Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

aerin
20. srp 2009

Ahoj holky, tak mam nakonec net az ode dneska...a nemam moc casu, takze vas nebudu ani docitat....mozna o vikendu, ale to si zas budu chtit uzit Vaska, takze asi taky ne😀

elitera
autor
20. srp 2009

Jé, nazdar aer, jaká je praxe? 🙂 A co MS?

aerin
20. srp 2009

no, praxe.....8,5 hodiny na primym slunci dlabu zlaby, takze nic moc☹ jsem spalena, vsechno me boli a vcera me pichla vosa😀 a MS dorazila v nedeli... co tady noveho?

madlisek
20. srp 2009

Ahoj Aer! Oficiálně gratuluji k úžasnému cyklu, nechť je to předzvěstí nových a šťastnějších zítřků 🙂 Sice je opruz, že dorazila akorát na praxi, ale jestli i ten další bude takhle krátkej, tak to snaženíčko půjde jedna báseň 😵 Ať už ti ta praxe skončí a máme tě tu zase "full time" nespálenou, nebolavou a bez žihadel! 🙂

Holky fakt mám nemoc ☹ Ale teď jsem se trochu prospala a je mi líp. Udělala jsem si horkou limonádu, to na mě většinou zabere, tak uvidíme. A když jsem byla v lékárně pro coldrex, koupila jsem rovnou i listovku, co kdyby se hodila 😀

elitera
autor
20. srp 2009

aer, drž se, fakt ti to v tomhle počasí nezávidim... A svým způsobem je super, že MS došla, a pokud má dojít znovu, tak v pravidelných intervalech téhle délky 😵
Madli, ty si umíš vybrat čas... tak se vykurýruj 🙂

aerin
20. srp 2009

holky, diky😅
madli, co to? 😕 tak se hlavne brzy uzdrav!🙂

eirin
20. srp 2009

Madli, jak děláš horkou limonádu?

madlisek
20. srp 2009

Aer, taky se divim "co to" v tomhle počasí 😀 Nějak jsem asi nastydla nebo co 😒

Eiri, prostě jen vymačkám jeden citrón a zaleju to horkou vodou 🙂 Muž do toho dává i cukr, já to mám radši nesladký. Je to takovej vitamínovej šok 🙂 A pomáhá to i na podrážděnej krk. A nebo si to možná jen namlouvám 🙂 Ale věřím tomu a chutná mi to 😀

eirin
20. srp 2009

Jo ták, děkuji, u nás se tomuhle říká citronáda 🙂

elitera
autor
20. srp 2009

bleble 😀 (nemam ráda citronový věci, kromě citronový polevy 😀 ale s medem by to mohlo být pitný - a zdravější než s cukrem 🙂)

Jů, přijel mi manžel 🙂

aerin
20. srp 2009

ja si na boleni v krku a nachlazeni obcas delam teplej 100% jablecnej dzus s citronovou stavou a medem🙂 zas jdu, papa🙂

andelka
20. srp 2009

Aer: to je překvapení 🙂 Já jsem na tebe zrovna dneska myslela, jak se na praxi máš a že už zítra budeš doma 🙂 To kutání ti v tom horku nezávidím, sama jsem to zažila, taky bylo vedro, štětečkovala jsem střepy a taky mi týden stačil. Ty to máš ještě ten další, že? Tak se drž a ať to rychle utíká 🙂

Madli, kurýruj se kurýruj a zažeň bacil hodně daleko pryč. 😝

elitera
autor
21. srp 2009

Mě z toho grafu třepne 😝 http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user... Přitom FF mi to už vyznačil... http://www.fertilityfriend.com/home/225b51

elitera
autor
21. srp 2009

No, trochu jsem zvýšila teplotu 22DC a hned to funguje 😀

elitera
autor
21. srp 2009

Mám z toho radost:
ovu délka LF
Jul 29, 2009 20 24 4
Jun 26, 2009 18 33 15
May 23, 2009 22 34 12

Ten první cyklus teprve probíhá. A jinak jsou to cykly po revizi, krom toho prvního obrdlouhýho 🙂

madlisek
21. srp 2009

Dobré ranko!

Děkuju, Anděl 😵 Dneska mi není o moc líp, ale nějak to tu překlepu a přes víkend se pořádně vyležím!

Eli, to je hezké 🙂 Vypadá to, že se to dalo všechno pěkně dohromady 🙂

madlisek
21. srp 2009

Holky, včera jsem četla nějaké snažilkovské deníčky na emiminu a byla jsem z toho docela v depce 😖 Čím si některý ty holky projdou 😔 Tak jsem z toho měla takový rozporuplný pocity, ohledně nás s mužem...jestli bychom se neměli snažit už teď, kdyby to hned nešlo...ale zase kdyby to teď šlo, nevím, co bych dělala s miminkem v bříšku v améru, zdravotnictví tam fakt moc nevěřím, kdo ví, jak by to dopadlo 😖 No nic, jen jsem se z toho potřebovala vypsat

elitera
autor
21. srp 2009

Madli, bude to takový, jaký to má být 😉 Ať se rozhodneš jakkoliv, bude to správný rozhodnutí (i když možná ne úplně dobrý) 😵

sijen
21. srp 2009

Dobré ráno,
Madlisku, číst deníčky.. co tě to napadlo! 😉 a je Ti už lépe?
Za chvilku odlétáte, určitě budeš mít jiné myšlenky při balení a odjezdu,..a čas to vaše rozhodování v Americe vytříbí.

