Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

chaarleene
9. únor 2010

moni, tak to asi čekám druhý dítě 😀

eirin
9. únor 2010

Já čekám druhý a třetí 😀

skafandrik
9. únor 2010

hermi, jj, pochopilas to správně, je to masakr 😀

jinak dík za šetřící rady, inspirována jsem dost 😅

sijen
9. únor 2010

Zdarec,
nějak jsem vás prolítla a zaregistrovala téma šetření.
Takže my neumíme šetřit, ale učíme se to zapochodu 😅

dotaz na těhule: tak nějak kolem toho 7tt špinily jste? Nic výrazného, žádná jasná krev, jen nevím jestli mám kvůli tomu otravovat doktora.
A ještě v kolikátém týdnu se tvoří hlen. zátka?
Díky a dobrou 😉

aerin
9. únor 2010

sij, ja spinila jen dva dny po cytologii v 9tt, ale i tak jsem si pro klid duse slupla par Ascorutinu
ale pokud je to jen malinko a neni to krev, tak bych to asi nechala...nebo si zkus rano zavolat mudre, co ti rekne 😒

elitera
autor
10. únor 2010

Sij, já jsem špinila. A mám opět stejnou připomínku jako posledně - doktor s tím teď nic neudělá. Můžeš si dát ale ten ascorutin.

milmic
10. únor 2010

Dobré ráno. 😎

Tak jsme včera úspěšně vyzvedli prstýnky, jsou super, už jsme si je i zkoušeli. Milý zkoušel, jak se s ním píše na klávesnici. 😀
A jsou to tyhle:
http://www.snubni-prsteny-lk.cz/detail/?src=/ob...

Jen nemám kamínek a to matování je podstatně hrubší na přání ženicha. Jsou fakt krásný a jednoduchý.

chaarleene
10. únor 2010

mil, moc hezký 🙂 😵

moni1412
10. únor 2010

char, eirin, tak nie u kazdej to musi platit 😀 ale väcsinou hej 😉

mil kraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasne 😵

ja som mala rano stresy, od pol piatej ma boleli krize a brusko, normalne ma to vystrasilo, snad len poslickovia sa ozyvaju 😅

lucitee
10. únor 2010

mil: jsou krasny 🙂

jinak ahoj holky

chaarleene
10. únor 2010

moni, tak snad to budou jen poslíčky 😉

mně právě přišlo epi-no, tak jsem ho zkoumala 😅

dub
10. únor 2010

Ahoj holky přeju krásný ráno, i když to počasí nás zase zlobí 😀 😀
Mil koukala jsem teď na ty prstýnky a jsou nádherný 🙂
Moni, no jo už se ti to pomalu blíží, viď tak o sobě už začíná dávat víc vědět 😉
holky mě se včera ty kotlety tááák povedly, že už se normálně těším na obídek. 😀 , kterej mám až za 1h30m. to je ještě doba. kruciš 😅

estrellita
10. únor 2010

sijen: jak je? spineni ustalo?

mil: prstynky jsou moc pekny 🙂

milmic
10. únor 2010

Díky holky, fakt se mi moc líbí. 😉

dub
10. únor 2010

No konečně kde jste jinak holky,. já tu z toho skoro usínám. 😀
kde se couráte.
ty mil jak ti jde to učení , jak jsi poskočila s knihama. držím palečky 🙂

milmic
10. únor 2010

Dub, díky za optání. 😉

Dneska jsem byla u mojí vedoucí DP, uznala mi další dvě knihy s drobnýma opravama samozřejmě. To znamená, že v tuto chvíli mám schávelnej životopis a tři knihy z 9.
Další čtvrtou knihu jsem jí odevzdala dnes a pátou dokončím během cca 2 dnů.

Každopádně mi řekla, že tak jak jsem to napsala, by to bylo k obhájení, ale na druhou stranu to neznamená, že dostanu jedničku. Páč já na knihu koukám svýma očima a svoje myšlenky jsem sepsala nějak, ona na knihu kouká taky svýma očima a svoje myšlenky by napsala úplně jinak a kdybychom to dali jiné profesorce, tak v tom uvidí taky něco jinýho. A že čeho si všimnu já, si nemusí všimout ona a naopak.

