Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

estrellita
30. led 2010

a ten pas dole je hodne elasticky a vubec nesrti, jako ze je hodne poddajny. a latka je taky super, takze ja ji urcite doporcuju 🙂

sijen
30. led 2010

dejte sem link na triko🙂

chaarleene
30. led 2010

tak jsme právě odstrojili stromeček a všude máme asi tunu jehličí 😀 😅

estrellita
30. led 2010

sijen, tady je 🙂
http://www.fler.cz/zbozi?id=544118 alejak pise, mozno i M, takze proto je to sirsi, ale moc prijemne 🙂

sijen
30. led 2010

no tak těším moc se Estrel na fotečku ...bude ti slušet i s malým bříškem
mně se od ní víc líbí tahle mikina 😉 http://www.fler.cz/zbozi?id=590663

estrellita
30. led 2010

sijen: ta je srandovni 🙂

milmic
30. led 2010

Ahojte holky,
já jsem se sem už včera nedostala, odfrčeli jsme mašinkou na sever. 😉

Jen jsem měla takovou potřebu dodat, že jsou bohužel děti, který jsou na tom hůř a oproti tomu jsem se já měla v dětství přepychově. V dětství mi to pořád někdo strkal pod nos, ale dneska už to dokážu uznat i já. 😉 I když jsem si strašně přála mít jinou maminku..... (a možná trošku přeju dodnes). Ale jsem ráda, že to tak bylo. Někam mě to posunulo. Toť vše. 😉
Nerada bych totiž si stěžovala na něco, co vlastně nebylo tak zlý, když si člověk uvědomí, co se děje nejen u nás, ale i ve světě... 😔

Jináč já stále čekám a čekám........ ale paní doktorka říkala 3-14 dní. Už mě nebolí ani zadeček a ještě mě nebolí ani bříško před MS. Tak jsem zvědavá a napnutá, kdy už konečně. 😀

To je stejně hustý ty těhulky tady nový. Aer, Sij, Estrellka......... Mazec. Aer teda není už tak nová, ale pro mě pořád jo. 😀 Mimo to jsou okolo mě další dvě nový těhule, to je něco toto. 😎

sijen
30. led 2010

Tak jsme se vrátili ze supr procházky. Svítí tu sluníčko a je parádní zimní krajina.

Eirin, třeba bude zítra krásně i u vás! 😉

madlisek
30. led 2010

Dobre ranko 🙂

Estrel, to je paradni tricko, taky se tesim na fotky s briskem 😵 A Sijen, mikina s vranou je taky paradni!

Sijen, ja to logicky vsechno vim, ale pak je takovahle smrst a do toho vcera nejvetsi mesic v roce, tak toho proste na jednoho cloveka bylo moc 🙂 A mas pravdu, moc si to tady uzivame 🙂 Tim, ze jsme daleko od vsech, tak travime hrozne moc casu porad spolu, objevujeme spoustu veci a je to uzasny, doma by to vubec neslo. Muz rika, ze mame rocni libanky 😵

Estrel, ta carka teda pekne zesilila! 😵

Char, my jsme teprve tento tyden sundali adventni venec 😀 Bylo mi lito ho sundavat, kdyz jsem se s nim tak vyrabela, ale uz to proste bylo spolecensky neunosne 😀

sijen
30. led 2010

Kdepak jste byli Mil? Mám ráda malý motoráčky... a jízdu krajinou...pokud teda nejsem nucená cestovat přes půl republiky a třikrát přestupovat 😅

Dnes vařil K. a docela se mu to povedlo! Jen to moc zdravá strava nebyla 😀 😀 Vepř. libové smažené na muškátu a na to sýr a k tomu brambory, trochu to vyrovnal ledovým salátem v míse. 😉

sijen
30. led 2010

Madli, my dnes vánoční věnec sundavali ze dveří
supr - roční líbánky! ...no řekni, kdo to z nás měl nebo bude mít? 😀 😀

