Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

estrellita
23. srp 2009

elit: no uvidis, jestli i kondomy nemaji prodlouzenou dobu spotreby 😀

jinak preji dobre rano 🙂 vcera jsem se zacetla do druheho dilu od Stmivani (nevim, kdo z vas Twilight videl? 😵 ) a bylo to tak neskutecne ctivi, ze jsem prestala az ve 2 rano a to fakt nasilim, ze jsem se musela premluvit, ze uz dalsi kapitolu vazne ne 🙂 od patku od vecera jsem precetla 280 stran a to jsem fakt jen necetla, ale byli jsme s pritelem i plavat a tak 🙂 no ale vysledkem bylo, ze jsem se probudila na mereni, to jsem jeste zvladla, a pak az pred 11 😅 😀 😵

ale ted jdu cvicit 🙂 pristi sobotu mam zkousku satu s doplnkama, tak se aspon presvedcim, zda mi ty saty jsou. Ty doplnky jsou jen zaminka te zkousky, na kterou mam pry stejne narok 🙂

sijen, no to musel yt krasny vecer 🙂 vino a ruzne druhy syru, to bych si taky dala 🙂

estrellita
23. srp 2009

holky, kde jeste najdu priklady krafu, krome stranek len?

sijen
23. srp 2009

Madli
K. si koupil 2x sci-fi /názvy těchto knih si obvykle nepatuju, ale bylo to něco jako Hvězda Obrů a druhá byla Novodobý svět -asi tak to bylo myslím/
a já jsem šla do" Muž a žena - návod k použití" (Šmolka), ovlivněna MK a Slepičárnou, už jsem docela dlouho chtěla "Koncept kontinua" (Liedloffová), a nakonec "Děti jsou hosté.. "- to už jsem chtěla dlouho. (Prekopová).

K tomu jsme koupili ještě papírový model zámku -myslím že Hluboká, že budem společně lepit (nápad K.) - já teda moc tyhle modely nemusím a ani se mi to moc nelíbí vystavané, ale na dlouhý zimní večery jak pravila paní prodavačka..to nebude špatná cesta. Jsem zvědavá kolik těch balustrád, okýneček a různých miniaturních podpěr postrácíme .. 😅
Chtěla jsem když už tak model naší hradecké Bílé věže, ale Karlovi to přišlo moc titěrný (zřejmě ho vyděsil stupeň náročnosti 4, z celkových 5).
Co ale opravdu nerada vidím je zarámovaný mega puzzle v obývacím pokoji či ložnici..(dva delfíni skáčou při západu slunce nad mořem). 😀

andelka
23. srp 2009

estrel: Na WK 🙂 Jak jsi na svojí stránce, zapisuje se tam nový den cyklu a jsou tam ty kolonky na zapisování, prohlížení vlastního grafu a pod, tak vlevo je pod modrou hlavičkou Interaktives čudlík s názvem Beisp. T - Kurven a tam jsou příklady grafů uživatelek.

Sijen: no téda, to musel být parádní večer, to bych taky mohzla, sýry, vínečko, mňam 😵

Eli: Teda ty spotřebiče umí potrápit, co? Tak hlavně že už je všechno ok a snad i tvoje ruka.

sijen
23. srp 2009

Estrel, stmívání jsem viděla jako film a vůbec se Ti nedivím. 😎
Já dočítám "Pro každého nebe" ( Legátová) a mám rozčtenou "Bez plenky" (Bauerová). A k těm rozečteným pochopitelně přibudou ty nově koupené. Je to pro mě typický - vždycky mám rozečteno dost knih.
Ale pravda knihy typu Stmívání nejde jinak číst, než na jeden dva zátahy 😉 Takhle mě naposledy uchvátila od Hora hoře do Samuela Shema (spisovatelský pseudonym nevím vlastní jméno)

sijen
23. srp 2009

Estrel už se těším, jaký budeš mít pocity z tý zkoušky šatů. Estrel doplńky myslíš náušnice a korunku?
Cvičit..! Holky vy mě vždycky hnete mým černým svědomím, že necvičím 😔, ale pojedem odpoledne někam ven, tak trocha pohybu bude.

no a večer byl fakt hezký, hlavně jsem byla spokojená, že si to užil i táta, nějak moc pracuje a že byl spokojený i K. s chutí vína i sýry které vybral (K. víno nepije, tak si vybral něco co by mu dle vlastních slov za ty peníze už mohlo chutnat... 😅 ).