Tak nevím, jestli mám nad tímto sdělením jásat nebo plakat. Se svou prací teda nejsem spokojená, ale když to je k obhajobě, tak proč ne. E je taky známka.

dub
10. únor 2010

mil to víš že, jo.Hele kdo bude pak koukat jakou jsi měla známku ztoho či onoho. Hlavně že máš papír v ruce néé 😀
každej na to bude mít jinej názor to je jasný, každej člověk je jinej , a líbí se různý věci. 😉
já být tebou jásám 🙂
ty jo ostatní holky asi chní nebo co že tu není ani jedna 😀 😀

elitera
autor
10. únor 2010

Nebo pracujou 😉

des
10. únor 2010

Ahoj holky,
no jak se dalo čekat, nestíhám!! Stojí to obvykle tak, že si můžu vybrat - buď oběd, nebo internet...takže chápete, že většinou vyberu jídlo 😀 Tak jsem aspoň rychle prohlédla profily, jestli něco nového 😉
Vzpomněla jsem si na váx, když jsem se přistihla, jak nadužívám MY (my vážíme, papáme, kakáme...), myslím, že jsme to tu před časem diskutovaly, že je to divný. Mám teď svoji soukromou teorii, proč je to s příchodem miminka najednou tak přirozené - on se člověk najednou cítí hrozně spoluzodpovědný za všechno, co to mimino dělá, protože je na něm hrozně závislé.

des
10. únor 2010

Jinak se máme dobře, jsme velký 😀 (minulé úterý 4,1 kg), stále zůstáváme všrni látkovým plenám - Štěpán už si díky tomu vydobyl u dětské doktorky přezdívku - Pan Ekoplínka 😀 Taky nám brouček bojkotuje koupání v kyblíku, což mě děsně zraňuje, když vidím, že všem miminkům na YouTube se to líbí 😀 😀 S šátkem zatím chodíme akorát po bytě, Štěpán vyžaduje jenom úvaz, kde jakoby sedí, tak jsem z toho trochu nervez, jestli se mi nekřiví záda - snažím se ho dávat tak, aby měl kolínka výš než zadek, jak někde radili...No a když má po dvou hodinách hlavu někde zalomenou a jedna noha mu trčí víc jak druhá, tak ho raděj sundavám 😀

des
10. únor 2010

jejda - všrni=věrni

des
10. únor 2010

jo a postřeh s šátkováním - ono tvrdit, že se s tím dají dělat domácí práce, není celá pravda 😉 Např. při vaření se bojím, že ho podpálím, navíc, když jdu do ledničky, tak ho tam vlastně musím celýho nastrčit, abych viděla 😉 z tohodle hlediska je lepší mít dítě na zádech 😀

des
10. únor 2010

mějte se moc krásně, už se mi tu mrnous vzteká!!

elitera
autor
10. únor 2010

Des 😵 Bojuj! 🙂

deenakee
10. únor 2010

des to je super.....že to tak zvládáte.... já jak jsem tu málo jsem nezaznamenala ani tvůj porod, tak moooooc gratuluju. na kyblík si možná zvykne.. našemu se to taky moc nelíbilo... pomohlo, že koupem oba... roman ho drží v podpaží a já jednou rukou pod zadečkem... a taky jak vyrostl.. tak je vtom kyblíku těsněji... ze začátku tam moc plaval... 🙂
jinak šátek na nejmenší mimčo se mi taky neosvědčil... ve vertikálu moc odklání hlavičku... a v klubíčku děsně chrchle, jak je tam skrčený.. potvrdili mi to i další mamky... nosím v baby vaku a super.... práce ,moc dělat nejde.. většinou něco poklízím.. nebo dělám věci do školy... Ale co je super je hacka.... v tom spinká úžasně, téměř nikdy v ní nebrečí... je to jak kočárek na doma.... (kolíbka ho vůbec neuklidňuje, len ta hacka) doporučuju všemi deseti

nám teda zas sabotuje bezplenkovku... a to mu to ze začátku tak šlo...

aerin
10. únor 2010

Jeee, ahoj maminy 😵

dee, prisla ti smska? nevim jestli jsem ji poslala na spravny cislo

deenakee
10. únor 2010

JJ přišla... ale v tom kolotoči jsem to zasklila.. jsi tu kdykoliv zvána... Máš u mě ještě pružinu na Hacku.
Budu se mooc těšiti... 😵 😵 😵

deenakee
10. únor 2010

Mimochodem hacku určitě ušij... je to zázrak moderní techniky... 😉

moni1412
10. únor 2010

dub co si robila za kotletky? 😵
mna inspirovala minule andelka - vcera som robila zraloka zapeceneho s rajcinami a syrom 😵 to bola mnamka, no maly odmietol aj dnes aj vcera, neviem ci len nebol hladny.... inak ma zraloka aj kasu rad 😒 spapal strasne malicko 😒

des pekna vaha 😉

aerin
10. únor 2010

jooo, chystam se na ni, i kdyz porad nevime, kam ji dame😀
tak se domluvime, prisla bych fakt rada 😵