Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

tiburcia
8. únor 2010

ahojky....

skaf vítej...myslím že je nás víc, co nestíhají téma jaro 2010 😀 😀

tiburcia
8. únor 2010

mil jsou tam opravdu vystavené lidské vlasy....ty komory tam jsou, ale je to prázdné, i ty převlíkárny 😉

tiburcia
8. únor 2010

jinak Osvětim má asi tři části.....jedna je ta hlavní a pak tam měli ještě další dvě místa v nedalekých vesnicích.....tam jsme taky byli...jsou to takové domy a stáje pro koně kde byli než je převezli do Osvětimi...

lucitee
8. únor 2010

jsem spatny pritel, kdyz se neraduju ze stesti pritele....

dub: promin, ale kdybych to tu chtela rozebirat, tak to sem napisu
nejsem tak sdilna, jako holky tady

estrellita
8. únor 2010

dub: no jo, zase chumeli, kosa je poradna a pry zase prituhnout a ja uz se taaak tesim na jaro 🙂 na prvni slunecni paprsky 🙂

tibi: jak tu popisujes tu osvetim, vzpomnela jsem si na knizku "Zlodejka knih", kterou mi doporucila Betel a precetla jsem ji na jeden zatah a i mi u ni slza ukapla a to je o male holce z obdobi 2. svetove valky, neni z te pravne nemecke rodiny, tak ji daji na prevychovu - je to fakt sila, maji ve sklepe prave i Zida. fakt hdoen zajimava kniha, psana uplne jinym stylem, nez jsem byla zvykla. a stoji za to si ji precist.

tiburcia
8. únor 2010

estrel na tu knížku se už taky chystám...jenže já jsem na vánoce dostala tolik knih, že na ni dojde tak v létě 😀

dub
8. únor 2010

ty jo jak tady píšete o té osvětim, tak mě normálně mrazí,já takové památky nenavštěvuju. ani na filmy nekoukám.je mi z toho špatně vždycky.
estre jojo má přituhnout , četla jsem na internetu že má být někde až -20. to je hrůza.
luc tak to jo , jak se jinak máš , jakej byl víkend podnikaly ste třeba hory nobo tak něco.

skafandrik
8. únor 2010

Díky za uvítání.

Nevim, kdo se na co konkrétně ptal, tak se poksuim odpovědět najednou an všecho.

Na herminku si samozřejmě pamatuju a ne teda kvůli slizu, ale spíš tak obecně (diskuse zdravý životní styl - asi se jmenovala jinak).
Estrel, na tebe si pamatuju taky a tuším, že to bylo na beremku, kde jinde taky. Jinak gratuluju k // 😵 A jinak právě to, že se tu probírá všechno mi naprosto vyhovuje, by mi jeblo, kdyby se řešily jenom plíny 😅 😅
A pak nevim, kdo se ptal, ale snažíme se od července.

milmic
8. únor 2010

Ahoj holky,
Skaf vítám tě tu. A musím rovnou říct, že s tebou naprosto souhlasím. Chodím nakukovat do diskuse snažení od ledna nebo jak, občas i něco písnu, ale vadí mi, jak se to točí jenom okolo DC, DPO, teplot, testů, miminek, když někdo napíše, že ho bolí, hned je to příznak těhu....

Tady je to děsně super a holky jsou hlavně super. 😉
My jsme dnes byli na matrice a hradě zařizovat detaily, ladit, domlouvat. Děsně se těším, fakt že jo... 😵

dub
8. únor 2010

To je fakt ppríma že se tu probírají i úplně jiný věci, né jen vše kolem miminek,plenky a tu nebo onu něco bolií. 🙂
Teda dnes mi to tady vůbec neutíká, jto bude tím že je pondělí .no a jak bylo ráno hnusně tak teď je venku nádherně svítí sluníčko 😀 😀
estrel taky gratuluji k //.

skafandrik
8. únor 2010

jj, to je přesně to ono 😵
jinak sorry, že budu chvíli mimo mísu, páč nějak úplně neznam stav, kdo je těhotnej, kdo neni, kdo byl a neni 😖 apod.
Dneska se nám do práce po třech týdnech vrátil ó nejvyšší, zatim je to v pohodě, ale až zas začne, tak to bude neskutečnej stres, a to je právě to, co mi štve, ale nějak s tim nemůžu nic dělat, páč práci potřebuju a je vcelku dobře placená
😅

tiburcia
8. únor 2010

no já sem sem tam nakoukla do nějaké diskuze o snažení....kurňa pakovala jsem se raz dva pryč 😀 hned co beru za vitamíny,co jím, co nejím 😀 málem je ze mě přecházel zrak 😀 😀 😝

herminka
8. únor 2010

...a proto do takových diskusí raději vůbec nelezu 😀

Skafi, zůstala jsi u slizu? Určitě rychle vpluješ do toho, kdo je/byl/bude těhotný a tak vůbec 🙂

dub
8. únor 2010

Nojo někdy šéfové holt prudí, ale on se to zase uklidní a je pak pohoda klídek 😀
kdo by v dnešní době nepotřeboval práci viď. penízky potařebuje každý, a kdo říká že né tak ten kecáá. 🙂
jóóó jen ty nejbohatš. tak těm je fuk kollik utratí dnes nebo zítra 😉 😉

tiburcia
8. únor 2010

no většina lidí chodí do práce pro peníze 😀 😀

estrellita
8. únor 2010

holky diky 🙂 a zatim potichoucku, jo? 😀 k doktorovi jdu za tyden 🙂

musim rict, ze mne to dneska docela rychle utika 🙂 a jak jsem rano videl aten snih, dokonce jsem si pod kalhoty vzala puncochy (pripadam si ted trochu jako skolak, ale aspon mi neni zima 😀 😀

tibi: urcite se ti ta knizka bude libit.