andelka
23. srp 2009

Sijen: Tak to Muž a žena návod mě taky zaujalo, tak jsem zvědavá, jak se ti to bude líbit, že bych si to pak půjčila někde, ve vědárně by to mít mohli. 🙂 My už jsme v Librexu dlouho nebyli, bo ty knihy nemáme kam dávat, ale taky čtem rádi. Teď mám rozečteného Člověka na Moravě v 18. století,jsou to szudie, takže jich před čtením pár zvládnu a nemám pocit, že musím něco dočíst, když je to tak po částech. Ale takhle na dva zátahy do noci jsem kdysi četla Papežku Janu 🙂 Akorát pak to nevyspání dělá svoje 😅
Ad puzzle - jako malá jsem měla v pokoji zarámované puzzle Šípkovou Růženku, tehdy to bylo aji in 😀 Dneska jsem buď na zarámované obrázky, mapy, pohledy, fotky anebo klasické obrazy. 🙂

elitera
autor
23. srp 2009

Hehe, modýlky... Lišák se rekreuje od dizertace, tak lepí modýlek nějaký Tatrovky. Kolečka navíjí z 3 mm tlustýho proužku kancelářskýho papíru a poloosy má ze špejlí. 😀 A pak jsem mu kdysi koupila model tuším Pernštejna, tak má o další zdroj relaxace taky postaráno 🙂
Se musim pochlubit - povedly se mi naprosto fenomenální švestkový knedlíky 😵

elitera
autor
23. srp 2009

Mňám, dojeli jsme druhou půlku tý dýně 🙂 A byli jsme v Olympii a koupili jsme polštářky a tak nějak jsme tam různě pokukovali a dopírá se mi (dneska snad už) poslední - třetí pračka prádla a konečně jsem dožehlila resty (už se tam začínají hromadit další) a... a... a tak 😵

andelka
23. srp 2009

Teda ty jsi na neděli strašně čilá 🙂

elitera
autor
23. srp 2009

Dohánim, co jsem odflákla ve zbytku prázdnin 😀
No a navíc cca za měsíc přijede mamka, tak musim pomalu začít píglovat - hlavně teda asi budu muset fakt umýt okna 😀

estrellita
23. srp 2009

sijen: jj, nausnice, celenka (ale ja bych si to ani nemusela zkouset, jen chci vedet, jestli jsou mi saty OK, nebo jestli mam nasadit hladovku 😀 😀 😀
ja jsem Stmivani videla taky jako film, ten prvni dil jsem pak uz necetla, ale dneska vecer se poustim do zbytku druhe knihy a uz jsem natesena na treti 😵

elit: ty jsi akcni, ja jsem chtela uklidit, ale porad mam nejake zastupne veci 😅
puzzle typu skakjici delfini se mi teda taky vubec nelibi 🙂 ale jinak podobne aktivity na dlouhe zimni vecery jsou moc fajn 🙂 zvlast, kdyz se k tomu prida jeste to vino 😎

andelko: dekuju 🙂

elitera
autor
23. srp 2009

Jo vlastně, puzzle na stěnu, k těm jsem se chtěla vyjádřit... Delfíni a jednorožci jsou samozřejmě naprosto úchylní, ale poskládat si třeba Monu Lisu nebo středověkou mapu světa... 😵 To bysme si i vystavili. Jenže bohužel nemáme moc kam, tak jsme si dneska jednu 3000 s tou mapou nekoupili. I když možná by to šlo na chodbu... 😀

madlisek
23. srp 2009

Elit, to je vykonnost, jdu se asi nekam zahrabat 😀

My jsme od kamaradu ke svatbe dostali lego - stavebnici domu (Vedeli, ze na dortu budou legacci, tak aby pry meli kde po svatbe bydlet 🙂 ) No a vrhli jsme se na to jeden vecer a taky jsme se vyradili 😵 - i kdyz uznavam, ze to neni takova piplacka, jako lepeni modylku 🙂

estrellita
23. srp 2009

madli: to je moc pekny darek 🙂

madlisek
24. srp 2009

dobre ranko ve spolek 🙂

Tak dneska šla teplota zase dolů, doufam, že MS dorazí až ve čtvrtek, abych LF měla aspoň těch 12 dní http://www.fertilityfriend.com/home/21ac18
Dneska večer mě holky čeká ta autoškola 😲 Těším se a jsem nervózní zároveň 😀

sijen
24. srp 2009

dobré ráno,
to byl hezký dárek to lego. Madli, taky bych potřebovala kondiční jízdy, tak ať to jde jo a tohle mi prislo o vikendu do mailu /odesilatel mi zrejme nenapadne neco naznacuje 😝 😀 / - preju prijemneho hodneho instruktora !!!