sijen
21. srp 2009

http://tn.nova.cz/zpravy/regionalni/nevedela-ze... jak to ze nepoznala ze je tehotna a neni ani prvorodicka? 😀 😕

madlisek
21. srp 2009

Dík holky, ono to nějak dopadne 🙂 Sijen je mi furt stejně, těším se do postele, ale snad mi kámoš coldrex pomůže 🙂

des
21. srp 2009

sijen: víš co "žena údajně řekla záchranářům..." Možná jim řekla, že nevěděla, že jí začíná porod, že si myslela, času dost. Každopádně je to divné, že by to byla tak neuvěřitelná souhra náhod a ona si nevšimla jediného příznaku těhotenství, kor když má dětí víc.

madli: ber to tak, že jsou to spíš ženy, mající problém s početím, které píšou podobné deníčky, hledají radu atd. Furt je mnohem víc takových, které na to hupnou a max. za pár měsíců jsou v tom! Takový deníček typu, tak jsem se v prosinci rozhodli, v lednu snědli krabičku vitamínů a v únoru byl pozitivní testík, ten se ani neda stihnout napsat, pokud to není zažraná Koníkovka😀 A myslím, že u vás ten problém, že byste snažení odkládali zbytečně moc nehrozí 😉

madlisek
21. srp 2009

Jojo Des, máš pravdu, takový deníčky se ani nevyplatí psát 😀

madlisek
21. srp 2009

Holky....objednala jsem se na kondicni jizdy v autoskole 😀

des
21. srp 2009

madli: juuuu, tak to bude zabava!! A budes jezdit po Praze? Jestli jo, tak nezavidim, pac v Praze ja teda jezdim jen kdyz uz fakt neni jina moznost a mam s sebou kvalitniho navigatora 😀

des
21. srp 2009

Booooze, uz hodinu tu na me pipa fax!!! Nikdo tu neni a ja si ho netroufam vytahnout ze zasuvky....ergh, kladivo na nej!!! A navic jsem si delala rozpustny kafe, ale ne zcela se rozpustilo, tak jsem ty hnusny kousky vytahla na lzicce, nacez na ni uschly do asfaltoidniho skupenstvi a nesly oskrabat...verite na kancelarske duchy?? 😲 😲

andelka
21. srp 2009

Elit: Přesně to jsem ti chtěla navrhnout (zvýšení té druhé teploty o kousek) a koukám, rady nejsou potřeba a graf vypadá moc pěkně 😵 On WK je sice opatrný, což bývá jeho plus, ale s těmito pravidly pracovat neumí, asi ho tak nenaprogramovali, tak si člověk musí pomoct sám 😅

Madli: Neboj, bude to tak jak to má být. Až se opravdu rozhodnete, nebudeš řešit, jestli to je vážně ta správná doba, protože prostě bude. Budete cítit že je a nic vás už neodradí. 🙂

Des: Taky jsem se včera koukala na zprávy a byli fakt dost překvapení, i tam říkali, že starší děti jsou v šoku ale mají radost a že rodina bude muset rychle všechny věco dokoupit. Takže to vypadá,že to fakt netušili. Na tn.cz by měl být s těmi rodiči rozhovor, ale nečetla jsem ho ještě. Sice taky nechápu, jak si někdo může 9 měsíců nevšimnout, že čeká dítě (že někdy nic neví okolí, to se stává, spousta holek maskuje těhu až do porodu před rodiči), ale možné je v životě všechno. 😕

herminka
21. srp 2009

Ahoj holky!
Přidávám ještě jeden recept na nachlazení, zázvorový čaj nebo zázvorová limonáda (tu dělám tak, že zázvor nastrouhám najemno a ualiju vodou s citronem a medem - piju i s dužinou).

Madli, chápu Tě, taky mám podobné pocity, když si tu čtu osudy některých snažilek či vidím, že např. jedna kamarádka nemůže otěhotnět už dva a čtvrt roku. Ale věřím, že genetika funguje, a když neměly problém maminka ani sestra, snad ho nebudu mít ani já (a manžel doufám taky ne, je snad nepravděpodobné, že by ze dvou bratrů byli neplodní oba).

Des, na kancelářské duchy nevěřím, ale asi je tam máš 😀

Na ten nečekaný porod docela zírám.

madlisek
21. srp 2009

Zázvoru mám ještě kousek doma, tak hned odpoledne zkusím tu limonádu, mňam 🙂 Díky Hermi!

Des, můžu ti poradit jedině Krotitele duchů 😉 A ten fax bych asi z tý zásuvky vytrhla 🙂

des
21. srp 2009

Jéjda si vzpomínám na jeden zázvorový čaj v Nepálu - byl tak silný, že jsme za chvíli raději poděkovali a nechali nedopitý 😀 Ale když se to udělá s mírou, tak je to určitě zdravé!

Dobrá zpráva, zachránil mě starší kolega, když odhalil, že za vytrvalým pípáním stojí špatně zasunutý papír...nicméně fax pamatuje přinejmenším počítače na děrované štítky, takže si o to jaksi neuměl říct a já mu do obvodů fakt nevidím (navíc papír vypadal zcela standardně vložen!!) 😀