skaf: v pohode, casem se dozvus vsechno 🙂

eirin
8. únor 2010

Tak mě dnes můj šéf velmi potěšil. Budu moct dál pracovat až budu na mateřské. Tak se bude muset tatínek činit, když mu v semestru jednou týdně odpoledne uteču 🙂 Ale myslím, že to prospěje všem.

aerin
8. únor 2010

Ahoj holky🙂

estrel, ja nosim silonky pod gatema celou zimu 😅

aerin
8. únor 2010

a zacinam byt krajne v pr.... z te skoly☹ jse fakt sracka☹ 😔 (pardon za ta slova😀)
nejradsi bych se na to vybodla 😖

estrellita
8. únor 2010

eirin: no tak to je super 🙂 ty si odpocines od deti a manzel si je trosku vic uzije. to je skvela kombinace 🙂

aer: jsem rada, ze vim, ze nejsem sama 😀 😀

tiburcia
8. únor 2010

eirin tak to je dobře...aspoň se odreaguješ 😉

aer vydrž!!!!! 😉

estrellita
8. únor 2010

aer: zadne takove!!! jsi sikovna, a ty konce jsou vzdycky nejtezsi. myslim, ze muzu mluvit za vsechny, ze na konci by se na to nejradeji kazdy vybodnul. ja jsem byla uz uplne hotova, padala jsem temer na pusu,ale ten cil, ze uz budu mit od skoly pokoj, ten byl silnejsi. musis se namotivovat 🙂

dub
8. únor 2010

estrel tak za ty punčochy se nemusíš stydět, já je teď tahám taky. přeci nebudeme mrznout néé 😀 😀
eirin tak to je super správa, že budeš moci dělat i při mateřské. Taťka to to jedno odpo.bez tebe zvládne 🙂

lucitee
8. únor 2010

ja jsem z tohohle duvodu odesla z regionalniho tematu, jsem si myslela ze se takhle seznamim a budu mit na matersky naky kamosky na obcasny kafe, ale bylo to presne to co nesnasim, slepicarna, samy zdrobneliny a vsechno co nemam rada. Takze tady jsem spokojena. A holky me berou ikdyz nejsem tak sdilna jako ony 🙂

jako a aby bylo jasno...1DC

lucitee
8. únor 2010

a zadny utesovani! jsem v pohode

dub
8. únor 2010

Jé holky já bych šla hned sváma na to kafčo, i když ho nepiju 😀 dala bych si čajdu. ale bylo by to super.
luc přesně jak píšeš kámošky na mateřský, to je dobře že jsi v poho.
aer, neboj to bude dobrý, to zvládneš . ten konec je fakt děsnej , ale zatni zuby a koukej bojovat. jsi šikula 🙂 tak jim ukaž

herminka
8. únor 2010

Eirin, to je perfektní, že Ti šéf tak vychází vstříc.

Aer, drž se! Ten finiš je vždycky hnusný, ale potom to stojí za to!

Estrel, když teplota sleze pod -15, jsem taky za punčochy ráda 🙂

Jsem tu trochu na trní, muži bylo ráno zle, tak zůstal doma, řekla jsem mu, ať se mi ozve, a zatím nic. Ale sama mu nechci volat, protože skoro nespal, tak abych ho zbytečně nevzbudila.

moni1412
8. únor 2010

eirin a co vlastne robis? 🙂

aer ty to zvladnes, verim tomu. 😉

hermi a coze mu je? nejaka viroza? 😒

musim sa s vami podelit o dnesny "zazitok". Vyse hodiny som cakala u obvodnej, s tym kaslom stale. Tak ma poslala zajtra na plucne, rano k nim este na krv a ze sa mam ist spytat na to plucne kedy mam prist, ze ved by ma mali vziat prednostne ako tehotnu. Tak som sla, sestricka na mna pozerala ze co chcem, sa mi vysmiala, ze dava rano casenky o 7.h a ze ved si mozem hocikoho poslat. ako keby som mala na vyber 10ludi ktori tam mozu ist a vlastne ani neviem o kolkej tam uz ludia cakaju.... dost mozne ze o 7. by sa mi uz ziadna neusla. Tak mi tam potom Milos volal a objednal ma o tyzden, lebo ja uz som nebola schopna tam ist spät, som mu volala so slzami na krajicku, takyto pristup a uroven slovenskeho zdravotnictva - zasa sa to potvrdzuje. Keby ma ten kasel netrapil, ale sa bojim aby mi aj nevyvolal porod alebo cosi, by som sa na to vybodla.... a cakat na plucnom cely den je tiez o nicom, nejaky zapal pluc chytit, dakujem 😒 sorry, som sa rozpisala, ale stasne ma to nastvalo 😠 😖

lucitee
8. únor 2010

moni: bohuzel to neni jen u vas, ale i u nas. Ale uz nastesti min nez driv. Mely by mit ohledy, vzhledem k tvymu brisku.

lucitee
8. únor 2010

rozhodne to chce ten kasel lecit, kamaradka byla tehotna, dostala ataky kasle a blbe to dopadlo