Děláte i nějaký fotky krajiny? jako měla třeba Des z jejich cest?
Já teď na procházce zase fotila, ještě že je K. tak tolerantní ale já se taky krotím, to bychom totiž ušli vždycky tak 10m a já "počkej, musím ještě tohle" ...ale dnes bylo u nás tak pěkně, těším se že si svoje fotky jednou dám do bytu , takovej jsem hnidopych 😅

madlisek
30. led 2010

Sijen, děláme, hlavně manžel, já jsem na kytičky a zvířátka, muže spíš bere ten celkový pohled 🙂 V únoru zase začneme jezdit na výlety do okolí, tak fotek bude víc 🙂

moni1412
30. led 2010

estrel ved som si aj myslela 😀 ta neurologia by nebola za taka ucinna 😉

char az teraz sze davali dolu stromcek? 🙂 ste si predlzili vianocnu pohodicku 😉 my sme museli co najskor, lebo Denisko ho musel mat kazdy vecer zazaty 😀

chaarleene
30. led 2010

moni, však my jsme ho měli rozsvícený skoro pořád 😀 já vždycky říkám, že kdybychom měli umělý, tak ho máme do června 😀 😅

madlisek
30. led 2010

O rozdílu mezi muži a ženami 😉

Milý Honzo,
doufám, že mi dokážeš pomoci. Jednoho dne jsem nechala manžela koukat doma na televizi a odjela do práce.
Asi tak 2 kilometry od domu mi najednou přestalo auto jet - musela jsem se vrátit pro manžela, aby mi pomohl. Když jsem dorazila domů, nemohla jsem uvěřit tomu, co jsem viděla. Byl v posteli se sousedovou dcerou. Je mi 32, manželovi 34 a jí 19. Jsme spolu 10 let. Manžel se mi přiznal, že spolu chodí víc než půl roku. Do manželské poradny nepůjde.
Jsem úplně v koncích, prosím, pomoz mi
Marta

Milá Marto,
Že Ti přestalo jet auto po tak krátké cestě může být způsobeno mnoha příčinami.
Nejprve zkontroluj jestli není ucpaný přívod paliva. Pokud je čistý zkontroluj veškeré přívody vedoucí k motoru. Také zkontroluj kabely včetně ukostření. Jestli není problém tady, je potřeba provézt kontrolu palivového čerpadla jestli není poškozené a dává správné množství paliva.
Doufám, že jsem Ti pomohl
Honza

tiburcia
30. led 2010

madli 😀 😀 😀

madlisek
30. led 2010

Holky, pamatuju si, že někdy v pravěku se tu řešil předtěhotněcí detox, kdo to prosím vás psal a můžete mi k tomu říct něco bližšího?

herminka
30. led 2010

Estrel, to je fajn, že jsi s trikem spokojená! Prohlédla jsem si všechno Lorijanino zboží a do soviček jsem se zamilovala, asi si budu muset někde nějaké nakreslit 🙂

Mil, máš pravdu, jistě je spousta dětí, které na tom jsou/byly hůř než Ty, ale i tak jsi toho musela (a musíš) snášet ažaž ☹

Madli, jak tam vlastně teď máte? Toto jsem nedávno někde četla, ale úvod byl něco v duchu "proč muži nevedou poradny v časopisech" 😀 Ohledně detoxu by poradila Josefka, píše si myslím s holkama ve Starých dobrých. Já jsem nad předtěhu detoxem neuvažovala, ale myslím, že omezení masa, cukru a lepku a nasazení něčeho detoxikačního (chlorella, spirulina, psyllium, čisticí čaje) nemůže škodit. Omrkni třeba i toto: http://zdenka.psenickova.sweb.cz/maminky.htm#te...

Chaar, nám zase ještě pořád svítí stromeček na zahradě 😀 (manžel ho dal na časovač a pořád není schopen dát světla pryč - ale naštěstí nesvítíme v ulici sami 😀)

tiburcia
30. led 2010

hermi už zkoumám jaký jsem metabolický typ.. ikdyž bych už typ měla 😉

tiburcia
30. led 2010

já to věděla 😀 😀 😀 uhlovodanový typ 😀 😀

aerin
30. led 2010

holky, tak me dneska rozbrecel Vasek, kdyz prisel z prace😀 (teda ne ze bych se uplne rozervala, ale zalily se mi oci)

madlisek
30. led 2010

Aer, copak?

aerin
30. led 2010

donesl mi ctyri pytlicky ze "suchych plodu" s myma oblibenyma dobrotama, jen tak 😀 me to tak dojalo 😀

madlisek
30. led 2010

😵

tiburcia
30. led 2010

aer je to šikula 🙂

madlisek
30. led 2010

Herminko diky, nektere veci jsou na me trochu hard core, ale jine davaji smysl a uz vim, jaky jsem metabolicky typ 🙂

tiburcia
30. led 2010

hermi jaký jsi typ? mě vyšlo to,co jsem si myslela ...a i ta strava je dost podobná 🙂

tiburcia
30. led 2010

madli a co vyšlo tobě?

tiburcia
30. led 2010

mě zajímá jak se liší to stravování 😉

madlisek
30. led 2010

Tib, smiseny 🙂