https://www.youtube.com/watch?v=WTaKhqPNtEQ

- tohle byl klidas fakt! 😎

sijen
24. srp 2009

holky,
vcera jsme jeli podel reky na kolech /dost vymolu a korenu/ a v jednom miste jsem spadla a nejak si narazila ze strany lytko. Vcera jsem to nekolikrat chladila..a nevite co s na to mam dat? porad to boli a citim ze to bude peknej modrak .. 😒

madlisek
24. srp 2009

Sijen to je děsnýýý!!! 😀 Já tam snad ani nepůjdu, to bude ostuda, budu jak ta blondýnka 😀 😀

S lýtkem nevím, proti modřinám bojovat neumím 😖 Snad ta bolest rychle přejde!

des
24. srp 2009

sijen: myslim, ze na pohmozdeny svalstvo muzes zkusit Voltaren...

ad puzzle, uz dva roky skladame jeden obraz o 5000 kouscich, je to na bednu - mela jsem pocit, ze cim vic toho slozime, tim to bude jednodussi, ale takhle to jaksi nefunguje 😖 Kazdopadne jsme se shodli na tom, ze to musime stihnout pred prichodem potomka, protoze nam to zabira spoustu mista pod posteli (ne ze bychom chteli umistit potomka pod postel, ale hodlame tam vyrobit ulozny prostor😉)

andelka: no me rict nekdo, ze STM funguje, protoze mam asi problem s plodnosti, tak ho patrne probodnu teplomerem!! Vzhledem k tomu, ze o podobne vrazde jsem v posledni dobe necetla, tak soudim, ze jsi velkorysa zena!!! 😀

des
24. srp 2009

madli: neboooj, s rizenim to mas jak s jezdenim na kole - to se nezapomina 😉

madlisek
24. srp 2009

Des, tím mě moc neuklidníš, já jsem to nikdy pořádně neuměla 😀 Autoškolu jsem udělala nějakým zázrakem a při těch pár příležitostech, kdy jsem potom řídila, jsem kolem sebe asi měla celej šik andělů strážných, kteří kolem mě vytvořili neproniknutelný airbag 😀 Snad se to teď ale konečně naučím 🙂

elitera
autor
24. srp 2009

Madli, potěším tě - cvičení dělá mistry 😉 My máme auto něco přes rok a oba na sobě vidíme, jak jsme se zlepšili 🙂

sijen
24. srp 2009

Madlisku neboj,..to bylo spis motivacni video - ze existujou hodni , ale opravdu hodni a trpěliví učitelé v autoškole. 😅 😀

nj vidis to voltaren to jsem si kdysi dávala na namozený kotník, díky Des.

Holky vcera jsem si volala s moji dlouholetou kamarádkou z Moravy a ona je v 9.týdnu 😵 😵 ale mela reci typu jeste nemame ten dum prestavenej a vubec mi tak prisla trochu neradostna 😒 (nejsou jeste oddani, mozna jeste resi toto - nestihli jsme si vse rict, byla na nejakych slavnostech). Jé ale já z toho mám fakt radost 🙂

des
24. srp 2009

madli: budu drzet palec...a dam jednu radu, na kterou kdekdo zapomina...dobry je nejdriv dat blinkr a teprve pak zacit brzdit 😀

elitera
autor
24. srp 2009

No, to bych zobecnila na radu "je dobré používat blinkr" 🙄 😀

des
24. srp 2009

eli: to je pravda...je zajímavé, kolik zejména drahých a rychlých aut, blinkr vůbec nemá!!! To být majitelem, tak auto reklamuju 😉

A taky mám jednu novinku - mrňous už kope a myslím, že za to můžu dát i ruku do ohně (od čtvrtka mám takové pocity, ale někdy jsem fakt netušila, jestli to nejsou střeva🙂)

elitera
autor
24. srp 2009

Des, přesně, vždycky říkam, že si za ten blinkr asi zapomněli připlatit 😉

Pohyby - supeeeeeeer 😵

des
24. srp 2009

omlouvam se za bulvarni odkaz, ale rikala jsem si, ze tyhle tehotenske svatebni saty proste musite videt...a zajimaly by me nazory kolegynek, zda jejich farari by takovouhle nevestu vubec pustili pres prah 😉
http://revue.idnes.cz/eva-aichmajerova-se-tajne...

elitera
autor
24. srp 2009

šmarjá, to mi ukazoval včera Lišák a shodli jsme se, že to je naprosto příšerný. Plus teda jsme se ještě shodli, že vůbec netušíme, kdo je dotyčná dáma 😀