi pod ten stromeček dát ani..... já nevím, ani zabalit třebas mýdlo. Bylo mi to docela líto, protože o tom ty Vánoce jsou.

herminka
27. pro 2009

Mil, rozumím ☹ Neuznávám nějaké nucené hurónské veselení, ale toto je škoda ☹ A se skoromužem jste si to užili?

U manžela jsem to měla podobně, jako Tvůj tatínek s Tebou - koupil si teď nové běžky, tak jsem mu řekla, že je má už na Vánoce (byly celkem drahé), ale pořídila jsem mu ještě pár drobností, aby pod stromkem něco měl.

milmic
27. pro 2009

Hermi,
udělali jsme si Vánoce víkend před Štědrým dnem, dostala jsem knihu a prý mě ještě něco čeká. To bylo hezké.
Ale přeci jen, když už člověk má doma dělat Vánoce, vařit štědrovečerní večeři, zdobit stromeček a nakonec mi táta řekl suše, že pro mě nic nemá....
V tu chvíli jsem si asi přála tady tak úplně nebejt, je to smutný no. 😒 Nebo mě bylo smutno. Kor když potom člověk slyší jak ostatní rozbalovali. Nábytek byl drahej to chápu, ale zas ta pointa Vánoc no....

Tak jsem z toho taková nějaká vydepkovaná celý svátky. Včera jsem ještě měla menší rozepři s mým milým, resp. se ke mě zachoval docela hnusně, tak jsem prostě nesnáším letos svátky...

chaarleene
27. pro 2009

mil, to je mi líto 😔

andelka
27. pro 2009

Mil: I mně je to líto, s vánocema i s milým. Vánoce už se zachránit nedají, stalo se, ale s milým si to určitě vyjasníte.

Char: Tak s tvrdnutím břicha mám zkušenosti už tak 14 dní. Je to takový nepříjemný tlak, krátkodobý, někdy mi ztvrdne celé břicho, někdy část. Tak piju Magnesii a sem tam zobnu tabletku.

milmic
28. pro 2009

Anděl, už se mi omluvil, takže odpuštěno... Ale přeci jen to trochu přehnal, tak nějak... prostě blbý svátky letos no.

chaarleene
28. pro 2009

andel, díky za informace 🙂

tak teď nevím, jestli teda to, co mám na mysli já, je to tvrdnutí nebo mimčo 😀 protože jestli je to tvrdnutí, tak mi to břicho tvrdne už dobrý 2 měsíce 😀 ale vzhledem k tomu, že to je tak 1-2x za den a není to nijak nepříjemné nebo bolestivé, tak to nebudu řešit... Magnosolv mi doktor stejně napsal, piju ho každý den, tak by to snad mělo být ok 🙂

herminka
28. pro 2009

Ahoj děvčata 🙂
Asi žádná nejste v práci, co?

Mil, to mě mrzí, někdy se to tak blbě sejde ☹

Elit, na slépkách jsem našla, že chleba podle Cuketky necháváš kynout jen 3 hodiny. Stačí to? A kdybych ho naopak nechala přes noc, neuteče mi z mísy? Asi ne, když máme přes noc doma okolo 17 °C, že? 😀

Čtu si Stmívání a už se vám nedivím, jak jste z něj některé nadšené. Jazyk a neustálé opěvování krásy a dokonalosti Edwarda mi trochu vadí, ale příběh je to poutavý.

chaarleene
28. pro 2009

hermi, já v podstatě jo, vzhledem k tomu, že pracuju doma 😀 ale dneska moc práce není, resp. neodkladné věci jsou hotové a já spíš sbírám síly na začátek ledna, kdy se z toho nevyhrabu 😀

herminka
28. pro 2009

Chaar, aspoň někdo 🙂 Dneska ráno byly ulice úplně liduprázdné a vyšlapávala jsem nové stopy v čerstvém sněhu. Není divu, kdybych nemusela, nikdo mě z domu v 6.45 nedostane 😀

milmic
28. pro 2009

Aj já jsem doma. 😎
Vařím guláš a kyne mi těsto na vánočku. Zítra jedeme do Vídně s klukama a s naším jáhnem a ve středu odjíždím na hory.

herminka
28. pro 2009

Mil, perfektní program, taky bych to brala 😵 (tedy ty hory ani ne, bydlím na horách).

milmic
28. pro 2009

A na kterých horách, Hermi?

my jedeme s kamarádama někde do krkonoš, ale přesně nevím. 😠 Kžadopádně to bude adventure, páč na tej chatě není voda a potom široko daleko studenej důle pod kopcem. 😀

herminka
28. pro 2009

V Beskydech. Na takové chaty jsem jezdívala za skautských dob, bylo to opravdu trochu adventure 🙂

milmic
28. pro 2009

Jak se má asi Deen s prckem?
Včera jsem byla u sestry, tak jsem blbla s Vojtěchem, no už má rok, akorát jsme "slavili". Teta upekla dort, my si dali kafe a Vojta kukuřičný bobky. 😀 Dokonce jsme spolu i jedli polívku, teda on mi seděl na klíně.
Je to sranda s ním, čím dál tím víc se těším, až se nám zadaří a budeme mít doma taky křiklounka. 😀

madlisek
28. pro 2009

Ahoj holky!

Mil, uplne ti zavidim vylet do Krkonos, taky jsem jezdivala na podobne vylety a ted na to mam ty nejlepsi vzpominky 🙂 A Viden bude taky krasna, moc si to uzij!

Hermi, at ti to dnes v praci rychle utika!

Nevim, jestli se u vas do zprav dostaly zabery ze snehovych bouri v USA, ale presne do tech mist dneska vyrazime, autem, tak na nas prosim myslete, at to zvladneme ve zdravi 😕

herminka
28. pro 2009

Madli, myslím na vás, buďte opatrní!

elitera
autor
28. pro 2009

Mil, to je nepříjemný ☹ Tak moh ten nábytek vyfotit a fotku zabalit, ne? Nebo čokoládu... to si fakt nedovedu představit. My jsme zrovna v Jihlavě a tady se teda jede ve velkým - pod stromeček jsem mj. dostala Lanza mýdlo a krystalickou sodu, tedy suroviny na sliz 😀 Ale prostě je to sranda a pod stromkem to krásně vypadá, letos tu bylo snad k 70 balíčkům 😅

Hermi, častějc to nechávám právě přes noc, večer zadělám, ráno, než jdu na záchod, zapnu troubu, pak upeču a než jdu do práce, má Lišák čerstvej chleba k hlídání na balkoně (aby vychladnul) 🙂